a d vacatures ©plsodlo m on maasst 'ndernemenl doe je zo... bart Gezocht: Medewerkers groenonderhoud Onderhoudspecialist bomen ...www.bakkerbart.nl Installatiemonteurs Hulp/leerlingmonteurs ervaren begeleiders (m/v) TRANSVERSA B.V. Ervaren Planner Expediteur (m/v) Humanltas dmh ErasmusMC iMTA personen die gezondheidstoestanden willen beoordelen (s7 Weten waar u aan toe bent. Vooraf en niet achteraf. Dat vinden wij belangrijk voor onze klanten en werknemers. We doen daarom wat we zeggen en zeggen wat we doen: open, zorgvuldig en tijdig. Wilt u daar ook een steentje aan bijdragen? Wij zoeken Ziet u de uitdaging? www.capelleaandenijssel.nl De logische transportlijn naar Italie Tempus weet uan warmte MEEWERKEND VOORMAN ASSEMBLAGE Voor een onderzoek "waardering van gezondheid" zoekt het Erasmus MC deelnemers van 18 jaar en ouder die de Nederlandse taal goed beheersen in woord en geschrift. Deelname houdt in dat u voor een groepsbijeenkomst van ongeveer drie uur naar de Erasmus Universiteit in Rotterdam komt. Daarna volgt een schriftelijk deel wat thuis ingevuld wordt. Voor deelname ontvangt u 2 x 30 en vergoeding van de reiskosten. Als u interesse heeft in deelname aan dit onderzoek of meer informatie wenst, kunt u contact opnemen via 0f0-408244f(werkdagen 8.30-17.00) of gezondheid@bmg.eur.nl U krijgt dan een informatiepakket thuisgestuurd. 36 uur, schaal 4 (min. 1327,- en max. 2058,-) Bent u die teamspeler die van aanpakken weet en die kwaliteit- en servicegericht is, graag in de buitenlucht werkt en hart heeft voor alles wat groeit en bloeit? Je verricht uiteenlopende onderhoudswerkzaamheden zoals snoeien, schoffelen, harken, kantsteken, heggen knippen, uitvoering grondwerk, uitmaaien, afsteken, planten en eenvoudig boomonderhoud (verwijderen opschot, onderhoud boomspiegels, boompalen en dergelijke). Er wordt gewerkt met gemotoriseerd handgereedschap en tractoren. Daarnaast verricht je ondersteunende werkzaam- heden op het gebied van straatwerk en reiniging. Voor deze functie is-het noodzakelijk dat je beschikt over de opleiding Beginnend Beroepsbeoefenaar met minimaal 1 tot 2 jaar aanvullende school- en/of praktijkopleiding. Je bent in het bezit van rijbewijs B (bij voorkeur ook E) en bent bereid om op onregelmatige tijden mee te werken in de servicedienst onderhoud en de gladheidbestrijding. Voor meer informatie over de inhoud van de functie kun je telefonisch contact opnemen met de heer B. Prijt, 010 - 2848610. 36 uur, schaal 5 (min. 1366,- en max. 2168,-) Bent u die specialist in boomonderhoud met een aantal jaren ervaring in snoeiwerk en boomchirurgische handelingen? Een teamspeler met hart voor het bomenvak? Met oog voor vitaliteit, ziektes en plagen maar ook stormschade en vervuiling? Ook bereid te werken op onregelmatige tijden in servicedienst onderhoud en glad- heidsbestrijding? Je verricht snoeiwerkzaamheden en boomchirurgische handelingen en (assisteren bij) het verplanten en kappen van grote bomen behoort ook tot je takenpakket. Voor deze functie is het noodzakelijk dat je beschikt over de opleiding Beginnend Beroepsbeoefenaar, aan- gevuld met cursussen boomklimmen en VTA. Je bent bij voorkeur in het bezit van een groot rijbewijs en hebt een aantal jaren ervaring in boomonderhoud. Voor meer informatie over de inhoud van de functie kun je telefonisch contact opnemen met de heer F. Frederiks, 010- 2848629. Reageer dan voor 11 februari a.s. via sollicitatiebrief@capelleaandenijssel.nl. Beschik je niet over internet? Geen probleem. Stuur je sollicitatiebrief en CV dan naar: Gemeente Capelle aan den IJssel, afd. Personeels- en Juridische zaken, Postbus 70, 2900 AB Capelle aan den IJssel. Op onze site www.capelleaandenijssel.nl kun je eventueel uitgebreidere informatie vinden. Meer informatie over de procedures kun je telefonisch opvragen bij de afd. PJZ, telefoon 010 - 2848303. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Bakker Bart-franchiseformule telt inmidcfels meer dan 134 zaken en is daamnee de grootste bakkerijketen van Nederland. En nog steeds komen er nieuwe winkels bij. Hoe dat kan? De vestigingspunten PntfPKHrtm zijn steevast top, de fiwllvl producten altijd vers, de begeleiding intensief en de naam landelijk bekend. Maar het zijn toch de ondernemers die het'm doen. Ook u kunt uw eigen Bakker Bart-zaak beginnen. Alles wat u nodig heeft, is ondememers- talent en een eigen bijdrage van 15.000,- om de eerste stap te zetten. Ervaring in de foodsector is een vereiste (een bakkers- achtergrond niet). Vraag Q III een uitgebreid informatie- pakket aan door te bellen (024 - 678 27 02) of een e-mail te sturen naar info@bakkerbart.nl. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Het bedrijf Wij zijn een zelfstandige en snelgroeiende transport- en expeditieonderneming met vestigingen in Nederland en Italie. Kwaliteit en een optimale service! Daar streven wij elke dag naar. Dat is de basisgedachte van waaruit Transverba de ruim 10 jaar ervaring op het gebied van internationaal vervoer etaleert. Onze uitste- kende marktpositie bereiken we door in te spelen op de veranderende markt, gecombineerd met het overbrengen van de nodige kennis en expertise. Om onze marktpositie uit te breiden en te versterken zoeken wij op zeer korte termijn een fulltime Minimale eisen: MBO -werk-en -denkniveau of aantoonbare ervaring. t Een energieke, commerciele, klantgerichteen resultaatgerichte instelling. Een positieve, flexibele uitstraling. Affiniteit met transport. f Enige jaren werkervaring, bij voorkeur in een vergelijkbare branche. Een goede beheersing van de Engelse en Duitse taal is een vereiste. t Beheersing van de Italiaanse taal is een pre. Enige ervaring met MS Office pakketten. f Geen 9-tot-5-mentaliteit. Arbeidsvoorwaarden Wij bieden u een afwisselende fulltime baan binnen een jong gemotiveerd team van medewerkers, ruimte voor persoonlijke ontplooiing en goede arbeidsvoor waarden. Bent u ge'i'nteresseerd in deze functie, stuur of e- mail dan uw sollicitatie met c.v. binnen 14dagen aan: Transverba B.V. T.a.v. dhr. E. de Waard Van Riemsdijkweg 29 3088 HB ROTTERDAM of per e-mai!:e.dewaard@transverba.nl Tempus EnergieLease is een ENECO Energie onderneming, het concern voor energie en energiediensten in Nederland. EnergieLease is gespeciali- seerd in installatie, inspectie, onderhoud en verhuur van verwarmings- en warmwatertoestellen. Onze ruim 200 medewerkers werken vanuit Schiedam. Tempus EnergieLease levert diensten aan zowel bedrijven, instellingen als particulieren. Wegens uitbreiding van ons klantenbestand zijn wij op zoek naar diverse Wij zoeken flexibele collega's die in staat zijn om zelfstandig de aanleg en vervanging te verzorgen van zowel geisers, boilers als cv-ketels. Aangezien de werkzaamheden over het algemeen worden uitgevoerd bij onze particuliere klanten verwachten wij een hierbij passende werkhouding en uitstraling. Beloning is marktconform. Voor informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer E. Verschoor (Bedrijfsleider Tempus EnergieLease), telefoonnummer 010- 457 7918. Schriftelijke sollicitaties, voorzien van c.v. en motivatie, kunt u binnen twee weken sturen naar Tempus EnergieLease t.a.v. de heer J.H. Koole, afdeling HR, Postbus 3004, 3101 EA SCHIEDAM, of per e-mail: j.h.koole@eneco.