Concept ajvatbeleidsplan en uitvoeringsprogvamma 2005-2009 Inloopavond aanleg doseerinstallatie Harreweg Paspoort of ID-kaart op afspraak...? MONUMENTENVERGUNNING GEMEENTEUJK MONUMENT Dat kan in de maanden juni, juli en augustus in de Stadswinkel van Schiedam. Wilt u een paspoort of identiteitskaart aanvragen op afspraak, dan is dat vanaf l juni mogelijk. U belt naar de Stadswinkel (oio) 246 58 05 Afspraken kunt u maken tussen 09.00 - 15.00 uur. Daar kunt u dan voor de woensdag, donderdag en vrijdag een afspraak maken op het tijdstip dat het voor u het beste uitkomt. U hoeft niet te wachten, u wordt direct geholpen! INSPRAAKVOORSTEL PARKEREN DELFLANDSEWEG WIJZIGING VAN HET BELEID INZAKE GEHANDICAPTENPARKEERPLAATSEN AANWIJZING GEHANDICAPTENPARKEERPLAATSEN VERLEENDE EVENEMENTENVERGUNNINGEN KAPVERGUNNINGEN INTREKKEN VERGUNNING EN SLUITING HORECABEDRIJF ROZENBURGERPLEIN 16B VERLEENDE EVENEMENTENVERGUNNING KAPVERGUNNINGEN WET BODEMBESCHERMING WET BODEMBESCHERMING PUBLIC AT IE S GEMEENTE SCHIEDAM, WEEK 25, WOENSDAG 22 JUNI 2005 Burgemeester en wethr utters niaken bekend dat het concept afvalbeleidsplan 2005-2009 en het concept uitvoerings- programma 2005-2009 vanaf 22 juni 2005 ter inzage ligt conform de inspraak- verordening. In het afvalbeleidsplan is het beleid weerge- geven inzake afval van burgers en bedrijven. Het geeft een beschrijving van het afval- beleid van de gemeente Schiedam voor de komende vier jaar. In het bijbehorende ilitvoeringsprogramma staan de concrete activiteiten vermeld waarmee de gestelde doelen rnoeten worden gerealiseerd. Het plan is geschreven om de mogelijkheden voor verbetering van de afvalinzameling in Sthiedam te inventariseren en de inzameling van fracties die apart rnoeten worden ingeza- meld te optimaliseren. Het plan is opgesteld langs drie sporen die gezamenlijk hebben geleid naar het integrale afvalbeleidsplan: huishoudelijk afval, zwerf- afval en bedrijfsafval. In het beleidsplan zijn deze sporen geintegreerd en is zoveel mogelijk gekozen voor een integrale aanpak. In het plan staat een aantal belangrijke ontwikkelingen beschreven zoals, stoppen met GFT-inzameling bij hoogbouw, onder- zoek naar het wel of niet invoeren van diftar (systeem waarbij betaald moet worden aan de hand van de hoeveelheid aangeboden restafval), intensivering controle en hand- having van het onjuist aanbieden van afval, verbeteren gescheiden afvalinzameling bij bedrijven. Vanaf 22 juni 2005 ligt gedurende vier weken (tot en met 21 juli 2005) het concept afvalbeleidsplan en het concept uitvoerings- programma ter inzage in de Stadswinkel, Stadserf 1bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu. Gedurende deze termijn kan een ieder ten aanzien van de stukken bij bur gemeester en wethouders zijn en/of haar zienswijze kenbaar maken. Tevens wordt op donderdag 14 juli van 17.00 tot 19.00 uur in het Stadskantoor een informatiebijeenkomst georganiseerd, waar bij een ieder gelegenheid wordt gegeven om opmerkingen te maken over de stukken. Ter affonding van de inspraak wordt een verslag gemaakt waarin wordt gereageerd op de binnengekomen zienswijzen en waarin wordt aangegeven op welke wijze met de zienswijzen wordt omgegaan. Vervolgens worden de stukken ter vaststel- ling aan de Raad voorgelegd. U kunt uw zienswijzen richten aan burgemeester en wethouders, afdeling Bouwen en Milieu t.a.v mevrouw A. Nk, Postbus 1501, 3100 EA te Schiedam. U kunt mw. Nix ook bereiken onder telefoonnummer (010) 246 54 40 of mailen naar: am.nix@schiedam.nl Medio november 2005 pakken de gemeenten Vlaardingen, Delft, deelgemeente Rotterdam-Overschie, Midden-Delfland en Schiedam geza menlijk het sluipverkeer over de polderwegen in Midden-Delfland aan. Doel: het vergroten van de veiligheid en leefbaarheid rond de polderwegen. Rond november gaan doseerinstallaties tijdens de spitsuren het (sluip)verkeer mondjesmaat toelaten tot het gebied. De doseerinstallatie zorgt dat met behulp van verkeerslichten en een "blocker" in het wegdek het verkeer tijdens de spits mondjesmaat wordt toegelaten tot de polderwegen. De wegen blijven voor alle verkeer toegankelijk. De installaties werken vanaf november 2005 tussen 6.30 en 9.30 uur en tussen 15.00 en 19.00 uur. Door de verwachte afhame van het verkeer is het resultaat dat de wegen voor omwo- nenden en het langzaam verkeer veiliger worden 6n de woonsituatie leefbaarder. De installaties worden