Gebr. v/d Bosch Keukens Rotpunktkeukens B0Ntf|l www.wspa.nl WSPA Tijdelijk merkenvoordeel bij De Vos Burchart slaapcomfort Dunlopillo latex matrassen DeVos Burchart www.slaapgilde.nl/ devosburchart maassta Geheel vernieuwde showroom Van Gelderen 010 - 42 www.rijschoolmosch.nl DUNLOPILLO SLAAPSET PULLMAN BOXSPRING HORCONEX Algemeen secretaris M/V Al jaren de goedkoopste 25 opstellingen 2005 Comfortabel Woonplezier T P. MOSCH Help Joanna in de strijd tegen de zeehondenjacht! Slowmotion en SMOVEstandaard 70 modellen en kleuren Gebr. v/d Bosch Industrieweg 25/26 3133 EE Vlaardingen Tel.010-460 1905 Openingstijden: maandag t/m vrijdag 09.00 tot 16.00 uur zaterdag 10.00 tot 14.30 uur giSSIJSjJMmXiMmOlm Giro 242 Telefoon: 030-2300434 PULLMAN pocketveer matrassen NU 2 voor 795,- NU 2 voor 649,- NU compleet voor 1495,- NU compleet voor 1695,- Werkvoorbereider/calculator Aankomend verwarmingstechnicus Tekenaar werkvoorbereider Kaarten en cadeaus van Unicef zorgen voor blije gezichten! Het openbaar onderwijs in Schiedam gaat per 1 januari 2006 verzelfstandigen. WOUTERS Keuken 300 x Keuken 270 cm v.a. €1599,- inclusief exclusief blad apparaten €2775,- koel/vriescombinatie oven €5995,- 5 jaar garantie, geen aanbetaling Plavuizen Tapijt •Laminaat Vloerverwarming Gordijnen Ook leggen op houten ondervloeren. Meer dan 2000 m2 showroom. Nieuw Mathenesserstraat 25, 3113 AD Schiedam, www.van sadra nederland Auto- en motor-rijschool 2 elektrisch verstelbare lattenbodems 2 originele latex matrassen 2 PULLMAN boxsprings 2 PULLMAN pocketveer matrassen Normaal 2040,- SLAAPCOMFORT Hoogstraat 125 in Schiedam, telefoon 010 - 4268732 Parkeren bij ABC garage, gratis uitrijkaart. unicef# Het ligt in de bedoeling twee stichtingen op te richten: een voor het openbaar primair onderwijs en een voor het openbaar voortgezet onderwijs. Het college van burgemeester en wethouders heeft besloten voorafgaande aan de verzelfstandiging twee stichtingsbesturen in oprichting te formeren en is daarom per September 2005 op zoek naar bestuursleden voor de stichting openbaar primair onderwijs Schiedam ei1 bestuursleden voor de stichting openbaar voortgezet onderwijs Schiedam Een combinatie van functies is mogelijk. Profiel: - Een bestuurslid moet in staat zijn als lid van een toezichthoudend bestuur te kunnen functio- neren. In dat verband moet een bestuurslid oog hebben voor het nemen van strategische beslissingen. Hij of zij moet beschikken over een analytisch vermogen en moet kunnen denken in strategische kaders en zich kunnen richten op het scheppen van randvoorwaarden. - Een bestuurslid moet de samenleving kennen en dient een brede ervaring in e£n of meer maatschappelijke sectoren te hebben opgedaan. Daarbij past dat een bestuurslid over een breed maatschappelijk netwerk beschikt. - Van een bestuurslid wordt verwacht dat hij of zij de doelstellingen en het karakter van de scholen en het openbaar onderwijs onderschrijft. - Een bestuurslid moet bereid en in staat zijn om als integraal bestuurder te kunnen optreden. Derhalve een bestuurder, die ondanks de aanwezigheid van specialistische kennis en ervaring op een of meer deelterreinen, in staat is als generalist te functioneren. - Een bestuurslid dient bij voorkeur over kennis en ervaring te beschikken op een of meer van de volgende deelterreinen (bestuurlijk/juridisch, financieel, personeel, huisvesting, onderwijs, kwaliteitszorg) ter versterking van de klankbordfunctie van het bestuur. - Een bestuurslid dient op enigerlei wijze affiniteit te hebben met de regio Schiedam. De volgendepersonen zijn statutair uitgesloten van een bestuursfunctie: personen in dienst van een van degenoemde stichtingen, leden van degemeenteraad of het college van burgemeester en wethouders van Schiedam en leden van een medezeggenschapsraad van een school welke in stand gehouden wordt door een van de genoemde stichtingen. Procedure; U kunt uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae voor 6 juli 2005 sturen naar het college van burgemeester en wethouders van Schiedam, t.a.v. de Dienst Educatie, postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Wij verzoeken u daarbij uw voorkeur voor een of beide besturen aan te geven en op de envelop te vermelden: vacature EDU/gd. De selectiecommissie bestaat uit de wethouder onderwijs, vertegenwoordigers van de Dienst Educatie en vertegenwoordigers van de gemeenschappelijke medezeggenschapsraden in het openbaar onderwijs. De gesprekken met kandidaten zijn gepland in augustus en September 2005. Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer A.P.C.M. Kalkman, directeur Dienst Educatie (telefoon: 010-2465966, e-mail: apcm.kalkman@schiedam.nl) of de heer G. Drukker, beleidsadviseur openbaar onderwijs Dienst Educatie (telefoon: 010-2465994', e-mail: g.drukker@schiedam.nl). Week 25 MAASPOST WATERWEG - WX02 5 jaar garantie Geen aanbetaling Duits fabrikaat blad koelkast kookplaat spoelbak afzuigkap Help de zeehondjes. Ga naar www.stopdeknuppels.nl voor deze kleurplaat. Kleur hem zoals je wilt, stuur hem op en maak kans op een geweldige prijs. www.stopdeknuppels.nl World Society tor the Protection of Animals "Uw schuld, onze zorg..." Heeft u schulden en komt u zelf er nlet meer ult?? Samen met een schuldhulp specialist van onze sticht/ng kunt u uw schulden aanpakken en zoeken naar oplossingen. Sadra is een stichting met als hoofddoelstelling het oplossen van schuldproblemen voor particulieren. Voor een aanvraagformulier kunt u kijken op www.sadra.nl, mailen naar info@sadra.nl of tijdens kantooruren bellen naar 010 4124933. WIJ zijn er voor U! Tel.: 010-471 30 42 Mobiel: 06 54 21 58 98 ik Nonnaal 535,- per stu Normaal 549,- per stuk Diverse maten mogelijk SLAAPSYSTEMEN Normaal 2088,- Diverse maten mogelijk Bijpassend hoofdbord 460,- Diverse kleuren en maten mogelijk Hallo, ik ben Joanna Swabe en ik ga namens Bont voor Dieren naar Canada om te filmen wat de zeehondenjagen doen met jonge dieren. Ik weet dat ik afschuwelijke dingen te zien krijg, maar Nederland moet weten wat daar gebeurt. Ik heb elke dag in maart een weblog over mijn reis, je kunt het lezen op wwwstopdeknuppeis.nl Vraag zo veel mogelijk vrienden en familie een protestmail te sturen via www.stopdeknuppeis.nl. Met z'n alien kunnen we ervoor zorgen dat de knuppels die zeehondjes doden eintWijk gestopt zullen worden! VR4AS EEN GRATIS ACT1EPAKKET AAN: INfO®STORDE*NUPPELS NL Of (010} 474 46 00 In verband met de sterk toenemende activiteiten zijn wij voor de afdeling verwarming en kassenbouw op zoek naar de volgende collega's: Op de afdeling verwarming ben je vanaf het eerste klantcontact nauw betrokken bij het project. Het opvragen van offertes, het maken van tekeningen, het zorgdragen voor een goede planning en het klantencontact vallen direct onder de verantwoordelijkheid van deze gecombineerde functie. Voor de collega's van het commerciele team ben je een vraagbaak. Kortom een afwisselende en uitdagende baan. Ervaring in de verwarming is een pre. Je beschikt over tenminste MTS werk - en denkniveau, bent handig met een computer, waaronder AUTOCAD, en hebt affiniteit met de glastuinbouw. Dit is bij uitstek een groeifunctie voor een schoolverlater of iemand met een paar jaar werk- ervaring. Je richt je met name op het ontwerp van de verwarmingsinstallatie en alle daarbij behorende werkzaamheden zoals het opstellen van de noodzakelijke calculates. Het maken van tekeningen en het opvragen van offertes vormen een essentieel onderdeel van je werk. Het inrichten van de automatisering maakt deze job extra interessant. Op termijn een zeer complete functie voor een echte techneut. Een HTS-opleiding, bij voorbeeld werktuigbouw en goed kunnen werken met een computer zijn de belangrijkste functie-eisen. De afdeling kassenbouw heeft dringend behoefte aan assistentie van een schoolverlater die de komende jaren het vak wil leren en op