rvicf Populaire Scarlett Johansson in hi-tech thriller The Island' 25% OPENHUISKORTING 3* Win een Duingalow winterarrangement! 0909 - 50 10 699 agenda 'Rotterdams' brengt de geur van vers brood terug Unieke lezersaanbieding op een cursus naar keuze van de SKVR SKVR maasstad juzzei t 4 as I i Woensdag 11 januari 200 cx62 MUZIEK A De Amerikaanse Scarlett Jo hansson is momenteel een van de meest gevraagde actri- ces in Hollywood. Deze maand verschijnt 'Match Point', de nieuwe film van Woody Allen, waarin zij een hoofdrol speelt. Op dvd ver- scheen onlangs 'In Good Company' en vanaf deze week is de technothriller 'The Island' te huur en te koop op dvd. Een spectacu- laire hi-tech actiethriller waarin zij speelt naast de eveneens populaire Ewan McGregor. Scarlett Johansson is op het moment een van de populairste actrices van Hollywood. Binnenkort is zij in de bioscoop te zien in een nieuwe film van Woody Allen. weekbladen Wat te denken van een kunstzinnige cursus bij de SKVR? Nu extra voordelig, want op vertoon van deze bon ontvang je maar liefst 25% korting op bijna al onze korte cursussen en jaarcursussen tijdens het Open Huis op zondag 15 januari. Bijvoorbeeld: Interieur in de praktijk van €134 voor €101 Salsa van €131 voor €105 Peuterdansvan€59voor€44 Basis fotografie digitaal van €200 voor €150 Jij en de computer van 72 voor 54 Popkoor van 79 voor 59 Kennismaken met instrumenten van 52 voor 39 Columns schrijven van 123 voor 92 Toneelspelen van 192 voor 144 Op de planken van 72 voor €54 Kijk voor meer informatie over het aanbod en deze aanbieding op www.skvr.nl maass KUNST VOOR ALLE ROTTERDAMMERS Heerlijk genieten van de winterse gezelligheid op een vakantiepark in Nederland? Op vakantiepark Duinrell kan dat in de huiselijk ingerichte en van alle gemakken voorziene Duingalows. Gelegen in een prachtige omgeving zult u zich geen moment vervelen. Het arrangement bestaat uit: een midweek- of weekendverblijf in een zespersoons Duingalow, dagelijks onbeperkt toegang tot het Tikibad en eenmaal toegang tot de Tikisauna. Verder zijn de reserveringskosten, toeristenbelasting, water, elektra, BTW, bedlinnen en eindschoonmaak bij de prijs inbegrepen. Kijk voor meer informatie op: www.duinrell.nl of bel 070 - 51 55 258. Zo doet u mee! Los het Zweedse raadsel op. In de genummerde vakjes leest u de oplossing. Die oplossing kunt u van woensdag 11 t/m dinsdag 17 januari 2006 doorgeven via U kunt zo vaak bellen als u wilt. En wie vaker belt, heeft meer kans... ----- Weena Zuid 33, ROTTER DAM Sound Architecture. 13 jan; 23.00-03.00 Mr BAG presents BUMpy*. Een sexy en soulful 'underground' avond voor BUMs (muzikale zwervers) waarin de grenzen van diverse muziekstijlen wor- den verkend en verlegd. Met Mr. Bag, DJ Cream and friends en MC Truus Trendy. 19jan; 21.00-03.00 Discotheek-Podium-Cafe-T erras Plan-C,Slepersvest 1, ROTTERDAM Clash of the Coverbands. 13 jan Huphter. 14 jan Dizzy, 's-Gravendijkwal 129, ROT TERDAM Dizzy Jazz Orchestra from Bach to Ba- sie. O.l.v. Rend Stegman. 15 jan: 14.30 DizzySessie. t/m 23 jan (beh. zo di wo do vr za); 22.00 Peter Beets trio. 17 jan; 22.00 Auratones. Jazz met Rolf Delfos alt/te- norsax, Peter Broekhuizen baritonsax/ fluit, Marcel Reijs trompet, Erwin Hoorweg keys, Tjeerd van Zanen gitaar, Arthur Lijten drums en Boudewijn Lu cas bas. 18 jan; 22.00 Doelencafe, Schouwburgplein 52, ROTTERDAM Flamencoconcert. Flamenco-ensembles Rotterdam Academy for World Music. 