a i Ballet in de Schouwburg Cameron Diaz in de komedie 'In Her Shoes' 379 19.® 99.95 maasstad p@d!i IP0D PHOTO MET 60 GB 256MB SO CARD DRAADL0ZE FM-HOOFD- TELEF00N DECT DUO TELEFOON BERGWEG 110, ROTTERDAM DCLOM HE MAFKEES! www.mafkethel.nl 'DeGriezelbus' in bioscoop Pathe De Kuip Muziek in het nieuwe Luxor m?\ Woensdag 30 november 2005 ROTTERDAM - Met de nieuwe spraakmakende voor- stelling LIMBO heeft Scapi- no Ballet Rotterdam de dans- wereld verrast. Het tweeluik LIMBO van artistiek leider Ed Wubbe en de Duitse gast- choreograaf Marco Goecke heeft een sterke en dwingen- de sfeer die past bij de bete- kenis van LIMBO, een toe- stand van onzekerheid, het voorgeborchte tussen hemel en hel. ROTTERDAM - 'Cham pagne' is de titel van het to neelstuk dat Thomas Ver- bogt speciaal schreef voor Carry Tefsen. Het draait om een zangeres die haar af- scheidstournee voorbereidt en aan de vooravond hier- van haar kinderen uitnodigt om bij haar thuis oudejaars- avond te vieren. Gaandeweg de feestelijk bedoelde avond komen zaken uit het verle- den boven die een stempel drukken op de sfeer. De an- dere rollen in 'Champagne' worden gespeeld door Cees Heyne, Hans Cornelissen, Metta Gramberg en Peggy- Jane de Schepper. ROTTERDAM - Twee zus- sen die verschillen als dag en nacht. Dat is kort gezegd waar het om draait in de ko medie 'In Her Shoes'. Came ron Diaz mag in deze film an- dermaal de draak steken met haar imago van dom blondje. Het voormalige fotomodel is sinds haar filmdebuut 'The Mask' uitgegroeid tot een vaste waarde in Hollywood. „Ik vind het echt hartstikke leuk om films te maken", liet ze onlangs in een interview weten. Bij Correct aan de Bergweg 110 in Rotterdam vindt u op de hobby en personal audio afdeling een grote collectie hobby elektronica zoals scanners, hoofdtelefoons, satelliet sets, kabels, pluggen, e.d. Van wereldontvangers tot discmans en MP3 spelers, van CD radiocassetterecorder tot klokradio. Alles is direct uit voorraad leverbaar. "Ibaxdata 2035 •j SUPER-UURTU DONDERDAG EN VRIJDAG K00PAV0ND TOT 21.00 UUR Panasonic EEN HILAMSCH AVONDJE HIT ETEN? 'Was hast du gesagt' van Ed Wub be laat zich lezen als een gedicht. Dans, dichtregels van Hans Mag nus Enzensberger (door hemzelf ingesproken) en grafische projec- ties smelten samen in een bewe- gend decor. Het gaat niet zozeer om de letterlijke interpretatie van een woord maar om de beelden die combinaties van woorden oproe- pen. De dans en het toneelbeeld zijn sober gehouden en van de ge- dichten worden steeds slechts har den opgelezen, wat het mysterie vergroot. Voor het tweede deel van de avond 'Der Rest ist schweigen' trok Wubbe het Duitse talent Marco Goecke aan, de rijzende ster in de Duitse balletwereld. Zijn onge- looflijk originele stijl getuigt van een bijna maniakale bezetenheid. Goecke's wereld is absurdistisch, brutaal en explosief maar ook aan- doenlijk menselijk. Bij Goecke geen pirouettes en elegante lifts, hij heeft de virtuositeit van de dan- sers voor iets anders nodig. Voor de razendsnelle bewegingen, ab- rupte tempowisselingen, fladde- rende armen, wriemelende vin- gers, achterover hellende torso's en slapstickachtige bewegingen. Achter de coulissen schuilen bij Goecke steeds nieuwe verrassin- gen, die als een duveltje uit een doosje te voorschijn komen en de toeschouwer verbazen en op het puntje van zijn stoel laten zitten. De voorstelling LIMBO is van zondag 4 tot en met donderdag 8 december te zien in de Rotterdam- se Schouwburg. De aanvang is om 20.15 uur. De kassa is te bereiken via het telefoonnummer 010- 4118110. Kijk voor meer informa- tie op www.scapinoballet.nl. ROTTERDAM - 'De Griezelbus' met schrijver Paul van Loon, sce narist Bumy Bos en acteurs Serge Price en Edo Brunner komt op donderdag 1 december naar Pathe De Kuip. Een week voordat deze spannende familiefilm in de bio- scopen verschijnt, kunnen Rotter- damse filmliefhebbers alvast ge- nieten van een bijzondere voorpre- miere met vele extra's. 