i kuoowuk Vermakelijke grappen in de komedie 'Wedding Crashers' 1i maasstad i Win een Gourmet Ambiance van Tefal! Voor de fijnproever begint Kerst bii Bakker Klootwiifc t v 0909 - 50 10 699„.cW uitgaans agenda Trends in de reiswereld Unieke lezersaanbieding WILT U OOK MINIMAAL 5% KORTING OP UW VAKANTIE? tO Roomboter Croissants FESTIVALS Vince Vaughn en Owen Wil son steken in de komedie 'Wedding Crashers' de draak met huwelijksfeestjes. Ze wandelen onuitgenodigd elk trouwfeestje binnen, gieten zich gratis vol eten en drin- ken en gaan er aan het eind van de avond met gewillige vrouwen vandoor. Zien trou- wen doet vrijgezelle dames immers hunkeren naar man- nen, zo luidt hun motto. 'Wedding Crashers' is nu te huur op dvd. In januari ver- schijnt de uitgebreide koop- versie. Aanvraag Persoonlijke Klantenvoordeelpas Reas Reizen^ fU nP"l5NEM IJUI 1 Ambachtelijk kerstspecialiteiten bereid met 100% bakkerstrots. Kortom Bakker Klootwijk heeft alle ingredienten voor een geslaagde kerst. Kerststol 750 gram Met krenten, rozijnen, noten en een dikke pil zuiver amandelspijs Meer aanbiedingen in de winkel of kijk op www.bakkerklootw1jk.com 3 voor De Gourmet Ambiance sluit met zijn langwerpige vorm perfect aan bij de huidige trend van royale rechthoekige eettafels. De extra zwaar uitgevoerde grillplaat en de 8 vierkante pannetjes zijn voorzien van een anti- aanbaklaag. Schoonmaken is dus een peulenschil. Mocht u even willen pauzeren dan kunnen de pannetjes veilig onder het apparaat worden weggezet. Gegarandeerd een leuke avond gourmetten met familie of vrienden. Kijk voor meer informatie op www.tefal.nl Zo doet u mee! TEFAL De oplossing uit nummer 43 is: kustlijn. Een midweek-arrangement voor twee personen in Grand Hotel Opduin is gewonnen door: M. de Jong, Nieuwerkerk a/d Ussel. Woensdag 21 december 2005 sportvrouw Oude Noorden, Rotterdam Winterland. Het grootste winter- evenement in de regio. Met een schaatsbaan, gezellige kerstmarkt een reuzenrad en diverse familie attracties. In het Winter cafe of op het podium wordt van woensdag tot en met zondag een feestelijk programma samengesteld. t/m 8 jan; schaatsbaan dag. 12.00 - 23.00; vr. t/mzo. 10.00-23.00 Ahoy' Rotterdam, Ahoy'-weg 10, ROTTERDAM Fun Future Winteredition. Een overdekt pretpark met wel 20 spec- taculaire attractie's waarvan men ongelimiteerd gebruik mag maken. Met o.a. de kerstman, Bassie, Bob de Bouwer, de pret piraat, kabouter Plop en Kus! t/m 4 jan; 11.00- 20.00; m.u.v.: 24-12 kerstavond: 11.00-18.00, 26-12 2e kerstdag; 11.00-22.00 uur, 31-12 oudjaars- avond: 11.00-18.00 en 02-01; 11.00-22.00 Kerstcircus Ahoy'. Kerstcircus Ahoy' viert feest! A1 35 jaar ver- zorgt het circus een gevarieerd, verrassend en spectaculair pro gramma. Deze jubileumeditie be- looft u een fantastische voorstel- ling. t/m 1 jan Concert- en congresgebouw de Doelen, Schouwburgplein 50, ROTTERDAM 13e Rotterdamse Pianodriedaagse. Festival voor amateurpianisten, dat eens in de twee jaar in de Doelen wordt gehouden. Driehonderd pia- nisten uit heel Nederland spelen ie- der vijf minuten tijdens Europa's grootste pianofestival voor ama teurs. t/m 30 dec Centrale Bibliotheek, Hoog- straat 110, ROTTERDAM, be- gane grond Verkoop bijzondere afgeschreven boeken. Sla uw slag met de ver koop van boeken over kunst, film, fotografie, literatuur, reizen, stoomtreinen, spoorwegen, ge- schiedenis en meer. 3 jan; 10.00 Diergaarde Blijdorp, Blijdor- plaan 8, ROTTERDAM MidwinterZOO. De Diergaarde wordt deze kerstvakantie omge- doopt tot een MidwinterZOO. In de warme monumentale Rivierahal zijn er leuke winteractiviteiten. Je komt daar