maasstad Het product Hilary Duff straalt in 'Raise your voice' luister 3x Prlisl puzzel Win een retro pannenset van Wesco r 0909 - 50 10 699 maassta Sierra Maestra - Son: Soul Of A Nation maasstad v uitgaans agen unieke lezersaanbieding 3-daagse Caribbean MiniCruise Newcastle van €85,- voor €55,- p.p. Bob Mould - Body Of Song I V V Ben je in Amerika als piep- jonge zangeres of actrice be- roemd, dan is de kans groot dat je op meerdere fronten wordt ingezet. Zangeressen als Britney Spears en Jessica Simpson maakten de over- stap naar het witte doek, ter- wijl actrices Lindsay Lohan en Hilary Duff ook de mu- ziek in zijn gegaan. Van laatstgenoemde verscheen onlangs 'Raise your voice' op dvd, een film waarin ze een meisje speelt dat droomt van een carriere in de mu- ziekwereld. weekblade Inclusief welkomstdrankje DFDS SEAWAYS .ipr FT"T t- Zo doet u mee! De schitterende pannen in de bekende, klasssieke retrostijl van Wesco zijn gemaakt van hoogwaardig roestvrij staal en voorzien van een amandelkleurige emaillak. Het perfect sluitende deksel en de basis met aluminium kern zorgen voor een optimale hittedistributie en minimaal energieverlies. De winnaars ontvangen 3 kookpannen, een steelpan en een braadpan ter waarde van 298,-. Heerlijk om mee te koken, prachtig om naar te kijken! EXCURSIES FESTIVALS MARKTEN EN BRADERIEN MUZIEK OVERIGE SPORT THEATER Woensdag 17 augustus 2005 cx62 door Vincent Wernke Britney Spears, Jessica Simpson, Lindsay Lohan, Hilary Duff en nog een aantal anderen hebben een ding gemeen: ze zijn een product. Een merk waarmee marketing- mensen proberen binnen zo kort mogelijke tijd zo veel mogelijk geld te verdienen. Met cd's, dvd's, films, boeken en als het even kan een eigen geur- of kledinglijn wor- den ze zo breed mogelijk in de markt gezet. Daarbij wordt geen enkel risico genomen, waardoor de films en liedjes allemaal op elkaar lijken en inwisselbaar zijn met al die andere 'plastic' producten die met grote reclamecampagnes op de markt worden gekwakt. Ook Hila ry Duff is zo'n product. Zij werd geboren op 28 September 1987 in Houston, Texas en groeide op in een gezin waarin entertain ment en muziek centraal stonden. Al op zesjarige leeftijd werd ze ge- stimuleerd om aan haar carriere te werken. Al jong maakte ze haar to- neeldebuut en niet lang daarna stond ze voor het eerst voor de ca mera. Na wat gastrolletjes werd ze in 2001 gevraagd voor de televisie- serie 'Lizzy McGuire'. De serie werd een enorm succes en het pro duct Hilary Duff was geboren. Sindsdien maakte de blonde tiener- ster een groot aantal films, waaron- der 'The Lizzy McGuire movie', 'Cheaper by the dozen' en 'A Cin derella story'. Daaftiaast is ze-ae- tief als zangeres. Van haar cd 'Me tamorphosis' werden wereldwijd miljoenen exemplaren verkocht en haar single 'So Yesterday' was een behoorlijke hit. Haar meest recente film 'Raise your voice' verscheen onlangs op dvd. In deze film speelt Hilary Hilary Duff speelt in de film 'Raise your voice' de rol van de ambitieuze Terri Fletcher. Duff Terri Fletcher, een jong meis je uit een klein dorpje. Veel uit- zicht op een bijzondere toekomst heeft ze niet. Haar conservatieve vader ziet het al voor zich hoe zij bij hem in het restaurant komt wer ken. Terri ziet dit niet zitten en wil niets liever dan verder met haar grootste hobby: muziek maken. Ze wil een ster worden en om te be- ginnen een opleiding volgen aan een befaamde muziekschool in Los Angeles. Haar vader (David Keith) ziet dit echter niet zitten en houdt zijn kleine meid liever veilig in de buurt. Het leven van Terri wordt op z'n kop gezet als ze samen iriet haar broer betrokken raakt bij een ern- stig auto