geplaatst op vier routes aan de zuidzijde van het gebied, te weten aan de Holyweg (Vlaardingen), Harreweg (Schiedam), Kandelaarweg (Rotterdam-Overschie) en Rotterdamseweg (Midden-Delfland). Gekozen is voor installaties aan de zuidzijde, omdat dit het meest gunstig is voor de bewoners van het gebied. Zij verlaten het gebied namelijk in de meeste gevailen in tegengestelde richting. De doseerinstallatie aan de Harreweg komt op circa 150 meter ten zuiden van de kruising Harreweg/Woudweg. Voordat de doseerinstallatie kan worden geplaatst vinden aan de Harreweg voorbereidende werkzaamheden plaats. Deze bestaan voor- namelijk uit het verbreden van de weg over ruim 300 meter. Met deze werkzaamheden wordt naar verwachting eind augustus gestart. De gemeente Schiedam organiseert op 28 juni een informatieavond over de aanleg van de doseerinstallatie aan de Harreweg. Deze bijeenkomst heeft het karakter van een inloopbijeenkomst. U kunt tussen 19.00 en 21.00 uur, op een moment dat u het beste uitkomt, terecht voor het stellen van uw vragen. Medewerkers die bij de voorbereiding van de doseerinstallaties betrokken zijn, zijn beschikbaar om uw vragen te beant- woorden. jopbijeenkomst vindt plaats: nsdag 28 juni 2005, van De inloof - op dins w 19.00 tot 21.00 uur - in Boerderij Landvreugd, Sweelincksingel 7, te Schiedam (Groenoord) Burgemeester en wethouders maken bekend dat een vergunning als bedoeld in artikel 6 juncto artikel 7 van de Monumentenverordening 1994 is verleend en verzonden op 16 juni 2005 voor het monument Korte Haven 123 N.B. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen een besluit (verleende/ geweigerde monumentenvergunning) binnen zes weken na de verzend- datum van het besluit (schriftelijk) een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders indienen. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst, kan de belanghebbende, indien hij/zij van mening is dat de behande- ling van zijn/haar bezwaren onverwijlde spoed vereist, verzoeken om een voorlopige voor- ziening (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een verzoek om voorlopige voorziening dient te worden gericht aan de Rechtbank Rotterdam (sector Bestuursrecht), t.a.v. Voorzieningenrechter, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan nadat een bezwaarschrift is ingediend. Wist u trouwens dat de Stadswinkel al om 08.00 uur open is op dinsdag t/m vrijdag? Veelal zijn er dan geen wachttijden en wordt u direct geholpen! Op 24 mei 2005 heeft het college van burgemeesters en wethouders het voorstel "Parkeren Delflandseweg" voorlopig vastgesteld. U heeft daarover meer kunnen lezen in de Maasstad van 1 juni 2005. U kunt nog tot en met donderdag 30 juni 2005 uw inspraakreactie insturen. Na deze datum sluit de inspraakprocedure. Op ieder adres binnen de driehoek Schie- Horvathweg -'s Gravenlandseweg-Oost is een brief bezorgd, waarin uitleg wordt gegeven over dit voorstel. Hierin wordt ledereen tevens uitgenodigd om deel te nemen aan de inspraak over dit voorstel. Uw schriftelijke reactie kunt u sturen naar: Gemeente Schiedam Het college van burgemeester en wethouders Afdeling REO/W Postbus 1501, 3100 EA Schiedam of b.stad@schiedam.nl Het voorstel ligt tot en met 30 juni 2005 ter inzage bij het Gemeentelijk Informatiepunt, Stadserf 1 in Schiedam. Op 30 maart 2004 heeft het college van burgemeester en wethouders de voorwaarden met betrekking tot aanleg van gehandicaptenparkeerplaatsen op kenteken vastgesteld. Voor het aanvragen van een gehandicaptenparkeerplaats gelden de volgende criteria: De aanvrager kan geen gebruik maken van een bestaande of aan te leggen parkeerplaats op eigen terrein. De aanvrager beschikt over een bestuurders-gehandicaptenparkeerkaart. Aanvragers die beschikken over een passagiers-gehandicaptenparkeerkaart komen niet in principe niet in aanmerking voor een gehandicaptenparkeerplaats op kenteken. Hierop zijn echter een aantal uitzonderingen gemaakt, die per geval aan het college zullen worden voorgelegd. In dit beleid is sprake van motorvoertuigen op kenteken. Het kan echter zijn dat gehandicapten met een bestuurders-gehandicaptenparkeerkaart, beschikken over een motorvoertuig zonder kenteken. Om deze aanvragers in aanmerking te laten komen voor een gehandicaptenparkeerplaats op kenteken heeft het college van burgemeester en wethouders op 24 mei 2005 besloten dat: 1. het beleid inzake gehandicaptenparkeerplaatsen zodanig te wijzigen dat het tevens mogelijk is dat eigenaren van gehandicaptenvoertuigen zonder kenteken, voor het realiseren van een gehandicaptenparkeerplaats in de nabijheid van hun woning in aanmerking kunnen komen. 