Indrukwekkende film over drama in Rwanda WK honkbal Win een ring met diamant ter waarde van 1.050,- r r r r r 0909 - 50 10 699 luister Richard Thompson Front Parlour Ballads New Cool Collective Trippin' m Unieke lezersaanbieding met Maasstad weekbladen 7 mi FESTIVALS MUZIEK OVERIGE SPORT THEATER De massaslachting die zich in 1994 voltrok in Rwanda ging grotendeels aan de rest van de wereld voorbij. Pas later werd duidelijk wat zich wer- kelijk in de voormalig Belgi- sche kolonie had afgespeeld. Een miljoen Tutsi's werden vermoord door Hutu's en de internationale gemeenschap deed niets. 'Hotel Rwanda', nu verkrijgbaar op dvd, gaat over deze gruwelijke volke- renmoord om mensen te laten zien wat voor drama zich daar heeft afgespeeld. KINDERSPEELPARADIJS BAL-LORIG week blade Van 2 tot en met 17 September 2005 wordt in Nederland het WK honkbal gehouden. 18 toplanden uit het internationale honkbal, zoals Cuba, Japan, Zuid-Korea, de Verenigde Staten, Panama en Australie zullen strijden om de titel. Ook Nederland behoort tot de deelnemers. Een aantal belangrijke wedstrijden zal in Rotterdam worden gespeeld, waaronder 4 poulewedstrijden van het NederlandsTeam, een kwartfinale, een halve finale, maar op 17 September vindt ook de finale plaats in Rotterdam. Plaats van handeling in Rotterdam is het Neptunus Familiestadion aan de Abraham van Stolkweg 31 Met Maasstad weekbladen kunt u nu extra voordelig naar het WK honkbal. Als u onderstaande bon volledig ingevuld inlevert bij de kassa, ontvangt u maar liefst 25% korting op detoegangsprijs. Maximaal 2 kaarten per bon. De bon is uitsluitend geldig voor de wedstrijden die in Rotterdam worden gespeeld. Meer informatie vindt u op www.wkhonkbal.nl Neptunus Familiestadion Abraham van Stolkweg 31 3041 J A Rotterdam r~ Zo doet u mee! Een sieraad met zijn signatuur is modern en elegant tegelijk. In deze spanring schittert een zwarte diamant van 0.30 karaat. De edelsteen wordt vastgeklemd door een stevige band van matgrijs titanium. De blauwe binnen kant geeft een nonchalante draai aan dit stijlvolle ontwerp. Woensdag 24 augustus 2005 BEP, Theater op de Rotte, t/o Zaag- molenkade 18, nabij de Zaagmolen- brug, Rotterdam Beppenings. Stichting BEP presenteert voor thuisblijvers en kwaliteitzoekers een Straattheaterfestival in het Oude Noorden. 5 dagen lang een uniek spek- takel dat nog nooit in het Oude Noor den werd vertoond. Met straatartiesten van Internationale allure, muzikanten, dansers en acrobaten op straat, in dixie's, in het brugwachtershuisje en in de zaal van BEP. t/m 28 aug Lloyd Multiplein, Schiehaven ROT TERDAM, Rotterdam 20ste Ben Jerry's Pleinbios. Na het invallen van de schemering komt Rot terdam bijeen op het Multiplein. Op ge- huurde stoeltjes 1) of zelf meegeno- men zitmeubulair wordt er 18 avonden lang gedronken, gegeten maar vooral gekeken naar het (inter)nationale en bijzondere filmaanbod van Europa's grootste openluchtbioscoop. t/m 28 aug; Tegen het vallen van de avond. Nieuwe Markt, Rotterdam Mode in de Mix. De Nieuwe Markt wordt omgetoverd tot een grote catwalk waar zeven verschilldende modezaken laten zien wat zij in huis hebben. 27 aug; 14.00 en 16.00 't Klooster, Afrikaanderplein 7, ROTTERDAM Afrikanjerfestival. Een kindercultuur- middag op het plein voor't Klooster. Met spelletjes, workshops en diverse optredens. 