15jan; 14.30 Sorgh Hoop, Schiedamse Vest 91- 93, ROTTERDAM Salsa. Dansen op salsa, merengue, zouk en bachata. Met dj's Rojo, alfredo en Caliente. Gratis salsaworkshop (22.45 23.15 uur). t/m 31 mrt (beh. zo ma di wo do za); 22.45-04.00 Worldmusic Latin 70's/80's. Dansen op muziek van DJ Caliente. t/m 25 mrt (beh. zo ma di wo do vr); 23.00-04.00 Theater Cafe Floor, Schouwburg plein 28, ROTTERDAM Hou je vast (2+). Zingend en vertellend neemt Ageeth de Haan het publiek mee naaroma's vetjaardag. 15 jan; 11.00 Worm, Achterhaven 148, Rotterdam Tone Dailing Attica I Brok, Van Deuren, Deeters en Zuydervelt. Een avond met twee zeer verschillende be- naderingen van Improvisatie en een kor- le maar gedenkwaardige multimedia performance. 13 jan; 20.30 Nutters, Harries. Habbestad special guest. Deze groep is een onderzoeks- project naar de scherpe randjes op het snijvlak van semi-geimproviseerd en halfgestructureerd spelen. Wat je krijgt als je de Noorse post-Omette Coleman jazz afroomt; een fantasierijk .abstract klinkende bassist, die volkomen zijn ei- gen weg zoekt. 18 jan; 20.30 Concert- en congresgebouw de Doe- len, Schouwburgplein 50, ROTTER DAM RPhO: Berg, Verbey en Schumann. Rotterdams Philharmonisch. Dirigent: Markus Stenz. Klarinet: Sjef Douwes. Met: Berg-Pianosonate; Verbey-Klari- netconcert (wereldpremiere); Schu mann - Derde symfonie Rheinische. 19.15 uur Emile Wennekes interviewt Sjef Douwes en Theo Verbey. 19.30 uur inleiding voor jongeren van 11 t/m 16 jaar met een Verkenner II a. 13 jan; 20.15 Lunchconcert. Rotterdam Philharmo nisch Orkest. Dirigent: Nikolai Alexeev. Sjostakovitsj - Delen uit Vier- de symfonie. 18 jan; 12.45 Concert- en congresgebouw de Doe- len, Schouwburgplein 50, ROTTER DAM, Eduard Flipse Zaal Dig d'Diz. Het eigenzinnige en dynami- sche Dig d'Diz bestaat uit baritonsaxo- fonist Jan Menu, gitarist Maarten van der Grinten en bassist Jan Voogd. I.s.m. Stichting Jazz International Rotterdam. 13 jan; 20.30 Kamermuziek met Kees Hulsmann. M.m.v. leden v.h. Rotterdam Philhar monisch Orkest. Met: Mozart - kamer muziek voor strijkers en piano. 14 jan; 20.30 Qawwal Bahauddin party. Als kind uit een muzikale familie waarvan de wortels teruggaan tot de veertiende eeuw, is een van de belangrijkste verte- genwoordigers van de oorspronkelijke traditie van de qawwali. het traditionele soefisch-islamitische lied. 19 jan; 20.30 Concert- en congresgebouw de Doe- len, Schouwburgplein 50, ROTTER DAM, Grote Zaal Rotterdams Kamerorkest. Het eigen Rotterdams Kamerorkest, o.l.v. Conrad van Alphen, geeft in een notendop een overzicht van een paar belangrijke ont- wikkelingen in de twintigste en vroege eenentwintigste eeuw. M.m.v. John-Ed ward Kelly - saxofoon. Jeths - Arcate; Kox - Face to face; Vasks - Strijkkwartet nr.3. 12 jan; 20.15 uur Limburgs Symphonie Orkest. O.l.v. Ed Spanjaard. Met Liza Ferschtman (viool) Wagenaar - Ouverture De Getemde Feeks; Tsjaikovski - Vioolconcert; Brahms - Tweede Symfonie. 14 jan; 19.30 Groot Johann Strauss Gala met ballet. Het nieuwe jaar wordt feestelijk inge- luid met het Grote Strauss Nieuwjaars- gala. Het Strauss Festival Orkest onder leiding van Lev Liaj brengt een pro- gramma met de wereldberoemde mar- sen, walsen en polka's uit de Weense keizertijd. 