ongeluk. Haar broer Paul (Jason Ritter) komt om het leven en Terri overleeft de crash maar net. Gesteund door haar moeder (Rita Wilson) en tante (Rebecca De Momay) besluit ze vervolgens de bevelen van haar vader te nege- ren en verhuist in het diepste ge- heim naar de befaamde muziek school voor een zomeropleiding. Daar maakt ze als dorpsmeisje kennis met de keiharde wereld die de muziekindustrie is. Leerlingen gunnen elkaar het succes niet en docenten zijn streng. Ze moet zich staande zien te houden in de hoop alsnog haar droom waarheid te kunnen laten worden. 'Raise your voice' is zo'n film waarvan we er al velen gezien heb ben. Origineel kun je deze film van regisseur Jason Ritter dan ook niet noemen. Het is echt zo'n verhaal waarin Hilary Duff alle ruimte krijgt om haar acteer- en muziekta- lenten te tonen. Daar maakt ze dankbaar gebruik van. Ze absoluut een innemend meisje, waar de spontaniteit vanaf straalt. Boven- dien hoef je als kijker niet bang te zijn dat de gebeurtenissen anders verlopen dan je zou hopen. Terri kampt met een schuldgevoel over de dood van haar broer, vecht te- gen de sceptische houding van haar vader, krijgt te maken met ja- loerse medestudenten en wordt ui- teraard verliefd op de mooiste jon- gen van de opleiding. Ondanks deze voorspelbaarheid is 'Raise your voice' een behoorlijke film, die geschikt is voor iedereen vanaf zes jaar. De dvd be vat naast de film een B-roll, de trailer, een making of, deleted scenes, film- clips, interviews en muziekclips. In totaal 98 minuten aan extra's. Voor de fans die nooit genoeg krij- gen van Hilary Duff. Er staan in- middels overigens alweer drie nieuwe.filmprojecten van haar op de rol. En ook 'Foodfight', 'Mate rial Girls' en 'Cheaper by the do zen 2' zullen weer helemaal vol- doen aan de verwachtingen die haar fans van Hilary Duff hebben. Die kwaliteitsgarantie mag je im- mers van een succesvol product als zij verwachten. 1 AWAY Bij DFDS Seaways is het Cara'ibisch genieten in de nazomer. Met een swingende mambo en overheerlijke cocktails waant u zich in het Cara'ibisch gebied. De warme steer aan boord, live shows en opzwepende dans-muziek brengen de Caraiben dichterbij tijdens deze 3-daagse MiniCruise naar Newcastle. Programma Dag 1:18.00 uur vertrek vanuit IJmuiden naar Newcastle Dag 2: 09.00 uur aankomst in Newcastle en aansluitend bus- transfer naar het centrum van Newcastle. Hier heeft u de hele dag ter vrije besteding. Om 16.15 uur bustransfer terug naar de terminal waar het schip om 17.30 uur vertrekt Dag 3: 09.30 uur aankomst in IJmuiden Dagelijks vertrek van 5 t/m 30 September 2005 Speciale prijs voor lezers van Maasstad weekbladen: van €85,- voor €55,- per persoon Inbegrepen Retourpassage IJmuiden-Newcastle in 2-pers. economyhut met douche/toilet of 3- of 4-pers. binnenhut met douche/toilet Busvervoer terminal-centrum Newcastle v.v. Welkomstdrankje aan boord Reisinformatie en boekje Newcastle Toeslagen, per persoon Verplichte brandstoftoeslag 12,- Bij vertrek uit IJmuiden op vrijdag of zaterdag 18,- Halfpension aan boord (2x ontbijt- en 2x dinerbuffet) €68,- (niet verplicht) (toeslagen voor parkeerplaats bij de terminal, busvervoer vanaf Amsterdam en andere hutaccommodatie op aanvraag) Reserveren Bel DFDS Seaways, 0255-546666 o.v.v. boekingscode MCC of boek online via www.minicruise.nl/maasstad Reserveringskosten €15,- per boeking (deze vervallen bij online reservering). ANVR voorwaarden zijn van toepassing. Met zijn band Hiisker Dii was zan- ger/gitarist Bob Mould een grote invloed op de alternatieve rock en punkpop van de jaren negentig. Hiisker Dii wist in de jaren tachtig pakkende melodieen te combine- ren met furieus gitaarwerk, maakte een reeks prima albums maar wist nooit het grote publiek te bereiken. Ook Moulds volgende project 'Su gar', waarin hij voortborduurde op de formule van Hiisker Dii, was ondanks goede kritieken uiteinde- lijk tot de cultstatus gedoemd. Sinds 1995 richtte hij zich op een solocarriere. 