m Gevel Beheer proteus O CONTROLEC maassta AHOY Rotterdam SETON -HOUT mj TECHNISCH COMMERCIEEL ADVISEUR m/v (MNKOMEND) SERVICEMONTEUR Medewerk(st)er Financiele Administratie ONDERHOUDSMONTEUR ELEKTROTECHNIEK M/V E/l Werkvoorbereider E/l Construction Supervisor Powered by CONTROLEC www.controlec.nl GROTE VLOOIENMARKT za/zo 12+13 november open van 9.00 tot 17.00 uur info: 010-2100665 Vragen over psychische problemen? Raadpleeg Clip! 010 - 466 90 06 EN I Gevelbeheer Nederland B.V. is een landelijk opererende onderneming met circa 45 medewerkers, met vestigingen in Almelo, Amsterdam, Meppel en Rotterdam. Geuelbeheer is gespecialiseerd in het beheren en uituoeren van gevelonderhoud, reparaties, advies en service aan utiliteitsgebouwen, wooncomplexen en woningen. Geuelbeheer Nederland B.V. is onderdeeI van de EF-group. Deze overkoepelende organisatie heeft 450 medewerkers en realiseert jaarlijks een omzet van 80 miljoen euro. Voor de regio Rotterdam zijn wij op zoek naar kandidaten voor onderstaande fulltime functies: Functie-inhoud: - het verrichten van opnames bij klanten in geval van scha- de, reparaties en onderhoud en advisering op dit gebied; - uitwerken/opvolgen van calculaties/offertes en realiseren van het verkoopbudget; - het onderhouden van relaties op basis van binnenfeomende aanvragen alsmede het aanboren van nieuwe relaties; - de verantwoording voor de technische en organisatorische uitvoering van aan u toevertrouwde 1verken; - het volgen van geveltechnische en gevelbranche gerelateer- de ontwikkelingen en de bijbehorende veiligheidsvoorschrif- ten. Functie eisen: - een relevante MBO-opleiding; - ervaring en kennis in de gevelbranche; - technisch inzicht in opbouw en werking van diverse raam- en gevelsystemen. Functie-inhoud: - het uerrichten van service-, onderhouds- en montagewerk- zaamheden aan diverse gevels en gevelelementen; - de werkzaamheden uinden plaats binnen zouzel de zake- lijke als particuliere markt en u werkt samen met een collega. Functie-eisen: - een relevante opleiding op VMBO-niueau of ervaring in een soortgelijke functie; - binnen deze functie zult u opereren op regionaal niveau. Voor beide functies geldt: - geen 'negen-tot-vijf'-mentaliteit; - Flexibel, klantvriendelijk en stressbestendig; Kandidaten met ervaring in de gevelbranche of toeleverings- branche genieten onze voorkeur. Wij bieden: - Zelfstandige en uitdagende functies binnen een succesuolle, groeiende onderneming; - een informele, actiegerichte werkomgeving, waarin team- geest en prestatie hoog in het vaandel staan; - een goed salaris en prima arbeidsvoorwaarden. Nadere informatie en sollicitatie: Nadere informatie kunt u verkrijgen bij de heer P. Ossenkoppele, directeur Gevelbeheer Nederland: 0522-238888. Zie 00k onze internetsite: www.gevelbeheer-nederland.nl. Uw sollicitatie kunt u richten aan: Geuelbeheer Nederland B.V. t.a.v. mevrouw R.S.L. Dondorff, Postbus 395, 7940 AJ MEPPEL. MS I Instrumentmaker (m/v) Making the invisible GEDIPLOMEERD ALLROUND FITNESS/AEROBICS INSTRUCTEUR M/V Week 45 I ambuiante onderstei ondersteuning Vacature Ambulant Begeleid(st)er Proteus biedt diverse vormen van ambuiante begeleiding aan zowel kinderen en volwassenen met verstandelijke en of lichamelijke beperkingen als aan hun ouders waaronder; praktische begeleiding, pedagogische gezinsbegelei- ding, schoolbegeleiding en ondersteuning bij het zelfstandig wonen. De begeleiding vindt thuis, op school of op andere locaties plaats. De hulp- vraag van het kind of van de volwassenen staat centraal in de ondersteuning. Proteus laat zich in haar werk inspireren door de antroposofische mensvisie. Graag komen wij per direct in contact met kandidaten die belangstelling hebben voor de functie van Ambulant Begeleid(st)er voor 16 uur perweek en oproepkrachten Wij denken aan iemand die: - Affiniteit/ervaring heeft met kinderen en volwassenen met verstandelijke en/of lichamelijke beperkingen - Het een uitdaging