ook van alles te weten over dieren en planten uit het Oude Testament. Bij de dieren kun je leuke dingen horen en vragen over dieren in de winter, t/m 8 jan Diverse locaties, ROTTERDAM Sprookjesstad. Het Rotterdams Sprookjesfestival. Het festival is gericht op (groot)ouders en kinde- ren van 4 t/m 12 jaar. Er zijn sprookjesvertellingen, theatrale voorstellingen, films over sprook- jes, exposities, een etalageproject en een gigantische nieuwe sprook- jesfiguur voor Rotterdam, t/m 8 jan Raderstoomboot De Majesteit, Valkenstraat 62, ROTTERDAM Oudejaarsfeest. De stoomfluit blaast van De Majesteit niet alleen het oude jaar uit, maar biedt het schip ook een fantastisch uitzicht op de door het vuurwerk verlichte skyline van Rotterdam. 31 dec; 21.00-02.00 Wilhelminakade, Rotterdam Winterplein. Het winterdorp be- staat uit zo'n 800 m2 ijsbaan en al les wat daar bij hoort. Zo is er weer een overdekt en verwarmd terras en een paviljoen waar je naar har- telust kunt genieten van een echte Hollandse maaltijd. Ook zijn er ge- noeg winterse programma's met muziek en op vrijdag- en zaterdag- avond een swingende ijsdisco. t/m 29 jan; ma,di,do,vr 15.00-23.00; wo 12.00-23.00;za,zo 10.00-23.00 Maritiem Museum Rotterdam, Leuvehaven 1, ROTTERDAM Junior maquettebouwers gezocht! Vaar in de Kerstvakantie door je eigen stad of zelfbedacht land- schap. In de hal van het Maritiem Museum staat een kale maquette. Kinderen kunnen bootjes, bruggen en viaducten knutselen en die in de maquette plaatsen. t/m 8 jan ..Mensen willen watbeleven op vakantie". weetRenata De Simone, officemanager van Globe Reisbureau REGIO - Wat wordt van de zomer een trendy vakantie? Renata De Si mone, officemanager van Globe Reisbureau aan de Koperwiek licht een tipje van de reiswereldsluier op. „Tegenwoordig willen de klanten meer beleving", conclu- deert De Simone. „Mensen zoeken steeds meer naar een vakantie waarbij je ook iets kunt onderne- men. Voor het komende jaar zou de Azoren, een eilandengroep bij Portugal, een interessante nieuwe vakantiebestemming kunnen wor- den. Je kunt er bijvoorbeeld dolfij- nen spotten en er zelfs mee zwem- men. En dat allemaal op vier uur vliegen." „Een andere optie is een walvisex- cursie" zegt De Simone. Liefheb- bers hiervan gaan meestal naar Ca nada, maar bij de Azoren zwem- men deze dieren ook. „Overigens is er geen sprake van massatoeris- me. De klant moet er wel rekening mee houden dat de strandmoge- lijkheden beperkt zijn. En de aan- wezige vulkanen gedragen zich netjes." De trend om van de massa af te wijken is op allerlei punten terug te vinden. In Disneyland Parijs is het mogelijk om voor het speciale prinsessen- of heldenpakket te kie- zen. Dan mag je tijdens het verblijf in Disneyland een prinsessenjurk of bijvoorbeeld een Robin Hood- pak dragen en heb je een speciaal plekje om 's avonds de Disneypa- rade goed te zien. Dat staat nog eens leuk in het fotoalbum. Zonni- ge vakantiekiekjes vanaf het dek van een cruise zijn ook niet ver- keerd. Je hoeft niet meer eerst een flinke prijs in de loterij te winnen voordat dit betaalbaar is, want cruises worden in diverse prijs- klassen georganiseerd. China is ook een vakantieland om in de gaten te houden. Turkije blijft een populaire vakantiebestem ming, zeker in de meivakantie. De boekingen hiervoor stromen bin nen. Wacht dus niet te lang en pro fiteer van de aantrekkelijke vroeg- boekactie van Globe. Dus op naar Reisbureau Globe aan de Koperwiek 68 in Capelle aan den Ussel, telefoonnummer 010-2843030 of mail naar capel le globereisburo.nl De huurversie van 'Wedding Crashers' bevat los van de trailer geen