Hoezo anders Paspoort of ID-kaart op afspraak...? I Zaterdag 4 juni 3e Schiedamse Dag van de Dialoog: Pasfoto's De commissie Bestuur en Cultuur vergadert op maandag 6 juni 2005 Commissie Wonen en Groen vergadert Commissie Bevolking en Onderwijs vergadert Commissie Ruimte en Verkeer vergadert Dat kan in de maanden juni, juli en augustus in de Stadswinkel van Schiedam. U belt naar de Stadswinkel (oio) 246 58 05 U hoeft niet te wachten, u wordt direct geholpen! Wist u trouwens dat de Stadswinkel al om 08.00 uur open is op dinsdag t/m vrijdag? KAPVERGUNNINGEN AANVRAAG EXPLOITATIEVERGUNNING INSPRAAKVOORSTEL PARKEREN DELFLANDSEWEG AANWIJZING GEHANDICAPTENPARKEERPLAATSEN WET BODEMBESCHERMING WEEK 22, WOENSDAG 01 JUNI 2005 Op zaterdag 4 juni a.s. vindt de 3e Scniedamse Dag van de Dialoog plaats. Verspreid over de stad vinden kan iedereen die dat wil aanschuiven aan een van de 27 gesprekstafels, voor een goed gesprek met buren, vrienden, bekenden en onbekenden. Het thema van de Dag van de Dialoog is 'Hoezo anders?'. De vraag die daarbij centraal staat is: 'Wat binat mensen in de stad met elkaar? Waarin zijn ze anders? Wat zijn de verschillen? Maar nog belangrij- fcer: waarin komen mensen overeen met anderen, wat bindt ze met de mensen in hun straat, op school of op het werk?'. Aan ieder tafetgesprek kunnen maximaal 8 personen deelnemen. Ieder tafelgesprek zal onder leiding staan van een gesprekslei- der en na afloop krijgen de deelnemers een heerlijke maaltijd geserveerd. Wie mee wil doen aan een tafelgesprek, kan voor aan- melding contact opnemen met het coordi- natiepunt: (010) 411 39 11. Meer informatie is ook te vinden op www.schiedam.dagvandedialoog.nl. Via deze website kunnen belangstellenden zich tevens digitaal opgeven als deelnemer. Dat kan nog tot uiterlijk 1 juni aanstaande. Programma: Tafel 15.00 - "18.00 u. Diverse locaties Deelname: gratis en heerlijke maaltijd Slotbijeenkomst met drankje en hapje 18.30 - 20.00 u. Stadskantoor, Stadserf 1 Schiedam Toegang: gratis De vakantieperiode gaat weer beginnen. Vele mensen komen in deze periode naar de Stadswinkel voor het vernieuwen van hun Paspoort of Nederlandse Identiteitkaart of voor het bijschrijven van de kinderen. Hiervoor is altijd een pasfoto nodig. Ook voor de kinderen. Aan de pasfoto's voor een Paspoort of Nederlandse Identi- teitskaart worden wettelijke eisen gesteld. Om te voorkomen dat u met de verkeerde pasfoto in de Stadswinkel komt geven wij u onderstaand de criteria waaraan een pasfoto moet voldoen. 1. de pasfoto's moeten van recente datum zijn en een goed gelijkend beeld van de aanvrager geven; 2. het gebruik van reproducties of eerder gebruikte pasfoto's is niet toegestaan; 3. het gezicht van de aanvrager dient recht van voren, tegen een lichte, egale achtergrond te zijn gefotografeerd; 4. de pasfoto dient 35 bij 45 mm te zijn; 5. de breedte van het hoofd dient 2 cm van de afbeelding in beslag te nemen; 6. beide ogen dienen zichtbaar te zijn, eventueel achter een bril met doorschijnende glazen. Een donkere bril is alleen op aantoonbare medische gronden toegestaan; 7. het hoofd dient onbedekt te zijn, tenzij godsdienstige levensbeschouwelijke of medische oorzaken zich hiertegen verzetten. Als u pasfoto's laat maken zegt u er dan bij dat de foto's bestemd zijn voor een Paspoort of Nederlandse Identiteitskaart. Wilt u schoolfoto's gebruiken of foto's uit een fotohokje let u dan goed op. Deze foto's voldoen niet altijd aan de criteria. Jeeftji verdere vragen over het aanvragen van een Paspoort of Identiteitkaart dan kunt u bellen met de afdeling Publiekszaken tel. (010) 246 58 05 of met het Semeentelijk Informatiepunt. Ook kunt u alle informatie vinden op de site van de (emeente: www.schiedam.nl t-H Wilt u een paspoort of identiteitskaart aanvragen op afspraak, dan is dat vanaf l juni mogelijk. Daar kunt u dan voor de woensdag, donderdag en vrijdag een afspraak maken op het tijdstip dat het voor u het beste uitkomt. Op grond van artikel 4.4.2 van de APV - Schiedam is een kapvergunning verleend voor het rooien van: 1 paardekastanje en 1 goudenregen, staande in de achterplaats van het pand Roterdamsedijk 252 258 in verband met overlast en schade aan het gebouw. 