2. de betreffende gehandicaptenparkeerplaats aan te duiden met het bord gehandicapten parkeerplaats, met onderbord waarop het nummer van de gehandicaptenparkeerkaart staat vermeld. Deze wijziging van het beleid treedt in werking op 23 juni 2005 en kan vanaf heden gedu rende 4 weken tijdens kantooruren worden ingezien bij het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel, Stadserf 1 te Schiedam. Voor meer informatie kunt u terecht bij mevrouw B. Stad, (010) 246 56 42. Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het Depaalde in artikel 26 BABW, dat zij op 15 juni 2005, op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten: 1. de onderstaande plaatsen aan te wijzen als een gehandicaptenparkeerplaats voor een bepaald voertuig, aan te geven door plaatsing van het bord model E6 bijlage I RW met onderbord: a. Johan Braakensiekstraat, voor pand nr. 105 2. onderstaande gehandicaptenparkeerplaatsen voor een bepaald voertuig in te trekken door het verwijderen van het bord model E6 bijlage I RW met onderbord: a. Lekstraat, voor pand nr. 48a Wij wijzen u erop dat u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van deze bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders kunt indienen. Indiening van een bezwaarschrift schorst niet de werking van het bestreden besluit. Als u dat wilt bereiken, bestaat de mogelijkheid in geval van onverwijlde spoed en gelet op de betrokken belangen een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Arrondissementsrechtbank, d.t.v. de sector Bestuursrecht, Rotterdam. bij de president Postbus 3981, 3003 BB Informatie kan worden ingewonnen bij mw. B. Stad, tel. (010) 246 56 42. Het besluit kan worden ingezien op het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel van het Stadskantoor gedurende een termijn van 6 weken na de dag van deze bekendmaking. Het gemeentebestuur van Schiedam heeft vergunningen/onthefftngen verleend voor een tweetal evenementen. Het befreft: donderdag 23 juni 2005 de 49e Wielerronde van Schiedam op het parcours Lange Nieuwstraat/Tuinlaan van 18.00 tot 22.00 uur: zaterdag 25 juni en zondag 26 juni 2005 Stadserffestival, een festival met Spaans- en Portugeestalige muziek op het Stadserf Van 22 juni t/m 3 augustus 2005 liggen afschriften van de verleende vergunningen/ ontheffingen ter inzage bij het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel, Stadserf 1 Gedurende de bovengenoemde periode kunt u tegen het verlenen van de afzonderlijke vergunningen/onthefftngen een bezwaarschrift indienen. Hieraan zijn geen kosten verbon- den. In het (gedateerde en ondertekende) bezwaarschrift moet staan waarom u tegen de verleende vergunning/ontheffing bent en waarom u vindt dat u rechtstreeks in uw belang bent getroffen. Het bezwaarschrift kunt u sturen aan de burgemeester en het college van burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Intussen blijft de vergunning/ontheffing geldig. Als u echter vindt dat deze meteen moet worden geschorst dan kunt u daarvoor een verzoek sturen naar de voorzieningen rechter van de rechtbank Rotterdam, t.a.v. de sector bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Voorwaarde hiervoor is dat u bij de burgemeester en het college van burgemeester en wethouders van Schiedam een bezwaarschrift heeft ingediend. Aan een procedure bij de rechtbank zijn kosten verbonden. Op grond van artikel 4.4.2 van de APV - Schiedam is een kapvergunning verleend voor het rooien van: 2 leylandcypressen, staande in de achtertuin van het pand Boylestraat 39a in verband met overlast. 2 Italiaanse populieren, staande in de achtertuin van het pand Vlaardingerdijk 21a in verband met overlast. 1 Amerikaanse eik, 1 atlasceder en 1 den, staande in de achtertuin van het pand Faassenplein 87 in verband met overlast. 2 leylandcypressen, staande in de achtertuin van het pand Hargplein 42 in verband met overlast. 1 berk, staande in de achtertuin van het pand Van Ostadalaan 25a in verband met overlast. 2 meidoorns, 2 elzen en 1 Christusdoorn, staande Pascalstraat, Newtonplein en Newtonstraat in verband met herinrichting van de openbare ruimte en boomver- vanging. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen dit besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen binnen 6 weken na verzending van de betrokken vergunning aan de vergunninghouder. Het bezwaarschrift dient te worden gericht aan het college van burgemeester en wethou ders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst kunnen belanghebbenden, indien zij van mening zijn dat de behandeling van hun bezwaren onverwijld spoed vereist, bij de voorzieningenrechter een verzoek om een voorlopige voorziening indienen (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een dergelijk verzoek dient te worden gericht aan de voorzieningenrechter van de Rechtbank te Rotterdam, sector Bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Dit verzoek kan overigens pas worden gedaan als een bezwaarschrift is ingediend. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dhr. Kruijf, tel: (010) 631 58 14. Bij besluit van 8 juni 2005 heeft de burgemeester de exploitatievergunning voor het horecabedrijf gevestigd aan het Rozenburgerplein 16b ingetrokken en het bedrijf vanaf 18.00 uur op woensdag 8 juni 2005 gesloten verklaard. Aanleiding hiervoor zijn de over- last die het cafe veroorzaakte en de voortdurende overtreding van vergunningvoorschriffen door de vergunninghouders en exploitant. Hierdoor werden de woon- en leefsituatie en de openbare orde ter plaatse ontoelaatbaar aangetast. Het gemeentebestuur van Schiedam heeft een vergunning/ontheffing verleend voor de Dag van het Park, een festival met diverse kunstuitingen, rondleidingen en een parkontbijt op zondag 29 mei 2005 van 10.00 uur tot 17.00 uur in Stadspark de Plantage. Van 25 mei t/m 6 juli 2005 ligt een afschrift van de verleende vergunning/ontheffing ter inzage bij het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel, Stadserf 1. Gedurende de bovengenoemde periode kunt u tegen het verlenen van de vergunmng/ ontheffing een bezwaarschrift indienen. Hieraan zijn geen kosten verbonden. In het (gedateerde en ondertekende) bezwaarschrift moet staan waarom u tegen de verleende vergunning/ontheffing bent en waarom u vindt dat u rechtstreeks in uw belang bent getroffen. Het bezwaarschrift kunt u sturen aan de burgemeester en het college van burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Intussen blijft de vergunning/ontheffing geldig. Als u echter vindt dat deze meteen moet worden geschorst dan kunt u daarvoor een verzoek sturen naar de voorzieningen rechter van de rechtbank Rotterdam, t.a.v. de sector bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Voorwaarde hiervoor is dat u bij de burgemeester en het college van burgemeester en wethouders van Schiedam een bezwaarschrift heeft ingediend. Aan een procedure bij de rechtbank zijn kosten verbonden. Op grond van artikel 4.4.2 van de APV - Schiedam is een kapvergunning verleend voor het rooien van: 1 1 spar, staande in de achtertuin van het pand Westlander 23 in verband met 1 spar, staande m de acntertuin v; verkeerde standplaats en overlast. VC1NCUUV atdiiupiaavo vii t 1 krulwilg, staande in de achtertuin van het pand Merdwedestraat 31m verband met overlast. 1 populier, staande aan de zuidzijde van het Bachplem in verband met ernstige wortelopdruk en dunning van het bomenbestand. 1 els, staande aan de achterzijde van het pand Griegplein 68 in verband met overlast en een verkeerde standplaats. het verplanten van een hemelboom, staande Hoofdstraat nabij molen de Nolet in verband met het aanpassen van een keersluis. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen dit besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen binnen 6 weken na verzending van de betrokken vergunning aan de vergunninghouder. Het bezwaarschrift dient te worden gericht aan het college van burgemeester en wet houders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst kunnen belanghebbenden, indien zij van mening zijn dat de behandeling van hun bezwaren onverwijld spoed vereist, bij de voorzieningenrechter een verzoek om een voorlopige voorziening indienen (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een dergelijk verzoek dient te worden gericht aan de voorzieningenrechter van de Rechtbank te Rotterdam, sector Bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Dit verzoek kan overigens pas worden gedaan als een bezwaarschrift is ingediend. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dhr. Steenks, tel: (010) 631 52 84. Ontwerpbeschikking Onderwerp Op grond van artikel 28 juncto 39, lid 2 van de Wet bodembescherming hebben burgemeester en wethouders van Schiedam een saneringsplan ontvangen voor de locatie Schiekade 62-90 te Schiedam, kadastraal bekend onder sectie P, nummer(s) 3230 en 3057 (beide gedeeltelijk). Burgemeester en wethouders van Schiedam zijn voornemens met betrekking tot bovengenoemde locatie het volgende te besluiten: op de locatie sprake is van een geval van ernstige bodemverontreiniging als bedoeld in artikel 29 van de Wet bodembescherming; dat er bij het huidige gebruik geen sprake is van actuele risico's voor mens, plant of dier danwel sprake is van ongewenste verspreiding; de percelen Schiekade 86 en 88 uitgesloten zijn van het besluit Inzage U kunt de ontwer 23 juni 2005 ged bij de balie Bouwen huhvh -c 16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 08.00 tot 16.00 uur en donderdag van 08.00 tot 20.00 uur, telefoon (010) 246 55 65. Inspraak Op grond van de Verordening Bodemsanering Schiedam en afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht, kunnen belanghebbenden gedurende de bovengenoemde termijn hun zienswijze over de ontwerp beschikking kenbaar maken aan burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer A.G. van Vliet van de afdeling Bouwen en Milieu, telefonisch bereikbaar op: (010) 246 54 38. Wbb-code: DC/0606/0311/B20 Beschikking Onderwerp Op grond van artikel 28 juncto artikel 39, van de Wet bodembescherming hebben burgemeester en wethouders van Schiedam een saneringsplan ontvangen voor de locatie Nieuw-Mathenesserstraat 77/Gustoweg 71 (fase 1) kadastraal bekend gemeente Schiedam onder sectie L nummers 3047, 3048, 3042, 3647 (gedeeltelijk) en 2380 (gedeeltelijk). Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat zij met het saneringsplan hebben ingestemd en hebben besloten dat: de thans voorgenomen herinrichting sanerende maatregelen noodzakelijk maakt; toestemming te verlenen voor het uitvoeren van een bodemsanering voor een geval van bodemverontreiniging bekend onder code DC/0606/00143; toestemming te verlenen voor het uitvoeren van een gefaseerde bodemsanering voor een geval van bodemverontreiniging bekend onder code SC/0606/00370; Voor de besluitvorming hebben wij de verkorte procedure gevolgd als bedoeld in art. 5.3 van de Verordening Bodemsanering Schiedam. Dit betekent dat belanghebbenden geen gelegenheid is geboden om hun eventuele zienswijzen aan ons kenbaar te maken. Het bezwaarschrift vormt derhalve de eerste mogelijkheid om een bezwaar formeel onder onze aandacht te brengen. Het besluit om in te stemmen met het saneringsplan hebben wij heden toegezonden aan de aanvrager. Inzage U kunt de beschikking en de overige van belang zijnde stukken vanaf 22 juni 2005 gedurende zes weken op de volgende plaats inzien: bij de balie Bouwen Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1 maandag 12.00 uur tot 16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 08.00 tot 16.00 uur en donderdag van 08.00 tot 20.00 uur, telefoon (010) 246 55 65. Bezwaar Tegen deze beschikking kunnen belanghebbenden ingevolge artikel 71 van de Algemene wet bestuursrecht bij ons een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. Dit bezwaarschrift moet binnen zes weken na de dag van bekendmaking (verzenddatum) van deze beschik king worden verzonden onder vermelding van "Awb-bezwaar1 in de linkerbovenhoek van de enveloppe en het bezwaarschrift. Dit bezwaar moet worden gericht aan burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. U wordt verzocht om tegelijkertijd met het indienen van het bezwaarschrift een afschrift van het bestreden besluit mee te zenden. Krachtens artikel 6:16 van de Algemene wet bestuursrecht schorst het bezwaar de werking van het besluit niet. Gelet hierop kan - als tegen dit besluit bezwaar wordt aangetekend - ingevolge artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht, juncto hoofdstuk 20 Wet milieubeheer, juncto artikel 36 Wet op de Raad van State, bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend. Wij verzoeken een kopie van dit verzoek om voorlopige voorziening toe te zen den aan burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer A.G. van Vliet van de afdeling Bouwen en Milieu, telefoon (010) 246 56 27. Wbb-code: DC/0606/00143/B30 en SC/060600370/B30

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2005 | | pagina 3