extra's. De huurversie van 'Wedding Cras hers' bevat los van de trailer geen extra's. Dat is jammer, want dvd's lenen zich uitstekend voor kijkjes achter de schermen en commentaar van makers en spelers. Wie regis- seur David Dobkin en hoofdrol- spelers Vince Vaughn en Owen Wilson wil horen vertellen over de komedie 'Wedding Crashers' moet echter wachten tot eind januari. Naast de commentaartracks bevat de koopversie veertien minuten aan deleted scenes, een kijkje ach ter de schermen en een muziekvi- deo. Bovendien bevat deze dvd naast de bioscoopversie ook de 'uncorked version' van 'Wedding Crashers- .Los van al deze technische details is 'Wedding Crasher' een heel aar- dige komedie over twee volwassen kinderen. John (Owen Wilson) en Jeremy (Vince Vaughn), maken er een sport van om zo veel mogelijk bruiloften te bezoeken. Als ze er- gens lezen dat er een huwelijk wordt voltrokken, gaan zij er on uitgenodigd naartoe, presenteren zich als familieleden en gaan zo- doende feilloos op in het feestge- druis. Het heeft de beide vrienden al heel wat gezellige avondjes met gratis drank en hapjes opgeleverd. Het belangrijkste van al die feest- jes zijn echter de vrouwen. Want, zo weten deze kenners, op bruiloften zijn vrijgezelle dames zeer benaderbaar en gemakkelijk te verleiden tot een nachtje wilde seks. Bij binnenkomst kiezen ze al- lebei een gewillige vrouw uit die aan het eind van de avond met hen de lakens zal delen. Na een serieu- ze monoloog van Jeremy opent de film met een snelle montage van verschillende feestjes waar de vrienden zich binnen te werken. Aan het slot zien we de een na de andere vrouw op bed vallen, waar- mee de heren een wilde nacht bele- ven, en daarna weer overgaan tot de orde van de dag. Na deze 'wilde' opening laat het vervolg zich redelijk gemakkelijk voorspellen. Tijdens de bruiloft van de dochter van de bekende po- liticus Cleary (Christopher Wal- ken) komt Jeremy oog in oog te staan met diens dochter Claire (Ra chel McAdams). Het is liefde op het eerste gezicht, zoals dat zo mooi heet. Probleem is echter dat zij al verloofd is met de arrogante macho Sack, een leuke rol van Bradley Cooper die echt de irritatie oproept die bij zo'n rol hoort. On- dertussen heeft de derde dochter van het gezin, de oversekste Gloria (Isla Fisher), een oogje op John. Vanaf hun eerste vrijpartij op het strand, laat ze hem geen seconde meer met rust. Geheel tegen de regels van hun spel in gaan John en Jeremy na het huwelijksfeest mee naar de villa, waar de familie nog een gezellig samenzijn heeft gepland. Vanzelf- sprekend gaat daar van alles en nog wat mis. Niet alleen probeert Jeremy Claire alsnog voor zich te winnen, ook moet John de hitsige Gloria van zich af zien te houden en blijkt zelfs Todd, de excentrieke zoon van de familie (Keir O'Don- nell), een oogje op hem te hebben. Vanzelfsprekend komt op een be- paald moment ook uit dat John en Jeremy helemaal geen familie zijn, met alle gevolgen vandien. 'Wedding Crashers' is subtieler dan de gemiddelde Amerikaanse (tiener)komedie. Natuurlijk zijn er veel grappen over seks. John wordt tijdens een familiediner onder tafel door Gloria bevredigd en even la ter door haar aan zijn bed vastge- bonden, waarna Todd het spel van haar overneemt. Ondertussen pro beert Jeremy Claire met zijn tegel- tjeswijsheden te versieren en zorgt hij er middels een bepaald goedje voor dat haar verloofde Sack aan het kotsen slaat. Subtiel is anders, maar we hebben het wel eens plat ter gezien. Vooral het eerste deel van 'Wed ding Crashers' is zeer vermakelijk. Het uitgangspunt van de film is best leuk, maar vanaf het