I www.schiedam.nl HOUD AMREF FLYING DOCTORS IN DE LUCHT. HELP AFRIKA. OM ZELF EEN MENSWAARDIG BESTAAN OP TE BOUWEN. GIRO 8829 IN LEIDEN. TEL 071-576947t OF WWW.AMREF.NL gemeente Schiedam Wet bodembescherming Week 2 Woensdag 11 januari 2006 I Bouwzaken H Beschikking rijksmonument B Aanwijzing gehandicaptenparkeerplaatsen Wet bodembescherming Ontwerpbeschikking rijksmonument d Welstands- en Monumentencommissie Gewijzigde vaststelling bestemmingsplan "Spaanse Polder en's Graveland 2004" Gemeenteberi Beschikking Onderwerp Op grond van artikel 28 van de Wet bodembescherming hebben burgemeester en wet- houders van Schiedam bodemonderzoeksgegevens ontvangen voor de locatie stortplaats plangebied fase 5 Schieveste aan de Delflandseweg 6 te Schiedam, kadastraal bekend onder sectie I, nummer(s) 4771, 5680 en 5998. Burgemeester en wethouders van Schiedam zijn voornemens om op grond van de gegevens uit de bodemonderzoeken te besluiten dat: - op de locatie sprake is van een geval van ernstige bodemverontreiniging als bedoeld in artikel 29 van de Wet bodembescherming; - voor de locatie bestaat geen noodzaak voor het uitvoeren van saneringsmaatregelen als bedoeld in artikel 37 van de Wet bodembescherming; - voor de locatie wijzigingen van het gebruik van de bodem die de contactmogelijk- heden met de verontreiniging doen toenemen, gemeld dienen te worden aan burge meester en wethouders van Schiedam. Inzage U kunt de beschikking en de overige van belang zijnde stukken vanaf 10 januari 2006 gedurende 6 weken op de volgende plaatsen inzien: - bij de balie Bouwen Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1 maandag 12.00 tot 16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 8.00 tot 16.00 uur en donderdag van 8.00 tot 20.00 uur, telefoon 2465565. Beroep Tegen dit besluit kunnen belanghebbenden ingevolge artikel 8:1 van de Algemene wet bestuursrecht beroep instellen bij de afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. De termijn voor het indienen van een beroepschrift bedraagt 6 weken. De termijn voor het indienen van een beroepschrift vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit ter inzage is gelegd. Krachtens artikel 6:16 van de Algemene wet bestuursrecht schorst het beroep de werking van dit besluit niet. Gelet hierop kan - als tegen dit besluit beroep wordt ingesteld - inge volge artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht, in verbinding met hoofdstuk 20 van de Wet milieubeheer, en in verbinding met artikel 36 van de Wet op de Raad van State, bij de voorzitter van de afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag, een verzoek tot het treffen van een voorlopige voor- ziening worden ingediend. Wij verzoeken u een kopie van dit verzoek om voorlopige voorziening toe te zenden aan burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer Korving van de afdeling Bouwen en Milieu, telefoon (010) 2465613. Wbb-code: DC060600084/B20 Onderwerp Burgemeester en wethouders van Schiedam hebben een aanvraag om vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ontvangen. Het betreft een aanvraag van R. Buurman om een vergunning voor het wijzigen van het rijksmonument Lange Haven 98. De aanvraag betreft in hoofdlijnen het gedeeltelijk ver- nieuwen van niet historische kozijnen in de achtergevel van het pand, veranderingen aan niet historisch waardevolle onderdelen in het interieur. Daarnaast het realiseren van een dakopbouw en het vernieuwen van niet historische dakkapellen. Burgemeester en wethouders van Schiedam hebben besloten de gevraagde vergunning te verlenen. Aan de vergunning zullen voorwaarden worden verbonden. Inzage U kunt de beschikkingen, de aanvraag en de overige van belangzijnde stukken van 12 januari 2006 tot en met 23 februari 2006 op werkdagen inzien in de stadswinkel: maandag vanl2.00-16.00, dinsdag, woensdag en vrijdag van 8.00-16.00 en donderdag van 8.00-20.00. Beroep Binnen zes weken, gerekend vanaf de dag na de verzenddatum van dit besluit, kan alleen beroep worden ingesteld als u belanghebbende bent en als u een zienswijze hebt inge- bracht tegen de ontwerpbeschikking. Dit is ook mogelijk als u kunt aantonen dat u redelijkerwijs niet verweten kan worden dat u geen zienswijze hebt ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. Uw beroepschrift kunt u richten aan de Rechtbank Rotterdam (sector Bestuursrecht). Omdat het indienen van een beroepschrift de werking van het besluit niet schorst, kan de belanghebbende, een verzoek om voorlopige voorziening (waardoor het besluit wel geschorst kan worden) indienen. Een verzoek om voorlopige voorziening dient te wor den gericht aan de Rechtbank Rotterdam, t.a.v. de Voorzieningenrechter, Postbus 509513007 BM Rotterdam. