Bouman Feestmaand-agenda t Win een reis in onze loterij! Bouman Meubelen zet koers richting Italie VT Wonen cheque voor Montel bank NATUZZI EXTRA GEZELL1G GEOPENDOP DE ZONDAGEN 2-16 EN 23 OKTOBER! Gevarieerd aanbod Gratis weekend Italie Een grote feestzaterdag Grandioze loterij der loterijen Gratis weekend Italie en nog veel meer goed nieuws Bouman Meubelen blijft bijzonder I I i Jl €1274 €1884 €1688 €1619 Zaterdag 1 oktober Zaterdag 15 oktober Zondag 2 oktober Zondag 16 oktober Zaterdag 8 oktober Zaterdag 22 oktober Zondag 23 oktober De hele maand oktober: loterijen en proeverijen. Alle afdelingen in Itali aanse sferen. In de Bouman loterij maakt u kans op een gratis weekend Italie of een van de andere prachtige prijzen waaronder een Italiaans diner voor twee, mountainbikes en waarde- volle cadeaubonnen (250 euro). Bij be- steding van iedere honderd euro gratis een lot. Iedere zaterdag en zondag tus sen 14.00 -17.00 uur gratis wijnproeve- rij van Wijnkoperij Palenburg. Aan de pizzabar gratis pizza- en lasagnehap- jes. M Bouman meubelen is in be- weging. Opnieuw worden nieuwe woonmerken toege- voegd aan de bestaande col- lecties. Merken die als para- depaard aangemerkt kunnen worden. Een jaar geleden nam het gerenommeerde merk Montel zitting in een complete nieuwe afdeling. Bouman in beweging Zaterdag 29 oktober ONTDEK DE NIEUWE INSPIRERENDE NATUZZI GALLERY BIJ BOUMAN MEUBELEN -~ KIES NU JE GRATIS ACCESSOIRE TER WAARDE VAN 150 BIJ AANKOOP VAN EEN ZITGROEP! It's how you live Start Bouman loterij! Alstublieft! Alle bezoekers ontvangen van de hostesses een gratis lot. Tussen 12.00 en 16.00 uur gepas- sioneerde Italiaanse muziek van I Pazzi. Duo Folie a deux, gezellige Zuid- Europese muziek op mandoline en accordeon. Kinderen, jullie mogen tussen 10.00 en 17.00 uur komen knutselen op jullie eigen kinderter- ras: maak een Italiaanse vlag. Alle vlaggen die klaar zijn worden in de showroom van Bouman opgehan- gen, onder de inzendingen worden te gekke prijzen verloot. I Pazzi muziekduo De start van de loterij duurt van- daag nog voort, voor iedere bezoe- ker een gratis lot! Tussen 12.00 en 16.00 uur muziek verzorgd door, jawel, het Cor Bak- ker trio, sfeer en kwaliteit gegaran- deerd. Duo Folie a deux Beproef opnieuw uw geluk in het Bouman Shop Winspel. Uitleg zie 8 oktober. Kinderen krijgen nogmaals de gelegenheid om een Italiaanse vlag te maken en daar- mee een prachtige prijs te winnen. 16.30 uur: Tussentrekking van de Bouman-loterij. Zorg dat u aanwe- zig bent, anders gaat uw prijs naar een ander! Foto: Patricia Steur Voor de kinderen: lopende pop penkast: Marinela het Italiaanse beertje. Ook de ouderen zullen ge- nieten! Van 11.00 tot 13.00 uur en van 13.30 tot 16.00 uur. Bouman's Italiaans Shop Winspel: twee bezoekers spelen tegen elkaar, de winnaars krijgen een leuk Italie- pakket, de verliezer een gratis lot voor de Bouman loterij. Mocht u nog niet in Italiaanse sfeer zijn, dan verandert dat wel wan- neer u de sfeervolle Italiaanse mu ziek hoort van Trio La Strada met een bezetting van viool, bas en ac cordeon. De kinderen mogen al- weer komen knutselen en nog een Italiaanse vlag maken. Doe je best, je kunt prachtige prijzen winnen. Marinela het beertje Italiaanse vlaggetjes maken i Trio La Strada, Italiaans op z'n De Italiaanse lopende best poppenkast Hoofd In- en Verkoop Anne-ma- rie Burger: „De belangstelling voor Montel is enorm. Niet zo verwonderlijk, het is betaalbare moderne woonmode met uitge- breide totaal van elkaar verschil- lende collecties. Montel is afge- lopen maand nog eens fors