De weg naar de rode bank Veelzijdig wonen en comfortabel slapen Volg omleidingroute 2 Bouman Meubelen blijft bijzonder Een 4-persoonsreis Disney-Parijs t.w.v. 1250,00 euro en 5 kadobonnen van elk 250,00 euro BOUMAN Laatste week opruiming 20% EXTRA KORTING op afgeprijsde showroommodellen AANSTAANDE ZONDA G 29 JANUARI en ZONDAG 5 FEBRUARI open van 12.00- tot 17.00 uur. Stel: I) wilt graag een nieuwe bank. Een rode bank, zo heeft u besloten. Bekend als u bent met Bouman Meubelen, waar u eerder goed slaagde voor een nieuwe eethoek en slaapkamer, gaat u niet verder zoeken, maar meteen op weg naar Bouman. Moeten we u toch even tegenhouden, u meedelen dat de IJsselmondselaan naar Bouman gerenoveerd gaat worden. Maar... Bouman Meubelen blijft bereikbaar. (zie de omleidingroute). Bouman Meubelen Montel wonen IJsselmondselaan 175 Rotterdam. Kralingse Vee tel. 010 284 21 ll| www.boumanmeubelen.nl www.montel.nl Bouman Meubelen is een meubelwarenhuis waar alle stijlen, de nieuwste trends, zowel het moderne als het tra- ditionele wonen en comfortabel slapen een diepere bete- kenis krijgen. Verdeeld over twee verdiepingen vinden we bij Bouman Meubelen de afdelingen: Modern Wonen Slaaptheater - Natuzzi Gallery - Auping Vision Store - Now by Hulsta wonen - Auping Match Studio - Crack by Machalke - Proms Huiscollectie - Montel Lifestyle Wonen Klassiek Wonen Koffiecorner - Eastborn Testbeddenstu- dio (zeer uitgebreid met o.a. Lund Boxspring stu dio) - Hulsta slaapkamers - Tempur Kinderspeelhoek - Balllenbad Voor een ieder die ons bezoekt tot 18 maart een lot. Vraag er naar. Prijsuitreiking 18 maart om 16.25 uur. Op zoek naar nieuwe meubelen, gei'nteresseerd in alle noviteiten op het gebied van wonen? U doet uzelf tekort wanneer u niet ook bij Bouman bent geweest. Mede door het gevarieerde aanbod voelt iedereen zich hier thuis: De goede verkoopadviseurs, de prettige bedie- ning, de kinderspeelhoek en lopend door de vele 'woon- kamers' kom je er op idee. Krijg je een indruk van wat er allemaal 'leeft' op het gebied van wonen. Krijg je zin in een nieuw interieur. Vanaf 30 januari tot. ijs en weder dienende. 15 maart wordt de IJsselmondselaan vanaf de afrit Abraham van Rijckevorselweg afgesloten tot aan het entree van Bou man. Vanuit Rotterdam en Capelle a/d IJssel wordt de omleiding, die makkelijk te volgen is. aangegeven met borden waarop vermeld: Bouman Meubelen en Montel bereikbaar. volg omleidingroute 2! Zo kunt u dus gewoon de weg vervolgen. de weg naar die rode bank. Onder de Meubelgroep MGRD vallen: Bouman Meubelen Montel IJsselmondselaan Montel Woonmall Alexandrium Trendhopper XL Woonboulevard Capelle meubelen Met de heftruck mee omhoog Zenuwcentrum Bouman Bouman Meubelen blijft bereikbaar IJsselmondselaan 175, Rotterdam, telefoon (010) 284 2111 U vindt ons aan de N210 Capelle a/d IJssel naast bedrijvenpark Rivium. Gratis parkeren. Wij werken voor Bouman: logistiek manager Andries Kraan en de medewerkers van het expeditie-en bedrijfskantoor; hetzenuwcentrum van Bouman. foto: Rob Kamminga \j V (J VJ p Bij de gemeente weten ze natuur lijk wel dat er dagelijks veel men- sen met de auto naar Bouman Meubelen gaan. Ze hebben er bij de planning rekening mee gehou- den en de omleidingen er op aan- gepast. Bouman Meubelen blijft gedurende alle werkzaamheden goed bereikbaar. Alleen: u maakt er een klein ommetje voor, dat zeer goed wordt aangegeven. We spraken met stratenmakers Jacques en Rob van Gemeentewer- ken Rotterdam en bezig met de voorbereidingen van de werk zaamheden aan de IJsselmond selaan. „We moeten er met z'n al ien doorheen, maar als het klaar is weet je waar het voor was! Kijk, Bouman is in een paar jaar tijd he- lemaal vernieuwd. Binnen is het nu geweldig