3d maasst; PCM Lokale Media: sterke speler op Zuid-Hollandse advertentiemarkt Bezoek ons op zondag 4 September 2005 op het Schouwburgplein! Gergiev Festiva m 27: Gergiev Festival voor kinderen 0.- Conny Janssen Danst: Rebound J7f 12.51 Flamenco in de Doelen Schildpad met Roos en Mes ^rotterdampas m 13: 8: Say 4.878,- kvik StiiTWl©© Nieuwe uitgeverij met vertrouwde titels Drechtsteden maa; van voor iedereen tegen deens design voor een betaalbare prijs iiHwrri'i De Alphenaar Een miljoen brievenbussen in de Randstad, 27 weekbladen die door lezers en adverteerders goed worden gewaardeerd en een scherp advertentietarief. Dat zijn drie vooraame ingredienten waarmee PCM Lokale Media zijn plaats op de Zuid-Hollandse markt moet bewijzen. Op I September 2005 gaan de activitei- ten van de nieuwe uitgeverij officieel van start. weekbladen Drechtsteden Weekbladen Hier Zwijndrecht s&Sl De Stem Alblasserwaard weekbladen! Maasstad Weekbladen Regionale Nieuwsbladen Groep ieuw uwe K Op de jaarlijkse R'Uitmarkt verwelkomt Rotterdampas zijn pashouders met voordelige culturele aanbiedingen. Dus kom gerust even buurten bij ons. Wij vieren graag met u de bruisende start van het nieuwe culturele seizoen. Rotterdampas maakt het culturele leven in en rond Rotterdam betaalbaar voor iedereen. 010-4984666 www.rotterdampas.nl Van io t/m 17 September genieten van het beste muziek- festival van Nederland. Per voorstelling kail uw voordeel varieren van 2,- tot 5,-. W Kinderen mogen gratis mee naar de familievoorstelling 'De verjaardag van de Infanta' met Rik (van Sesamstraat) als verteller. Rebound; een krachtige, fysieke voorstelling door zes mannelijke dansers. Over de hedendaagse straatcultuur met muziek van een bekende DJ. Explosieve flamenco-show met zang en dans van Pastora Galvan ensemble. Kindervoorstelling 'Schildpad met Roos en Mes' van het Onafhankelijk Toneel. Over een vader en zijn gehandicapte zoon en een vervalst schilderij. BESPAAR KOM UW STRALENDE NIEUWE KEUKEN BEKIJKEN IEDEREEN HEEFT RECHT OP EEN GAVE KEUKEN www.kvik.nl Woensdag 31 augustus 2005 CX62 y ifcK* PCM Lokale Media, waarin Maas- stad Weekbladen (MW), de Regio- nale Nieuwsbladen Groep (RNG) in Midden-Holland en Drechtste- den Weekbladen (DW) samen- gaan, ontstaat op basis van de wens om de huis-aan-huisbladactivitei- Directeur Ronald de Koning van PCM Lokale Media (middenvoor) met zijn huis-aan- huisbladmanagers Jack van Aken (links), Clem Nieuwenhuizen (achter) en Harry Wirtz (rechts). foto: Dick Sluijter ten van PCM Uitgevers samen te brengen in een eigen organisatie. De nieuwe weekbladencombinatie koppelt lokale kracht aan een grootregionale markt. Met sterke titels, waarvan sommige al langer dan 75 jaar bestaan, voorziet de nieuwe uitgeverij in de groeiende behoefte aan goed lokaal nieuws. Als advertentiemedium bieden de weekbladen een fijnmazig netwerk in de Randstad dat klanten in staat stelt om gericht met doelgroepen te communiceren. Lokaal, in combi- naties of grootregionaal. Dit biedt ondernemers in het midden- en kleinbedrijf kansen, maar is ook aantrekkelijk voor nationale adver teerders, mediaplanners en recla- meadviseurs. „De wens van PCM om de huis- aan-huisbladen onder een noemer te brengen, is ingegeven door de verwachting dat we als zelfstandi- ge organisatie slagvaardiger, kos- tenbewuster en klantgerichter te kunnen werken", vertelt Ronald de Koning, directeur van PCM Lo kale Media. „Gezien de ontwikkelingen in Ne- derland op het gebied van gratis dagbladen en huis-aan-huisbladen ziet PCM nadrukkelijk groeimoge- lijkheden in dit segment. In het verleden waren huis-aan-huisbla den binnen PCM Uitgevers