15 jan; 20.15 Orchestra of the Age of Enlightenment en Cappella Amsterdam. O.l.v.Gustav Leonhardt. 16 jan; 20.15 Concert- en congresgebouw de Doe- len, Schouwburgplein 50, ROTTER DAM, Jurriaanse Zaal Latin Vocal Explosion. Door Cubop Ci ty Big Band. Samen met de Antilliaanse zangeres Izaline Calister en het Brazili- aans-Nederlandse fenomeen van de band Zuco 103, Lilian Vieira, zal deze 20-koppige band de Doelen op zijn kop zetten. 14 jan; 20.15 Beaux Arts Trio. De reeds vorig jaar be- proefde succesformule van een hele dag in het teken van een deel van het oeuvre van een componist begint dit seizoen met een prachtige dag in drie delen rond Schuberts Pianotrio's. 15 jan; 11.00, 14.00 en 15.00 Takacs Quartet. Het ensemble dat dertig jaar geleden ontstond aan de Franz Liszt Academie in Boedapest heeft in al die jaren ook al menige prijs gewonnen. Mozart - Strijkkwartet nr. 19 in C 'Dis- sonanten', Borodin - Strijkkwartet nr.2 in D 'Nocturne', en Schubert - Strijk kwartet nr.14 in d D810 'Der Tod und das Madchen'. 17 jan; 20.15 Concert- en congresgebouw de Doe len, Schouwburgplein 50, ROTTER DAM, Willem Burger Zaal Djura en Imetlaa - Berber Festival. I.h.k.v. het Rotterdams Berber Festival kunt u kennismaken met de Noord-Afri- kaanse berbermuziek, de Amazigh-mu- ziek. 14jan; 19.45 Rotterdamse Schouwburg, Schouw burgplein 25, ROTTERDAM I] Barbiere di Siviglia (Rossini). De Duitse regisseuse Anette Leistenschnei- der transformeert deze opera tot een ca- bareteske en komische voorstelling met een jaren-vijftigsausje. Stichting Inter nationale Opera Producties. 12 jan; 20.15 Dede le taxi. Dede schuwt de dag. Hij rijdt alleen 's nachts in zijn taxi en heeft daar zo zijn redenen voor. Overdag be- steedt hij zijn tijd aan iets anders, aan ie- mand anders. Iemand waarmee hij een zeer sterke band heeft en voor wie hij graag wil zorgen. Regie: Paul Koek. 14 jan; 20.15 Sweetheart Come. Hallucinerende zee- mansballade van operamaker/compo- nist Mariecke van der Linden en tekst- schrijver Maijolein Bierens. In Swee theart Come wordt de bemanning ver- tolkt door zes musici die acteren en zin- gen, terwijl de sirenen worden gespeeld door twee operazangeressen. 19 jan; 20.30 Theater Zuidplein, Zuidplein 60-64, ROTTERDAM, Grote Zaal Lange Frans en Baas B. Een hiphop- tocht door een landschap van liefde, pijn, verdriet, geluk, hun muziek en hun vriendschap.In februari 2005 won het duo een Edison voor het album Supervi- sie. Een maand later kregen ze de 3FM Award voor de single Zinloos. 12 jan; 20.00 De Wereldband: Lekker warm (reprise). Zes weergaloze muzikanten, muziek uit alle windstreken en eigen composities. Swingende nummers, gekke scenes en heel veel muzikaal vakmanschap. Sinds het vooijaar van 2003 is Karel de Rooij (Mini van Maxi) artistiek adviseur en regisseur van De Wereldband. 18 jan; 20.00 Theater Lantaren/Venster, Gouver- nestraat 133, ROTTERDAM Music For Speakers Amplified. Neder- lands label en producerscollectief dat akoestische en elektronische experi- menten combineert, waarbij invloeden uit o.a. de jazz, ambient, electro en dan- cemuziek samensmelten. 12 jan; 22:30 Joey Calderazzo. Een van de meest ei- gentijdse solisten speelt van zijn nieuwe album Haiku. Het ideale concert voor alle jazzpianoliefhebbers. 