www.schiedam.nl gemeente Schiedam Week 50 Woensdag 14 december 2005 Wet verontreiniging oppervlakte- wateren Wet Milieubeheer H Wet Milieubeheer (vervolg) Wet Milieubeheer Verleende vergunningen voor het 0 afleveren/verkopen van vuurwerk Verleende gebruiksvergunningen Gewijzigde aanvraag uitbreiding exploitatie- vergunning Dam 38 H Wijzigen gemeentelijk monument Monumentenvergunning gemeentelijk monument Welstands- en Monumentencommissie Gemeenteber ^rtieudienst Ri^ Beschikkingen Algemeen Bedrijven die nadelige gevolgen voor het milieu en/of overlast (hinder) kunnen veroorza- ken, kunnen op grond van de Wet milieubeheer en de Wet verontreiniging oppervlakte- wateren een vergunning nodig hebben. Deze vergunningen moeten in veel gevallen wor- den aangevraagd bij de gemeente en de bevoegde waterkwaliteitsbeheerder. De procedure voor het behandelen van een aanvraag bestaat uit twee stappen: het opstellen van het ontwerp van de vergunning (ontwerpbeschikking) en vervolgens het verlenen van de ver gunning (beschikking). Onderwerp Burgemeester en wethouders van Schiedam hebben op 10 mei 2004 een aanvraag om vergunning op grond van de Wet milieubeheer ontvangen.' Het gaat om een aanvraag van Magneto Special Anodes B.V. om een revisievergunning voor een oppervlaktebehan- deling en overige metaalbewerkingsbedrijf, gespecialiseerd in de ontwikkeling, productie en verkoop van anoden voor de elektrochemische industrie. De belangrijkste wijzigingen zijn: - aanpassing van het etsproces. Het bedrijf is voornemens in 2005 over te schakelen op een systeem waarbij in zoutzuur wordt geetst, in plaats van oxaalzuur; - aanpassing van het coatingproces. Het bedrijf is voornemens om de coatinglijn te auto- matiseren, ter vervanging van het handmatig aanbrengen van de coating; - uitbreiding van de bedrijfsruimte met een extra hal; - enkele interne wijzigingen. De inrichting is gelegen aan de Calandstraat 109 te Schiedam. Dijkgraaf en hoogheemraden van het Hoogheemraadschap van Delfland hebben op 3 december 2004 een aanvraag om vergunning op grond van de Wet verontreiniging oppervlaktewateren van bovengenoemde aanvrager ontvangen voor het lozen van afval- water, via de gemeentelijke riolering en de rioolwaterzuiveringsinstallatie "De Groote Lucht" te Vlaardingen, in het oppervlaktewater van de Nieuwe Waterweg. Deze aanvragen worden gecoordineerd behandeld. De DCMR Milieudienst Rijnmond verzorgt de coordinatie. Burgemeester en wethouders van Schiedam en het Hoogheemraadschap van Delfland hebben besloten de gevraagde vergunningen te verlenen. Aan de vergunningen zullen voorschriften worden verbonden ter bescherming van het milieu. Inzage beschikking U kunt de beschikkingen, de aanvragen en de overige van belang zijnde stukken van 15 december 2005 tot en met 26 januari 2006 op werkdagen van 8.30 uur tot 17.00 uur op de volgende plaatsen inzien; - het kantoor van het Hoogheemraadschap, Delftechpark 23 te Delft; - het kantoor van de DCMR Milieudienst Rijnmond, 's-Gravelandseweg 565 te Schiedam. Na telefonische afspraak kunnen de stukken gedurende deze periode ook buiten de kan- tooruren worden ingezien in het kantoor van het Hoogheemraadschap tel. (015) 270 1800 en in het kantoor van de DCMR tel. (010) 2468 621. Beroep Binnen zes weken na de begindatum van ter inzage legging van de beschikkingen kan bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State beroep worden ingesteld door: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen de desbetreffende ontwerpbeschikking; - de adviseurs die advies hebben uitgebracht over de desbetreffende ontwerpbeschikking; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet verweten kan worden geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de desbetreffende ontwerpbeschikking. Het beroepschrift moet worden ingediend bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Wij wijzen erop dat zowel voor het instellen van beroep als voor het indienen van een verzoek om voorlopige voorziening griffierechten verschuldigd zijn. Een beschikking wordt van kracht na afloop van de beroepstermijn, tenzij gedurende die termijn naast een beroepschrift een verzoek om voorlopige voorziening is ingediend. Een dergelijk verzoek moet worden ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State. Een beschikking wordt in dit geval niet van kracht voordat op het verzoek is beslist. Indien voor het oprichten van de inrichting tevens een bouwvergunning is vereist, wordt de beschikking niet eerder van kracht dan nadat de gemeente de bouwvergunning heeft verleend. 