28 aug; 13.00-16.00 Binnenstad, ROTTERDAM Rotterdams Straatfestival. Enthousiaste straatartiesten tonen hun kunsten aan het publiek op het Rotterdams Straat festival! Straatartiesten strijden op di verse locaties in de stad met opzienba- rende acts om de Gouden Straatkei. t/m 28 aug Leuvehoofd, Rotterdam Strand aan de Maas. De zomer kan be- ginnen want het Strand aan de Maas is open. Donderdagavond is het Salsa Night. Dansen en chillen met bekende en minder bekende DJ's op vrijdag- avond tijdens de Bluebeach Lounge. Zaterdagavond verandert het strand in een Dancearea en zondagavond kun je genieten van funk en soul tijdens de Soulfood Sessions. De woensdag- en zondagmiddag zijn gereserveerd voor onze kleine strandliefhebbers. t/m 18 sep Pathe Schouwburgplein, Schouw- burgplein 101, ROTTERDAM Cineboards 2005. De kleur Oranje pre senteert werk van Nederlandse filmma kers en videokunstenaars op een im- mens scherm op de gevel van de Pathe- bioscoop aan het Schouwburgplein. Organisatie: Stichting Picos de Europa. t/m 10 sep Waterfront, Boompjeskade 10, ROTTERDAM Rotterdam Rumble. Festival geheel ge- wijd aan punkrock. Met maar liefst vier Rotterdamse bands in het programma lijkt dit festival nergens beter thuis dan in Rotterdam, t/m 3 sep Westersingel, Westersingel, Rotter dam China Festival. De hoge tonen en de prachtige kostuums van de cantonese opera, lenige Chinese dansers, melodi- euze klanken van de guzheng (chinees snaar instrument), een zeer speciaal op- treden van een Chinees kinderkoor en nog veel meer. Een feest voor iedereen; voor Nederlandse Chinezen het feest der herkenning voor andere Rotterdam- mers wellicht een kennismaking met de vele gezichten van de Chinese cultuur. t/m 28 aug; vrijdag 10.00-19.00; zater- dagl0.00-18.00;zondag 12.00-17.00 Hyper Hyper, Mauritsweg 5, ROT TERDAM Hyper college. Iedere donderdag: Hy per college van Sike en Jamie van Di rect tot E life ze komen allemaal voor- bij, radiojocks, soapies of sporters. t/m 29 sep (beh. zo ma di wo vr za); 22.00- 03.00 Iedere vrijdag en zaterdag DJ's. t/m 1 okt (beh. zo ma di wo do); 20.00-03.00 Hyper zondag. Deze zondagprogram- mering is vanaf 1 juli veranderd, iedere eerste zondag van de maand HYPER GAY(entree gratis) alle andere zonda- gen verrassende live optredens, hier kan entreeprijs van maximaal 5 euro gevraagd worden. t/m 2 okt (beh. ma di wodovrza); 19.00-01.00 Land van Waas, van Vollenhoven- straat 15, ROTTERDAM Club Waas: Delicious Jazz. 26 aug; 23.00 Club Waas: Da Circle of Sole. Met dj's Inna Vision en Mind Eye. 27 aug; 23.00 Luxor Theater, Posthumalaan 1, ROTTERDAM Avondje Luxor. Een ouderwets bonte avond met een keur aan Nederlandse artiesten georganiseerd door Radio Rijnmond. Met onder meer Lee To wers, Pater Moeskroen en theaterma- ker/cabaretier/presentator Richard Groenendijk. 29 aug; 20.00 uur Schouwburgplein, ROTTERDAM Maudits Sonnants. Het Schouwburg plein verandert in een klokkentoren in de show Maudits Sonnants van Transe Expresse uit Frankrijk. Op twintig me ter hoogte hangt boven het publiek een groot verlicht carillon waarop acht mu zikanten samenspelen. De enorme in- stallatie verandert steeds van vorm. Een prachtig samenspel van beeld en ge- luid. Voor dit theaterspektakel worden 1500 bezoekers verwacht. 27 aug; 22.00 Breepleinkerk, Breeplein, ROTTER DAM Martin Mans en Andre Knevel. De or- ganisten wisselen elkaar af op de orgel- bank en bespelen het instrument ook vierhandig. Ze brengen elk hun eigen improvisaties ten gehore die door de concertbezoeker kunnen worden inge- diend als verzoek. Daarnaast spelen zij werken uit de orgelliteratuur. 