13 jan; 21.00 Erie Vloeimans Fugimundi. Presentatie van de nieuwe cd Summersault van het trio Fugimundi met Eric Vloeimans. Be- zetting: Eric Vloeimans - trompet; Har- men Fraanje - piano; Anton Goudsmit - gitaar. 14 jan; 21.00 Nu Moon Laboratory. Tweewekelijks evenement met muziek- en beeldexperi- menten. gehost door een vast team van vj's, dj's en muzikanten. I.v.m. het IF- FR vindt Nu Moon Laboratory in janua ri in twee opeenvolgende weken plaats. t/m 16 jan (beh. zo di wo do vr za); 20.00-23.30 Fiets. Door Palinckx i.s.m. Peter Win- nen en Tg. Drieons. Muziektheater over de innige driehoeksverhouding tussen wielersport, media en commercie. Fiets is een fysieke compositie voor spelers, strijkers, hoorn. elektronica, camera's en machines. 18 jan; 20.30 Lefties Soul Connection. Harde onge- polijste instrumentale funk en soul aan- gevuld met moderne invloeden uit de hiphop en breakbeat, waardoor de broeierige mix ontstaat waarmee deze band inmiddels een internationale live- reputatie heeft opgebouwd. 19 jan; 22: 30 Grote- of St. Laurenskerk, Grote- kerkplein 27, ROTTERDAM Cantatedienst. Laurenscantorij o.l.v. Wiecher Mandemaker, met Hieke Mep- pelink - sopraan, Annette Vermeulen - alt, Arco Mandemaker - tenor en Jan Douwes - bas. Met werk van Johann Se bastian Bach. Jan Pietersz. Sweelinck en Melchior Franck. 15 jan; 19.00 Hoflaankerk, Hoek Hoflaan/Oude Dijk, ROTTERDAM Orgelconcert. Gottfried Drywa, orgel. 18 jan; 12.30 Baja Beach Club, Karel Door- manstraat 10-12,ROTTERDAM Champagne Night. Iedere donderdag gratis champagne voor alle dames! t/m 24 feb (beh. zo ma di wo vr za); 22.30 Ladies Night. Iedere zondag gratis cocktails voor de dames! t/m 26 feb (beh. ma di wo do vr za); 22.30 Bluessocieteit L'Esprit, Wendeldijk 25, ROTTERDAM Stefan Schill Bluesband. Rhythm Blues uit Nederland. 14 jan Nighttown, West-Kruiskade 26-28, ROTTERDAM Paul Elstak Birthday Weekend. Hardco re. Line-up: Paul Elstak, D(IT), Dione, Endymion, Evil Activities, Neophyte, Outblast, Panic, MC Ruffian, Bad Boyz, Darkraver, Rob MC Joe, Stanton, The Viper and Yves. 14 jan; 23.00 Tea Time Funk. De eerste en enige funk- en soulmiddag van Rotterdam. Zoals altijd neemt DJ Bootsy Paul je mee terug in de tijd op een rookvrije dansvloer! 15 jan; 14.00 Nighttown, West-Kruiskade 26-28, ROTTERDAM, Theater Cafe Slik. De Slik is het logische gevolg van een steeds breder uitgedragen electro- nisch eclectisme in de muziek. Elke week weer zullen dj-residenten het bre- de pallet van de hedendaagse dansmu- ziek aan bod laten komen. Live, electro, nederhop, classics, house, rock, funk, minimal, breakz, etc. t/m 23 feb (beh. zo ma di wo vr za); 22.00 The Crib. De altijd funky woensdag- avond met DJ Chuckie, Madstyle of Sir Edward, t/m 25 jan (beh. zo ma di do vr za); 24.00 Nighttown, West-Kruiskade 26-28, ROTTERDAM, theater Dreadlock Pussy. Nu-Metal. Support: Mindscan en Mindfold. 13 jan; 21.00 Now Wow, Maashaven ZZ 1, Rot terdam Hipsters. 14jan; 23.00-06.00 C5 Jazz, Schiehaven 11, ROTTER DAM Lazy River Jazzband. Dit orkest is con stant bezig hun repertoire te vernieuwen waardoor hun optredens in binnen-en buitenland steeds vers, levendig en en- thousiast zijn! 15 jan; 15.00 De Schiecentrale, Lloydstraat 5, ROTTERDAM Sioh Maluku. 14 jan; 21.00 WDMC: t/m 27 feb (beh. zo di wo do vr za);19.00-21.00 Holland Casino Rotterdam, Weena 624, ROTTERDAM Benny Neyman. 