5 populieren, 1 plataan, 1 Schijnacasia, 1 Iep, 2 Sierkersen, 1 Watercypres, 3 Sierappels, 2 Lindes, 1 Christusdoorn, 2 Esdoorns, 2 Essen en 1 Hemelboom, staande curb. Honnerlage Gretalaan en Nieuwe Damlaan in verband met sloop en nieuwbouw van het complex de vijfmol;ens. 1 betula, staande in de achtertuin van het pand Huijsmanstraat 49 in verband met overlast en schade aangebouwen. 1 conifeer, staande in de voortuin van het pand Hargplein 30 in verband met overlast en een slechte standplaats. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen dit besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen binnen 6 weken na verzending van de betrokken vergunning aan de vergunninghouder. Het bezwaarschrift dient te worden gericht aan het college van burgemeester en wethou- ders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst kunnen belanghebbenden, indien zij van mening zijn dat de behandeling van hun bezwaren onverwijld spoed vereist, bij de voorzieningenrechter een verzoek om een voorlopige voorziening indienen (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een dergelijk verzoek dient te worden gericht aan de voorzieningenrechter van de Rechtbank te Rotterdam, sector Bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Dit verzoek kan overigens pas worden gedaan als een bezwaarschrift is ingediend. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dhr. Steenks, tel: (010) 631 52 84. Bij de burgemeester is een aanvraag ingediend voor een vergunning op grond van artikel 2.3.2 van de Algemene Plaatselijke Verordening Schiedam ten behoeve van het plaatsen van een terras bij het horecabedrijf'Cafe The Living Legend', Lange Kerkstraat 27a te Schiedam. Het terras zal bestaan uit maximaal 4 tafels. De aangevraagde openingstijden van het terras zijn: maandag tot en met zondag van 12.00 uur tot 01.00 uur. Vanaf 1 juni 2005 ligt de aanvraag vier weken ter inzage bij het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel. Gedurende deze periode bestaat voor belanghebbenden lie mogelijkheid mondelinge of schriftelijke zienswijzen over de aanvraag naar voren te brengen. Schriftelijke zienswijzen kunnen onder vermelding van 'Zienswijze terras Living Legend' worden gericht aan de burgemeester van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Aanvang: 20.00 uur in de Aleidazaal van het Stadskantoor. Voorzitter: de heer W.J. van Wijk De vergadering is openbaar. Naast de vaste agendapunten staan ondermeer de volgende onderwerpen op de agenda: Het Burgerjaarverslag 2004 De wet verplicht de burgemeester om over zijn werkzaamheden een jaarverslag te schrijven. Daarin wordt ingegaan op de kwaliteit van de gemeentelijke dienstverlening, de openbare orde en veiligheid, klachten, bezwaarschriften en burgerparticipatie. Ook de samenwerking met andere gemeenten en de tijdige en zorgvuldige uitvoering van besluiten worden in het Burgerjaarverslag belicht. De commissie bespreekt het verslag voordat het definitief naar de drukker gaat. Veilig Ondernemen De commissie wordt bijgepraat over de stand van zaken rond het project Veilig Onder nemen in Schiedam: samenwerking