.7. j O/ZWO www.azivo.nl 0800 - 0601 (gratis) Ja, nou wil ik er ook in! Kraamzorg standaard in de aanvullende verzekering van Azivo. De tandarts standaard in de aanvullende verzekering van Azivo. De pil standaard in de aanvullende verzekering van Azivo. De fysiotherapeut standaard in de aanvullende verzekering van Azivo. U bent op zoek naar een betrouwbare ziektekostenverzekeraar. Het liefst in de buurt. Zodat u zeker weet dat ze de werkwijze in de regio kennen en de weg naar de hulpverleners weten. Die bovendien in de top 10 staat als het gaat om het leveren van de beste zorg. U wilt 00k een maatschappij zonder winstoogmerk, zodat de premie scherp is. En blijft. Bovendien wilt u geen medische zorg uitsluiten, alles moet in het ziekenfonds of in het aanvullend pakket zitten. Daarnaast wilt u niks horen over toelatingskeuringen of leeftijdsgrenzert. Als u dat allemaal wilt - en nog veel meer - dan zit het er dik in dat u bij Azivo uitkomt. Zoek niet verder, stap nu over! Vul nu de bon in en scoor direct een leren ball volhardt in complete zorg I Hij zit erin! volhardt in complete torn Een lijf. Een leven. Een pakket. Compleet verzekerd vooreen aantrekkelijke premie. Stuurt u mij vrijblijvend een gratis aanmeldingspakket voor het ziekenfonds en de aanvullende verzekering. Naam/voorletter(s) O m O v Ad res Postcode Plaats Telefoon overdag Geboortedatum Nu verzekerd bij O ziekenfonds O particulier I Stuur deze bon in een envelop zonder postzegel naar: Azivo. Antwoordnummer 13072, 2501 VC Den Haag Faxen kan ook (070) 440 24 66 Maximaal 1 bal per huishouden. Actie loopttot 31 december 2004. cvz/wo

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2004 | | pagina 40