19 jan; 21.00 Off—-Corso, Kruiskade 22, ROT TERDAM We all love 80's 90's. De lekkerste hits uit de jaren 80 en 90! Met de We all love 80's 90's dj's. 14 jan; 23.00- 05.00 Waterfront, Boompjeskade 10, ROT TERDAM Thunderdays-special: The King Khan BBQ Show! Elementair, laag bij de grondse en slechtriekende variant van minimale Rhythm'n'Blues en rauwe gooi-en-smijt-wildemansrock'n'rolll2 jan; 21.00 door Vincent Wernke Amper tien jaar oud debuteerde de in New York geboren Scarlett Jo hansson op het witte doek. Ze was in 1994 te zien in 'North' van Rob Reiner. Een jaar later was ze de te- genspeler van Sean Connery in 'Just Cause'. Na nog wat rollen in minder succesvolle films brak ze in 1998 door met 'The Horse Whisperer', waarin ze schitterde tegenover Robert Redford. 'Ghost World' (2001) en 'The Man Who Wasn't There' waren nog uitschie- ters, maar daarna koos ze enkele minder geslaagde rollen. Ze keerde terug aan de top nadat ze door Sop hia Coppola was gevraagd voor de hoofdrol in 'Lost in Translation'. De film werd een succes in de filmhuizen en Johansson had de rollen voor het uitkiezen. Ze was onder meer te zien in 'Girl with a Pearl Earring', 'A Love Song for Bobby Long' en 'In Good Compa ny'. De grootste prodUctie waarin ze tot op heden te zien is geweest was de hi-tech actriethriller 'The Island' van Michael Bay ('Arma geddon', 'Bad Boys', 'Pearl Har bor'). „Ik vond het erg leuk dat Michael Bay mij zag als hoofdrol- speelster in deze film, juist omdat ik hiervoor vooral alternatieve films had gemaakt. Je kunt jezelf wel voor je zien in allerlei verschil lende rollen, maar dat is niet altijd zoals de filmwereld dat ziet. Dat hij mij in deze rol zag vond ik daarom verrassend en leuk", liet ze in een interview weten. Johansson speelt in deze film naast Ewan McGregor. Hij speelt Lin coln 6 Echo, die samen met hon- derden anderen in een soort afge- sloten gemeenschap woont. Alles en iedereen wordt streng gecontro- leerd in deze kille en steriele we- reld, waar elektronische polsband- jes, camera's en vernuftige compu- terprogramma's ervoor moeten zorgen dat niemand kan ontsnap- pen. Deze mensen zitten hier om dat de wereld buiten besmet is ge- raakt na een ramp. Lincoln 6 Echo vertrouwt het echter niet. Hij gaat hij steeds meer vraagte- kens zetten bij de dingen die hij om zich heen ziet gebeuren. Waarom draagt iedereen dezelfde witte kle- ding? Waarom is er geen ruimte voor intieme contacten? En, mis- schien wel het belangrijkste, hoe worden de prijzen verdeeld in de loterij? Schijnbaar willekeurig wordt elke keer een reis verloot naar 'The Island', zogenaamd het laatste stukje paradijs op aarde. Jules Deelder presenteerde het nieuwe brood. Wie goed kijkt ziet ook zijn beeltenis op de broodzak staan. foto: Rob Kamminga ROTTERDAM - Kent u dat ge- voel nog? Die geur van vers ge- bakken brood die uw neusvleugels kietelt terwijl u de warme bakker passeert? Maar al te vaak blijft die lekkere lucht tegenwoordig achter- wege, want brood wordt meestal niet meer in de bakkerij maar in de centrale fabriek gebakken. Weg lekkere lucht. Maar bakkerij Klootwijk gaat daar iets aan doen. De geur van brood keert terug, be- loofde de bakkersfamilie afgelo- pen maandag op haar nieuwjaars- receptie. Vanaf zaterdag 12 januari zal de vertrouwde lucht van vers brood weer rond de bakkerijen van Klootwijk hangen. De lucht zal af- komstig zijn