mm Gemeente Schiedam Het aanvragen van huursubsidie in de gemeente Schiedam Kan j ermonum enteii open voor publiek, ook in Schiedam Gratis workshop Tien vragen over de WOZ/OZB Paspoort verlopen? Dag van Kunst en Architectuur 12 maart 'Sverving en behoud van vrijwilligers Informatie Gemeente Schiedam op internet: www.schiedam.nl Kom naar de Stadswinkel, Stadserf 1, Schiedam Colofon AANVRAAG EVENEMENTENVERGUNNING AANVRAAG EXPLOITATIEVERGUNNING BOUWZAKEN WELSTANDS- EN MONUMENTENCOMMISSIE WIJZIGEN GEMEENTELIJK MONUMENT AANWIJZING GEHANDICAPTENPARKEERPLAATSEN PUBLICATIES GEMEENTE SCHIEDAM, WEEK 10, WOENSDAG 09 MAART 2005 G emeenteberichten Stadskantoor. Telefoon: (010) 246 55 55, Fax: (010) 473 70 21 E-mail: info@schicdam.nl Informatienummer Stadswinkel (010) 2465457 Gemeentelijk Infot muliepunt, Stadswinkel, Stadserf 1 Tclcfoon: (010) 246 53 04 Openingstijden: maandag 12.00 tot 16.00 uur dinsdag t/m vrijdag 08.00 tot 16.00 uur dondcrdag 08.00 tot 20.00 uur Tclcfonisch blijft dc Stadswinkel bereikbaar op wcrkdagen van 08.00 tot 17.00 uur (op donderdag tot 20.00 uur). Postadres: Postbus 1501, 3100 EA Schiedam Bezoekadres: Stadserf 1 Internet: www.schiedam.nl Eindredactie: Gemeente Schiedam, afdeling BMO, e-mail: finj.govaart@schiedam.nl, tel.: (010) 2465389 Buiten Kantoortijden: Alleen voor spoedeisende veihgheidszaken die geen uitstel dulden. Telefoon: (010) 246 54 00 Als huurder van een woning van een woningbouwvereniging, gemeente of particuliere eigenaar kunt u in aanmer- fcing komen voor huursubsidie. Of u huursubsidie kunt krijgen, hangt af van uw huur, uw inkomen, de samenstelling van uw huishouden en uw vermogen. Uitgebreide informatie over alle voor- waarden voor huursubsidie vindt u op het internet www.vrom.nl/huursubsidie. Maximale huurgrens In de huursubsidiewet is geregeld dat er in beginsel geen huursubsidie wordt ver- strekt als een huurder een woning bewoont waarvan de huur hoger is dan de maximale huurgrens. De maximale huurgrens is voor het tijdvak 1 juli 2004 tot 1 juli 2005 325,91 als de woning uitsluitend wordt bewoond door personen beneden de 23 jaar. In alle andere gevallen is de huurgrens 597,54. Behandeling van de aanvraag Indien de huur van de woning beneden de maximale huurgrens valt ontvangt u, zodra uw huursubsidieaanvraag bij VROM binnen is, een ontvangstbevestiging. Nadat uw aan vraag door VROM is verwerkt, ontvangt u een Huursubsidiebericht. Hierin staan gege- vens over het inkomen en het vermogen van u en uw medebewoners vermeld die bij de Belastingdienst zijn opgevraagd. Ook leest u in dit bericht hoe hoog het bedrag is dat u aan huursubsidie zult ontvangen. De behandeling van uw aanvraag kan enige tijd in beslag nemen. Bijvoorbeeld als de huur van uw woning boven de aftoppings- grens valt en de gemeente een passendheids- advies moet geven. Als de behandeling te lang gaat duren, ontvangt u mogelijk een voorschot op de huursubsidie. Als later blijkt dat u geen recht heeft op huursubsidie of dat u een te hoog voorschot heeft ontvan gen, zal VROM dat voorschot verrekenen of terugvorderen. Aftoppingsgrens Als u van plan bent te gaan verhuizen of u bent pas verhuisd (de verhuizing heeft niet langer dan 6 maanden voor de huursubsidie aanvraag plaatsgevonden) en u wilt huursub sidie aanvragen, dan stelt de huursubsidiewet een aantal regels. Er wordt geen huursub sidie toegekend als de huurder van een woning op het tiidstip dat de huur ingaat, het gebruik had kunnen krijgen of behouden van een andere woning die beter past bij zijn economische en persoonlijke omstandighe- den. Een woning is passend als de rekenhuur niet meer bedraagt