een breed terrein inzetbaar wil zijn. Na een gedegen inwerkperiode wordt je ingezet bij.het ontwerp van tuinbouwprojecten. Je maakt tekeningen en voor de collega's werk je materiaallijsten uit. Daarnaast ondersteun je de collega's door allerlei voorbereidende werkzaamheden te verrichten teneinde de offerte zo compleet mogelijk te maken. Je hebt in deze enerverende job contacten met leveranciers en onderaannemers. Je beschikt over MTS werk - en denkniveau, bent handig met een computer en hebt affiniteit met de tuinbouw. Horconex biedt de juiste kandidaten een uitstekend arbeidsvoorwaardenpakket en een job met doorgroeimogelijkheden. Indien je meent de juiste kandidaat te zijn voor een van deze functies wordt je verzocht schriftelijk te reageren bij Horconex, t.a.v. Ron Laan Industriestraat 18, 2671 CT Naaldwijk. ron.laan@horconex.nl. Voor telefonische informatie kun je terecht onder nummer 0174-62 34 40. www.horconex.nl COMPLETE TUINBOUWPROJECTEN— Als Internationale onder- neming met als kemactiviteit het bouwen van complete tuinbouwprojecten richt HORCONEX B. V. zich met name op de Franse markt. Het leveren van service, kwaliteiten betrouwbaarheid staan hoog in het vaandel. De ondememing - samen met haar buitenlandse vestigingen - bestaat uit een team van 25 gespecialiseerde medewerkers. Zij werken aan projecten voor zeer uiteen- lopende opdrachtgevers. Bestel via www.unicefshop.nl of bel 070 333 93 00 (tijdens kantooruren) KINDEREN EERST Bouwend Nederland is de landelijke vereniging van bouw- en infrabedrljven. De verenigSrtg Bouwend Nederland kent regionaal werkende afdellngen. Bouwend Nederland de Afde|ing Haagfanden zijn circa 130 bedrijven de vereniging van bouw- en infrabedrijven aangesloten In de sectoren klein-, midden-, middeigroot- en grootbedrijf. In verband met een ontstane vacature is Wouters adviesbureau voor Personeel en Organisatie voor deze vereniging op zoek naar een kandidaat voor de navolgende functie: VOOR CIRCA 32 UUR PER WEEK Iriaat wordt gevormd door twee secretariaatsmedewerkers, waarvan een de functie Imeen secretaris vervult. Het secretariaat is voor het bestuur en de leden het eerste preekpunt. Het beleids- en activiteitenplan wordt jaarlijks door het secretariaat _»actualiseerd en bewaakt en vormt een belangrijke basis voor de bestuursbesluiten. Het secretariaat bereidt de bestuursstukken voor, komt met initiatieven en ondersteunt de diverse commissies. Het secretariaat verzorgt tevens de financiele administratie en dient als team te functioneren. De algemeen secretaris bewaakt de verenigingscultuur, draagt actief het verenigingsbeleid uit en zorgt voor een goede communicatie naar de leden en het bestuur. De algemeen secretaris representee!! het bestuur en de vereniging. Een veelzijdige baan waarvoor minimaal HBO werk- en denkniveau vereist is. Vanzelfsprekend wordt een vlotte communicatie en representatieve uitstraling verwacht. De algemeen secretaris werkt graag in een ondernemersomgeving, werkt soepel samen en is gewend om in oplossingen te denken. De juiste kandidaat kan rekenen op een goed arbeidsvoorwaardenpakket waaronder een goed salaris dat overeenkomstig de zwaarte en veelzijdigheid van de functie is. Zij die menen aan bovengenoemde kwalificaties te voldoen worden uitgenodigd binnen veertien dagen na verschijnirtg van dit blad te reageren bij Wouters Adviesbureau voor Personeel en Organisatie, t a v de heer J.B.M. Wouters, Mariendijk 41, 2675 SX Honseiersdijk, telefoon 0174-29 57 63, ook na kantooruren. Woutera, adviesbureau voor personeel en organisatie, is acttef op het terrein van wervbrg en setoctte van personeel. Daamaast biodt het met name het Midderv en KteWwdrvf personeelmtaragement en arbeklsveorwaj voor personeel en organlsatte MarlentHJk 41 2675 SX Honseiersdijk Telefoon (0174) 295763 Fax (0174) 292597 E mail: Wouters.AOvlesbuKrau ©Habelfoon.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2005 | | pagina 16