van een nieuw brood met de naam 'Rotterdams'. Samen met graanspecialist Meneba, ook al zo'n oer-Rotterdams bedrijf, is een viertal broden ontwikkeld die voorgebakken de centrale bakkerij verlaten en in de winkel worden afgebakken. Voeg daarbij de beel tenis van Jules Deelder en een sky line van Rotterdam op de nieuwe broodzak en het zal duidelijk zijn dat Rotterdam voor een 'broodre- volutie' staat. Bakker Klootwijk is al jaren een begrip in Rotterdam en omstreken. „We willen een mooi assortiment voor onze klanten bieden", ver- klaart Aad Klootwijk bij de intro- ductie van het nieuwe brood. En dat assortiment grijpt nu dus ook terug op het succes van ambachte- lijk gebakken brood. Het nieuwe brood zal de hele dag in de winkels worden afgebakken en alleen die lucht al zal ongetwijfeld klanten naar binnen lokken. Met de hulp van natuurlijke grondstoffen zal het brood extra lang vers blijven en ook na invriezen zijn versheid be- houden. Er zijn zoals gezegd vier smaken: Wit, Zonnepit, Vezel en Stoer Donker. Tien minuutjes af- bakken in de winkel en de klant krijgt vers gebakken brood met een krokant korstje. Klootwijk garan- deert dat er altijd vers gebakken brood voor de klanten klaar zal lig- gen, van 's ochtends vroeg tot 's avonds laat. Mocht dat toch niet zo zijn, dan krijgt de klant een garan- tiebon met korting voor de volgen- de aankoop! De eerste klanten van het nieuwe brood waren maandag vier kinde- ren, die het brood van niemand minder dan Jules Deelder kregen aangereikt. „Ik heb het al tot de helft uitgehold", aldus een kau- wende Deelder. „Dat deed ik vroe- ger ook, als ik voor mijn moeder brood moest halen. Zonder brood ga je dood. En brood moet naar brood ruiken en niet naar een schoonmaakmiddel." Aan die wens is voldaan en dus prijkt Deci der's tronie voortaan op de brood zak van 'Rotterdams'. 'Zwart, blank, geel of rood, heel Rotter dam eet Klootwijks brood', heeft de nachtburgemeester van Rotter dam, als altijd in zijn lijfkleur zwart gekleed, er op gedicht. 'Rotterdams' wordt de komende weken in een grote campagne aan de man gebracht. Met opvallende groengele banieren bij de bakkerij en, en advertenties en waardebon- nen voor een gratis halfje brood in Maasstad weekbladen - hou die voorpagina's dus in de gaten! - zal niemand om 'Rotterdams' heen kunnen. Is het brood op zichzelf al lekker genoeg om te kopen, de klanten kunnen ook nog worden verrast met een gratis tochtje met de Spido of een beauty-arrange ment. En de introductieprijs van nog geen euro maakt het wel heel aannemelijk dat Rotterdam straks massaal aan het 'Rotterdams' slaat. Wie er naar op zoek gaat, hoeft zijn neus maar achtern^te gaan... Maar zijn de winnaars wel zo wil lekeurig en wat gebeurt er eigen- lijk met ze? Snel wordt duidelijk dat onderzoek naar zijn vragen en vermoedens niet op prijs wordt gesteld. Wan- neer Lincoln 6 Echo dit samen met Jordan 2 Delta (Johansson) toch doet, komt hij erachter dat alle per- sonen in de afgesloten wereld klo- nen zijn van echte mensen, be- doeld om lichaamsdelen af te staan wanneer de opdrachtgevers daar behoefte aan hebben. Steeds werd aangenomen dat deze klonen geen menselijke eigenschappen zouden bezitten, maar nu blijkt het tegen- deel waar. Lincoln en Jordan ont- snappen om hun ontdekking open- baar te kunnen maken, maar moe ten buiten heel wat obstakels