uitge- breid met de nieuwe collectie Li ving Colors: kleurrijke banken en fauteuils in stijlvolle modellen met speelse details. Passend in ie- der interieur maar vooral geliefd bij jongeren." Nu Montel haar plaats heeft ver- overd bij de klanten, heeft Bou man het prestigieuze merk Na- tuzzi in huis gehaald en koerst daarmee regelrecht af op Itali aans topdesignAnne-Marie Bur ger: „Natuzzi is een prachtige aanvulling op al onze andere merken. Nu kunnen we iedereen een mooie keus aanbieden, van hoog tot laag. We zijn enorm trots op de samenwerking met Natuzzi." De stylisten van Natuzzi hebben de afdeling ingericht, volgens strak eigen concept. Niet alleen zitmeubelen, maar het complete woonbeeld, inclusief salontafels, lampen, karpetten en ga maar door. Nog meer beweging: na de door Bouman georganiseerde grandio ze fietsdag op 10 September, waar maar liefst 514 enthousias- telingen aan deelnamen en vele huiswaarts keerden met ijzeren kuiten en een fraaie prijs, staat de volgende actie alweer voor de deur, zeg maar gerust te trappe- len! De gehele maand oktober, vier weken lang, staat Bouman Meu belen in het teken van Italie en dat betekent een maand lang feest. Tegen het decor van al het goede dat Italie te bieden heeft, wordt u getrakteerd op veel activiteiten, veel kortingen, veel entertain ment, hapjes en drankjes en.een daverende loterijUiteraard wor den tegelijkertijd de nieuwste na- jaarscollecties van de woonmer ken gepresenteerd. U heeft eigen- lijk geen nieuwe meubelen no- dig, bent nog niet toe aan een nieuw bed? Maakt niet uit, komt u toch maar binnen en heb het ge- weldig naar uw zin. Pas wel op, want ook u komt in de verleiding toch te denken dat die oude meubelen eigenlijk niet meer kunnen, dat de nieuwste hightech-bedden toch een betere nachtrust garanderen! Onder de Meubelgroep MGRD vallen: Bouman Meubelen Montel IJsselmondselaan Montel Woonmall Alexandrium Trendhopper XL Woonboulevard Capelle Functionele banken, flexibiliteit in het interieur, comfort een vereiste! In het VT Wonen magazine van oktober wordt de Montel bank 'Versus' gei'ntroduceerd. Met een groot prijsvoordeel in de vorm van een cheque! De bank, die lijkt te zweven boven de grond, heeft heerlijke, verplaatsbare rugkussens Bouman Meubelen is een meu- belwarenhuis. Waar alle stijlen, de nieuwste trends, zowel het moderne als het traditionele wonen en comfortabel slapen een diepere betekenis krijgen. Verdeeld over twee verdiepin- gen vinden we bij Bouman Meubelen de afdelingen: Modem Wonen Lifestyle Wonen Klassiek Wonen Slaaptheater - Auping Vision Store - Auping Match Studio - Eastborn Testbeddenstudio (zeer uitgebreid met o.a. Lund Boxspring studio -Htilsta slaapkamers Kinderspeelhoek - Legotafel - Balllenbad - Nintendo spelletjescomputer Koffiecorner Op zoek naar nieuwe meube len, gei'nteresseerd in alle novi- teiten op het gebied van wo nen? U doet uzelf tekort wan- neer u niet ook bij Bouman bent geweest. Mede door het gevari- eerde aanbod voelt iedereen zich hier thuis: De goede ver- koopadviseurs, de prettige be- diening, de kinderopvang en lo- pend door de vele 'woonka- mers' kom je er op idee. Krijg je een indruk van wat er alle- maal Teeft' op het gebied van wonen. Krijg je zin in een nieuw interieur. en is zo geproduceerd dat verschil- lende maten banken gecombineerd kunnen worden met een bijpassen- de longchair (in het Frans: chaise longue). Dus ook in kleinere ruimten is een mooie combinatie mogelijk! En zo'n combinatie nu, kunt u hele- maal gratis winnen. Knip de wed- strijdbon uit, vul in, deponeer hem in