4mLi MMH Mil 'Leden realiseren zich nu pas hoe bijzonder dit complex is' Wie knoeit met vuurwerk, wordt aan het werk gezet sport Derde kunstgrasveld voor hockeydub Spirit flitsen Instuif bij bridgedub Houtkamp lijsttrekker van D66 Hargasport kan gaan bouwen aan haar toekomst Verkeerde sportpagina Jeugdsport in de vakantie Sportkampioenen gehuldigd weekbladen SCHIEDAM REGIO - Terwijl de lokale afdelingen van Bureau HALT half november al de eerste vuurwerkklantjes bin- nenkregen is het aantal stou- terds alweer aardig toegeno- men nu het einde van het jaar nadert. Harga maakt verlies een beetje goed Geen problemen voor Rijnmond Goed verdedigend werk ODI HBSS met goed gevoel de winterstop in Eindelijk winst Groenoord Winterkampioen bij be Spaland weekblade MILIEUKLACHTEN UIT UW REGIO Woensdag 28 december 2005 SCHIEDAM - De bridge- sport in Nederiand, maar zeker ook in Schiedam, kent steeds meer enthousiaste deelnemers. Dit sociaie kaartspel wordt zowel in verenigingen als thuis ge- speeld, als recreatiesport en in competitievorm. De B.C. Schiedam '59 neemt al jaren deel aan de districtcompeti- tie van de Nederlandse Bridge Bond. Deze competi- tie wordt in de maanden ja- nuari en februari gespeeld met zowel thuis- als uitwed- strijden. Voor het eerst dit seizoen zal er voor de niet competitie spelende leden een instuif worden georgani- seerd. Zoals de naam instuif al suggereert, kan iedereen aan deze avonden deelne- men, of je nu wel of niet lid bent van de B.C. Schiedam '59. Niet-leden betalen per avond/per persoon om deel te nemen. De instuif wordt gehouden op 2, 9, 16 en 23 januari en op 6,13 en 20 fe bruari en vindt plaats in Boerderij Landvreugd aan de Sweelincksingel. Er wordt om 19.45 uur begon- nen. Om ondanks de recrea- tieve opzet toch enkele prijs- winnaars te kunnen bepa- len, tellen uitsluitend de vier beste scores en worden er ook meesterpunten toege- kend. Wie meer informatie wenst kan bellen met Aad of Mari anne Broeren, tel. 06 -14 62 62 35. SCHIEDAM - De kandida- tenlijst voor de gemeente- raadsverkiezingen en het verkiezingsprogramma van D66 zijn inmiddels ook vast- gesteld. Huidig gemeente- raadslid. Marcel Hout kamp, wordt lijsttrekker. Op de tweede tot en met vijf- de plaats staan achtereen- volgens Hans Bautz, Arjen Kuin, Adri Reijnhout en Trudy v.d. Akker. Met WinDkracht66, de titel van het verkiezingsprogramma, wil D66 nieuw, bruisend le- ven in Schiedam blazen. Al- leen zo kan Schiedam demo- cratischer, socialer en wel- varender worden. Democra tic is veel meer dan een keer in de vier jaar stemmen. Meer zeggenschap van de inwoners en tussentijdse raadpleging is noodzakelijk. www.maasstadweekbladen.nl KANTOOR: Westblaak 180 Postbus 1162 3000BD Rotterdam Telefoon 0104004491 Fax 010 4128449 email: stadsgroepadv@rotterdamsdagblad.nl Geopend ma. t/m vr. 8.30-17.00 uur. BEZORGING: Netwerk VSP email: bezorgingmaasstad@rotterdamsdagblad.nl Telefoon 0900 2020299 (10 euro ct. p.min.) ma. t/m vr. 09.00-17.00 uur DIRECTIE: R. M. de Koning MANAGER: H. Wirtz Telefoon 010 4004290 CHEF VERKOOP: B. van Dongen Telefoon 06 53 786940 VERTEGENWOORDIGERS: S. Verzendaal Telefoon 06 10921026 B. van Dongen Telefoon 06 53786940 INZENDTERMIJN ADVERTENTIES: Totdinsdag 10.00 uur IM/VP advertenties tot maandag 16.00 uur REDACTIE: Westblaak 180 Postbus 1685 3000 BR Rotterdam Fax 010 4004366 Email redactie. maaspostwaterweg@redactie.maasstad.nl K. Moerman - van der Knaap Telefoon 010 4004322 E. Meijer Telefoon 010 4004401 Chef-redactie: P. E. van der Heide Telefoon 010 4004490 FOTOGRAFIE: Voor nabestellingen Telefoon 06 51562210 INZENDTERMIJN REDACTIE-KOPIJ: Tot maandag 12.00 uur UITGEVER: PcM Lokale Media b.v. Alle auteursrechten en databankrechten ten aanzien van (de inhoud van) deze