over- winnen. Het tempo ligt hoog in de dik twee uur die 'The Island' duurt. De film speelt zich af in de wereld van 2019, waarin alles er moderner en sneller uitziet. De decorafdeling heeft z'n best gedaan, want het ziet er allemaal prachtig uit. Van het immense, industrieel aandoende gebouw waar de klonen verblij- ven, tot de bijzondere trein en an- dere snelle voertuigen. Het came- rawerk en de montage zijn razend snel, waardoor je als toeschouwer op het puntje van je stoel blijft zit ten. Hoogtepunten zijn een achter- volgingsscene met een soort vlie- gende waterscooters en de scene waarin tientallen treinwielen op de weg belanden. Inhoudelijk valt er best het een en ander aan te merken op 'The Is land', dat echter wel tot nadenken stemt over klonen en medische ethiek. De sterke Ewan McGregor (die een dubbelrol speelt) en Scar lett Johansson (die meer kan dan ze in deze film mag laten zien) ge- ven 'The Island' extra cachet. 'The Island' draait vooral het om het plaatje en de actie. Dat kunnen we wel overlaten aan Michael Bay, die vooral in het tweede deel van de film alle remmen losgooit. Goed, de slotscene is te Amerikaans, maar verder valt er genoeg plezier aan 'The Island' te beleven. Tegenover deze actiefilm staat 'Match Point', de nieuwste film van Woody Allen. Ook hierin speelt Scarlett Johansson een van de hoofdrollen. Na deze film is ze te zien in de volgende Woody Al len 'Scoop', 'The Black Dahlia' van Brian DePalma en 'The Presti ge' van Christopher Nolan. Eens te meer een bewijs dat iedereen op dit moment met haar wil werken. „Toen ik als actrice begon, had ik geen verwachtingen", zei ze hier zelf over. „Ik kon alleen maar ho- pen dat ik altijd als werk zou heb ben. Het succes van nu kun je nooit voorzien, maar ik ben er vanzelf- sprekend erg blij mee." Voorwaarden: - Deze korting is niet geldig in combinatie met andere kortingen. - Korting geldtzolang de voorraad strekt, en vol is vol. - Cursussen met een wachtlijst maken geen deel uit van deze actie. Kijk voor een overzicht op www.skvr.nl. - Korting geldt alleen tijdens het Open Huis. - Korting is alleen geldig tegen inlevering van originele bon op 15 januari in ons gebouw aan de Hennekijnstraat 6 ofde Eendrachtsstraat 12a. - Korting geldt voor cursussen vanaf €50,-. weekbladen beroep vruchten- verzet atmosfeer kookgeret klein onder- wijzen kieur groet dichterbij vleespastei vermelden waardeloos ding verbond T- gebjwte- deffkend ontsieren vuif, goed plotseiing oadans motorraces het afzien van van jaren teugje ingenieur bloem scheut moedig zangstuk voertuigen mestvork bekoorlijk leis gedeelte vogel T koud on- beweeglijk voorzetsel uitina van verariet nikkel harden dak- bedekking tekens geven deurkruk Vul hier de gevonden letters in en bel het gevonden woord door via 0909-50 10 699. 1 2 3 4 5 6 2006 - puzzel en win services Over de uitslag kan niet gecorrespondeerd worden. Prijswinnaars ontvangen automatisch schriftelijk bericht. De oplossing uit nummer 46 is: ontwerp- Een Tedora bedelarmband is gewonnen door: W. van Bommel, Bieiswijk; R. Barendrecht, Dordrecht; A. Spiering, Dordrecht; R. Mogendorff, Rhoon; J. Hoogcarspel, Rotterdam H. Smit, Rotterdam; P. Sigmond, Schiedam; J. Beltz, Spijkenisse; P. Gelderblom, Spijkenisse; A. Roskam, Tinte.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2006 | | pagina 16