26 aug; 20.00 Grote- of St. Laurenskerk, Grote- kerkplein 27, ROTTERDAM Concert Populaire; 'van Bach tot Wi- dor'Door stadsorganist Geert Bierling. 27 aug; 16.00-17.00 Lunchpauzeconcert Hyo Bi Park, koor- orgel. 1 sep; 12.45 Baja Beach Club, Karel Door- manstraat 10-12, ROTTERDAM Champagne Night. Elke donderdag party met de hele nacht gratis champag ne voor de dames, t/m 29 sep (beh. zo ma di wo vr za); 22.30-05.00 Ladies Night. Elke zondag party met de hele nacht gratis cocktails voor de da mes. t/m 29 sep (beh. ma di wo do vr za);22.30-05.00 Baroeg, Spinozaweg 300, ROTTER DAM Esoteric, Officium Triste, Bunkur en Eria d'Or. Doom. 28 aug; 16.00 Nighttown, West-Kruiskade 26-28, ROTTERDAM, Basement The Dwarves Electric Eel Shock. 31 aug; 20.00 Nighttown, West-Kruiskade 26-28, ROTTERDAM, Grote zaal Julian Marley. Een optreden van Julian Marley met zijn band Uprising. 25 aug; 20.00 Nighttown, West-Kruiskade 26-28, ROTTERDAM, theater cafe Das Oath The Panthers. Das Oath is een extreme hardcoreband met leden uit New York en Nederland waaronder drummer Marcel Wiebenga en Jeroen Vrijhoef. Deze gasten gaan loeiend hard, met overstuurde gitaren en schreeuwende hyperkinetische stem- men. De muziek is een mix van hardco re, noise en seventies punkrock. 30 aug; 20.00 Now Wow, Maashaven ZZ 1, Rot terdam FLIRT. FLIRT is weer leuker dan ooit! Leuke mensen, leuke muziek en minder drukte maken FLIRT weer tot de multi- darlingnight die NOW&WOW succes- vol maakt. Met in Now: Leroy Styles, Roog en Lacroix. En in Wow: Disco Ed, Mr Wix en D.E.F. 27 aug; 23.00- 06.00 Rotown, Nieuwe Binnenweg 17-19, ROTTERDAM CrimeJazz: Carl Hankock-Rux. pro gramma nog onbekend. 28 aug; 21.00 zZz. Klinkt als: The Doors meets The Blues Explosion. 1 sep; 21.30 Calypso, Mauritsweg 5, ROTTER DAM Rollerdisco start weer!! Lekker binnen skaten, met rondjes rijden om de alom aanbeden Golden Wonderboy, lekker drankje erbij, wat wil een mens nog meer? 25 aug; lessen: 19.30; vrij ska- ten: 21.00 The 90's. Nieuwe Dancenight!27 aug; 23.00 Easy Cafe, Claes de Vrieselaan 113 a, RotterdamEasy Real Music Night, t/m 30 dec (beh. zo ma di wo do za); 22.00 African Dance Night. Met wisselende DJ's. t/m 31 dec (beh. zo ma di wo do vr); 22.00 OffCorso, Kruiskade 22, ROT TERDAM Salon Rouge. Line up: Gregor Salto, D- Rashid, Nour Casablanca, Jamie Lie a Kwie, Hypershen en Mike West. 26 aug;23.00-05.00 We all love 80's 90's. Radio Veroni ca presenteert op zaterdag 27 augustus in Off Corso de volgende editie van WE ALL LOVE 80's 90's". Waan jezelf terug in de tijd met de meest ge- weldige hits uit de jaren 80 en 90 in een fantastisch aangekleed Off Corso. 27 aug;23.00-05.00 Launch Party. Launch Party nieuwe websitewww.off-corso.nl. 1 sep; 23.00 Waterfront, Boompjeskade 10, ROTTERDAM Classified. Drum 'n' Bass Night. 26 aug; 23.00 Backup. ChemicalBeatsBreakbeatDir- tyHouseJungle. 27 aug; 23.00 Nieuwe Markt, Rotterdam Zomeractiviteiten. Van 9 juli tot en met 27 augustus elke zaterdag van 14.00 tot 17.00 een sfeervol programma op de Nieuwemarkt. Deze dag een spetteren- de modeshow door een groot aantal modezaken van de Nieuwemarkt en omliggende straten. 27 aug; 14.00- 17.00 O.T. Theater Onafhankelijk To- neel, Sint-Jobsweg 7, ROTTERDAM Publieksateliers 'Virginia Woolf?'. De magie van theater nog beter begrijpen door die te ervaren. Dat kan in de pu blieksateliers, die op twee zaterdagen gehouden worden vanaf de namiddag, met een gezamenlijke maaltijd en aan- sluitend een bezoek aan de voorstel- ling. t/m 27 aug (beh. zo ma di wo do vr); 16.00 Dini's Poppenrijk, Adamshofstraat 52, ROTTERDAM Samenspelen met uw kleine Poppedij- ne. t/m 25 aug (beh. zo ma di wo vr za); 10.00-11.00 Excelsior, Honingerdijk 110, Rotter dam Excelsior-FC Omni world. 