mooi, wij gaan ervoor dat de IJsselmondselaan, de aanrij- route naar Bouman. ook op chique gaat. We beginnen met het asfalt frezen, dan gaat het trottoir open en moeten de kolken en kolkleidin- gen vernieuwd worden. De troit- toirbanden moeten opnieuw ge- steld en dan komt voor ons het leu- kere werk: nieuwe bestrating en asfaltverharding en tenslotte het inzaaien van groenstroken' Eenmaal binnen bij Bouman (gra tis parkeerruimte) begint het grote genieten: wat een omvangrijke col- lecties. In verschillende stijlen en smaakvol gepresenteerd in com plete 'huiskamers', werk van on der meer styliste Petra Rikken. Neemt u er de tijd voor, volg de routing op de begane grond, neem ook boven een kijkje en vergeet beslist niet om bij onze Montel af- deling binnen te lopen, waar even- eens verschillende, vooral moder ne, stijlen vertegenwoordigd zijn. U heeft hier en daar iets gezien, nu wordt het tijd voor advies. We stel- len u voor aan het, de afgelopen ja- ren uitgebreide en veijongde, ver- koopteam onder leiding van vesti- gingsmanager Rob Fengler: Rob Steijger. Remco Koedam, Marien kopers over meer kwaliteiten be- schikken. Goed kunnen luisteren, goed doorvragen en er snel achter- komen welke eisen de klant aan een meubel, in dit geval de rode bank, stelt. Ze moeten het verder leuk vinden om met mensen om te gaan, een engelengeduld hebben. Enthousiast zijn en trots op het be- drijf, dat is hier niet moeilijk. De sfeer bij Bouman is heel bijzonder. We gaan er voor, met z'n alien. We hebben goede, hele goede tij- den gekend. Vanaf 2000 ging het in de meubelbranche wat minder en sinds twee jaar zien we de om- zet fors stijgen. Dat krijg je niet voor niets: voortdurend vooruit- denken, snel kunnen inspringen op de nieuwste trends, bij de inkoop scherp rekening houden met je doelgroepen en voortdurend wer ken aan de naamsbekendheid. Wie kennismaakt met Bouman, staat versteld van onze omvangrijke collecties, van de afmetingen van het complex. We organiseren veel activiteiten waar een ongekend hoog aantal mensen op af komen, in het afgelopen najaar namen aan de fietsdag ruim 500 mensen deel, tijdens de Italiaanse weken steeg de omzet gigantisch en ook tweede paasdag, de dag waarop Bouman traditioneel veel activiteiten orga- niseert, trok een record aantal be- zoekers." „Bouman Meubelen kent een goe de klantentrouw. Wie eenmaal ge weest is, blijft terugkomen. Onze klanten hechten aan de prettige sfeer, ons uitgebreide advies en klantvriendelijkheid, daar staan we echt om bekend. En om de royale keus en wisselende collecties. Zo hebben we nu een brede keus in grote eethoeken en zijn we erg sterk in de sector moderne meube len. Ook in relaxfauteuils waar momenteel erg veel vraag naar is, steeds meer door jongeren. De ou- bollige relaxfauteuil voorbij, de nieuwe relaxfauteuils passen moei- teloos in moderne interieurs en zijn Wij werken voor Bouman: stra van Buuren, Hennie Karreman, Coby Ranters, Andre Vink, Ria Visser, Jopie Schotte, Juliette Lu- pescu, Carol Ann Malaihollo, Sa bine Voogd, Petra Rikken en Ger Rijsbergen. Een indrukwekkende rij ambassadeurs van Bouman. Waar moet een goede verkoper bij Bouman aan voldoen? Fengler: We zijn allemaal vakbe- kwaam opgeleid en terzake kundig en volgen geregeld workshops bij leveranciers om nog beter over on ze produkten te kunnen informe- ren. Mooi natuurlijk al die kennis, maar bij Bouman moeten de ver- nmakers Jacques en Rob. foto: Rob Kamminga in alle standen verstelbaar." Hoe gaat de inkoop in zijn werk? „Bouman is lid van de inkoop- groep Proms. Dat biedt veel voor- delen, waar de klant van profiteert. De inkoop doen we met elkaar, waarbij de meeste stemmen gel- den." Gaat Bouman heiemaal modern? ,,Oh nee, de afdelingen