'Body Of Song' is al weer zijn zevende album dat onder zijn eigen naam uitkomt. Na enke- le op electronica gebaseerde platen bevat 'Body Of Song' een aantal aanstekelijke popsongs, die als vanouds met veel energie en over- stuurde gitaren worden gebracht. In een tijd waarin eerdergenoemde stromingen tot de mainstream zijn gaan behoren klinkt Moulds stijl vertrouwd maar ook wat geda- teerd. Opvallend genoeg overtuigt hij het meest in de meer introverte stukken als 'Always Tomorrow' en 'Gauze Of Friendship' jk!30815 Ideel van een bibliotheek Son wordt vaak als overkoepelen- de term gebmikt voor talrijke Cu- baanse muziekstijlen als de guaji- ra, guaracha, changui, sucu-sucu, enzovoort. Son was het DNA voor salsa en andere twintigste-eeuwse Cubaanse muziek. Als geen ander is Sierra Maestra de aangewezen groep om een historisch overzicht te geven van de son. In de jaren ze- ventig hield deze band de stijl vi- taal en levendig en droeg ze actief bij aan de revival van Cubaanse muziek. Het album Son: Soul Of A Nation werd zeer toepasselijk op- genomen in een oude studio te Ha vana. Sierra Maestra brengt een hommage aan artiesten uit de jaren 1920 - 1960 door het spelen van klassiekers van ondermeer Beny More, Ignacio Pineiro, Nico Saquito en Arsenio Rodriguez. De instrumentale begeleiding van de drie leadzangers Jose Antonio Ro driguez, Luis Barzaga en Alberto V. Valdes varieert van een be- scheiden traditionele triobezetting AtiittaN tot een modem groot ensemble in clusief blaassectie. Sierra Maestra is uitstekend geslaagd met haar eerbetoon aan de 'Cubaanse ziel'- khx!859 De cd's die hier besproken wor den zijn te leen bij de Centrale Discotheek, Hoogstraat 110 in Rotterdam. Voor de catalogus: http://www.muziekweb.nl. woudkoe groente vastbinden afwezig «g van kracht worden papegaai schaakstuk Fins bad M, aanvang benard garucht rommeltje muzikaal oefenstuk delfstof rivier in N. Brabant. insnijding bloem schaamte uteSnSe niet vnoeg Europeaan ingewand hoeveel- heid beset tweetal deelvan derug_ 10 Verenigde Naties zuidvrucht "V barium admimstra- toepn pla Dui T. in litsland peil nvier in Spanje Los het Zweedse raadsel op. In de gele, genummerde vakjes leest u de oplossing. Die oplossing kunt u van woensdag 17 t/m dinsdag 23 augustus 2005 doorgeven via U kunt zo vaak bellen als u wilt. En wie vaker belt, heeft meer kans... l ill liier de gevonden letters in en hel het gevonden woord door i ia 0909-511 10 699. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 2005 - puzzel en win services Over de uitslag kan niet gecorrespondeerd worden. Prijswinnaars ontvangen automatisch schriftelijk bericht. Niet geldig in combinatie met andere kortingen en prijzen zijn niet inwisselbaar tegen contanten, ook niet gedeeltelijk. Kijk voor meer informatie op www.wesco-int.com of bel 010-4836807. De oplossing uit nummer 25 is: Naslagwerk. De Winkler Prins Encarta 3D encyclopdie is gewonnen door: M. Waagenaar, Bergschenhoek; A. Kramer, Capelle aan den IJssel; W. Pols, Capelle aan den IJssel; J. van Kekem, Capelle aan den IJssel; P. Groenenboom, Hoogvliet; W. Arbman, Rotterdam; J. Bulens, Rotterdam; J. Hart, Rotterdam; L. Schilperoort, Rotterdam; E. Schurr, Rotterdam; A. van Bemmelen, Rotterdam; J. Besseling, Strijen. Gilde Rotterdam, Glashaven 42-50 Kop van Zuid. Een wandeling langs de architectuur en stedebouw van het 'nieu- we' Rotterdam aan de overkant van de Maas.Start: Villa Zebra (nieuwe lokatie) Stieltjesstraat 21. 