26 aug; vr./ ma. 20.00 za. 19.30 zo. 14.30 Neptunus Familie Stadion, Abraham van Stolkweg 31, ROTTERDAM Door Tridents - Almere '90 2. 25 aug; 19.45 Sparta Stadion, Spartastraat 7, ROTTERDAM Sparta -NAC Breda. 27 aug; 20.00 Easy Cafe, Claes de Vrieselaan 113 a, Rotterdam Backgammon. Iedere maandag Back gammon competitie in Easy Cafe, t/m 19 dec (beh. zo di wo do vr za); 20.00 Veerhaven, Rotterdam World Port Sail Rotterdam. Een nieuw zeilevenement. Het evenement richt zich zowel op de zeilende top als op de recreatiesporters met open boten voor de Hollandse plassen en zeegaande ka- juitjachten. Uniek is dat het evenement ook toegankelijk is voor mindervalide zeilers. t/m 28 aug O.T. Theater Onafhankelijk To- neel, Sint-Jobsweg 7, ROTTERDAM Wie is er bang voor Virginia Woolf? t/ m 27 aug (beh. ma di); wo t/m za 19:30 u, zo 15:00 u. Cabaret Restaurant Schelling's, Voorhaven 51, ROTTERDAM Dan maar zo... Karin Levin, Monique van de Ster en Karel Witt, maken er een gezellige puinhoop van tijdens uw vier- gangen-keuze-diner. t/m 28 aug (beh. ma di wo do); 18.30 De Tunes. Drie heren in kostuum ste- ken een muzikale draak met zichzelf en de maatschappij waarin wij zijn komen te leven. 26 aug; 18.30 Dineren en genieten met 'Nou en...?'. Carina de Knegt en Marlies du Mosch staan garant voor een avond prettig ge- stoord zinvol muzikaal geweld! t/m 4 sep (beh. vr za); 18.30; zo. 17.30 Prinses Theater, Schiedamseweg 19, ROTTERDAM Ongewild Muzikaal. Meezingers, zee- mansliederen, smartlappen en andere Nederlandse rariteiten, alles komt voor- bij tijdens een optreden van Ongewild Muzikaal. 27 aug; 18.30 door Vincent Wernke 'Hotel Rwanda' doet nog het meest denken aan 'Schindler's List', het aangrijpende Holocaust- drama van Steven Spielberg. Ook Terry George ('In the name of the father') neemt een gladde held tot hoofdpersoon. Iemand die precies weet hoe hij zichzelf in handige posities kan manoeuvreren, maar een goed hart heeft waardoor uit- eindelijk veel slachtoffers voorko- men worden. Redde Oscar Schind- ler duizenden joden van de gaska- mers, Paul Rusesabagina (Don Cheadle) in 'Hotel Rwanda' redt honderden Tutsi's van een bloede- rige dood. 'Hotel Rwanda' is gebaseerd op het waargebeurde verhaal van deze Paul Rusesabagina. Hij is manager van een sjiek hotel in Rwanda. Hij is zelf Hutu, maar getrouwd en be- vriend met veel Tutsi's. Als alles nog relatief rustig is in Rwanda rit- selt Paul overal vandaan het aller- beste voor zijn internationale gas- ten en belangrijke personen uit ei gen land. Veel producten zijn nor- maal niet in Rwanda verkrijgbaar, maar via handige, illegale ritse- laars weet hij zo'n beetje alles in huis te krijgen. Een handige jon- gen, die precies weet hoe hij bij de juiste personen in een goed boekje komt te staan. De politieke onrust is in eerste in- 'Hotel Rwanda'is nu verkrijgbaar op dvd. stantie bepaald niet zijn probleem. Hij maakt zich vooral zorgen over zijn vrouw, een Tutsi, en de rest van zijn familie. Als het vliegtuig van president Habyarimana uit de lucht wordt neergeschoten, geeft de Hutu-militie Interahamwe de schuld aan de Tutsi's. De dood van de president is het startsein voor een grootschalig bloedbad, waarbij de Hutu's alle Tutsi's in het land willen doden. Het liefst met mes- sen. Rusesabagina maakt zich op dat moment nog geen zorgen. De Verenigde