uitgave worden uitdrukkelijk voorbehouden Deze rechten berusten bij PcM Lokale Media b.v., c.q. de betreffende auteur i wiraiBit SCHIEDAM - Door een tech- nische storing is vorige week de verkeerde sportpagina ge- plaatst in de Schiedamse edi- tie van Maasstad Weekbla den. Deze week is deze niet geplaatste sportpagina alsnog in de krant opgenomen. door Norbert Veringmeier SCHIEDAM - Voetbalver- eniging Hargasport kon en kele weken geleden haar nieuwe accommodatie op sportpark Harga inwijden. Afgelopen zaterdag volgde een tweede serieuze test voor het prachtig uitgeruste ge- bouw. Het trotse Hargasport trad op als gastheer van de al- ternatieve sporthuldiging. Hetgeen voor Maasstad Weekbladen meteen een mooi moment was om de stand van zaken bij de jong- ste Schiedamse fusieclub on- der de loep te nemen. De totstandkoming van deze nieu we Schiedamse sportaccommoda- tie verliep lange tijd niet vlekke- loos. Het duurde lang voordat het nieuwe complex van Hargasport gerealiseerd kon worden. „Veel te lang", vond en vindt men binnen Hargasport die daardoor lange tijd moest uitwijken naar de niet meer toereikende accommodatie van het voormalige GTB en Schiedamse Boys. „Veel leden werden er moe- deloos van en dat heeft de club geen goed gedaan", vertelt voor- zitter Jan Zwep. Nadat aan het einde van het vorig voetbalseizoen het licht voor de wederopbouw van de opstallen van Demos en DRGS door de ge- meente op groen werd gezet, is in korte tijd en met veel zelfwerk- zaamheid alsnog een prachtig complex gebouwd. Her en der moest wat op de oorspronkelijke plannen worden ingeleverd maar wat resteert kan de toets der kritiek meer dan doorstaan. „De leden be- ginnen nu pas te beseffen wat voor een bijzonder complex wij hebben. De meeste waren door de voorge- schiedenis niet zo positief meer maar zo langzamerhand ziet ieder een dat dit iets bijzonders is. Ik denk ook niet dat andere clubs ooit nog de kans krijgen om iets derge- lijks te bouwen. Hargasport is echt bevoorrecht." En inderdaad wie de drempel van het clubhuis overschrijdt waant zich niet in de accommodatie van een vijfdeklasser. Verre van! Aan alles is gedacht. Aan een geavan- Vanuit het nieuwe gebouw van voetbalclub Hargasport is door middel van een ronde glazen pui een volledig uitzicht op het hoofdveld gecreeerd. Foto Roger van der Kraan ceerd sleutel-, licht- en luchtbe- handelingsysteem, een aparte kleedruimte voor de scheidsrech- ter, een kamer voor de verzorger, een aparte kleedkamer voor de se- lectie, een commissiekamer en een bestuurskamer met pantry. Parade- paardje is echter het ketelhuis. „Wij noemen dat hier bij Har gasport geen cv-ruimte", glim- lacht bouwcoordinator Wim El- bertse die samen met de andere ac- tieve leden en de aannemer met veel trotsheid op het resultaat kan terugzien. Bij openen van de deur van het 'ketelhuis' blijkt de reden van de naamgeving. Naast een vijftal verwarmingsketels staan ook twee immense boilers opge- steld. „In de acht kleedkamers hoeft niemand ooit bang te zijn een koude douche te hebben." De Hargasporters hoeft het ook voor wat betreft hun natje en droogje de komende jaren aan niets te ontbreken. Het complex herbergt namelijk nog een modem ingerichte keuken, een royale bar en de ruime kantine met volledig uitzicht op het hoofdveld. Voor El- berse is de enorme klus bijna ge- klaard. „Er moeten nog een aantal kleine dingetjes worden afgewerkt maar het was eerste belangrijker dat Hargasport snel van het com plex gebruik kon gaan maken." Jan Zwep onderschrijft die ziens- wijze. De Hargasport-voorzitter Zwep wil nu niet meer te lang stil- staan bij het nieuwe onderkomen. „Die is fantastisch hoor, maar Har gasport verdient meer'Zwep ver- duidelijkt zijn nieuwe credo: „De fusieclub