INTERCEDENTEN f? Annelies de Jong km Thermen Holiday EH Veranda Korte maten? Annelies heeft ze! UITNODIGING 19 en 20 maart www.vleeschhouwerij.nl Winkeldames/meiden PH I -f 2 Neder(at)dls) on+defcfcen rotterdam LiViN' |i Nil Kindercentrum De Dikkedeur - GROEPSLEIDSTERScbabys en peuters) Volop thuiswerk beschikbaar WOW! Geniet met 2f betaal nagenoeg voor 1! Massagevoordeel Sauna kortingsbon Definite ontharen DE MOOISTE WONINGEN IN DE BUURT Bezoek onze AMVEST stand op de beurs Rotterdam Livin' 19 en 20 MAART 1 CRUISE TERMINAL ROTTERDAM Cdra&sf vfe,;e 1» etiu» Start zoekt voor verschillende vestigingen in en rond Rotterdam net even anders... 5 pers. die PT/F vanuil huis willen werken. Kopieerfroefr Voor WTl-orxferwt/J A www.fcr3rrt7ndeMar.nt Tel. 010-1309190 Cruise Terminal Rotterdam Wat is de toekomende tijd van wonen? Juist... Atta Makelaars! Op de rotterdam LiViN' presenteren wij u het wonen van morgen. Atta Makelaars. Wonen is ons werkterrein. Atta Makelaars zoekt op korte termijn voor onze nieuw te openen vestigingen (Slinge Rotterdam Spijkenisse) - ervaring is een pre Stuur je sollicitatiebrief c.v. naar: R. de Zeeuw, Soronghof 11-19, 3193 EP Hoogvliet of mail naar info@dezeeuw.nl mt 1*1 SAUNA BEAUTYCENTER is een middelgrote organisatie die veel werk maakt van een huiselijke en hoog- waardige kinderopvang. 0m die reden verwachten wij van onze leidsters dat ze op de 1 ste plaats kindgericht zijn en zich graag inzetten voor kwaliteit. In onze vestigingen in Kralingen en Rotterdam-West hebben wij plaats voor: 2,3 of A dagen per weel< Wij vragen.- - een diploma SPW 3, o/'in opleiding - aantoonbaar gevoel voor de belevingswereld van kinderen - de wil om over het eigen handelen na te denken - geboeidheid boven routine - representativiteit en goede uitdrakkingsvaardigheid Wij bieden: - een open werkklimaat waarin roddel niet past - een enthousiast team - aandacht voor kwaliteit: niet in woord maar in daad - een salaris conform de CAO-Kinderopvang Voor leidsters met wat meer ambitie zijn er extra's die het werken bij ons blijvend plezierig maken, zoals.- taakuren voor beleidsgerelateerde inzet, deelname aan de kwaliteitscommissie en/o/het leidstersberaad. Voor meer in/ormatie over ons bedrij/.- www.dikkedeur.nl Reaches graag binnen 14 dagen schri/telijk naar KC De Dikkedeur, Heemraadssingel 99, 3022 CB Rotterdam, T.a.v. L. Ouwerling. Verpakken van kruidenpennen, emmers met schoonmaakartikelen, scheergel met mesjes, wattenstaafjes, maken van babysets, stickers plakken op enveloppen, gereedmaken van zeer grote mailings. Min. 20 uur per week, aanmelden en evt. direct aan de slag op 0900- 999.99.11 (80 ctpm) ma. t/m vrij. 09-21 uur en za. 10-15 uur www.thuiswerkcentralft mm Uitbetaling a contant bij ophalen thuiswerk. Vraag onze gratis brochure aan Informatie en Reserveringen 010- 449 32 50 www.thermenholiday.nl Prinses Beatrixlaan 10 3121 JN Schiedam info@thermenholiday.nl Week 11 TOTAAL-TX04 warmi U bent dlcbterbij het vlnden van een (runt maken als u maar wilt. Van stornerij nieuwbouwworring dan u denkt Ook in tot klusjesman, van catering tot en met Rotterdam en omgeving heeft AMVEST een bloeiende tuin en nog veel fflMf. nameitjk een groot aantal eengezlns- Dit geeft u meer gemak, meer tijd en wonlngen en appartementen beschik- meer comfort. Ceniet van de ruime baar. Mooi en comfortabel, towel koop keuze warme woningen! Kijk voor als huur. Hoarders profiteren daarbij makelaarsgegevens, het complete overzlcht ook nog van het AMVEST WoonPtusPont, van ons woningaanbod en het AMVEST waarmee u uw leven zo gemakkeiijk WoonPlusPunt op Start verhuur Stadssingel tijdens Rotterdam Livin ma i-t 1 i AMVEST creeert woonkwaliteit Als intercedent ben je de spil van een vestiging. Je brengt vraag en aanbod samen. Je bent een serieuze gesprekspartner voor opdrachtgevers. Kwaliteit en service staan bij jou voorop. Klanttevredenheid