vindt om in de thuissituatie te werken - Een relevante opleiding op minimaal mbo niveau heeft - Ervaring heeft in de heilpedagogie/ sociaaltherapie - Wil werken vanuit het antroposofisch mensbeeld - Flexibel inzetbaar is, met name na schoolsetijden en in het weekend - Zelfstandig kan werken - Stevig in zijn/haar schoenen staat - Goede contactuele eigenschappen tot vorming van netwerken heeft - Verzorgende kwaliteiten heeft Salariering is conform CAO Gehandicaptenzorg FWG 3.0 schaal 35. Ook kandidaten die zich voor minder dan 16 uur beschikbaar willen stellen worden van harte uitgenodigd te solliciteren. Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan: Sollicitatiecommissie Proteus, t.a.v. Janneke Mossel Kipstraat 52,3011 RT Rotterdam Voor meer informatie kunt u bellen met Janneke Mossel, Locatiehoofd, tel.: 010-413 07 56. Fairmount Marine B.V. is een toonaangevende onderneming gespecialiseerd in zeesleepvaart en zware lading transport. Vanuit het hoofdkantoor in het Beurs World Trade Center te Rotterdam werkt een kleine staf specialisten aan het bedienen van een wereldwijde klantenkring. Wij zijn op korte termijn op zoek naar een m/v De taken zijn: - Facturatie - Voeren van financiele administratie (invoeren inkoopfacturen, banken, etc.) - Voeren van projectadministratie - Ondersteuning Financieel Directeur bij maand- en jaarafsluiting De bagage: - Opleiding MEAO of MBA - Bij voorkeur een aantal jaren ervaring in een vergelijkbare functie Parttime werken behoort tot de mogelijkheden. Uw sollicitatiebrief met c.v. kunt u zenden aan: Fairmount Marine B.V. T.a.v. de heer A. de Geus Postbus 30239 3001 DE Rotterdam Telefoon: 010-4051290 E-mail: fairmount@fairmount.nl www.fairmount.nl Commercieel administratief medewerkers (40 uur) DSB;k#GROEP Ertsoverslagbedrijf Europoort C.V. (EECV) Vestigingen Spijkenisse Schiedam Terneuzen Dordrecht Construction Om zaken in beweging te krijgen is kracht nodig. Maar dan wel gerichte, doordachte en doelmatige kracht. CONTROLEC voorziet projecten van een sterke basis. Waar en wanneer we nodig zijn, kunnen onze klanten op onze kracht rekenen. CONTROLEC steekt tijd, geld en energie in nieuwe ontwikkelingen op het gebied van industriele instal l laties, infrastructurele projecten en netwerken. Door die inspanningen te vertalen in oplossingen op maat hebben wij een toonaangevende positie verworven. CONTROLEC maakt gebruik van de kracht van een internationale organisatie, maar ook van de specifieke kennis binnen nationaal en lokaal werkende units. CONTROLEC Construction B.V. houdt zich bezig met onderhoud en nieuwbouw binnen de geautomatiseerde proces industrie,- in het segment Elektrotechniek en Meet- Er Regeltechniek. De komende jaren staan voor Controlec in het teken van groei. Wij zijn daarom op zoek naar vakbekwame technici die hierin willen meegaan. U zoekt vakkundig personeel? Plaats dan uw advertentie in weekblade met een bereik van 621.385 brievenbussen 010 4004470 010 4004248 Interesse? GARAGES TUINSCHUREN SCHUTTINGEN iv. aim. 1 Bel 040-2261605 ttliMIM.lll'WIiMI.M Acquisitie naar aanleiding uan deze aduertentie wordt niet op prijs gesteld. Rontgen Technische Dienst bv is een onderneming die niet-destructief onderzoek en inspecties verricht ten behoeve van klanten in binnen- en buitenland met behulp van geavanceerde en hoogwaardige technieken. De onderneming heeft haar hoofdkantoor in Rotterdam. De totale bezetting is ruim 1000 medewerkers, waarvan erruim 500 in Nederland werkzaam zijn. De afdeling Tasterbouw (10 personen) produceert in kleine series op kiantspecificatie ultrasone meetkoppen voor zowel de eigen organisatie als voor klanten. deze afdeling is een vacature ontstaan voor een: QUALITY SERVICES De functie-inhoud Je maakt, zowel zelfstandig als in teamverband, ultrasone meetkoppen, accessoires en fijn mechanische onderdelen in beperkte series. Alle facetten van het proces leer je kennen en beheersen. Daarnaast heb