0 Inlichtingen Voor informatie over de aanvragen en de beschikkingen kunt u zich wenden tot de heer A.M. de Reuver van de DCMR (Wet milieubeheer), tel. (010) 2468 340 en het Hoogheemraadschap (Wet verontreiniging oppervlaktewateren), tel. (015) 270 1865. Projectnummer: 313705 Ontwerpbeschikking ^^-^Vtieudienst Hijnrrto^ Algemeen Bedrijven die nadelige gevolgen voor het milieu en/of overlast (hinder) kunnen veroor- zaken, kunnen op grond van de Wet milieubeheer een vergunning nodig hebben. Deze vergunning moet in veel gevallen worden aangevraagd bij de gemeente. De procedure voor het behandelen van de aanvraag bestaat uit twee stappen: het opstellen van een ontwerp van de vergunning (ontwerpbeschikking) en vervolgens het verlenen van de ver gunning (beschikking). Onderwerp Burgemeester en wethouders van Schiedam hebben op 23 September 2005 een aanvraag om vergunning op grond van de Wet milieubeheer ontvangen. Het gaat om een aan vraag van Constructa B.V. om een revisievergunning voor een metaalbewerkingsbedrijf aan de Plesmanstraat 57, 59 en 61 te Schiedam. Burgemeester en wethouders van Schiedam hebben het voornemen de gevraagde ver gunning te verlenen. Aan de vergunning zullen voorschriften worden verbonden ter bescherming van het milieu. Inzage U kunt de ontwerpbeschikking, de aanvraag en de overige van belang zijnde stukken van 15 december 2005 tot en met 26 januari 2006 op werkdagen van 08.30 tot 17.00 uur inzien in het kantoor van de DCMR Milieudienst Rijnmond (DCMR), 's Gravelandseweg 565 te Schiedam. Na telefonische afspraak kunnen de stukken gedurende de;ze periode ook buiten kan- tooruren worden ingezien in het kantoor van de DCMR, tel. (010) 2468 621. Na bovengenoemde periode is inzage van de stukken mogelijk in het kantoor van de DCMR. Zienswijze Wanneer u een zienswijze hebt over de inhoud van de ontwerpbeschikking, kunt u deze tot en met 26 januari 2006 schriftelijk kenbaar maken aan burgemeester en wethouders van Schiedam, p/a DCMR Milieudienst Rijnmond, Postbus 843, 3100 AV Schiedam. Uw persoonlijke gegevens worden niet bekendgemaakt als u hierom, bij voorkeur in een aparte brief, vraagt. Als u behoefte hebt aan een gedachtewisseling over het ontwerp van de beschikking, kunt u daarom telefonisch bij de DCMR verzoeken. Tijdens deze bijeenkomst kunt u ook mondeling gemotiveerd uw zienswijze inbrengen. Een verzoek om een gedachtewis seling kan tot uiterlijk een week voor het einde van de inzage termijn worden gedaan. U kunt te zijner tijd alleen beroep tegen de beschikking instellen als u belanghebbende bent en als u een zienswijze hebt ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. Dit is ook mogelijk als u kunt aantonen dat u redelijkerwijs niet verweten kan worden dat u geen zienswijze hebt ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. Inlichtingen Voor informatie over de aanvraag en de ontwerpbeschikking kunt u zich wenden tot de heer A.M. de Reuver van de DCMR, tel. (010) 2468 340. Voor vragen over de procedure en ter inzage legging en voor kopieen (tegen betaling) van de ter inzage gelegde stukken kunt u contact opnemen met het bureau Documentaire Informatievoorziening van de DCMR, tel. (010) 2468 621. Projectnummer: 305815 Ontwerpbeschikking Algemeen Bedrijven die nadelige gevolgen voor het milieu en/of overlast (hinder) kunnen veroorza- ken, kunnen op grond van de Wet milieubeheer een vergunning nodig hebben. Deze vergunning moet in veel gevallen worden aangevraagd bij de gemeente. De procedure voor het behandelen van de aanvraag bestaat uit twee stappen: het opstellen van een ont werp van de vergunning (ontwerpbeschikking) en vervolgens het verlenen van de ver gunning (beschikking). Onderwerp Burgemeester en wethouders van Schiedam hebben op 7 februari 2005 een aanvraag om vergunning op grond van de Wet milieubeheer ontvangen. Het gaat om een aanvraag van J.J. van Rooyen om een vergunning voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting voor metaalbewerking aan de Ringerstraat 1 te Schiedam. Burgemeester en wethouders van Schiedam hebben het voornemen de gevraagde vergun ning te verlenen. Aan de vergunning zullen voorschriften worden verbonden ter bescher ming van het milieu. Inzage U kunt de ontwerpbeschikking, de