Naties zullen er volgens hem voor zorgen dat de situatie on der controle blijft. Zijn grootste zorg is het hotel, dat gewoon moet blijven draaien alsof er niets aan de hand is. De situatie blijkt echter vele malen erger dan Rusesabagina voor mo- gelijk kon houden. A1 snel worden de buitenlandse toeristen geevacu- eerd en blijft ingrijpen door de VN uit. Rwanda is blijkbaar een ver van ons bed show, waar de wester- Als songschrijver is de Engelse singer/songwriter Richard Thomp son (ex Fairport Convention) veel- vuldig gelauwerd. Zijn talent als gitarist wordt minder vaak erkend. Wat dat betreft is het een zegen dat Thompson op zijn laatste studio- platen de producers met computers buiten de deur heeft gelaten. Ook op Front Parlour Ballads speelde hij zelf alle gitaarpartijen en liet hij slechts de percussie over aan een collega (Debra Dobkin). Op deze dertien sober gearrangeerde liedjes bewijst Thompson zich ten over- vloede als een begenadigd verha- lenverteller, waarbij Thompsons smaakvolle, veelal akoestische gi- taarspel zijn liedjes net dat beetje extra geeft. In How Does Your Garden Grow bijvoorbeeld, dat wordt gezongen over een bijna klassiek aandoend arrangement. In de persoonlijke liedjes beweegt Thompson zich tussen berusting (Let It Blow) en wanhoop (For Whose Sake). Toch beschouwd de muzikant zich als een begiftigd persoon: 'Het is geweldig om nog steeds zo enthou- siast te zijn over je beroep', schrijft hij op zijn website. Front Parlour Ballads is een welkom nieuw hoofdstuk in het oeuvre van een man die het muziek maken geluk- kig niet kan laten. Nadat New Cool Collective (NCC) eind 2004 met Tony Allen een suc- cesvolle afrobeat tour had afge- rond, nodigden zij deze voormali- ge drummer van Fela Kuti uit voor een sessie. De bedoeling was dat ze twee nummers voor Trippin' op zouden nemen. Het enthousiasme was echter zo groot dat zes uur la ter genoeg materiaal voor een hele cd op de plank lag. Tel daarbij de nummers op die zij al hadden bij en het resultaat is een spetterende dubbel-cd. De eerste cd is traditie- getrouw gevuld met superswin- gende latin en souljazz en laat ho- ren dat NCC door haar grenzeloze energie de jazz jong houdt. De tweede cd is geheel gewijd aan hun opnames met Tony Allen. De vijf nummers met een, volgens de re- gels van de afrobeat, gemiddelde speelduur van tien minuten klin- ken alsof de heren van de NCC hun hele leven in Nigeria hebben gewoond. Subtiele ritmes met een strak gespannen, onderhuidse spanningsboog. De cd's die hier besproken worden zijn te leen bij de Centrale Disco- theek. Hoogstraat 110 in Rotterdam. Voor de catalogus: http://www- .muziekweb.nl. BAL-LORIG WEENA 10-9 Oudhollandse spelletjesdag t 24-9 Avondbraderie i.s.m. .ft de Oppasmarkt BAL-LORIG OMMOORP f 3-9 Rommelmarkt 1 24,25-9 Sportieve dagen 19-11 Bal-lorig Sinterklaasfeest kaartverkc-r Kijk voor meer info op www.ballorig.nl BAL-LORIG OMMOORD 010 - 220 64 63 BAL-LORIG WEENA 010 - 281 04 94 Verhuurvan luchtkussens, suikerspinnen, etc. www.despringer.nl se wereld zijn handen niet aan wil- de branden. De ernst van de situa tie dringt pas echt tot Rusesabagi na door als hij beelden ziet die een televisieploeg buiten de poorten van het hotel heeft geschoten en wanneer hij in de mist met zijn busje vast komt te zitten. Rusesa bagina denkt van de weg te zijn ge- raakt, maar blijkt in werkelijkheid vastgelopen tussen honderden lij- ken die op de weg liggen. Het hotel wordt een toevluchts- oord voor Tutsi-vluchtelingen en met alle macht en overredings- kracht die hij heeft, probeert Ruse sabagina ervoor te zorgen dat zij uit handen blijven van de bloed- dorstige Hutu's. Naargelang de voorraden drank, voedsel en ande re spullen opraken, wordt dat ech ter steeds moeilijker. En waarom grijpt het Westen niet in? VN-kolo- nel Oliver (Nick Nolte), die tegen beter weten in hoopt dat zijn orga nisatie de Tutsi's niet in de steek zal laten, weet het antwoord wel: „Ze vinden jullie rotzooi Paul. Jul- lie zijn niet eens negers, maar slechts Afrikanen." 