de wedstrijdton bij de Montel- afdeling van Bouman Meubelen. Daar staan de verschillende typen en combinaties opgesteld. Onder de inzenders wordt in iedere Mon- telvestiging een Montel-meubel- cheque ter waarde van 1500 euro verloot en daarmee is de kans groot dat u zich binnenkort kunt neervleien op de uiterst comforta- bele modeme Versus bank van Montel, toonaangevend in woon mode. Bouman Meubelen Montel wonen IJsselmondselaan 175 Rotterdam Kralingse Veer 010 - 284 21 11 Parkeerterrein (gratis) aanwezig www.boumanmeubelen.nl www.montel.nl Doe mee met de grandioze Bouman Loterij en maak kans op prachtige prijzen zoals een weekend Italie, diner voor twee bij Italiaans restaurant, cadeaucheques (250 euro), Italiaanse pakketten, mountainbikes en nog veel meer. Proef de sfeer van Italie in de showroom van Bouman Meubelen en geniet van de vele activiteiten. Fiat Fivan presenteert ieder weekend de nieuwste Italiaanse automodellen waarmee u kunt proefrijden. Er is een Italiaanse wijnproeverij, georganiseerd door wijnkoperij Platenburg en natuurlijk zijn er volop Italiaanse hapjes. Voor de kinderen zijn er leuke activiteiten georganiseerd, de hele maand regent het spectaculaire aanbiedingen en ie dere weekend is er live muziek van onder meer Trio Cor Bakker, I Pazzi, duo Folie a deux en trio La Strada. Bekijk de feestmaand agenda goed, veel genoegen. De gepassioneerde muziek van I Pazzi raakt uw ziel, beroert u! Tus sen 12.00 en 16.00 uur. Kinderen die al klaar zijn met de vlag mogen een Italiaanse snoepgondel maken en meenemen. Voor de feestelijke afsluiting van de Bouman-loterij krijgen alle be zoekers tussen 10.00 en 16.00 urn- nog gratis een lot. Het Italiaanse beertje Marinela komt nog een keer terug omdat kinderen en ouderen er maar niet genoeg van kunnen krijgen. Lo pende poppenkast van 11.00 13.00 uur en van 13.30 16.00 uur. 16.00 uur: eindtrekking loterij der loterijen! Wie, o wie gaat een weekend naar Italie op kosten van Bouman Meubelen. Wie winnen de cadeaucheques (250 euro), wie gaan er met de mountainbikes van door en wie gaan samen dineren. Uw aanwezigheid is van het groot- ste belang want de prijzen worden alleen uitgereikt aan de aanwezige lothouders. Is deze niet aanwezig dan wordt er opnieuw geloot! ■■iiiiiiTiiiff' Kies uw nieuwe interieur volgens uw eigen stijl. Natuzzi werd opgericht in 1959 en is de grootste meubelfabrikant in Italie en wereldleider in lederen bankstellen. Elk individueel product wordt ontworpen in het Natuzzi stijlcentrum met het oog op betaalbare kwaliteit en met de hand gemaakt door gespecialiseerde ambachtslui. Kom nu dit harmonieus samengestelde woonconcept van zitbanken, fauteuils en accessoires ontdekken in onze nieuwe Natuzzi Gallery. www.natuzzi.com Next, relaxfauteuil in leer, vanaf In stof vanaf 971 Narvik, driezitter in leer, vanaf In stof vanaf 1256 Nexia, driezitter in leer, vanaf In stof vanaf 1158 Napoli, driezitter in leer, vanaf In stof vanaf 1171 46 JAAR DESKUNDIGHEID Natuzzi is wereldwijd marktleider met een uitgebreide collectie lederen sofa's vervaardigd door echte Italiaanse vakmensen. Iedere dag kiezen 4000 mensen over de hele wereld een Natuzzi sofa, bank of fauteuil voor een eigen accent in het interieur. SHOPPEN WORDT EEN AANGENAME BELEVENIS In de sfeervolle wereld van onze Natuzzi Gallery vindt u een uitgebreide selectie comfortabele sofa's, banken en andere zitmeubels. De open en ruime presentatie in 'huiskamers' maakt het u makkelijk het model van uw dromen te vinden.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2005 | | pagina 12