23 aug; 10.00 Wilgenhof, Ringdijk 76, Rugzakroute op de Wilgenhof. Natuurpad in de vorm van een rugzakroute, die is uitgezet in het Berg- en Broekpark. In de rugzak zitten allerlei materialen waarmee kin- deren natuuropdrachtjes kunnen doen. Voor gezinnen met kinderen van 6 tot 12 jaar. t/m 16 sep (beh. zo za); 9.00- 16.00 Grote- of St. Laurenskerk Het verhaal van de toren. Bestijg onder de deskundi- ge leiding van een gids de Laurenstoren. Tijdens de beklimming krijgt u het ver haal van de toren te horen. Een onverge- telijke ervaring en een prachtig uitzicht over het centrum van Rotterdam, t/m 1 okt (beh. zo ma di wo do vr); 12.30 en 14.00 Arboretum Trompenburg, Honinger- djjk 86 Zomeravondwandeling. Een maal per jaar is het Arboretum Trom penburg ook 's avonds geopend. Op za terdag 20 augustus staan de hekken van 10.00 uur tot 21.00 uur open. Om 19.00 uur vertrekt een gids voor een zwoele zomeravondwandeling. 20 aug; 10.00 uur tot 21.00 Boompjeskade Bootexcursie Kinder- dijk. Varende over de "Nieuwe Maas" en de "Lek" wordt u onder meertalige begeleiding op de hoogte gehouden van alle bezienswaardigheden. Na ongeveer een uur varen wordt er afgemeerd bij "Kinderdijk", bekend om zijn 19 mo- lens. Hier is ongeveer een uur de tijd om de molens te bezoeken. Op de terugvaart krijgt uw Rotterdam gevoel een geheel nieuwe impuls door het zien van de adembenemende skyline, t/m 25 sep; dag. om 10.45 en 14.15 Leuvehoofd Beachboot. Iedere vrijdag- avond... zon, strand en varen! De avond begint met een exotisch drankje in het paviljoen van Strand aan de Maas. Daar na vertrekt de Beachboot voor een boot- tocht van twee uur en staat aan boord een heerlijk tapasbuffet klaar. Bij terug- komst is het dansen en chillen tijdens de Bluebeach Lounge. Reserveren noodza- kelijk. t/m 2 sep (beh. zo ma di wo do za);17.30-20.30 Havenmuseum Stoomseizoen. Tijdens het stoomseizoen kan men iedere zon- dag een rondvaart maken met een echte stoomsleper in de Rotterdamse haven. Vertrekplaats: Leuvehaven. t/m 4 sep (beh. ma di wo do vr za); 12.30; 14.00, 15.30 Ned. Architectuurinstituut, Museum- park 25 Zuidplaspolder, een polder van contrasten. AIR, het NAi en GRAP or- ganiseren naar aanleiding van de Ten- toonstelling 'Polders - een theater van land en water' twee excursies naar pol ders in en rond Rotterdam. De excursies starten met een bezoek aan de tentoon- stelling waarna per bus onder begelei ding van een gids een polder wordt be- zocht. 21 aug; 13.00-17.30 BEP, Theater op de Rotte Beppenings. Straattheaterfestival met internationale artiesten in het Oude Noorden. t/m 28 aug Lloyd Multiplein, Schiehaven 20ste Ben Jerry's Pleinbios. Na het invallen van de schemering komt Rotterdam bij- een op het Multiplein. Op gehuurde stoeltjes (1 euro) of zelf meegenomen zitmeubulair wordt er 18 avonden lang gedronken, gegeten maar vooral geke- ken naar het (inter)nationale en bijzon dere filmaanbod van Europa's grootste openluchtbioscoop. t/m 28 aug; Tegen het vallen van de avond. Binnenstad Rotterdams Straatfestival. Enthousiaste straatartiesten tonen hun kunsten aan het publiek op het Rotter dams Straatfestival! Straatartiesten strij- den op diverse locaties in de stad met opzienbarende acts om de Gouden Straatkei. t/m 28 aug Leuvehoofd Strand aan de Maas. De zo- mer kan beginnen want het Strand aan de Maas is open. Donderdagavond is het Salsa Night. Dansen en chillen met be kende en minder bekende DJ's op vrij- dagavond tijdens de Bluebeach Lounge. Zaterdagavond verandert het strand in een Dancearea en zondagavond kun je genieten