dan de aftoppingsgrens. Voor het tijdvak 1 juli 2004 tot 1 juli 2005 is de aftoppingsgrens: Voor 1 of 2 huishoudens: 466,48 Voor 3 of meer persoonshuishoudens: 499,92 Indien u huursubsidie voor de eerste keer aanvraagt voor een woning boven deze aftoppingsgrenzen, dan dient de gemeente advies uit te brengen over de passendheid aan het ministerie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu (VROM). De gemeente zal alleen een positief advies uitbrengen in de volgende gevallen: 1) U bent 65 jaar of ouder en gaat verhui zen van een woning die niet meer voor u geschikt is (bijvoorbeeld een portiek- woning) naar een aanleunwoning. Een aanleunwoning is een ouderenwonin- gen binnen of in de directe omgeving van een zorgcentrum, waarbij de bewoners gebruik kunnen maken van de voorzie- ningen van het zorgcentrum. 2) U verhuist naar een woning die specifiek geschikt is voor een gehandicapte huurder of medebewoner en de huidige woning is in verband met de handicap niet geschikt. Er dient dan wel een medische indicatie te zijn afgegeven. 3) U heeft een groot gezin (minstens 8 per sonen) en verhuist naar een 5- of meer kamerwoning omdat de huidige woning te klein is. In alle andere gevallen zal de gemeente een atwijzend advies geven aan het ministerie van VROM. De uiteindelijke beslissing over de toekenning van de huursubsidie wordt door het ministerie genomen. N.B.: Deze regels gelden dus niet voor zittende huurders die reeds huursubsidie ontvangen. Meer informatie Op de website van het ministerie van VROM (www.vrom.nl) kunt u berekenen of u in aanmerking komt voor huursubsidie. Hier vindt u ook verdere informatie over huursubsidie en de voorwaarden waaraan u moet voldoen om huursubsidie te kunnen krijgen.Daarnaast kunt u ook meer informatie verkrijgen bij het Gemeentelijk Informatiepunt telefoonnummer: (010) 246 53 04 In het kader van de Boekenweek zullen op zaterdag 12 maart minister van Financien Gerrit Zalm en staatssecretaris voor Cultuur Medy van der Laan in de kathedrale basiliek St.-Jan te 's-Hertogenbosch, de eerste exemplaren van het boek 66 Kanjermonumenten in ontvangst nemen. Speciaal zijn op die dag in het hele land kanjermonumenten opengesteld voor het publiek. Ook in Schiedam kunnen kanjermonumenten worden bezocht. Het Stadhuis aan de Grote Markt en de Grote Kerk aan de Lange Kerkstraat zijn geopend van 13.00 uur tot 16.00 uur en de St. Jacobuskerk aan de Kerkweg in Kernel is geopend van 12.00 uur tot 14.00 uur. Het vierde Schiedamse kanjermonument, het St. Jacobsgasthuis (Stede- lijk Museum), wordt momenteel gerestaureerd en kan nog niet worden bezocht. Nederland kent een keur aan bijzondere rijksmonumenten. Het zijn beeldbepalende gebt>uwen en complexen met een indrukwekkende staat van dienst. Zij vertellen een uniek verhaal over onze cultuurgeschiedenis. Tot deze kanjermonumenten behoren zowel kerken, kastelen en landhuizen, als verdedigingswerken, bruggen en sluizen, en industriele complexen. De 66 kanjers zijn de afgelopen jaren verrijkt met extra rijkssubsidies om hun grote restauratieachterstand in te lopen. Zo werden bonte knaag- kevers^verjaagd, hemelwaterafvoeren hersteld, casco's en kapconstructies vernieuwd, n blindankers ontroest. Het einde behoud van ons cultureel erfgoed ikhterbij Voor een overzicht van de openstelling van de kanjermonumenten: www.boekenweek.nl (vanaf9 maart). Het Steunpunt Vrijwilligerswerk Schiedam organiseert dinsdag 12 april a.s. de workshop Werving en Behoud van Vrijwilligers. Alle vrijwilligersorgani- saties hebben te maken met 'natuurhjk verloop'. Vrijwilligers houden het voor gezien en organisaties worden