moment dat de familie zich terugtrekt in de villa van de politicus (het is op zich al tamelijk ongeloofwaardig dat John en Jeremy mee mogen) ver- zandt de film in een soort theater van de lach. Een komedie die sub tieler, maar zeker niet origineler is dan gemiddeld. Beide hoofdrol- spelers Owen Wilson en Vince Vaughn zorgen er echter voor dat 'Wedding Crashers' de moeite waard blijft, terwijl ook Isla Fisher als de oversekste Gloria zorgt voor grappige momenten. Een geschik- te komedie die vanaf volgende week te huur is. Maasstad weekbladen heeft met ""0 Reas Reizen een zeer bijzondere engunstigekortingsregelingvoor lfl^| JJ t^i.% 0| u en uw gezinsleden kunnen fl I afspreken bij het boeken van al uw reizen. ledere Maasstad lezer -rjg~° verzorgde vakanbereis voor het Jf m B 0wSKsm komende zomerseizoen boekt, f 5 korting op de reissom! Dit aan bod geldt voor nagenoeg alle volledig verzorgde vakantiereizen van bijna alle Nederlandse touroperators. Het enige dat u hoeft te doen is de krant mee te nemen bij boeking of de onderstaande invulstrook op te sturen naar Reas Reizen. Nog meer voordeel Als u voor 1 maart 2006 boekt, maakt u bovendien kans op een van de tien reizen die Reas Reizen dan verloot. Misschien hoort u dan ook tot de gelukkigen! Deskundig en betrouwbaar "Dit jaar bestaan we dertig jaar. Bovendien hebben we net een grondige verbouwing achter de rug. Een betere periode om de consument kennis te laten maken met ons reisbureau is er eigenlijk niet", legt eigenaar Sander Janssen de reden van deze stuntaanbieding uit. De tien reisadviseurs van Reas Reizen beschikken over een jarenlange ervaring. U mag daarom rekenen op een deskundig en betrouwbaar reisadvies. Reas Reizen is een van de grootste onafhankelijke reisbureaus in de regio Rotterdam Rijnmond. Telefonisch Misschien bent u nieuwsgien'g geworden hoe het nieuwe reisbureau eruit ziet. Dan bent u van harte welkom! Loopt u gerust eens binnen, ook al wilt u zich alleen maar orienteren op een mogelijke reis. Het reisbureau is ook telefonisch uitstekend bereikbaar. Reas Reizen zet altijd voldoende mensen in, zodat u vrijwel nooit hoeft te wachten. Reas Reizen is gevestigd aan de Dorpsweg 98-100 in Rotterdam. Telefoon 010 - 481 44 88. Gratis parkeren. Meer informatie (o.a. routebeschrijving) vindt u op de website www.reasreizen.nl fc b I Uiteraard vallen aile reizen onder de ANVR/SGR voorwaarden. "Het personeel van Reas Reizen wenst de lexers van Maasstad weekbladen fijne kerstdagen en een gelukkig 2006. Dhr./Mevr. Naam/Voorletteris): Adres: Postcode: Woonplaats. Geboortedatum: Tel.nr.: E-mail: Handtekening:i Bon atgeven bij Reas Reizen of opsluren naar Reas Reizen, Dorpsweg 98100,3083 LE Rotterdam. ongeschikt u voor bewoning muziekgenre^ trompet Engels graafschap naaiqerei deel van een schip inwendig orgaan bloem afgelopen! dierenkop houding uitroep woestijn- bron plaatsin Ho^and land in Azie riviemiond bevrachten ~T op enige zoon van Noach aanwijzend vnw. rivier in kunstwerk luitenant meubeis Nederlands Europese Unie jeugdig Europese vrouw Los het Zweedse raadsel op. In de genummerde vakjes leest u de oplossing. Die oplossing kunt u van woensdag 21 t/m dinsdag 27 december 2005 doorgeven via U kunt zo vaak bellen als u wilt. En wie vaker belt, heeft meer kans... Vul hier de gevonden letters in en beI het gevonden woord door via 0909-50 10 699. Je denkt ook aan alles 1 2 3 4 5 6 7 i 2005 - puzzel en win services Over de uitslag kan niet gecorrespondeerd worden. Prijswinnaars ontvangen automatisch schriftelijk bericht.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2005 | | pagina 13