van funk en soul tijdens de Soulfood Sessions. De woensdag- en zondagmiddag zijn gereserveerd voor onze kleine strandliefhebbers. t/m 18 sep Pathe Schouwburgplein, Schouw- burgplein 101 Cineboards 2005. De kleur Oranje presenteert werk van Ne- derlandse filmmakers en videokunste- naars op een immens scherm op de gevel van de Pathdbioscoop aan het Schouw burgplein. Organisatie: Stichting Picos de Europa. t/m 10 sep Veerhaven Veerhavenconcert. Een uniek, klassiek, gratis toegankelijk openluchtconcert met het Rotterdams Philharmonisch Orkest en 3 solisten van wereldformaat o.a. Tania Kross, Marcel Ryans en Judith Howarth. De mooie omgeving van de Veerhaven en het Scheepsvaartkwartier zorgen voor een onvergetelijke avond. 20 aug; 19.45- 21.15 Binnenrotte Zondagsmarkt. Straatfesti val (finale). 21 aug; 10.00-17.00 Delfshaven Piet Heyns Antiek en Cu- riosamarkt. Op de Piet Heynsmarkt valt van alles te snuffelen voor de liefhebber van antiek, curiosa, antiquarische boe ken en prenten en verzamelobjecten. De markt vindt plaats rond de Piet Heyns- brug, in de Piet Heynstraat en op het Piet Heynsplein. t/m 25 sep (beh. ma di wo do vr za); 11.00-17.00 Veizamelaarsmarkt. Op de kades van de Aelbrechtskolk, de Voorhaven en op het Piet Heynsplein zullen tientallen stand- houders hun verzamelwaardige handels- waar in marktkramen uitstallen. Een greep uit het assortiment: antiek, boe ken, Art Deco, schilderijen, munten, spoortreinen en curiosa. 24 aug; 11.30— 20.00 Bootleg DJ Cafe, Mauritsweg 33 Dis co Exota. Resident dj's Tako Fun- knoir nodigen elke maand twee artiesten uit. Deze zaterdag is het tijd voor Kuc- zera en Pametex aka Melvin White aka That Nigger!20 aug; 21.00-06.00 Hyper Hyper, Mauritsweg 5 Hyper college. Iedere donderdag: Hyper colle ge van Sike en Jamie van Direct tot E li fe ze komen allemaal voorbij, radio- jocks, soapies of spotters, t/m 29 sep (beh. zo ma di wo vr za); 22.06-03.001e- dere vrijdag en zaterdag DJ's. t/m 1 okt (beh. zo ma di wo do); 20.00-03.00 Hyper zondag. Deze zondagprogram- mering is vanaf 1 juli veranderd, iedere eerste zondag van de maand HYPER GAY(entree gratis) alle andere zonda- gen verrassende live optredens, hier kan entreeprijs van maximaal 5 euro ge vraagd worden. t/m 2 okt (beh. ma di wo dovrza); 19.00-01.00 Land van Waas, van Vollenhoven- straat 15 Club Waas: Sono 4. Live met Jenny Willemstijn (voc), Michel van Schie (has), Ronald Kool (keys) en An dre Dadi (beats). 19 aug; 24.00 Grote- of St. Laurenskerk Orgel An ders: 'Ritme Beweging'. Aart Berg- werff, orgel en gasten. 23 aug; 20.00 Baja Beach Club, Karel Door- manstraat 10-12Champagne Night. El- ke donderdag party met de hele nacht gratis champagne voor de dames, t/m 29 sep (beh. zo ma di wo vr za); 22.30- 05.00 Ladies Night. Elke zondag party met de hele nacht gratis cocktails voor d'e da mes. t/m 29 sep (beh. ma di wo do vr za) ;22.30-05.00 Nightto wn, West-Kruiskade 26-28Ju lian Marley. Een optreden van Julian Marley met zijn band Uprising. 25 aug; 20.00 Now Wow, Maashaven ZZ 1 Beat- boetiek. NOW&WOW ververst haar klupnights met BEATBOETIEK, het beste in visuals, fashion, muziek, acts en verrassingen. Elke derde zaterdag van de maand. 20 aug; 23.00-06.00 Calypso, Mauritsweg 5 Decennium Dance Night. Iedere 3e zaterdag van de maand: I LOVE '70 1 LOVE '80 I LOVE '90 I LOVE '00! 20 aug; 23.00 Rollerdisco start weer!! Lekker binnen skaten, met rondjes rijden om de alom aanbeden Golden Wonderboy, lekker drankje erbij, wat wil een mens nog meer? 25 aug; lessen:19.30; vrij skaten: 21.00 Easy Cafe, Claes de Vrieselaan 113 a Easy Real Music Night, t/m 30 dec (beh. zo ma di wo do za); 22.00 African Dance Night. Met wisselende DJ's. t/m 31 dec (beh. zo ma di wo do vr); 22.00 Holland Casino Rotterdam, Weena 624 Edsilia Rombley. 