als het ware incompleet. Opeens blijven er taken gen. Als er zich dan geen nieuwe vrij- iigers melden, dan kan de organisatie langzaam maar zeker inzakken. Het hoeft niet altijd aan de organisatie of het bestuur te liggen als er verloop is. Het ligt wel aan de organisatie als deze niet tijdig aan de slag gaat om een tekort aan vrijwilligers te voorkomen. Het werven van vrijwilligers is op tijd nodig en zou een blijvend aandachtspunt moeten zijn. Het doel van de workshop is aandacht te besteden aan vrijwilligersbeleid binnen uw stichting of vereniging, zodat u als vrijwillig bestuur zich bewust bent van het belang en de noodzaak daarvan. Binnen dit beleid zou er ruim aandacht moeten zijn voor de 99 manier waarop u nieuwe vrijwilligers vindt en, niet onbelangrijk, bindt aan uw organisa tie. Tijdens de workshop krijgt u voor zowel het werven als het behouden van vrijwilligers praktische handvatten aangereikt. De work shop bevat naast de nodige theorie ook een praktijkopdracht. Deelnemers ontvangen na afloop een werkboek met daarin een be- knopte beschrijving van de theorie, diverse checklists en een werkplan vrijwilligers. De workshop wordt aangeboden door de gemeente Schiedam. Als u mee wilt doen dan kunt u zich voor 2 april 2005 telefonisch of per e-mail aanmelden bij het Steunpunt Vrijwilligerswerk Schiedam. Voor vrij willigersorganisaties uit Schiedam is de deelname gratis. Er geldt een maximum van twee deelnemers per organisatie. Datum: Tijd: Informatie: Inschrijven: dinsdag 12 april 2005 van 19.30 tot 22.00 uur Marjolein van Doom, (010) 246 50 64 ps-svs@schiedam.nl Vorige week zijn de WOZ-beschikkin- gen/aanslagen onroerende-zaakbe- lastingen (OZB) door de Gemeente Schiedam verstuurd.Voor het eerst worden de WOZ-beschikking en de OZB-aanslagen op een biljet gecombi- neerd. Bij Team Heffingen en Invorde- ring komen ook dit jaar schriftelijk en telefonisch veel vragen binnen. In dit artikel leest u antwoorden op de meest gestelde vragen. Ik ben bezig met de aangifte Inkomstenbelasting 2004. Welke WOZ-waarde moet ik gebruiken? Voor 1 april 2005 dient u de aangifte In komstenbelasting 2004 voor de Rijks- belas-tingdienst in te vullen. Aangezien het een belasting voor 2004 betreft dient u uit te gaan van de "oude" WOZ-waar- de. Deze WOZ-beschikking heeft u in 2001 ontvangen. Ook staat de WOZ- waarde vermeld op de OZB-aanslagen voor de jaren 2001 tot en met 2004. De nieuwe WOZ-waarde, die u vorige week heeft ontvangen, geldt voor de jaren 2005 en 2006. Deze waarde moet u gebruiken voor belastingen voor de jaren 2005 en 2006. Ik krijg nu de aanslag OZB terwijl ik vroeger eerst de aanslag Rioolrecht ontving? Gemeenten zijn verplicht om binnen de eerste acht weken van het jaar de WOZ- beschikkingen te versturen. Daarnaast zijn gemeenten ook verplicht om de WOZ beschikking en de OZB-aanslag op een biljet te combineren. Met andere woorden: de aanslag OZB moet dus binnen acht weken na het begin van het jaar worden opgelegd. Dit jaar wordt de aanslag met dagtekening 28 februari opgelegd. De aanslag rioolrecht verschuift derhalve een maandje en wordt met dagte kening 31 maart verstuurd. Ik ga in de loop van het jaar verhuizen. Heeft dit nog gevolgen voor de aan slag? De situatie op 1 januari is bepalend en geldt voor de rest van een jaar. Verhuizing in de loop van het belastingjaar heeft daarom geen consequenties voor de hoog- te van de aanslag. U ontvangt overigens geen aanslag voor de woning waarin u in de loop van het jaar gaat wonen. Ik ga mijn huis verkopen. Wat betekent dit voor de aanslag OZB? De situatie op 1 januari is bepalend en geldt voor de rest van