tussen ondernemers, politie en brandweer tegen vandalisme, agressie, diefstal en vernieling. Omnibusonderzoek 2004 Om de paar jaar houdt de gemeente een enquete onder de Schiedamse bevolking. Over een groot aantal onderwerpen wordt zo bijgehouden wat de Schiedammers doen, denken en oordelen. Door 1.200 mensen is gereageerd op vragen die gaan over gemeente lijke dienstverlening, politiek en bestuur, binnenstad, evenementen en horeca, kooporienta- tie, het wonen in Schiedam. Het zijn belangrijke gegevens voor het gemeentebestuur. Referendumverordening Nu de tijdelijke referendumwet ten einde is, zijn gemeenten vrij om al of niet zelf iets te regelen op het gebied van volksraadpleging. Schiedam doet dat met de referendum verordening. De vergaderstukken liggen ter inzage bij het gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel. De complete agenda kunt u o.a. vinden op www.schiedam.nl. Inspreken op agendapunten is in de regel mogelijk - echter niet bij het verslag en de voortgangslijst. Ook is er een rond- vraag voor het publiek, waarin zaken aan de orde kunnen worden gesteld die niet op de agen da staan maar wel tot het werkterrein van de commissie behoren. Informatie bij dhr. B.T. de Winter, telefoon (010) 246 58 53, e-mail bt.d.winter@schiedam.nl Op dinsdag 7 juni 2005, aanvang 20.00 uur, Stadserfcompiex, Aleidazaal, Stadserf 1Schiedam. De vergadering is openbaar. Voorzitter is het raadslid de heer H. Hofland. Onderwerpen op de agenda zijn onder meer: Presentatie Wijkontwikkelingsmaatschappij Groenoord (WOG) Ter vergadering wordt een presentatie gegeven over de stand van zaken van de Wijkontwikkelingsmaatschappij Groenoord. (WOG) Presentatie grote Woontest Onder 12.000 bewoners in de Stadsregio Rotterdam is een onderzoek gehouden over hun woonbeleving. Aan de hand van de inmiddels verschenen rapportage worden de resultaten van dit onderzoek toegelicht door de directeur van Woonplus, mevr. van Dreven. Samenwerkingsovereenkomst Toernooiveld (Slachthuisbuurt) Aan de commissie wordt voorgesteld in te stemmen met de Samenwerkingsovereenkomst Toernooiveld en met het opzetten van een v.o.f Toernooiveld voor de uitvoering van het project Toernooiveld. lOe wijziging Bouwverordening Aan de commissie wordt voorgesteld de lOe wijziging van de Bouwverordening vast te stellen. Standaarduitbreidingen Sveafors Aan de commissie wordt voorgesteld de standaarduitbreidingen voor de woningtypes Balder, Thor, Odin en Freija in Sveaparken deelplan Sveafors als uitwerking van de l Architectuur Welstand 2004 (welstandsparagraaf Sveaparken) vast te stellen. nota De vergaderstukken liggen ter inzage bij het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel. De complete agenda kunt u vinden op www.schiedam.nl. Inspreken bij agendapunten is in de regel mogelijk, echter niet bij het verslag en de voortgangslijst. Ook is er een rondvraag voor het publiek, waarin zaken aan de orde kunnen worden gesteld die niet op de agenda staan maar wel tot het werkterrein van de commissie behoren. Informatie bij dhr. H.C. Jansson, tel.: (010) 246 54 34, e-mail: hc.jansson@schiedam.nl, secretaris van de commissie Wonen en Groen. Op 24 mei 2005 heeft het College van Burgemeesters en Wethouders het voorstel "Parkeren Delflandseweg" voorlopig vastgesteld. In het kort houdt dit voorstel in om gereguleera parkeren op een gedeelte van de Delflandseweg in te voeren in de vorm van sector E. Het gaat hier om de even nummers 22 t/m 146, 158 t/m 164, 186 t/m 338, 350 t/m 356 en 380 t/m 560 en de one- ven nummers 3 en 5. Dit zijn voornamelijk de plaatsen waarbij op dit moment de borden met 'alleen voor bewoners' staan. De parkeerplaatsen