heeft een valse start ge- had. Eigenlijk kunnen we nu pas echt beginnen met het bouwen aan de toekomst." Zwep zou graag zien dat de club wat hoger gaat voetballen. „Maar daar kunnen wij vanuit het bestuur niets aandoen. Dat is aan de jongens zelf. Wij wil- len ons richten op de opbouw van de club van onderaf met het verder uitbreiden van onze jeugdafdeling. Dat moet toch de basis voor deze club worden." Voorzitter Zwep geeft aan dat Har gasport ook niet onwelwillend staat tegenover een samenwerking met andere clubs. „SVVSMC heeft bijvoorbeeld momenteel een overschot aan jeugd. Mogelijk kunnen wij daar een aantal elftal- len van opvangen." Ook met DRGS dat eerder buiten de boot viel met de fusie, is Jan Zwep be- reid te praten. „Maar dan wel on- der de noemer Hargasport. Dat is de club waar we nu aan gaan wer- ken." door John Collee November liep op zijn eind toen twee jongens van 13 en 14 jaar zich bij de politie moesten verant- woorden voor het afsteken van strijkers. De overgebleven knal- potten werden in beslag genomen. Daar gaat je zakgeld! Maar wat ge- beurt er met deze jongens? Het vergrijp is te gering om ze ervoor de eel in te slingeren, maar de re- gels zeggen ook dat je zo'n over trading niet zonder meer voorbij mag laten gaan. Dan komt Bureau HALT om te hoek kijken. In de kerstvakantie en zaterdag 14 januari zal een aantal van deze vuurwerkfans zich in oranje hesjes hijsen en onder begeleiding van Bureau Halt grote schoonmaak in de regio houden. Taakstraffen heb ben immers meestal een positieve uitwerking. Maar Bureau Halt doet natuurlijk ook aan voorlichting. Voor som- migen komt deze preventieve be- nadering van het fenomeen vuur werk helaas te laat. Die zitten al met de gebakken peren en missen een of meer vingers, zijn blind ge- worden of nog erger, zoals de 12- jarige Jordy uit Leidschendam. Ondanks het feit dat vorig jaar in Nederiand zo'n 100.000 kilo ille- gaal, dus ondeugdelijk vuurwerk in beslag werd genomen blijft er nog te veel van dat spul in omloop. Dit jaar staat de teller halverwege december al op 70.000 kilo. Een roekeloze man werd zelfs opge- pakt met maar liefst 1000 illegale lawinepijlen in zijn busje. Tanja Kas van Bureau HALT is vanmorgen op de christelijke ba- sisschool De Fontein aan de Jan de Geusrede in Capelle aan de IJssel te gast om over de gevaren van vuurwerk te praten. Overigens, ook scholen in andere gemeenten in de regio krijgen uitleg over dit onderwerp. Groep 7 is een en al aandacht, het onderwerp maakt di rect de tongen los. Alle ouders hadden vooraf een brief met folder van de gemeente ontvangen, dus kon er thuis al over de gevaren van vuurwerk worden gesproken. Kas behandelt het onderwerp interac- tief. „Wie weet waar het vuurwerk vandaan komt?'Bijna alle vingers gaan in de hoogte. „China!", klinkt het als uit een mond. „En waarom wordt er vuurwerk afge- stoken?" „Om de boze geesten weg te jagen", roept de klas in koor. Ook dat is correct. Dan ko- men de rotjes, de strijkers, de lawi nepijlen, de gillende keukenmei- den en ander knallend of kleurrijk vuurwerk aan bod. Kas heeft voor- beelden bij zich („maar die zijn leeg, ik ben niet zo stom om met echte rond te lopen"). De tekenin- gen op het bord werken verhelde- rend. Hoe een rotje kan knallen legt ze simpel uit. „En wat doen we met de jongens die de vuurwerkregels aan hun laars lappen?", vraagt Kas aan de klas. Ze geeft zelf het antwoord: „Die mogen bladeren opruimen en putten leeghalen. Die zetten we aan het tverk!" Nog een paar praktische tips die voor de hele regio gelden: vuur werk kopen mag de laatste drie da- gen van het jaar, als minimum leef- tijd geldt 16 jaar, en het afsteken mag uitsluitend op 31 december tussen 10 uur 's morgens en 02.00 uur 's nachts. SCHIEDAM - In samenwerking met de betrokken sportverenigingen or- ganiseren de Dienst Sport en Recreatie en de Dienst Educatie van de ge meente Schiedam tijdens de kerstvakantie verschillende sportactiviteiten voor leerlingen in het basisonderwijs. Scholieren uit de groepen 5 en 6 volgen bijvoorbeeld op 29 december tussen 9.00 en 12.30 uur een clinic Zwemmend Redden in zwembad Groenoord. De Schiedamse reddingsbri- gade laat de plaatselijke schooljeugd kennismaken met onderdelen als wak-zwemmen, duiken met kleding en zwemmen door een verticaal vlak met gaten. Daarnaast worden aan de zwemmers de algemene technieken van het zwemmend redden getoond. Na afloop ontvangen de scholieren een certificaat van deelname. SCHIEDAM - De nieuwe sportnota voor Schiedam werd vorige week door de gemeenteraad aangenomen. Door middel van een motie werd het college daarbij nog eens extra gemaand tot spoed in het geval van de sportclubs Spirit en VVK/sc Spaland die op hun huidige complexen in de groei belemmerd worden. In dezelfde motie werd eveneens aandacht ge- vraagd voor de verkeersproblematiek bij beide complexen. Op sportpark Kethel ontbreekt immers een parkeergelegenheid en dat zorgt in de nabu- rige wijk Tuindorp op speeldagen en trainingsavonden veelvuldig voor overlast. Bij Spirit (en korfbalvereniging Harga) is er daarnaast al jaren sprake van een verkeersonveilige situatie omdat op weg naar het complex de 'racebaan' Hargalaan overgestoken moet worden. Op het punt van het ruimtegebrek van hockeyvereniging Spirit lijkt de op- lossing nabij. Voorzitter Aad Noordijk en wethouder Henk Jan Haber- mehl tekenden afgelopen zaterdag een intentieverklaring om te komen tot een derde kunstgrasveld. Het veld dat de snelle ledengroei moet opvan gen, is gepland aan de overzijde van de Hargalaan als waar het huidige hockeycomplex nu is gesitueerd. In de intentieverklaring is afgesproken dat Spirit het leeuwendeel van de kosten van de aanleg van dit kunstgras veld zelf zal dragen. Voor VVK/sc Spaland lijkt een oplossing nog niet zo snel te voorhanden. De beide clubs proberen wel alle medewerking te verlenen en de vaart zo in de besluitvorming te houden. Deze week stuurden VVK en sc Spaland een brief naar de gemeenteraad met een verhelderende schets van de pro- blematische situatie op sportpark Harga. Daarbij werden meteen een aan tal oplossingen voor de capaciteitsproblemen. In de brief wordt aan de po- litieke partijen gevraagd naar hun standpunt in deze kwestie en hoe snel zij vinden dat de gemeente het probleem moet hebben opgelost. KORFBAL - De korfballers van ssc Harga speelden afgelopen zondag geen grootse wedstrijd tegen laagvlieger Sperwers. Maar de Rotterdamse tegenstander bleek dermate zwak dat de overwinning van de Schiedam- mers nooit in gevaar kwam, 23-4. Doelpuntenmakers: Jordy Majoor (7x), Arjan Maltha (5x), Arjan van der Does (4x), Sven Pappers (3x), Dionne van Dijk (2x), Lizzy Alblas en Nicolette Marrevee (beide lx). Met de ruime winst maakte Harga het kansloze verlies van een week eer der tegen mede-titelkandidaat Conventus weer een beetje goed. De Schie- dammers kunnen na de dreun van vorige week dus toch met een wat beter gevoel de korte feestdagenstop in. De eerstkomende wedstrijd voor de ploeg van trainer Bram Rog staat op het programma voor zaterdag 7 janu ari. In Hendrik Ido Ambacht is middenmoter DVS'69 de tegenstander. VOLLEYBAL - De vrouwenvolleyballers van Rijnmond hebben op de laatste wedstrijddag van 2005 een probleemloze overwinning geboekt te gen Orion, vorig jaar nog de trotse kampioen van de eerste divisie. Orion kon het de ploeg van trainster Saskia van Hintum geen moment lastig ma ken, 4-0. Met zeer secuur en gedreven spel zette Rijnmond de ploeg uit Doetinchem direct onder