een jaar. Verkoop in de loop van het belastingjaar heeft daarom geen consequenties voor de hoogte van de aanslag. Indien u in het koopcontract met de nieuwe eigenaar vastlegt dat deze de zakelijke lasten voor dat deel van het belastingjaar dat hij eigenaar is zal vergoe- den, vindt verrekening plaats via de notaris bij de overdracht. De meeste notarissen in de Rijnmond volgen deze gedragslijn. De gemeente heeft hier geen bemoeienis mee. Wat is een taxatieverslag en hoe kom ik in het bezit van een taxatieverslag De gegevens die de basis vormen voor de taxatie van uw pand kunt u in de vorm van een zogeheten taxatieverslag bij de gemeente Schiedam opvragen of downloa- den via het WOZ-portaal van de gemeente (zie www.schiedam.nl). Uw schriftelijk verzoek kunt u richten aan de Gemeente Schiedam, Team Heffingen en Invor- dering, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Telefonisch kunt u het taxatieverslag opvragen via (010) 246 56 66. Kan ik wachten met het indienen van bezwaar totdat ik het taxatieverslag heb ontvangen? Voor het indienen van bezwaar geldt een wettelijke termijn van zes weken na dagtekening van het aanslagbiljet. Indien u de vastgestelde WOZ-waarde nader wilt beoordelen kunt u verzoeken om een taxatieverslag. De gemeente zal uiteraard zijn best doen het taxatieverslag zo spoe- dig mogelijk aan u toe te sturen. Let u er dan wel op dat uw bezwaarschrift toch binnen de genoemde termijn van zes weken bij de gemeente ontvangen moet zijn. Moet ik iets betalen als ik bezwaar maak? Ja, u dient dat deel van het aanslagbedrag te betalen dat niet door u wordt betwist. Bent u bijvoorbeeld van mening dat de waarde van uw woning bijvoorbeeld 15.000 te hoog is dan krijgt u uitstel van betaling voor dit deel. U kunt zelf uitrekenen wat dit betekent voor het te betalen gedeelte van de OZB door dit bedrag te delen door 2.268 en de uitkomst hiervan te vermenigvuldigen met het tarief. In voorgaande jaren kwam er op mijn aanslag een regel "lastenverlichting" voor. Op de aanslag van 2005 wordt deze niet meer vermeld. Tot en met 2004 werd de lastenverlichting (voorheen: Zalmsnip) verrekend met de aanslag onroerende-zaakbelastingen. Van het Rijk ontvingen de gemeenten een bijdrage om de lasten van de burgers te verltchten. Het Rijk heeft besloten om de vergoeding aan de gemeenten vanaf 2005 niet meer uit te keren. De gemeente Schiedam kan derhalve helaas de lasten verlichting niet meer uitkeren/verrekenen met de aanslag onroerende-zaakbelastin gen. Bij dc aanslag tref ik een extra acceptgirokaart aan? U mag de aanslag in twee termijnen betalen. Minimal de helft van het totale bedrag dient u voor 31 maart te betalen. Het resterende bedrag moet uiterlijk 31 mei op de rekening van de gemeente ontvangen zijn. Omdat u in twee keer kunt betalen zijn er ook twee acceptgiro's bijgesloten. Uiteraard kunt u het bedrag ook in een keer betalen voor de eerste betaaltermijn. Hoe krijg ik meer informatie? Op de internetsite van de Gemeente Schiedam (www.schiedam.nl) treft u onder het kopje WOZ-portaal meer algemene informatie aan. Ook kunt u via het WOZ- portaal de gegevens van uw eigen woning opvragen. Heeft u nog vragen dan kunt u bellen met (010) 246 56 66. De eerste twee dagen nadat de WOZ-beschikkingen waren verstuurd ontstonden er op sommi- ge momenten wachttijden. Deze zijn inmiddels verholpen. Door de ondernemer van cafe De Unie, Gerrit Verboonstraat 23, is een vergunning/ontheffing aangevraagd voor het organiseren van een aantal activiteiten in het kader van de viering van Koninginnedag, 30 april 2005 en Bevrijdingsdag, 5 mei 2005. De activiteiten bestaan uit