18 aug; 21.00 Marc Canto. Vanavond zingt deze bij zondere tenor samen met een fantasti- sche zangeres grote musical hits en klas- sieke stukken voor u. 21 aug; 21.00 OffCorso, Kruiskade 22 We all love 80's 90's. Alle nostalgische dance- able hits van toen, en de meest fantasti- sche retro-visuals. 18aug; 23.00-05.00 RUSH. Raw Urban Sexy House. Met Fedde le Grand, Victor Coral, Muzikju- nki, Trompet Translucent, MC Flavio Fand en Drunken Lion Soundsystem. 19 aug;23.00-05.00 Summer Extravaganza. Groovy en vooral zwoele lati house. Met: Gregor Salto, Mike van Loon, Jip de Luxe en Bitches on Speed live. Decoratie door Beeldspraak. 20 aug; 23.00 Maritiem Museum Rotterdam Muzi kaal Maritiem. Optreden van KlarinetN- semble uit Hilvarenbeek op het plein van het Maritiem Museum. 20 aug; 12.00 uur BEP, Theater op de Rotte BEPPIE's Knutseltheater. Kinderen van 5-9 jaar maken hun eigen theater, decors, rekwi- sieten en voorstelling! t/m 1 sep (beh. zo ma di dovrza); 15.00-17.00 Nieuwe Markt Zomeractiviteiten. Van 9 juli tot en met 27 augustus organised! Loeder Events elke zaterdag van 14.00 tot 17.00 een sfeervol programma op de Nieuwemarkt. Deze dag staat de Beat- mobiel op het plein en brengt hippe, zwoele en zonnige muziek. t/m 20 aug; 14.00-17.00 Dini's Poppenrijk, Adamshofstraat 52 Samenspelen met uw kleine Poppe- dijne. Iedere donderdagochtend kunt U in een veilige en warme omgeving met uw kind komen spelen, zingen en bewe- gen. We zingen liedjes passend bij het seizoen, versjes die U thuis kunt zingen en spelen kleine poppenspelletjes met gebruik van liedjesdozen. U krijgt een mapje met de liedjes mee. Na het spelen is er gelegenheid om iets te drinken en nog even na te praten. t/m 25 aug (beh. zo ma di wo vr za); 10.00 - 11.00 Brahma Kumaris, Agniesestraat 111 De kracht van onderscheiden. Een maandelijks programma waarin telkens een andere kracht centraal staat. Deze maand is het de kracht van onderschei den. 19aug; 19.30-21.00 Excelsior Excelsior - Emmen. 19 aug; vr./ma. 20.00 za. 19.30 zo. 14.30 Neptunus Familie Stadion Door Tri dents - Amsterdam Pirates 2. 21 aug; 14.00 Door Tridents - Almere '90 2. 25 aug; 19.45 Sparta Stadion Sparta - Feyenoord. 21 aug; 12.30 Easy Cafe, Claes de Vrieselaan 113 a Backgammon. Iedere maandag Back gammon competitie in Easy Cafe, t/m 19 dec (beh. zo di wo do vr za); 20.00 Rijnhaven en de Maas Rotterdam boat- show. Ontmoet de mooiste jachten en producten op de boatshow vol proef- vaarten en demonstraties terwijl de kin deren zich kunnen vermaken op de vele speeltoestellen (waaronder een heuse surfsimulator!). Doordeweeks zullen de kwalificaties plaatsvinden voor de zeil- wedstrijd en in het weekend vinden de finales plaats t.h.v. de Boompjeskade. t/ m21 aug O.T. Theater Onafhankeljjk Toneel, Sint-Jobsweg7Wie is er bang voor Vir ginia Woolf? Topacteurs Ria Eimers en Bert Luppes spelen de bekvechtende Martha en George, het koppel dat niet met, maar zeker niet zonder elkaar kan, in dit weergaloze toneelstuk. Deze regie van Miijam Koen kreeg in april recen- sies als 'een topprestatie', 'briljant', 'overweldigend en superieur'. Heerlijk dat hij even terug is - alleen in Rotter dam - aan het begin van het nieuwe sei zoen! t/m 27 aug (beh. ma di); wo t/m za 19:30 u, zo 15:00 u. Cabaret Restaurant Schelling's, Voorhaven 51 Dan maar zo... Karin Le vin, Monique van de Ster en Karel Witt, maken er een gezellige puinhoop van tij- densuwvier-gangen-keuze-diner.t/m28 aug (beh. ma di wo do); 18.3o

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2005 | | pagina 13