is immers de basis voor het succes van Start. Je acquireert potentiele opdrachtgevers voor Start en je onder- houdt contacten met bestaande opdrachtgevers. Daarnaast help je flexmedewerkers niet alleen aan een (nieuwe) baan, maar je geeft invulling aan goed werkgeversschap door hen ook na de plaatsing te begeleiden. Jouw profiel: HBO werk- en denkniveau; Minimaal 2 jaar aantoonbare werkervaring in een commerciele functie; Goede contactuele en commerciele eigenschappen; Ervaring in de uitzendbranche is een pre. Wij vragen veel, maar bleden je dan ook wel wat. Wat dacht je van een uitdagende functie in een dynamische werkomgeving met uitstekende primaire en aanvullende arbeidsvoorwaarden. Binnen de organisatie bestaat de mogelijkheid door te groeien. Hiervoor worden diverse interne opleidingsmogelijkheden geboden. Is deze functie jou op het lijf geschreven? Reageer dan binnen 10 dagen per brief of evrtail. Je kunt je motivatiebrief en cv e-mailen naar HRM.CWS@start.nl of per post sturen naar Start, afdeling Centrale Werving en Selectie, ter attentie van Maarten van Teeseling. Voor vragen kun je bellen naar 0800 -1201. Start, Postbus 1,1300 AA Almere www.start.nl Start Uitzendbureau, grootste dochter- maatschappij van de beursgenoteerde United Services Group, is in 25 jaar uitgegroeid tot een van de grootste Arbeidsmarktinter- mediairs van Nederland. Start is als intermedial tussen vraag en aanbod al een kwart eeuw toonaangevend op de arbeidsmarkt. Dagelijks zijn er alleen al in Nederland vele tiendui- zenden flexmedewerkers via Start aan het werk. International is de organisatie actief in Belgie, Italie, Portugal, Duitsland en Spanje. Start beschikt over een rijk geschakeerd palet aan diensten, varierend van uitzenden, detache- ren, werving en selectie, payroll services, oplei- dingen en leerwerk- trajecten. Combinaties van deze 'flexibele bouwstenen' stellen Start in staat op elk arbeidsmarktvraagstuk een passend antwoord te geven. De kennis en ervaring van Start is gebundeld in 19 over het gehele land verspreide Area's met als doel om vanuit ten loket zowel werkgevers als werk- nemers op maat te kunnen bedienen. Om de lijnen naar de klan- ten zo kort mogelijk te houden zijn binnen elke Area een groot aantal Sa tellietvestigi ngen ingericht die slagvaardig kunnen inspelen op locale omstandigheden. Zitten uw jaszakken altijd te laag en de coupenaden niet op de goede hoogte? Zijn uw pantalons altijd te lang en knellen ze in de taille? Annelies heeft jacks, jasjes, rokken, pantalons en pakjes in korte maten. De perfecte pasvorm voor als u wat kleiner bent. Maten 17 t/m 25. Molenvliet 121-123, Rotterdam-Lombardijen, tel. (010)4193057 Tramlijn 20 v.a. Centraal Station stopt voor onze deur. Maandag en koopavond gesloten. www.anneliesdejongmode.nl GEZOCHT www.goedebijverdienste.com Wilhelminakade (Kop van Zuid) Openingstijden 10.00-17.00 uur OHEW We worden niet voor niets gezien als de expert op het gebied van nieuwbouw in Rotterdam. Tijdens de rotterdam LiViN' 2005 op 19 en 20 maart in de Cruise Terminal Rotterdam presenteren wij nagenoeg al onze nieuwbouwprojecten. En dat zijn er nogal wat, dus een bezoek aan onze stand is voor iedereen die zijn tijd vooruit wil wonen een aanrader. Tot ziens op 19 en 20 maart! www.atta.nl JlgJft ii) orrrl Atta Makelaars Rotterdam 010 - 433 57 10 Atta Makelaars Zoetermeer 079 - 316 05 00 nvm Heeft u ruimte over om in te pakken thuis? Inpakcentrale zoekt thuiswerkers in de regio, die artikelen gaan verpakken. Verpakken van reis- gidsen, Data Entry NL, proefmonsters, strijkwerk voor retourtextiel en stuntvliegers maken. Goede verdiensten. Artikelen worden gebracht en gehaald. Aanmelden en/of direct aan de slag: 0900-999 9911 (80 cpm) ma. t/m vr. 9.00-21.00 uur en za. 10.00-15.00 uur. www.thuiswerkcentrale.com. Uitbetaling a contant bij ophalen thuiswerk. :£38hH Kijk