op de parkeerterreinen voor de flats op de Delflandseweg zullen voor vergunninghouders en dagkaarthouders zijn. Vergunningen uitgegeven in dit gebied, zullen alleen geldig zijn in dit gebied. Overige vergunningen zullen niet geldig zijn. Deze week zal op ieder adres binnen de driehoek Schie- Horvathweg -'s Gravenlandse- weg-Oost een brief worden bezorgd, waarin uideg wordt gegeven over dit voorstel. Hierin wordt iedereen tevens uitgenodigd om deel te nemen aan de inspraak over dit voorstel. Indien op 3 juni 2005 geen uitnodiging voor de inspraak bij u is bezorgd, kunt u contact opnemen met mevrouw B. Stad van de gemeente Schiedam, (010) 246 56 42, of (010) 246 5643. De inspraakperiode loopt van donderdag 2 juni 2005 tot en met donderdag 30 juni 2005. Binnen deze periode kunt u uw schriftelijke reactie sturen naar: Gemeente Schiedam Het college van Burgemeester en Wethouders Afdeling REO/W Postbus 1501 3100 EA Schiedam Verder wordt er een inloopavond georganiseerd waar u met uw vragen en opmerkingen over dit voorstel terecht kunt bij een medewerker van de gemeente. Donderdag 16 juni 2005 van 17.00 - 20.00 uur. De avond vindt plaats in het bedrijfsrestaurant van het Stadskantoor, Stadserf 1 Dit voorstel ligt vanaf de dag na deze publicatie tot en met 30 juni ter inzage bij het Gemeentelijk Informatiepunt, Stadserf 1 in Schiedam. Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij op 1 juni 2005 op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten: 1. de onderstaande plaatsen aan te wijzen als een gehandicaptenparkeerplaats voor een bepaald voertuig, aan te geven door plaatsing van het bord model E6 bijlage I RW met onderbord: a. Oude Maasstraat, voor pand nr. 7b Wij wijzen U erop dat U op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van deze bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders kunt indienen. Indiening van een bezwaarschrift schorst niet de werking van het bestreden besluit. Als U dat wilt bereiken, bestaat de mogelijkheid in geval van onverwijlde spoed en gelet op de betrokken belangen een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Arrondissementsrechtbank, d.t.v. de sector Bestuursrecht, postbus 3981, 3003 BB Rotterdam. Informatie kan worden ingewonnen bij mw. B. Stad, tel.nr. (010) 246 56 42. Het besluit kan worden ingezien op het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel van het Stadskantoor gedurende een termijn van 6 weken na de dag van deze bekendmaking. Op woensdag 8 juni 2005 aanvang 18.30 uur in de Aleidazaal, Stadserf 1. De vergadering is openbaar. Voorzitter is het raadslid de heer M.R Reuderink. Begonnen wordt met: De kadernota wijkgericht werken in samenhang met het burgerinitiatief over een wijkbeheeroverleg Sveaparken De nota gaat in op het belang van interactief bestuur, de bijdrage van de burger op wijkniveau en de verschillende rollen die het gemeentebestuur en de ambtelijke organisatie, externe partners en de burgers daarin vervullen. Aan het eind van de kadernota staan voorstellen om het interactief bestuur en het wijkgericht werken te versterken. Voor de behandeling is anderhalf uur uitgetrokken. De kadernota wijkgericht werken is te verkrijgen bij het Gemeentelijk Informatiepunt van de Stadswinkel. Der vergadering gaat vervolgens verder met onder meer de volgende onderwerpen: Evaluatie van het project huisbezoek ouderen met alleen AOW Het project is, in opdracht van de gemeente Schiedam, uitgevoerd door Stichting Ouderenwerk. De directeur van de van de stichting, geeft een toelichting op de evaluatie. Presentatie over vestiging van grootschalige onder wij svoorzieningen in Schieveste Verslag over de uitvoering