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan nadat een beroepschrift is ingediend. Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij, op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten: 1de onderstaande plaatsen aan te wijzen als een gehandicaptenparkeerplaats voor een bepaald voertuig, aan te geven door plaatsing van het bord model E6 bijlage I R.W met onderbord: a. Besloten op 26 juli 2005: Schiedamseweg, voor pand nr. 63 b. Besloten op 4 januari 2006: Dr. Schaepmansingel, voor pand nr. 55 2. onderstaande gehandicaptenparkeerplaatsen voor een bepaald voertuig in te trekken door het verwijderen van het bord model E6 bijlage I RW met onderbord: a. Besloten op 28 december 2006: 's-Gravenlandseweg, voor pand nr. 842 b. Besloten op 4 januari 2006: Lekstraat, voor pand nr. 142 Wij wijzen u erop dat u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht tegen deze beslui ten binnen zes weken na de dag van deze bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders kunt indienen. Indiening van een bezwaarschrift schorst niet de werking van het bestreden besluit. Als u dat wilt bereiken, bestaat de mogelijkheid in geval van onverwijlde spoed en gelet op de betrokken belangen een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Arrondissementsrechtbank, d.t.v. de sector Bestuursrecht, Postbus 3981, 3003 BB Rotterdam. Informatie kan worden ingewonnen bij mw. B. Stad, tel. (010) 2465642. Het besluit kan worden ingezien bij het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel, Stadserf 1, gedurende een termijn van 6 weken na de dag van deze bekendmaking. Gei'nteresseerden kunnen over het onderstaande en voor inzage in (archief)stukken nadere informatie verkrijgen bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1, maandag van 12.00 tot 16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 8.00 tot 16.00 uur en donderdag van 8.00 tot 20.00 uur, telefoon 2465565. Ingekomen aanvragen van 27 december 2005 t/m 5 januari 2006: Bouwaanvragen: Aletta Jacobsstraat 22 J. Ronde De la Marplein 51 W. Lunger De Meesterstraat 38 St. Ipse Karel Doormanweg 47 Kerklaan 66 Parkweg Noord Rubenslaan 15 Schiedamseweg/ Nieuwe Damlaan/Hargalaan Mammoet Holding A. Verwaal Over het Water B.V. project Kadewoningen project Watertoren project Mews West project Wintertuin Vobaan Bouw B.V. St. Samenwerkende Ziekenhuizen Schiedamseweg 219 Vlaardingseweg 21 Sloopaanvragen: Broekkade 24 Fred Tessler Teken en Adviesbureau Fred Tessler Teken en Adviesbureau H. Kerkhof dakkapel plaatsen dakkapel plaatsen gevel en interieur veranderen romney loods plaatsen (tijdelijk) en 3 vakwerk- lichtmasten plaatsen raamkozijn in voorgevel vergroten 16 eengezinswoningen bouwen 35 appartementen met stallinggarage bouwen 40 eengezinswoningen bouwen 112 appartementen met 92 stallingplaatsen bouwen woning verbouwen de wijziging betreft het verplaatsen van de back bone van de kelder naar het dak en een beperkte uitbreiding van de 4e verdieping en enige wijzingen van de afdeling dakkapel vergroten funderingsherstel stallen gedeeltelijk slopen N.B. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen een besluit (verleende/geweigerde bouw- en sloopvergunning of -melding) binnen zes weken na de verzenddatum van het besluit (schriftelijk) een gemotiveerd bezwaarschrift bij bur gemeester en wethouders indienen. U wordt verzocht om tegelijkertijd met het indienen van het bezwaarschrift een afschrift van het bestreden besluit mee te zenden. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst, kan de belanghebbende, indien hij/zij van mening is dat de behandeling van zijn/haar bezwa- ren onverwijlde spoed vereist, verzoeken om een voorlopige voorziening (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een verzoek om voorlopige voorziening dient te wor den gericht aan de Rechtbank Rotterdam (sector Bestuursrecht), t.a.v. Voorzieningen rechter, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan nadat een bezwaarschrift is ingediend. Beschikking Onderwerp Op grond van artikel 28 in verbinding met artikel 40, van de Wet bodembescherming hebben burgemeester en wethouders van Schiedam een deelsaneringsplan ontvangen voor de locatie Buitenhavenweg 58 te Schiedam, kadastraal bekend gemeente Schiedam onder sectie L nummer 3920. Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat zij met het deelsanerings plan hebben ingestemd. Voor de besluitvorming hebben wij de verkorte procedure gevolgd als bedoeld in art. 5.3 van de Verordening Bodemsanering Schiedam. Dit betekent dat belanghebbenden geen gelegenheid is geboden om hun eventuele ziens- wijzen aan ons kenbaar te maken. Het bezwaarschrift vormt derhalve de eerste mogelijk heid om een bezwaar formeel onder onze aandacht te brengen. Het besluit om in te stemmen met het deelsaneringsplan hebben wij heden toegezonden aan de aanvrager. Inzage U kunt de beschikking en de overige van belang zijnde stukken vanaf 11 januari 2006 gedurende zes weken op de volgende plaats inzien: - bij de balie Bouwen Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1 maandag 12.00 uur tot 16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 8.00 tot 16.00 uur en donderdag van 8.00 tot 20.00 uur, telefoon 2465565. Bezwaar Tegen deze beschikking kunnen belanghebbenden ingevolge artikel 7:1 van de Algemene wet bestuursrecht bij ons een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. Dit bezwaarschrift moet binnen zes weken na de dag van bekendmaking (verzenddatum) van deze beschik king worden verzonden onder vermelding van "Awb-bezwaar" in de linkerbovenhoek van de enveloppe en het bezwaarschrift. Dit bezwaar moet worden gericht aan burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. U wordt verzocht om tegelijkertijd met het indienen van het bezwaarschrift een afschrift van het bestreden besluit mee te zenden. Krachtens artikel 6:16 van de Algemene wet bestuursrecht schorst het bezwaar de werking van het besluit niet. Gelet hierop kan - als tegen dit besluit bezwaar wordt aan- getekend - ingevolge artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht, in verbinding met hoofdstuk 20 Wet milieubeheer, en in verbinding met artikel 36 Wet op de Raad van State, bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag, een verzoek tot het treffen van een voorlopige voor ziening worden ingediend. Wij verzoeken een kopie van dit verzoek om voorlopige voor ziening toe te zenden aan burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer Korving van de afdeling Bouwen en Milieu, telefoon (010) 2465613. Wbb-code: DC060600270 B30 Kennisgeving beschikking (verkorte procedure) juni 2005 Colofon Stadskantoor Tel.: (010) 246 55 55 Fax: (010) 473 70 21 E-mail: info@schiedam.nl Gemeentelijk Informatiepunt Stadswinkel, Stadserf 1 Tel.: (010) 246 53 04 Postadres Postbus 1501 3100 EA Schiedam Buiten kantooruren voor spoedeisende veiligheidszaken Tel.: (010) 246 54 00 Onderwerp Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend de navolgende aanvraag om vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 te hebben ontvangen. Op 15 november 2005 is een aanvraag ontvangen van Beheermaatschappij Project b.v. om een vergunning voor het wijzigen van het rijksmonument Lange Haven 115. De aan vraag betreft interne wijzigingen in het pand ten behoeve van de realisatie van een woon- functie. Burgemeester en wethouders van Schiedam hebben het voornemen de gevraagde vergunning te verlenen. Aan de vergunning zullen voorwaarden worden verbonden. Inzage U kunt de ontwerpbeschikking, de aanvraag en de overige van belangzijnde stukken van 12 januari 2005 tot en met 23 februari 2006 op werkdagen inzien in de stadswinkel: maandag van 12.00-16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 8.00-16.00 uur en donderdag van 8.00-20.00 uur. Zienswijze Wanneer u een zienswijze hebt over de inhoud van de ontwerpbeschikking kunt u deze tot en met 23 februari 2006 schriftelijk of mondeling kenbaar maken aan burgemeester en wethouders van Schiedam, afdeling Bouwen en