modern zijn wel enorm uitgebreid en we hebben Montel erbij gekregen. Wij werken voor Bouman: vestigingsmanager Rob Fengler en een deel van zijn verkoopteam. Maar dat wil niet zeggen dat de af- deling klassiek ondergeschoven wordt. Vooral naar het nieuwe klassiek, naar meer lifestyle, is veel vraag." Veel concurrentie van Alexandrium? ..Absoluut niet, klanten komen ge- richt naar Bouman, die in zijn een- tje toch vele malen groter is dan welke winkel ook in Alexandrium. dienst bij Bouman. „Toen ik hier begon dacht ik: dat doe ik een jaar of vijf, dan heb ik het wel gezien. En kijk, ik zit er nog steeds. Dit is zo'n gecompliceerde handel, geen dag is hetzelfde. Er is veel vertrou- wen van bovenaf waardoor we alle vrijheid krijgen. Spanningsvelden kennen we hier niet. Fouten zijn al- tijd bespreekbaar en daardoor op- losbaar. Het gaat er bij Bouman niet om wie de fout maakt maar hoe deze opgelost wordt. Ik ben echt ontzettend trots op mijn be- drijf, al 36 jaar! Het gaat heel goed met Bouman maar ik kan me her- inneren dat we ook mindere tijden hebben meegemaakt. Alle mede werkers deden wat in het vermo- gen lag om ons bedrijf er weer he iemaal boven op te helpen. Die in- stelling is uiteindelijk structuur Tweeenhalfzitter Lars in stof Wave met afneembare hoes, 235 cm breed, compleet met vier grote sierkussens. Uw voordeet Wordt er iedere dag wel geleverd aan klanten? We vragen het aan magazijnmees- ter Jan Verschuren, al zes jaar ver- antwoordelijk voor inname en uit- gifte van de goederen. Terzijde ge- staan door, Henk Berwald, Teus O&sterom, Jan Kruithof en Joop We bieden wonen totaal, in ver schillende stijlen en met een om vangrijke afdeling comfortabel slapen." Maar u kwam voor de rode bank en die heeft u inmiddels gevonden, zij het met enig advies van Feng ler. Nu begint het logistieke traject achter de schermen van Bouman. Want voordat die rode bank uw huis siert moet er heel wat gebeu- ren. Achter de schermen bemoeien een groot deel van de in totaal 65 medewerkers zich in min of meer- dere mate met de verkoop, in dit geval de rode bank. De bestelbon wordt doorgegeven aan het expeditie- en bedrijfskan toor. Het zenuwstelsel van het be drijf volgens de medewerkers die zichzelf omschrijven als zenuwlij- ders en zenuwleiders! Stressbe- stendig. Jany Drent van deze afde ling is een van de oudgedienden. „Ik werk hier zestien jaar maar dat is niets vergeleken bij de leeftijd van het bedrijf: in 2007 bestaan we negentig jaar! Bouman is dan ook wel even een begrip!" De ver- kooporder komt binnen bij Jany, die meteen controleert of de order klopt qua afspraken, levertijd en prijs. „Is alles oke, dan wordt de order, in dit geval de rode bank, besteld. De leverancier bevestigt meteen de ontvangst. Soms kan het voorkomen dat de levertijd langer of korter wordt, dan zorgen we er voor dat de klant dit meteen te we ten komt." Andries Kraan, logistiek manager van de afdeling is al 36 jaar in Wij werken voor Bouman: Erik van Harrewijnen, Marius van Putten, Wim Waals, Rita Molenaar, Saskia Molendijk en Anja Braham van de financiele administratie. foto: Rob Kamminga Wij werken voor Bouman: magazijnmeester Jan Verschuren en zijn team. foto: Rob kamminga foto: Rob Kamminga van het bedrijf geworden. Hupsa- kee de mouwen opgestroopt en aanpakken. De solidariteit is hoog, je leert elkaar het beste kennen in slechte tijden, daar profiteer je dan weer van in goede tijden." Worden meubelen altijd op tijd geleverd? „Zowel de leverancier als wij trachten afspraken na te komen. De leveranciers hebben niet veel meubelen op voorraad, ze sturen de opdracht door naar stoffeerders etc. Voordat de bank heiemaal klaar is, dat kost tijd! We zullen al7 tijd alles in het werk stellen om