je te maken met reparatie en aanpassing van tasters en accessoires van klanten. Functie-eisen Je hebt MTS Fijnmechanische techniek (niveau 4) afgerond. Je werkt nauwkeurig, 00k als de (tijds)druk toeneemt. Je kent je verantwoordelijkheden en kunt zowel zelfstandig als in een team werken. Als je ervaring hebt met CNC en of CAD is dat een sterke pre. Wij bieden De mogelijkheid om van A tot Z betrokken te zijn bij de productie van een uniek en hoogwaardig product dat wereldwijd toegepast wordt. Door de kleine series biedt het proces afwisseling. Binnen een leuk team vervul je een zelfstandige rol. Er heerst een prettige werksfeer, de afdeling maakt deel uit van een gezonde organisatie en biedt doorgroeimogelijkheden. Tasterbouw is ISO-9001:2000 gecertificeerd. Voor nadere informatie over de inhoud van de functie kun je contact opnemen met Michiel Engel (manager Tasterbouw) op telefoonnummer 010-2088235 of met Cobi van Velzen (manager HR) op telefoonnummer 010-2088168. Je sollicitatiebrief met CV kun je sturen naar ROntgen Technische Dienst bv, Afdeling P&O, Postbus 10065, 3004 AB ROTTERDAM. Of stuur een e-mail naar j.e.van.velzen@rtd.nl het meest complete fitness- en saunacentrum van Rotterdam, gevestigd tussen Hillegersberg-Terbregge en Ommoord met een totale oppervlakte van 1650m2 is terversterkingvan haar enthousiaste team per direct op zoek naar een: fulltime (40 uur per week) Wat zijn de werkzaamheden? allround fitnessbegeleiding in de zaal: het opstellen van trainingsprogramma's, geven van bewegings- en trainingsadviezen, corrigeren, informeren en motiveren van onze leden en het uitvoeren en beoordelen van testen en metingen. het geven van groepsactiviteiten (o.a. Les Mills), in de ochtend-, middag- en avonduren en eventueel in het weekend. Wat zoeken wij? Een flexibele en multifunctionele collega met een gerichte fitness- en aerobicopleiding (niveau FitVak, ALO, CIOS) met enige jaren vergelijkbare werkervaring. Ervaring metTechnoGym apparatuur is een pre. Wat bieden wij? Benje klantvriendelijk, representatief, beschikje overgoede communicatieve vaardigheden en heb je geen bezwaartegen wisselende diensten? Dan bieden wij je een uitdagende functie met een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoor waarden in een sportieve werkomgeving met zeer enthousiaste collega's. Stuur jouw sollicitatiebrief met cv voor 25 november a.s. naar Wellness Centre Terbregge, ter attentie van Arjan-Tenwolde, Ommoordsehof 11, 3056 JR te Rotterdam, of via e-mail info@wct.nl of bel voor meer info tel. 010 - 289 20 89. WELLNESS fits EVERYbody! TQTAAL-TX04 Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. DSB Groep N.V is het toonaangevende bedrijf in Nederland op het gebied van consumptieve kredieten, hypotheken en verzekeringen. Met meer dan 2000 medewerkers, verdeeld over 25 vestigingen in heel Nederland, groeit DSB Groep N.V. gestaag. DSB Groep N.V. geeft de ruimte aan gedreven professionals die mee willen groeien en zich thuis voelen in een dynamische en informele werkomgeving. Waar groepsgevoel telt, ambitie beloond wordt en waar je nooit stil staat! Voor onze vestiging Lenen.nl in Lelystad zijn wij per direct op zoek naar Commercieel administratief medewerkers. Kijk ook op www.baanwissel.nl. De functie: Na een basistraining, waarin alle facetten van de financiele dienstverlening aan bod komen wordt u op de werkvloer onder professionele bege leiding opgeleid tot commercieel administratief medewerker. Als commercieel administratief medewerker bent u verantwoordelijk voor het telefonisch informeren van onze klanten op het gebied van hypotheken en financieringen. U bent het eerste aanspreekpunt namens Lenen.nl waarin u de behoefte peilt van de klant zodat we in overleg met de bank kunnen beoordelen of er mogelijk heden zijn voor de klant. Uiteraard kunt u een informatieve aanvraag omzetten in een daad- werkelijke offerte. Daarnaast bespreekt u de financieringsmogelijkheden