het inrichten van net plein voor het horecabedrijf met onder meer een podium en tappunten en het ten gehore brengen van live-muziek. De aanvraag ligt van 9 maart tot en met 6 april 2005 ter inzage bij het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel aan het Stadserf 1 Belanghebbenden kunnen over bovenstaande aanvraag hun zienswijze naar voren brengen. Dit kan zowel mondeling als schriftelijk gedurende periode van ter inzage legging. Als u uw zienswijze schriftelijk kenbaar wilt maken dan kunt u uw schrijven richten aan de burgemeester en het college van burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Bij de burgemeester is een aanvraag ingediend voor een vergunning op grond van artikel 2.3.2 van de Algemene Plaatselijke Verordening Schiedam ten behoeve van de vestiging van het horecabedrijf 'Ristorante Casa Mia' in het pand Rotterdamsedijk 429b, 3112 AR te Schiedam. De aangevraagde openingstijden van het horecabedrijf zijn: zondag tot en met donderdag van 12.00 uur tot 01.00 uur en vrijdag en zaterdag van 12.00 uur tot 02.00 uur. Bij het horecabedrijf is een terras aangevraagd. Het terras zal worden geplaatst langs de gevel van het voornoemde pand en zal bestaan uit twee tafels en acht stoelen. De aangevraagde openingstijden voor het terras zijn: zondag tot en met zaterdag van 12.00 uur tot 22.00 uur. Vanaf 9 maart 2005 ligt de aanvraag vier weken ter inzage bij het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel. Gedurende deze periode bestaat voor belanghebbenden de mogelijkheid mondelinge of schriftelijke zienswijzen over de aanvraag naar voren te brengen. Schriftelijke zienswijzen kunnen worden gericht aan de burgemeester van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Gelnteresseerden kunnen over het onderstaande en voor inzage in (archief-)stukken nadere informatie verkrijgen bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1, maandag van 12.00 tot 16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 08.00 tot 16.00 uur en donderdag van 08.00 tot 20.00 uur, telefoon (010) 246 55 65. n Ingekomen aanvragen van 2 maart 2005 t/m 4 maart 2005: bouwaanvragen: Hoogvliet Zn. Ann. bedrijf Bellfinance BY Bosrand 8 Calandstraat 99 Pruimengaarde 33 Schie 3 woning vergroten 'ijfss M. Vermeer H. Vermeij sloopaanvragen/sloopmeldingen: W. Andriessenlaan lt/m 59/ E. van Beinumlaan 2 t/m 60 en 1 t/m 59/P. van Anrooylaan 2 t/m 60 WOG Beheer B.V. Verleende bouwvergunningen: i 28 februari 2005 Verzonden Dam 24 en 26 Kethelstraat 24 Korte Haven 6 Verzonden 1 maart 2005 Boterstraat 81 Koemarktbrug Spoorbaanstraat 23 Verzonden 4 maart 2005 Burg. Van Haarenlaan tussen de R. de Beerenboucklaan en P.J. Troelstralaan P.J. Troelstralaan/ Dr. Wibautstraak en R. de Beerenbroucklaan HaPe Holding B.V. A. Krowinkel J. de GraafVastgoed B.V. St. Glasmuseum Schiedam ONS Ingenieursbureau G. Dankelman St. Woonplus Schiedam bedrijfsgebouw (gedeeltelijk) veranderen voorpui/gevel vernieuwen/veranderen bedrijfspand tot woning verbouwen 4 portiekflats slopen balkon maken bitumen dakterras en houten dakterras veranderen pand renoveren intern verbouwen tot tijdelijk glasmuseum tijdelijke brug plaatsen woning vergroten 33 eengezinswoningen en 2 poortwoningen bouwen 62 eengezinswoningen bouwen Verleende sloopvergunningen/sloopmeldingen: Verzonden 28 februari 2005 Dieselstraat 90 t/m 110 Korjako Vastgoed Beheer winkelruimte gedeeltelijk slopen N.B. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen een besluit (verleende/ geweigerde bouw- en sloopvergunning of -melding) binnen zes weken na de verzenddatum van het besluit (schriftelijk) een gemotiveerd bezwaarschrift bij burge meester en wethouders indienen. U wordt verzocht om tegelijkertijd met het indienen van het bezwaarschrift een afschrift van het bestreden besluit mee te zenden. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst, kan de belanghebbende, indien hij/zij van mening is dat de behandeling van zijn/haar bezwaren onverwijlde spoed vereist, verzoeken om een voorlopige voorziening (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een verzoek om voorlopige voorziening dient te worden gericht aan de Rechtbank Rotterdam (sector Bestuursrecht), t.a.v. Voorzieningenrechter, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan nadat een bezwaarschrift is ingediend. De volgende plannen zijn geagendeerd voor de openbare vergadering van de Welstands- en Monumentencommissie Schiedam in kamer 1.02 van het Stadskantoor, Stadserf 1, Schiedam. Datum: 14 maart 2005, vanaf 09.30 uur Aleidastraat 71 Dam 28 en 30 Valeriusstraat 3 Dienst Educatie Schiedam dep. school verbouwen Bestuur H.H.J, de Doper kerkgebouw en pastorie verbouwen St. Woonplus Schiedam lichtbak ophangen Belanghebbenden die daar prijs op stellen kunnen in de gelegenheid worden gesteld zich in de vergadering van de commissie te laten horen over vorenstaande. Nadere inlichtingen - waaronder het tijdstip van behandeling - kunt u krijgen maandag-, dinsdag- en donderdagochtend bij het secretariaat, tel. (010) 246 54 87. Burgemeester en wethouders maken bekend dat een aanvraag als bedoeld in artikel 6 juncto artikel 7 van de monumentenverordening 1994 van de gemeente Schiedam is ingediend voor het wijzigen van het gemeentelijk monument Schie 3 Het plan ligt ingaande gedurende 4 weken voor een ieder ter inzage bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1, maandag van 12.00 tot 16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 08.00 tot 16.00 uur en donderdag van 08.00 tot 20.00 uur. Gedurende deze termijn kan een ieder bij burgemeester en wethouders zijn zienswijze met betrekking tot deze plannen mondeling of schriftelijk naar voren brengen. Schriftelijke zienswijzen dienen gericht te worden aan het college van burgemeester en wethouders, ter attentie van het hoofd afdeling Bouwen en Milieu, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij op 9 maart 2005 op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten: 1. de onderstaande plaatsen aan te wijzen als een gehandicaptenparkeerplaats voor een bepaald voertuig, aan te geven door plaatsing van het bord model E6 bijlage I RW met onderbord: a. Zwaluwlaan, nabij pand nr. 160 b. Haverakker, nabij pand nr. 4 2. onderstaande gehandicaptenparkeerplaatsen voor een bepaald voertuig in te trekken door het verwijderen van het bord model E6 bijlage I RW met onderbord: a. Boerhavenplein, nabij pand nr. 118 Wij wijzen U erop dat U op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van deze bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders kunt indienen. Indiening van een bezwaarschrift schorst niet de werking van het bestreden besluit. Als U dat wilt bereiken, bestaat de mogelijkheid in geval van onverwijlde spoed en gelet op de betrokken belangen een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Arrondissementsrechtbank, d.t.v. de sector Bestuursrecht, postbus 3981, 3003 BB Rotterdam. Informatie kan worden ingewonnen bij mw. B. Stad, tel.nr. (010) 246 56 42. Het besluit kan worden ingezien op het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel van het Stadskantoor gedurende een termijn van 6 weken na de dag van deze bekendmaking.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2005 | | pagina 2