'De Grie zelbus' arriveert om 19.00 uur bij de rode loper voor Pathe De Kuip. Voor de film, die ongeveer om 19.45 uur begint, leest Paul van Loon voor uit zijn boek De Grie zelbus 6 en worden griezelige nummers gezongen. Na afloop van de film worden de makers en ac teurs gehuldigd. De avond wordt afgesloten met de Griezel-rap. Kin- deren die als griezel verkleed ko men, kunnen prijzen winnen zoals een boek of DVD van de film. Re serveren kan via de website van Pathe De Kuip: www.pathe.nl/ dekuip. ROTTERDAM - Tom Parker the New London Chorale zijn op zondag 4 decembe te zien in het nieuwe Luxor aan de Posthuma- laan 1Niet alleen staat kerstreper- toire op het programma, maar ook een aantal nieuwe songs voor het komende Mozart-jubileum in 2006. De groep wordt begeleid door The New London Band. Ook The Inspirational Gospel Choir luistert het geheel op. Aanvang 1*1.00 uur. Van dinsdag 6 tot en met zaterdag 10 en van woensdag 14 tot en met zondag 18 december komt Tineke Schouten met 'Spik- splinternieuw'. De koningin van dfe guile lach brengt sketches, ca baret, conference en typetjes. Ple- Zter maken staat bij haar voorop. Aanvang 20.00 uur. Kaarten zijn te bestellen via www.luxortheater.nl of telefonisch te reserveren op 010- 484.33.33. Toneelstuk 'Champagne' is een tragische komedie door Vincent Wernke 'Champagne' ging op 13 novem- ber in premiere en de eerste reac hes zijn volgens actrice Peggy- Jane de Schepper positief. „Het publiek reageert verrast, maar wel enthousiast", zegt ze. „Het is voor sommigen natuurlijk ook best wel herkenbaar." We bellen Peggy-Jane de Schepper op het moment dat ze met de rest van de cast van 'Champagne' op het punt staat om te vertrekken naar Deventer, waar het stuk die avond gespeeld zal worden. „Wacht even, ik stap in de bus..." Op de achtergrond klinkt de re- gen, die plotseling ophoudt als ze binnen is. In 'Champagne' (Regie: Andy Daal) bereidt zangeres Alessa (Carry Tefsen) zich voor op haar afscheidstournee. Haar succes was de laatste jaren minder dan voorheen en op deze manier wil ze nog eenmaal schitteren. Nog „De titel 'Champagne' doet vermoeden dat je een avondje lachen krijgt", zegt Peggy-Jane de Schepper, die in het stuk de jongste dochter speelt. „En zo begint het ook, maar vanaf het moment waarop de andere twee kinderen binnenkomen, krijgt avond een andere wending. een keer de liedjes laten horen waarmee ze zo veel successen heeft gekend. Aan de vooravond van deze toumee viert ze thuis oud en nieuw. Samen met haar jongste dochter, kind uit haar laatste huwelijk, wacht ze komst af van haar twee andere kinderen die ze al tien jaar niet heeft ge- zien. „De titel 'Champagne' doet ver moeden dat je een avondje lachen krijgt", zegt Peggy-Jane de Schepper, die in het stuk de jong ste dochter speelt. „Oudejaars- avond, gezelligheid, champagne, bubbeltjes. Je kent dat wel. En zo begint het ook, maar vanaf het moment waarop de andere twee kinderen binnenkomen, krijgt avond een andere wending. Ze halen allerlei zaken uit het verle- den naar boven die een stempel drukken op de sfeer. De moeder begrijpt dat niet. Zij wil gewoon een gezellige avond hebben met haar kinderen." „Ik vertegenwoordig de jonge ge- neratie", vertelt de 34—jarige ac trice over haar eigen rol. „Het meisje dat ik speel is halverwege de twintig en woont nog bij haar moeder. Ze is het nakomertje, DJ van beroep en tevens degene die het management doet van haar moeder. Ze is hip en modern, ge- bruikt regelmatig Engelse ter- men. Haar broer reageert daar weer op met cynische humor. Ze is iemand die niet echt lang stil- staat bij het verleden en het liever gewoon gezellig wil hebben. Maar de twee andere kinderen, gespeeld door Hans Cornelissen en Metta Gramberg, zien dat an ders. Zij hebben een andere kijk op bepaalde dingen, zien hun moeder voor het eerst sinds tien jaar weer en willen bepaalde din gen zeggen die ze op hun hart hebben. Er hangt nogal wat in de lucht en dat komt er allemaal uit." De moeder wordt aardig onder vuur genomen en halverwege de avond staat haar nog een andere, onaangename verrassing te wach- ten. „Het stuk bevat lachwekken- de en herkenbare momenten", stelt De Schepper. „Maar het draait om de familieperikelen en die zijn best heftig. Een tragische komedie? Ja, zo zou je het best mogen noemen. 