zware druk, 25-11. In de tweede set leek het even op een echte wedstrijd. Tot 5-5 gingen de beide teams gelijk op maar vervolgens maakte Rijnmond opnieuw korte metten met Orion, 25-12. In de laatste twee sets kwam Orion iets onder de druk van de Rijnmond-vrou- wen uit maar tot setwinst leidde dat geenszins, 25-18 en 25-19. KORFBAL - ODI heeft aan haar bezoek aan de Vlaardingse Westwijkhal twee punten overgehouden. De Schiedamse korfballers speelden afgelo pen zaterdag aanvallend niet fraai maar door vooral goed verdedigend werk kon Oranje Nassau 3 toch met overtuiging worden verslagen, 5-11. De wedstrijd begon rommelig. Pas na een tiental minuten viel de eerste treffer. Vervolgens kreeg ODI de smaak te pakken. Oranje Nassau had an- derzijds geen antwoord op de stugge verdediging van de ploeg van trainer Mart Huijbregts, 0-7. Pas na de pauze begon Oranje Nassau te scoren maar omdat ook ODI regelmatig haar doelpunten bleef meepikken, bleef de winst in Schiedamse handen, 5-11. VOETBAL - Ondanks de belabberde weersomstandigheden was HBSS afgelopen zaterdag tegen Hermandad extra gemotiveerd om drie punten te pakken. Eerder dit seizoen ging de wedstrijd tegen deze tegenstander ver- loren, 1-0, terwijl HBSS toen wel duidelijk het betere van het spel had ge- had. Op eigen veld nam HBSS meteen het initiatief. Er werd goed gecom- bineerd en Hermandad kon slechts gevaar stichten uit dode spelmomen- ten. Toch profiteerde HBSS in de eerste helft niet van het overwicht. De ploeg van trainer Ron van Dijk wist te weinig echte kansen te creeren. In de tweede helft kreeg HBSS alsnog haar beloning voor het goede combi- natiespel. Door doelpunten van Tuncay Yildiz en invaller Rodney de Wolf, 2-0, kunnen de Schiedammers met een goed gevoel de winterstop Judoka Dogan Tekin ontving zijn 'kampioensschaal' uit handen van wethouder Habermehl. Foto Roger van der Kraan SCHIEDAM - In samenwerking met de Rpdio Schiedam en LOOK TV heeft de gemeente Schiedam afgelopen zaterdag alsnog de Schiedamse kampioenen kunnen huldigen. In het nieuwe complex van voetbalvereni- ging Hargasport was een alternatieve huldiging voorzien omdat het jaar- lijkse Sportgala wegens bezuinigingen van de agenda was verdwenen. De behoefte aan een sporthuldiging bleek groot bij de Schiedamse sporters want de sportkantine op Harga was zaterdagmiddag tussen 14.00 en 15.00 uur afgeladen vol. Ter plaatse werden in korte tijd alle kampioenen door sportwethouder Habermehl voorzien van een zilveren kampioensschaal. Na 15.00 uur kreeg de bijeenkomst een informeler tintje en werden de kampioenen live voor de radio geinterviewd. LOOK TV deed in een ande re hoek van de Hargasport-kantine hetzelfde. Het resultaat van deze vraag- gesprekken wordt in drie delen op televisie getoond. Het eerste deel was donderdag 22 december om 12.00 uur te zien. De LOOK TV-uitzending wordt daarna elk heel uur herhaald. De lokale omroep toonde zich na af loop bijzonder in haar noppetjes met de huldigingsmiddag. „Als je zoiets organiseert, moet je natuurlijk maar afwachten of de sporters dat ook seri- eus nemen. Maar dat was gezien de opkomst zeker het geval!" SCHAKEN - Na twee achtereenvolgende nederlagen heeft schaakvereni- ging Groenoord dit seizoen eindelijk weer eens het zoet der overwinning mogen smaken. Juist tegen Moordrecht waarvan de afgelopen twee jaren steeds nipt was verloren, zette het herstel van de Schiedamse schakers zich in. Groenoord nam na de overwinningen van Arie Verschoor, Hans Uiten- broek en een remise van Cor de Zwart tegen Moordrecht een uitstekende uitgangspositie in. Deze werd echter nog bijna uit handen gegeven, 3,5- 3,5. Het gewicht van de wedstrijd kwam daardoor plots volledig op de schouders van Peter Nederhand. In deze slotpartij