met de klant en maakt vervolgens een afspraak met een van onze accountmanagers. Uiteraard staat klant- vriendelijkheid hoog in het vaandel. Wij vragen: - MBO werk- en denkniveau - Commercieel en enthousiast - Stressbestendig en klantvriendelijk - Goede communicatieve vaardigheden, vooral telefonisch - Zelfstandig en in-teamverband kunnen werken - Flexibel, geen bezwaar tegen het werken in de avonduren en op zaterdag Wij bieden: - Een interessante, uitdagende en verantwoordelijke functie - Werken binnen een gezonde en groeiende organisatie - Informele werksfeer - Interne en externe opleidingsmogelijkheden (op kosten van de organisatie) - Regeling Kinderopvang Interesse? Stuur dan uw sollicitatiebrief met CV per E-mail naar: personelediensten@dsbgroep.nl Of schrijf een brief met CV naar: DSB Groep NV, t.a.v. Mw. S. Engels, Breestraat 11, 1716 DA Opmeer. Voor meer informatie betreffende de functie kunt u bellen naar: 0226-361670 en vragen naar Mw. S. Engels Kijk voor meer informatie op www.baanwissel.nl Ertsoverslagbedrijf Europoort C.V. (EECV) is een op- en overslagbedrijf van ijzerertsen en kolen in de Rotterdamse haven met ca. 280 medewerkers. Voor onze Elektrotechnische Dienst zoeken wij kandidaten voor de functie De werkzaamheden vinden vooralsnog plaats in de dagdienst (maandag tot en met vrijdag van 07.30 tot 15.30 uur). Voor verdere informatie verwijzen wij naar onze website: www.eecv.nl Van kandidaten wordt verwacht: Diploma MTS-Elektrotechniek, richting energietechniek. Ook schoolverlaters worden uitgenodigd te solliciteren; VCA<ertificaat; Bereidheid tot het volgen van opleidingen; Eventuele 2- of 5-ploegendienst geen bezwaar. Wij bieden u een interessante baan met uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoor waarden, waaronder een premievrij pensioen, deelname bedrijfsvervoer e.d.. Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met de heer M. den Uijl (06 - 51026439). Bent u die enthousiaste en ambitieuze collega, die we zoeken? Stuur dan uw schriftelijke sollicitatie binnen twee weken naar: Ertsoverslagbedrijf Europoort C.V., afd. Personeel Organisatie, Markweg 1313198 NB Europoort - Rt. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Als E/l Werkvoorbereider assisteer je de E/l Construction Supervisor of de Projectmanager en ben je verantwoordelijk voor het voorbereiden van projec ten met betrekking tot elektrotechnische, meet-, regel- en besturingssystemen. Opleiding: Je hebt minimaal een MBO-opleiding (Elektrotechniek en/of Meet- en Regeltechniek), aangevuld met een cursus werkvoorbereiding en/of projectmanagement. Je hebt al een aantal jaren ervaring in een dergelijke functie binnen de industrie. Als E/l Construction Supervisor ben je verantwoordelijk voor het uitvoeren van installatieprojecten met betrekking tot elektrotechnische, meet-, regel- en besturingssystemen. Opleiding: Je hebt minimaal een MBO-opleiding (Elektrotechniek en/of Meet- en Regeltechniek), aangevuld met een cursus leidinggeven en/of pro jectmanagement. Je hebt al een aantal jaren ervaring in een dergelijke functie binnen de industrie. Voor meer informatie verwijzen we je naar onze website www.controlec.nl Wij bieden de juiste kandidaat een goed salaris. diverse opleidings- en doorgroeimogelijkheden en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Stuur uw brief met uitgebreid CV naar: CONTROLEC Construction B.V. t.a.v. afd. Personeelszaken Postbus 359,3200 AJ Spijkenisse Telefoon: 0181 - 624 666 personeel@ccn.controlec.nl E-mail: aenb@iae.nl voor folder Kantoor: Postbus 9544 5602 LM EINDHOVEN Ook voor zelfbouw. Tevens steenmotief (grijs, rood(of geel). Betonplaten in houtmotief (rabotdelen). NIEUWNu ook betonplaten in vlechtmotief. Vlotte levering door geheel Nederland. Div. modeller te bezichtigen I aan de fabriek te Heeze, Heipoldersstroat 6 (Fax 040-2263805). Website: a-en-b.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2005 | | pagina 18