Milieu, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Uw persoonlijke gegevens worden niet bekend gemaakt als u hierom, bij voorkeur in een aparte brief, vraagt. Als u behoefte hebt aan een gedachtewisseling over het ontwerp van de beschikking, kunt u daarom telefonisch bij de gemeente Schiedam verzoeken. Een verzoek om een gedachtewisseling kan tot uiterlijk een week voor het einde van de inzage termijn worden gedaan. U kunt te zijner tijd alleen beroep tegen de beschikking instellen als u belanghebbende bent en als u een zienswijze hebt ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. Dit is ook mogelijk als u kunt aantonen dat u redelijkerwijs niet verweten kan worden dat u geen zienswijze hebt ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. De beschikking zal afgegeven worden met in acht name van ingediende zienswijzen. De volgende plannen zijn geagendeerd voor de openbare vergadering van de Welstands- en Monumentencommissie Schiedam in kamer 1.02 van het Stadskantoor, Stadserf 1, Schiedam. Datum: 16 januari 2006 vanaf 9.30 uur Adm. De Ruyterstraat Broersveld 68-70 De Velden 3 Kerklaan 66 Kerkweg 96 Kommiezenlaan 23 Nieuwe Haven Philippusweg 3-5 Prins Bernhardlaan 70 Schiedamseweg/Nieuwe Damlaan/Hargalaan Stadhouderslaan 25 Sveadal Westvest 25-28 Northwood Holding b.v. D-Winkels E. de Lang A. Verwaal G. Altorf M. Yumak Gem. Schiedam, afd. REO CRH Bouwmaten b.v. M. Mentink bedrijfspand vergroten supermarkt verbouwen/ woningen bouwen woning vergroten raamkozijn in voorgevel vergroten schuur herbouwen overkapping en deuren plaatsen steigerconstructie aanbrengen gevels veranderen woning vergroten Stg. Samenwerkende Ziekenhuizen S. van Gils Bemog Projectontwikkeling 117 woningen bouwen St. Sprint Schiedam gevels gedeeltelijk veranderen wijziging bouw ziekenhuis dakkapel plaatsen Belanghebbenden die daar prijs op stellen kunnen in de gelegenheid worden gesteld zich in de vergadering van de commissie te laten horen over vorenstaande. Nadere inlichtingen - waaronder het tijdstip van behandeling - kunt u krijgen bij het secretariaat, tel. (010) 2465487 of (010) 2465883. Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat de gemeenteraad in haar vergadering van 12 december 2005 het bestemmingsplan "Spaanse Polder en 's-Graveland 2004" gewijzigd heeft vastgesteld. De wijzigingen welke in het plan zijn doorgevoerd, zijn met name wijzigingen van juridisch, technische aard. Het plan wordt globaal begrensd door de spoorlijn Den Haag - Rotterdam aan de westzijde, de Delfshavense Schie aan de oostzijde, het bedrijventerrein Noordwest aan de noordzijde en de rijksweg A20 aan de zuidzijde. Het vastgestelde bestemmingsplan ligt gedurende een termijn van 6 weken, met ingang van donderdag 12 januari 2006 tot en met woensdag 22 februari 2006 ter inzage bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu van de Stadswinkel in het Stadskantoor, Stadserf 1, 3112 DZ Schiedam. De openingstijden van de Stadswinkel zijn: maandag van 12.00 tot 16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 8.00 tot 16.00 uur en donderdag van 8.00 tot 20.00 uur. Tegen het besluit van de raad kunnen gedurende de termijn van terinzagelegging beden- kingen worden ingediend bij Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland. De bedenkingen kunnen worden ingediend door: zij die tijdig hun zienswijzen op het ontwerp van de herziening van het bestemmingsplan bij de gemeenteraad kenbaar hebben gemaakt (in dit geval niet aan de orde), alsmede belanghebbenden die aantonen dat zij redelijkerwijs niet in staat zijn geweest hun zienswijzen bij de gemeenteraad kenbaar te maken naar aanleiding van het ter visie liggende ontwerp bestemmingsplan, alsmede een ieder die bedenkingen heeft tegen de aangebrachte wijzigingen in het plan. Deze bedenkingen dienen bij voorkeur schriftelijk te worden ingediend en dienen te worden gericht aan Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, Postbus 90602, 2509 LP Den Haag. Ook het indienen van mondelinge bedenkingen is mogelijk. Hiervoor dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de terinzagelegging, een telefo- nische afspraak te worden gemaakt, via tel.: (070) 4416930.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2006 | | pagina 2