WWB 2004 Jaarlijks (voor 20 September) dient het college een verslag over de uitvoering (VODU) toe te sturen aan de minister. Het verslag van het college dient vergezeld te gaan van een verklaring van de accountant over de getrouwheid van de verstrekte gegevens en de rechtmatigheid van de uitvoering van de WWB en het oordeel van de gemeenteraad over die uitvoering (conform artikel 77 van de WWB). Het oordeel van de gemeenteraad betreft niet alleen de inhoud van het verslag, maar gaat ook over de uitvoering en de bereikte resultaten, evenals over de wijze waarop die resultaten zijn bereikt. Nevenvestigingen van de Gelinckschool en de RMPI-school en de verklaring van geen bezwaar tot het Spreidingsplan REC Rijndrecht (4-9) Het voorstel gaat over het instemmen door de gemeenteraad met de komst van neven vestigingen van de Gelinckschool en de RMPI-school en met de ondertekening van de verklaring van geen bezwaar die betrekking heeft op het spreidingsplan van de Regionale Expertisecentra Rijndrecht (REC). Jaarrekening 2004, ontwerpbegroting 2006 en ontwerpmeerjarenbegroting 2006- 2010 R.O.G. Nieuwe Waterweg Noord De gemeenteraad wordt voorgesteld onder voorbehoud in te stemmen met de ontwerp begroting 2006. Het voorbehoud heeft betrekking op het van kracht worden van de Wet Maatschappeliike Ondersteuning; bij inwerkingtreding in 2006 dient de begroting van de R.O.G. wellicht te worden bijgesteld. De vergaderstukken liggen ter inzage bij het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel. De complete agenda kunt u vinden op www.schiedam.nl. Inspreken bij agendapunten is in de regel mogelijk - echter niet bij het verslag en de voortgangslijst. Ook is er een rondvraag voor het publiek, waarin zake aan de orde kunnen worden gesteld die niet op de agenda staan maar wel tot het werkterrein van de commissie behoren. Informatie bij de secretaris van de commissie J. Pegtel, tel. (010) 246 53 36, e-mail: j.pegtel@schiedam.nl Op donderdag 9 juni 2005,aanvang 20.00 uur, Stadserfcompiex, Aleidazaal, Stadserf 1, Schiedam. De vergadering is openbaar. Voorzitter is het raadslid de heer E.M.S. Zwennis. Onderwerpen op de agenda zijn onder meer: Vaststelling uitvoeringsplan aanleg fietspaden en rotonde Nieuwe Haven Aan de commissie wordt voorgesteld in te stemmen met de commentaarnota met de volgende essenties: a. handhaving van het voorstel voor aanleg van fietspaden aan weerszijden van de Nieuwe Haven; b. handhaving van het voorstel voor aanleg van een rotonde op de kruising Burgemeester Knapperdaan/Nieuwe Haven; c. overleg met de bewoners en met de bewonersvereniging Schiedam-West over voorstellen voor compensatie van de parkeergelegenheid. Voorbereidingsbesluit Nieuwland Om te voorkomen, dat zich ongewenste situaties voordoen en lopende zaken vertraging oplopen, wordt aan de commissie voorgesteld een voorbereidingsbesluit voor het gebied Nieuwland vast te stellen. Aanpassing begroting i.v.m. invoering GSM-parkeren Aan de commissie wordt een voorstel voorgelegd ter verbetering van het betaalgemak voor parkeren door bezoekers om het GSM-parkeren mogelijk te maken. Kosten advisering inpassing A4 Aan de commissie wordt voorgesteld een krediet te verlenen van 70.000,- voor de kosten van de zogenaamde trace/MER-studie voor de A4 Delft-Schiedam. De vergaderstukken liggen ter inzage bij het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel. De complete agenda kunt u vinden op www.schiedam.nl. Inspreken bij agendapunten is in de regel mogelijk, echter niet bij het verslag en de voortgangslijst. Ook is er een rondvraag voor het publiek, waarin zaken aan de orde kunnen worden gesteld die niet op de agenda staan maar wel tot het werkterrein van de commissie behoren. Informatie bij dhr. H.C. Jansson, tel.: (010) 246 54 34, e-mail: hc.jansson@schiedam.nl, secretaris van de commissie Ruimte en Verkeer. Beschikking Onderwerp Op grond van artikel 28 juncto artikel 39, van de Wet bodembescherming hebben burgemeester en wethouders van Schiedam een saneringsplan ontvangen voor de locatie Buitenhavenweg 50-52 te Schiedam, kadastraal bekend gemeente Schiedam onder sectie L, nummers 3183, 3770, 3771, 3772 en 3450 (ged.). Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat zij met het saneringsplan hebben ingestemd en hebben besloten dat: op de locatie sprake is van een geval van ernstige bodemverontreiniging als bedoeld in artikel 29 van de Wet bodembescherming; gezien het ontbreken van een onderzoek naar de actuele risico's voor mens en milieu is er sprake van een hoge mate van urgentie. Met de sanering dient op grond van artikel 37, lid 2, van de Wet bodembescherming zo spoedig mogelijk, doch uiterlijk te worden begonnen in juni 2009 (4 jaar na dagtekening van aeze beschikking); de thans voorgenomen herinrichting sanerende maatregelen noodzakelijk maakt. op grond van artikel 39 van de Wet bodembescherming stemmen wij, onder het stellen van voorschriften, in met het saneringsplan. Het is verboden te handelen in strijd met deze voorschriften zoals opgenomen in de beschikking. Voor de besluitvorming hebben wij de verkorte procedure gevolgd als bedoeld in artikel 2.3 en art. 5.3 van de Verordening Bodemsanering Schiedam. Dit betekent dat belanghebbenden geen gelegenheid is geboden om hun eventuele zienswijzen aan ons kenbaar te maken. Het bezwaarschrift vormt derhalve de eerste mogelijkheid om een bezwaar formeel onder onze aandacht te brengen. Het besluit om in te stemmen met het saneringsplan hebben wij heden toegezonden aan de aanvrager. Inzage U kunt de beschikking en de overige van belang zijnde stukken vanaf 1 juni 2005 gedurende zes weken op de volgende plaats inzien: bij de balie Bouwen Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1 maandag 12.00 uur tot 16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 08.00 tot 16.00 uur en donderdag van 08.00 tot 20.00 uur, telefoon (010) 246 55 65. Bezwaar Tegen deze beschikking kunnen belanghebbenden ingevolge artikel 7:1 van de Algemene wet bestuursrecht bii ons een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. Dit bezwaarschrift moet binnen zes weken na de dag van bekendmaking (verzenddatum) van deze beschik king worden verzonden onder vermelding van "Awb-bezwaar" in de linkerbovenhoek van de enveloppe en het bezwaarschrift. Dit bezwaar moet worden gericht aan burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. U wordt verzocht om tegelijkertijd met het indienen van het bezwaarschrift een afschrift van het bestreden besluit mee te zenden. Krachtens artikel 6:16 van de Algemene wet bestuursrecht schorst het bezwaar de werking van het besluit niet. Gelet hierop kan - als tegen dit besluit bezwaar wordt aangetekend - ingevolge artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht, juncto hoofdstuk 20 Wet milieubeheer, juncto artikel 36 Wet op de Raad van State, bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag een ver zoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend. Wij verzoeken een kopie van dit verzoek om voorlopige voorziening toe te zenden aan burgemeester en wet houders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met dhr. ing. R. de Kok van de afdeling Bouwen en Milieu, telefoon (010) 246 56 27. Wbb-code: SC.0606.00384/B40 L

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2005 | | pagina 3