'Een literaire so ap', zegt Hans Cornelissen, die nu naast me zit. Maar ik noem het liever een sombere komedie.' Peggy-Jane de Schepper is bij het grote publiek vooral bekend uit 'Goede tijden, slechte tijden' en 'Costa!'. Daarnaast was ze op het toneel te zien in onder meer 'Hondje' en 'Norway Today' en presenteerde ze op televisie het programma 'Motor Life". Ze vindt het erg leuk om nu samen te werken met Carry Tefsen, vooral bekend uit "Zeg 'ns Aaa' en 'De Jantjes'. „Het is geweldig, een feestje. Ze zit zo vol humor en energie, en heeft zo veel ervaring en gevoel voor timing. Daar steek ik echt wat van op. En bovendien is ze een heel fijne toneelmama." Naast 'Champagne' werkt Peggy- Jane de Schepper momenteel ook met regisseur Dana Nechushtan aan de speelfilm 'Nachtrit'. „Een film over de Amsterdamse taxi- oorlog", verklaart ze. „Ook heel erg leuk om te doen. Toneel en film zijn twee heel andere disci plines, maar spelen blijft spelen. Het zijn lange dagen die ik soms maak. 's Ochtends op de set en dan's middags weer op tijd zijn voor de bus om naar een theater ergens in het land te rijden. Maar het is allebei zo leuk, daar haal ik veel energie uit. Ik kan in beide dingen mijn ei kwijt, dus als ik die twee dingen de komende ja ren zo kan blijven combineren, zou ik daar heel blij mee zijn." 'Champagne' is op woensdag 7 december te zien in Theater Zuid- plein. Reserveren: 010- 203.02.07. Daarna te zien in de volgende regiotheaters: vrijdag 6/1 Fortis Theater a/d Schie in Schiedam, vrijdag 13 januari Theater Het Kruispunt in Baren- drecht en dinsdag 7 februari in het lsala Theater in Capelle aan den IJssel. Voor meer informatie: www. ruuddegraaf. nl. 1)8 In 1994 maakte fotomodel Came ron Diaz voor het eerst haar op- wachting op het witte doek. Ze speelde naast de op dat moment steeds populairder wordende Jim Carrey in de stripverfilming 'The Mask'Op de set van deze film van regisseur Chuck Russell wist Diaz eigenlijk al dat ze in de toekomst verder wilde met acteren: „Ik dacht meteen: dit is iets voor mij. Ik vind het leuk om films te ma ken, voor de te camera staan en sa men te werken met mensen die vol goede ideeen zitten. Ook vind ik het heerlijk om mensen aan het la chen te maken. Dat geeft mij ont- Cameron Diaz is zonder twijfel een van de beste komedie-actrices van dit moment. zettend veel voldoening." Cameron Michelle Diaz werd in 1972 geboren als dochter van een Cubaans-Amerikaanse vader en een moeder met Duits, Engels en Indiaas bloed. De mooie blondine met eeuwige glimlach rond haar lippen werd op haar vijftiende ont- dekt door een fotograaf. In de jaren daama reisde ze de hele wereld rond en verdiende vele dollars met modellenwerk. Op een bepaald moment was ze het echter zat en besloot ze de overstap te maken naar het witte doek. Het kostte wat audities, maar in 1994 had ze haar eerste rol te pakken in 'The Mask' Na deze eerste filmervaring speel de ze in een aantal minder grote producties als 'Feeling Minneso ta', 'Head Above Water' en 'A Li fe Less Ordinary'. Haar definitieve doorbraak kwam in 1997 met de komedie 'My best Friend's Wedding', waarin ze schitterende naast Julia Roberts. Een jaar later speelde Cameron in de platte, maar zeer succesvolle komedie 'There's Something About Mary'. De nieuwe verfil- ming van de aloude televisieserie 'Charlie's Angels' gaf haar carrie- re het definitieve duwtje richting de hoogste categorie in Holly wood. „Elke film is een risico, want je weet nooit of het publiek het mooi vindt", zei ze in een in terview over de keuzes voor haar rollen. „Uiteindelijk neem ik een rol aan als het scenario me aan- spreekt. Sommige collega's kijken vooral naar hun eigen rol, maar ik moet het script als geheel leuk vin- den." Op die