naar «n fiimpje in de bioscoopsauna, droom weg in de aguariumsauna, freed binnen in de betoverende hamamruimte, kom geheel tot rust in de kruidentempel en geniet van een heerlijk hapje en drankje in de exotische 'jungle-tuin' met open haard. Thermen Holiday biedt naast deze faciliteiten ook whirlpools, een zoutwaterbad, een stoomcabine en een sauna op palen in een vijver. Een aparte vermeiding waard is de grote tuin met iigweiden, watervalletjes en hangmatten. Bovendien kunt u tijdens uw bezoek genieten van overtteerlijke gerechten in het sfeervolle restaurant van Thermen Holiday. Thermen Holiday is een gloednieuw en luxueus sauna fi beautycenter in Schiedam met een aantal unieke faciliteiten. Mini lente-arrangement 27,50 p.p. (normaal 42,- p.p.) Ontvangst met koffie of thee op de vide met uitzkht op hef zwembad en de tuin Rondleiding door ortze gasfvrouw Vrij gebruik van heerlijk geurend scrubzout en shawergel Gehele dag onbeperkf gdnruik van aile saunafaciiiteiten Gebruik van de zonnebruiner Schifterend glossy magazine als afscheidspresentje! Ache is niet geldig in combinatie met andere aanbiedingen en/of orrongemenfen. Adie is geidig f/m 30 april 2005 en met geldig in de vakanfieperioden en/of (eesfdagen. Handdoeken, badjas en slippers zijn niet inbegrepen. Deze kunt u huren of zelf meenemen. Adie getdt op basis van beschikbaarheid! Thermen Holiday behoudt hef rechf voor om reserveringen al dan niet aan te nemen. Maak kennis met 1 van de vele massagevormen van Thermen Holiday: 25 minuten 50 minuten Ayurvedische massage - €55,- Shiatsu massage - €49,50 Voetmassage €25,- €47,50 Klassieke massage €25,- €47,50 Sportmassage €25,- €47,50 Hot Stone massage €25,- €47,50 Hamam €35,- €59,- Reserveer nu een massage en ontvang 2,50* korting op bovengenoemde prijzen! De massages van Thermen Holiday zijn ook los teboeken van de sauna. Dit geldt eveneens voor de beoutybehandelingen. Korting van 2,50 wordt verrekend bit inlevering van deze coupon. Max. 2 personen per bon Actiecode: 20050072 Adie geldt niet in combinatie met arrangementen. Adie is geldig t/m 30 april 2005 en geldt niet tijdens de vakanfieperioden en/of feesldagen. Maak kennis met de unieke faciliteiten van Thermen Holiday: Jtcscoopsauna J oqoariumsauna sauna op palen is vijver hamamruimte zoutwaterbad kruidentempel jungle tuin voor een hapje en drankje sfeervol a la carte restaurant professioneel beauty massagesaton en nog veel meer verrassingen... Korting geldt voor sauna-entree bij 2 personen 5,- p.p.j. Max. 2 personen per bon. Actie is niet geidig in combinatie met andere aanbiedingen en/of arrangementen. Actiecode: 20050071. Actie is geldig t/m 30 april 2005 en niet geldig in de vakantieperioden. Geldig van maandag t/m zondag fdinsdag is damesdaglf j Weg met het hoar op uw benert, oksels en/of bikinilijn? Deze prijzen maken het we! erg interessanfe Boveniip 50 Km 50 Oksels 100 Bikinilijn 100 Ondetaenen 200 Hele benen 350 Rug man 325 Combi bovenlip en kin 75 Combi onderbenen, 300 bikinilijn en oksels *Op deze behondeiingen is de korting van 20% reeds verwerkt. Nu: 20% korting op eerste behandeling! Nfi: het gemiddeld aantal keren van 7 varieert per persoon. Afhankelijk van haar- en huidtype kan dit ook meer of minder zijn. Bovenstaande prijzen zijn richfltjnen, bij een sterke ovetbebaring of grote oppervlakten kunnen wij andere prijzen hanteren, Tijdens het consult wordt de definitieve prijs vosfge- steld. Vraag vrijbiijvend naar de prijs voor overige behandelgebieden die hiernaasi niet beschreven zijn. Bel ons voor een gratis consult: 010 - 449 32 50.We kunnen u alles verteilen over de behandeling en beoordelen of uw haar- en huidlype geschikt is voor het flitslicht-onthanen. U ontvangt op de eerste behandeling naar keuze een korting van 20%! Lid van Thermen Service Center

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2005 | | pagina 16