gekop- peld aan regionale dagbladen, voornamelijk als bescherming van de advertentiemarkt. Door het ont- staan van een nieuwe dagbladtitel waarin PCM nauw samenwerkt met Wegener, is dit een natuurlijk moment om de huis-aan-huisbla- den te verzelfstandigen." Samen met zijn huis-aan-huisblad- managers Harry Wirtz (MW), Clem Nieuwenhuizen (RNG) en Jack van Aken (DWheeft De Ko ning de afgelopen maanden hard gewerkt aan de nieuwe organisatie. Een hele klus, vertelt hij. „In een dergelijk veranderingstraject gaat alles erg snel. Dat heeft gevolgen voor de mensen die hier werken, voor de processen, eigenlijk voor alles. De hele organisatie staat op zijn kop. Maar dat biedt ons wel de kans om met een fris, goed inge- richt bedrijf van start te gaan." En dat is nodig, want de strijd om de advertentie-euro is keihard. „De concurrentie op de advertentie markt is groot en de markt als ge- heel staat onder druk", beaamt De Koning. „Dit betekent voor PCM Lokale Media dat er scherp aan de wind gezeild moet worden. Gelukkig kunnen wij bouwen op uitstekende weekbladen met een sterke lokale en regionale binding. Vooral lo kaal hebben wij een bijzondere marktpositie verworven. We ver- wachten onze bestaande relaties te continueren en met nieuwe uitga- ven en speciale projecten nieuwe adverteerders aan te trekken. Daar- naast hebben huis-aan-huisbladen een uiterst gunstige prijs prestatie verhouding en een groot bereik." De Koning schat de kansen van PCM Lokale Media dan ook hoog in: „De titels van de drie weekbla- dengroepen hebben stuk voor stuk een uitstekende reputatie bij lezers en adverteerders. Meer dan zeven- tig procent van onze lezers be- steedt gemiddeld twintig minuten per week aan onze kranten. Met onze oplage betekent dat een be reik van bijna twee miljoen lezers, die zich in alle sociale klassen be- vinden en een brede doorsnede van de samenleving vormen. Daarbij is de belangstelling voor kwalitatief goede weekbladen nog steeds groeiende, zowel onder lezers als adverteerders. Dat is een gezond toekomstperspectief voor onze nieuwe uitgeverij." PCM Lokale Media bestaat uit drie uitgeefgroepen en geeft in totaal 27 huis-aan-huisbladen uit in Groot-Rotterdam, de Drechtsteden en Midden-Holland (het gebied rond Alphen aan den Rijn, Gouda en Woerden). In totaal bereiken de titels een miljoen brievenbussen in de Randstad. De oude, vertrouwde titels blijven gewoon bestaan, daarnaast wil de nieuwe uitgeverij in de toekomst nieuwe producten op de markt brengen. De eerste nieuwkomer is De Alphenaar, die vanaf 27 September verschijnt in Alphen aan den Rijn, Aarlander- veen en Zwammerdam. QEBUvwiOoftit 1 Lin Zwiindrecht AhUMi Burg, de Raadtsingel 49 Postbus 54 3300 AB Dordrecht telefoon078-6324777 I editie Westblaak 180 Postbus 1162 3000 BD Rotterdam telefoonO 10-4004491 Raoul Wallenbergplein 9 Postbus 1 2400 AA Alphen aan den Rijn telefoonO 172-487444 hello op hooggtansdeuren Introduktie aanbod is geldig tot 15/10/2005 De prijs voor de getoonde Bianco keuksn is irtcl. kasten, sokkel, bandgrspen en excl. spoeibak, mengkraan, keukenapparatuur en verlicbting. Bezoek onze winkel en vraag naar de folder met de nieuwe hoogglansserie van Kvik. De nieuwe, witte hoogglanskeuken "Bianco" van Kvik combineert perfect design met elegante oppervlakken. Kom onze nieuwe Bianco hoogglansserie bekijken in Barendrecht en Sliedrecht. "Vergeet niet" de winkel in Barendrecht is open op zondag d. 4.september van 10-16. Keukenboulevard in Barendrecht. T. 010-4833260 Woonboulevard in Sliedrecht naastlKEA. T. 0184-413400 DANISH DESIGN

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2005 | | pagina 22