manier koos ze er ook voor om de rol van de losbandige Mag gie aan te nemen in de film 'In Her Shoes'. Maggie heeft helemaal niets gemeen met haar zus Rose (Toni Collette, bekend uit de ko medie 'Muriel's Wedding'). Rose is een advocaat, die bepaald niet handig is met mannen. Maggie op haar beurt deelt zo ongeveer met iedere man het bed. Haar stiefmoe- der Sydelle (Candice Azzara) zet haar vanwege haar gedrag op straat en Maggie klopt aan bij haar zus. Nadat ze de vriend van Rose heeft verleid, zet deze haar echter ook weer buiten de deur. Als hulp in het verzorgingstehuis van haar grootmoeder (Shirley MacLaine) probeert ze aan de andere kant van het land een nieuwe start te maken. Kilometers van elkaar verwijderd leren de twee zussen vervolgens meer van elkaar dan in de jaren daarvoor. Maggie is in het begin van de film bepaald niet sympathiek, vindt ook Cameron Diaz: „Ze exploiteert zichzelf om te krijgen we ze wil. Dat is de enige manier waarop zij kan leven. Toen ik het script voor het eerst las dacht ik steeds: wat is haar probleem? Het mooie van film is echter dat je precies te zien krijgt wat haar probleem is en wat ze daaraan probeert te doen." Vol gens Cameron Diaz is deze film van regisseur Curtis Hanson ge- schikt voor een breed publiek: „Het is niet zomaar een komedie of drama. Het is niet alleen maar kommer en kwel, maar de persona ges kunnen ook niet alles oplossen met humor. Zo zit het leven ook in elkaar, het gaat van eb naar vloed." Cameron Diaz is zonder twijfel een van de beste komedie-actrices van dit moment. Naast komische rollen, was Cameron Diaz echter ook te zien in films als 'Gangs of New York', 'Minority Report' en 'Vanilla Sky'. Daarnaast spreekt zij de stem in van Prinses Fiona in de populaire filmserie 'Shrek', waarvan volgend jaar het derde deel uitkomt. In een interview met de filmsite Movies About liet zij onlangs weten ook graag dit soort uiteenlopende dingen te willen blijven doen: „A1 moeten mensen niet vragen wat voor rollen ik bij- voorbeeld over tien jaar wil spelen. Ik geef daar al jaren hetzelfde ant- woord op: ik weet niet of ik acteren over tien jaar nog wel leuk vind." APPLE IP0D PHOTO 60 GB Net als z'n beroemde broertjes en zusjes is de iPod photo uitgerust met het aanraakgevoelige Click Wheel, het Apple snufje waar alle andere fabrikanten jaloers op zijn. Daarmee blader je door muziek en foto's in 65.536 kleuren. De venster- inhoud van de iPod photo is beter leesbaar dan ooit dankzij een resolutie van 220 x 176 pixels. En als je het Click Wheel naar 'Muziek' draait, blader je moeiteloos door tientallen playlists, honderden albums of duizenden nummers. Art.nr. 291864 CORRECTPRIJS 256M8«aJk» SecufeOigttal Card TRAXDATA 256 MB SD-CARD Snelle data opslag voor een prima prijs. CORRECTPRIJS ia j Art.nr. 301295 Het laatste uurtje van de week is bij Correct een super-uurtje. Op de Bergweg 110 kunt u van 17.00 tot 18.00 uur zaterdag profiteren van een superaanbieding. Voor deze aanbieding geldt: zolang de voorraad strekt en geen telefonische reserveringen of bestellingen mogelijk. SENNHEISER SENNHEISER RS-115 864MHZ DRAADLOZE FM-H00FDTELEF00N Draadloze hoofdtelefoon met docking station. Overal kunt u ongestoord draadloos genieten van uw favoriete muziek. Bereik tot 100 meter. ALLEEN ZATERDAG 3 DEC. VAN 17.00-18.00 UUR Art.nr. 285433 ZONDAG 4 DECEMBER GE0PEND VAN 12.00-17.00UUR WINKELOPENINGSTIJDEN: maandag t/m woensdag 09.30-18.00 uur, donderdag en vrijdag 09.30-21.00 uur, zaterdag 09.00-18.00 uur. Zondag geopend van 12.00-17.00 uur CORRECTPRIJS PANASONIC KX-TCD212 DUO DECT TELEFOON Design DECT telefoon centrale met extra handset, uitbreidbaar tot 6 handsets. Met naam nummerherkenning. Ook geschikt voor kabeltelefonie (FSK) en voorzien van tijd, datum alarmfunctie. Heeft een handige handsfree functie, navigatietoets en telefoonboek voor 200 namen en nummers. Afm. centrale 12.1x12.3x11.1 cm, handset 4.8x14.8x3.2 cm.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2005 | | pagina 19