aanvraag en de overige van belang zijnde stukken van 15 december 2005 tot en met 12 januari 2006 op werkdagen van 08.30 tot 17.00 uur inzien in het kantoor van de DCMR Milieudienst Rijnmond (DCMR), s Gravelandseweg 565 te Schiedam. Na telefonische afspraak kunnen de stukken gedurende deze periode ook buiten kan- tooruren worden ingezien in het kantoor van de DCMR, tel. (010) 2468 621. Na bovengenoemde periode is inzage van de stukken mogelijk in het kantoor van de DCMR. Bedenkingen Wanneer u bedenkingen hebt over de inhoud van de ontwerpbeschikking, kunt u deze tot en met 12 januari 2006 schriftelijk kenbaar maken aan burgemeester en wethouders van Schiedam, p/a DCMR Milieudienst Rijnmond, Postbus 843, 3100 AV Schiedam. Uw persoonlijke gegevens worden niet bekendgemaakt als u hierom, bij voorkeur in een aparte brief, vraagt. Als u behoefte hebt aan een gedachtewisseling over het ontwerp van de beschikking, kunt u daarom telefonisch bij de DCMR verzoeken. Tijdens deze bijeenkomst kunt u ook mondeling gemotiveerde bedenkingen inbrengen. Een verzoek om een gedachtewis seling kan tot uiterlijk een week voor het einde van de inzage termijn worden gedaan. U kunt te zijner tijd alleen beroep tegen de beschikking instellen als u bedenkingen hebt ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. Dit is ook mogelijk als u kunt aantonen dat u redelijkerwijs niet verweten kan worden dat u geen bedenkingen hebt ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. Inlichtingen Voor informatie over de aanvraag en de ontwerpbeschikking kunt u zich wenden tot de heer A.M. de Reuver van de DCMR, tel. (010) 2468 340. Voor vragen over de procedure en ter inzage legging en voor kopieen (tegen betaling) van de ter inzage gelegde stukken kunt u contact opnemen met het bureau Documentaire Informatievoorziening van de DCMR, tel. (010) 2468 621. Projectnummer: 306369 Door burgemeester en wethouders zijn vergunningen verleend op grond van artikel 2.7.2 van de Algemene Plaatselijke Verordening Schiedam 2005 voor het afleveren/ver kopen, dan wel ter aflevering/verkoop aanwezig houden van vuurwerk vanuit de panden: Broersveld 20 Graaf Florisstraat 93c Nieuwe Passage 19 Vanaf 14 december 2005 t/m 24 januari 2006 liggen afschriften van de vergunningen ter inzage bij het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel, Stadserf 1 Binnen zes weken, tot en met 24 januari 2006, kunt u tegen het verlenen van een ver gunning een bezwaarschrift indienen. Hieraan zijn geen kosten verbonden. In het bezwaarschrift moet staan waarom u tegen de verleende vergunning bent. Ook moet u aangeven waarom u vindt dat u rechtstreeks in uw belang bent getroffen. Het bezwaar schrift kunt u sturen aan het college van burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Intussen blijft de vergunning geldig. Als u vindt dat een verleende vergunning meteen moet worden geschorst dan kunt u daarvoor een verzoek sturen naar de voorzieningen- rechter van de rechtbank Rotterdam, t.a.v. de afdeling Bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Voorwaarde hiervoor is dat u bij het college van burgemeester en wethouders van Schiedam een bezwaarschrift heeft ingediend. Aan een procedure bij de rechtbank zijn kosten verbonden. Voor een overzicht van alle verkooppunten van consumentenvuurwerk in Schiedam kunt u contact opnemen met het Gemeentelijk Informatiepunt: (010) 2465304. Brandweer Waterweg Namens het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam maakt de commandant Brandweer Waterweg, op grond van artikel 6.1.1, lid 1, van de Bouwverordening bekend dat de vol gende gebruiksvergunningen zijn verleend aan: 1Aanvrager:Totaal gemak Weber, locatie: Hof van Spaland 28 te Schiedam, gebruiks functie: winkelgebouw, datum afgifte: 17.10.2005. 2. Aanvrager: Lidl., locatie: Dieselstraat 90-110 te Schiedam, gebruiksfunctie: winkelge bouw, datum afgifte: 18.10.2005. 3. Aanvrager: St. Tenniscentrum Schiedam Noord, locatie: Zoomweg 4 te Schiedam, gebruiksfunctie: sportgebouw, datum afgifte: 19.10.2005. 4. Aanvrager: G. van der Vlies, locatie: Groenelaan 85-89 te Schiedam, gebruiksfunctie: winkelgebouw, datum afgifte: 31.10.2005. 