de klant tevreden te stellen." Op deze afdeling komen ook de eventuele klachten binnen. Van verkeerde kleur van een bankpootje tot een verkeerd besteld bankstel. We gaan ervoor de klacht te verhelpen. Dat lukt altijd! Maar eerlijk ge- zegd: veel klachten krijgen we niet. Kwestie van goed plan van aanpak opstellen. Zo krijgen de v.d. Zouwen. „Iedere ochtend ve- trekken hier om acht uur drie vrachtwagens vol meubelen voor leveringen. En iedere dag komen er vrachtwagens vol goederen bin nen die eerst opgeslagen moeten worden in het magazijn. Van daar- uit worden onze winkels bevoor- raad en onze eigen vrachtwagens geladen." In de immense magazijnhal, door- voerhaven van het bedrijf, mogen we het 'genoegen smaken' plaats te nemen op de halfautomatische truck. „We hebben bewust niet ge- kozen voor een volautomatische truck zonder chauffeur, Op deze halfautomatische truck gaat de be- stuurder mee omhoog. Zo heb je, ook heel hoog bovenin, binding met- en controle over wat er wel of niet staat. De computer houdt dit allemaal bij, maar toch! We willen nu eenmaal nooit voor verrassiri- gen komen te staan, nooit onze klanten hoeven teleur te stellen." Met truckbestuurder Henk Ber wald gaan we mee de hoogte in. Hij manoeuvreert behendig door de 'straten'. Vooruitkijken, les 1 bij Bouman nemen we op onze af deling ook letterlijk." Achteraan in straat 22 stijgen we tot dertien meter hoog. Doodeng! Berwald: „Ik ben hier in negen jaar tijd toch mooi van mijn hoogtevrees afge- komen." Alle plekken in de hal hebben een nummer dat geregistreerd staat in de computer. „Elke lege plek staat in het geheugen van de computer die, bij aanvoer van nieuwe meu belen, automatisch naar een dichtstbijzijnde plek zoekt, daarbij rekening houdend met het gewicht van de meubelen. Overigens is het gewicht van banken de laatste ja- ren sterk toegenomen, ook de af metingen. Deze hal is enkele jaren geleden dan ook fors uitgebreid. Uiteraard op de eerste plaats van- wege de aanzienlijke toename in bestellingen." Twee grote 'lepels' aan de voor- kant van de truck zwaaien uit naar nummer 422 en grijpen de in kar- ton verpakte rode bank op, zwaai en terug en behoedzaam landen we met de bank op de begane grond. Welke meubels staan op voorraad? Verschuren: „Alleen meubelen van onze vestiging van Trendhop per Capelle a/d IJssel, kleinmeube- len en speciale actie-meubelen Verder natuurlijk de bestelde meu belen die afgelopen weken door de fabrikanten geleverd zijn, maar pas op de met de klant afgesproken da tum naar beneden gehaald wor den." Dan worden ze, zonodig in de werkplaats gecontroleerd en in- dien door de client besteld, voor- zien van een protexx laag, een vuilwerende coating. In de werk plaats worden ook reparaties ver- richt." Bent u ook op zoek naar een rode bank, een blauwe of toch maar na- turel? Naar een moderne relax- stoel, een superluxe comfortabel bed op maat, een prachtig klassiek interieur of een royale eethoek, een lederen bankstel of wat voor meu bel dan ook? Wilt u zomaar even de woonsfeer opsnuiven, ideeen opdoen en de nieuwste trends be- kijken? Bouman Meubelen, u kent nu de weg! Volgendjaar alweer negentigjaar meubelen niet alleen een kleur- naam maar ook een kleurnummer en we praten niet over links of rechts maar voorstaand links of rechts. Zo voorkom je veel proble- men." Jany, Andries en de andere mede werkers van deze afdeling - Sven Tacq, Santina Berlijn, Mireille van Ballegooijen, Ada de Jong en Sas kia Molendijk kijken vanuit hun kamer uit op de deuren van het ma gazijn, waar altijd wel vrachtwa- gen aan het laden of lossen zijn. De rode bank zit er vandaag nog niet tussen. www.boumanmeubelen.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2006 | | pagina 14