'Hotel Rwanda' laat een zeer zwart hoofdstuk uit de recente wereldge- schiedenis zien, waarbij je als kij- ker met het schaamrood op het ge- zicht zit te kijken naar wat 'onze' VN in Rwanda heeft laten gebeu- ren. De scene waarin Paul Rusesa bagina met zijn busje komt vast te zitten en ontdekt dat de weg ligt bezaaid met opengereten lijken, gaat door merg en been. Dat regis- seur Terry George deze vreselijke gebeurtenissen laat zien door de ogen van een gladde hotelmanager is een goede keuze. Dat geeft deze oorlog een gezicht, vooral omdat Hutu Paul is getrouwd met een Tutsi, en er alles aan doet om zijn familie te beschermen. Uiteinde- lijk verbergt hij ruim 800 vluchte- lingen in het hotel. 'Hotel Rwanda' is indrukwek- kend, maar geen 'Schindler's List' Dat niveau haalt deze film niet. Terry George is een moedig film maker om dit project, waarin vrij- wel alleen zwarte acteurs spelen, perse te willen maken. Daarbij kreeg hij alle steun van acteur Don Cheadle, die terecht een Oscar-no- minatie kreeg voor zijn rol. Beiden worden beloond met wereldwijd succes. Jammer alleen dat het niets veranderd aan de situatie in de we reld. Dat een bloedbad als in Rwanda nooit meer voor zal ko men, is een na'ieve gedachte. De recente geschiedenis heeft ons wat dat betreft genoeg geleerd. En sommige dingen leren de macht- hebbers op deze wereld nu een- maal nooit. Zelfs niet als dat de le- vens kost van miljoenen onschul- dige mensen. Naam:Voorl: Straat:......Huisnr: Postcode: Woonptaats:. Deze bon geeft recht op 25% korting op toegangskaarten van het WK honkbal 2005 in Rotterdam. Maximaal 2 kaarten per bon. Zolang de voorraad strekt. hakken kings- matenaal oktober nuttigen rap labora- torium scheel toespraak zaniken niets nood- gna! deal van een bed houtsoort blibelse pnester transactie ltdwoord delfstof prijzen T— heftig ttk Europese vrouw vastbinden hatsgoidel bekooriijk broche V oud vakvertoond standaard taai deeivan een bijenkorf sneeuwhut pin komaan! projectie- PrTT/7 draagzak evene- menten- complex vta en andere kunstenaar genees- middel afloop yr~ bijdiage 10 later Los het Zweedse raadsel op. In de gele, genummerde vakjes teest u de oplossing. Die oplossing kunt u van woensdag 24 t/m dinsdag 30 augustus 2005 doorgeven via U kunt zo vaak bellen als u wilt. En wie vaker belt, heeft meer kans... Vul liier de gevonden letters in en bel het gevonden woord door via 0909-50 10 699. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 2005 - puzzel en win services Over de uitslag kan niet gecorrespondeerd worden. Prijswinnaars ontvangen automatisch schrifteJijk bericht. Niet geldig in combtnatie met andere kor en prijzen zijn niet inwisselbaar tegen contanten, ook niet g rrarc Kijk voor meer informatie op www. marclange.nl of bel 072-5204814. De oplossing uit nummer 26 is: Attracties. De winnaars van een Digital Media Pro Keyboard van Microsoft hebben inmiddels bericht ontvangen

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2005 | | pagina 13