5. Aanvrager: Stichting Kinderopvang Schiedam, locatie: Westfrankelandsestraat 152 le verd. te Schiedam, gebruiksfunctie: kinderopvang in deel van onderwijgebouw, datum afgifte: 8.11.2005. Bij de burgemeester is een exploitatievergunning aangevraagd op grond van artikel 2.3.2 van de Algemene Plaatselijke Verordening Schiedam voor uitbreiding van de openingstij- den van zowel het horecabedrijf als het terras van 'Le Jardin Salon de The', gevestigd in het pand Dam 38 te Schiedam. De aangevraagde openingstijden van zowel het horecabedrijf als het terras zijn: maandag t/m zondag van 09.30 uur tot 18.00 uur. Vanaf 14 december 2005 ligt de aanvraag vier weken ter inzage bij het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel. Gedurende deze periode bestaat voor belanghebben den de mogelijkheid mondelinge of schriffelijke zienswijzen over de aanvraag naar voren te brengen. Schriffelijke zienswijzen kunnen worden gericht aan de burgemeester van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Burgemeester en wethouders maken bekend dat twee aanvragen als bfdoeld in artikel 6 juncto artikel 7 van de monumentenverordening 1994 van de gemeente Schiedam zijn ingediend voor het wijzigen van de gemeentelijk monumenten: Schiedamseweg 121 Tuinlaan 8 De plannen liggen ingaande 15 december 2005 gedurende 4 weken voor een ieder ter inzage bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1maandag van 12.00 tot 16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 08.00 tot 16.00 uur en donder- dag van 08.00 tot 20.00 uur. Gedurende deze termijn kan een ieder bij burgemeester en wethouders zijn zienswijze met betrekking tot deze plannen mondeling of schriftelijk naar voren brengen. Schriffelijke zienswijzen dienen gericht te worden aan het college van burgemeester en wethouders, ter attentie van het hoofd afdeling Bouwen en Milieu, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Burgemeester en wethouders maken bekend dat een vergunning als bedoeld in artikel 6 juncto artikel 7 van de Monumentenverordening 1994 is verleend en verzonden op 6 december 2005 voor het monument Westmolenstraat 33 N.B. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen een besluit (verleende/geweigerde monumentenvergunning) binnen zes weken na de verzend- datum van het besluit (schriftelijk) een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders indienen. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst, kan de belanghebbende, indien hij/zij van mening is dat de behan- deling van zijn/haar bezwaren onverwijlde spoed vereist, verzoeken om een voorlopige voorziening (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een verzoek om voorlopi ge voorziening dient te worden gericht aan de Rechtbank Rotterdam (sector Bestuurs recht), t.a.v. Voorzieningenrechter, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan nadat een bezwaarschrift is ingediend. De volgende plannen zijn geagendeerd voor de openbare vergadering van de Welstands- en Monumentencommissie Schiedam in kamer 1.02 van het Stadskantoor, Stadserf 1 Schiedam. Datum: 19 december 2005 vanaf 09.30 uur Boterstraat 22-24 Koudijs Ontwikkeling B.V. Breedstraat 39 B Hoogstraat 80 woningen Hoogstraat 131 realiseren Horvathweg plaatsen Jan van Galenstraat 11 Joop den Uyllaan 8,10, 12,14 en 18 Lange Haven 107A/B Lavendelveld 78 Lavendelveld 84 Nw. Passage (naast Broersveld 35) Schiedamseweg 121 Smetanalaan 15 Van Ostadelaan 49 N.M.E Martis Fam. van Leeuwen Northwood Projecten B.V. Q-park M.P. Druppers Onroerend Goed B.V. M.S.J. Masram W.H. Witberg L.G. Barendregt V. Casalaina Ident Projects B.V. A. Schuurs G. Vroegh P.C. Molenaar 4 stadswoningen bouwen deuren plaatsen pand verbouwen tot 2 appartementen in pand inritzuil en infopaal kozijnen vernieuwen dakkapel plaatsen 2 garages plaatsen buitenbalkon gedeeltelijk plaatsen buitenbalkon gedeeltelijk plaatsen geldautomatenruimte plaatsen hargmolen vergroten (uitbouw) hekwerk plaatsen woning vergroten Belanghebbenden die daar prijs op stellen kunnen in de gelegenheid worden gesteld zich in de vergadering van de commissie te laten horen over vorenstaande. Nadere inlichtingen - waaronder het tijdstip van behandeling - kunt u krijgen bij het secretariaat, tel. (010) 2465487 of (010) 2465883. Colofon Stadskantoor Tel.: (010) 246 55 55 Fax: (010) 473 70 21 E-mail: info@schiedam.nl Gemeentelijk Informatiepunt Postadres Buiten kantooruren voor spoedeisende veiligheidszaken Tel.: (010) 246 54 00 Stadswinkel, Stadserf 1 Tel.: (010) 246 53 04 Postbus 1501 1 3100 EA Schiedam

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2005 | | pagina 2