voerde Nederhand, na een eerder afgeslagen remise-aanbod, de druk op zijn tegenstander almaar op zodat Groenoord alsnog de eerste winstpunten van het seizoen pakte, 4,5-3,5. Op 9 januari volgt voor Groenoord nu de zware klus tegen titelfavonet Erasmus. BRIDGE - Bridgeclub Spaland maakt een stormachtige groei door. Met de ingang van het nieuwe jaar kan de jonge Schiedamse club in een klap weer twintig nieuwe bridgers aan haar ledenlijst toevoegen. Als gevolg van deze spectaculaire aanwas heeft be Spaland besloten om de lopende competitie voortijdig af te sluiten en in januari met een nieuwe wedstrijd- cyclus te beginnen. Daarmee werden de huidige koplopers Con van der Handel en Andre Kouwenhoven (gemiddelde score 61,97 procent) uitge- roepen tot winterkampioen. maaspostwaterweg@redactie. maasstad. 1 i.nl ^Wiaudienst Rijnn,0 De DCMR Milieudienst Rijnmond behandelt klachten over stank, stof, lawaai en andere overlast van bedrijven in het Rijnmondgebied. Hieronder leest u een toelichting op een deel van de 157 klachten die van 19 tot 22 december zijn binnengekomen. Bewoners ongerust over chloorgasontsnapping Dinsdag 20 december ontstond bij chemisch bedrijf Akzo Nobel Chemicals aan de Welplaatweg in Rotterdam-Botlek een lekkage waarbij circa 200 kilogram chloor is vrijgekomen. De lekkage was ontstaan door een klein gaatje in een leiding van een koelinstallatie. De brandweer heeft een waterscherm gelegd over de installatie, waardoor het chloorgas werd verdund. Na enige tijd kon de druk van de koelinstallatie worden gehaald, waardoor de lekkage langzaam minder werd en uiteindelijk stopte. De Welplaatweg is tijdens het incident afgestoten geweest. Personeelsieden van de omliggende bedrijven zijn door de bedrijfssirenes gewaarschuwd om binnen te blijven. Om de medewerkers te waarschuwen werden de bedrijfssirenes gebruikt. Negentien mensen die op het bedrijfsterrein waren, zijn uit voorzorg ter plaatse medisch onderzocht. Akzo, de brandweer en de DCMR hebben tijdens het incident constant metingen verricht. Aan het begin van het voorval werd een kleine concen trate, onder de toegestane waarde, op het bedrijfsterrein gemeten. In de omliggende woongebieden was geen chloorgas aanwezig. De meldkamer van de DCMR ontving onder andere uit Spijkenisse, Vlaardingen en Schiedam vragen van ongeruste bewoners en scholen of zij binnen moesten blijven. Dat was niet nodig omdat er geen concen trates chloorgas waren gemeten. Milieuklachtenrapport 2005 Begin januari verschijnt het Milieuklachtenrapport 2005. Hierin vindt u een totaalbeeld van de klachten van het afgelopen jaar, de verschillende bronnen en veroorzakers. Belangstellenden kunnen een exemplaar van het rapport bij de DCMR opvragen. De rapportage staat vanaf dezelfde week ook op internet (www.dcmr.nl). Laatste advertentie van 2005 Dit is het laatste bericht van het jaar. De volgende advertentie verschijnt op woensdag 4 januari 2006. Het afgelopen jaar heeft u elke week kunnen lezen hoe de DCMR milieuklachten in de regio Rijnmond behandelt. U kunt altijd reageren op onze advertenties. Telefonisch (010 2468000) of met een e-mail dcmr@dcmr.nl. Schrijven kan natuurlijk ook: postbus 843, 3100 AV Schiedam, ter attentie van Communicdtie. Uw reacties kunnen wij gebruiken om onze berichtgeving te verbeteren. De meldkamer van de DCMR altijd bereikbaar De medewerkers van de meldkamer zijn 24 uur per dag, dus ook tijdens de feestdagen, aanwezig om uw klachten te behandelen. U kunt de meldkamer telefonisch bereiken of via internet. Wij wensen u een gezond milieu toe in 2006! De milieuklachtentelefoon: (010) 47 33 333 (24 uur per dag). Of uw klacht via internet: www.dcmr.nl/milieuklacht.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2005 | | pagina 12