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Stichting Humanitas DMH hecht grote waarde aan respectvolle en individuele benadering bij de dienstverlening en het recht op maken van eigen keuzen. Mensen met een verstandelijke handicap kunnen bij Humanitas DMH terecht voor professionele zorg, beqeleidinq of ondersteuning. Het kan hierbij gaan om allerlei aspecten van het dagelijks leven, zoals wonen werken en vrije tijd. De diensten die wij verlenen zijn heel divers. Zij kunnen varieren van volledigeverzorging en verpleging, tot ondersteuning bij het zelfstandig wonen. ledere client is uniek, met eigen mogelijkheden en beperkingen. Daarom ziet onze dienstverlening er voor iedere client anders uit. In Barendrecht zijn wij gestart met een dagbestedingsproject voor clienten met een matige tot ernstige verstandelijke handicap waarbij autistische en aanverwante contactstoornissen bestaan. Zij kunnen daardoor moeilijk verstaanbaar gedrag vertonen. Dit vraagt om intensieve begeleiding. In het project worden werk- en belevingsgerichte en schoolse activiteiten uitgevoerd. Voor dit project zoeken wij mensen die in moeilijke situaties niet achteruit bewegen, maar vooruit. Mensen die niet loslaten, maar in contact blijven. Mensen die leegte kunnen omzetten in activiteiten. Heb je zin om in een speciaal begeleid project je deskundigheid in te zetten? Wij zoeken enthousiaste kandidaten voor de functie van (dienstverband 60-80, met uitbreiding tot 100% mogelijk) Wat houdt het werk in? begeleiden van clienten bij hun dagelijkse activiteiten actief deelnemen aan interne besprekingen gestalte geven aan een therapeutisch klimaat onderhouden van in- en externe contacten Welke kwaliteiten vragen wij? ervaring in het werken met verstandelijk gehandicapten met moeilijk verstaanbaar gedrag is wenselijk een proces kunnen beschrijven in termen van actie - reactie de gekozen methodiek kunnen vertalen naar eigen gedrag en dit over kunnen brengen naar collega s Wat bieden wij? inhoudsgerichte opleidingen en coaching salarierinq volqens de CAO Gehandicaptenzorg een uitstekend pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een meerkeuzesysteem flexibele arbeidsvoorwaarden. aansluiting bij het pensioenfonds PGGM Tevens zijn wij op zoek naar invalkrachten voor de gehele dagbesteding. Voo^mee^'informatie over het project en over de functie kunt u contact opnemen met Karin Hogeveen, op telefoonnummer 06-23881396. Geinteresseerden nodiqen wij uit een schriftelijke sollicitatie voorzien van c.v. voor 9 februari 2006,te richten aan: Stichting Humanitas DMH, t.a.v. P&O Zuid, o.v.v. 05/RZ-151, Bachlaan 14, 2992 GK te Barendrecht. Of per e-mail: pno.zuid humanitas-dmh.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Applikon is een veelzijdige, onafhankelijke producent van zeer hoogwaardige bioreactorsystemen, on-line vloeistofanalyzers en meet- en controle instrumenten. De producten vinden hun toepassing binnen de farmaceutische industrie, onderzoekscentra, ievensmiddeienindustrie en de chemische- en procesindustrie. Applikon bestaat sinds 1973 en is gevestigd in Schiedam. Momenteel werken er 130 medewerkers aan de ontwikkeling, verkoop en assemblage van bovenstaande producten. Voor meer informatie over de activiteiten van Applikon kunt u terecht op www.appiikon.com Voor de afdeling Production Biotechnology zijn wij op zoek naar een De afdeling Production Biotechnology houdt zich bezig met het assembleren van bioreactorsystemen. Deze systemen vinden wereldwijd hun toepassing in de Ievensmiddeienindustrie, farmaceutische industrie, universiteiten en onderzoekscentra. Functie: In deze uitdagende functie geeft u leidtng aan de medewerkers van de groep Assemblage Mechanisch. U plant en organiseert het werk van de groep, houdt toezicht op het uitgevoerde werk en motiveert uw medewerkers. Daarnaast houdt u zich bezig met het lassen en assembleren van leidingwerk en randapparatuur van RVS bioreactorsystemen volgens tekening Profiel: MTS werktuigbouwkunde. Lascertificaat TIG-lassen Drie tot vijf jaar ervaring in een soortgelijke functie Accuraat, gedreven, goed probleemoplossend vermogen en goede organisatorische vaardigheden. Beheersing van de Engelse taal. Beheersing van de Duitse taal is een pre In bezit van rijbewijs B. Aanbod Een interessante werkomgeving, een marktconform salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan: Applikon B.V., t.a.v. mevrouw J.M. van Schaik, Postbus 149, 3100 AC Schiedam. Voor vragen over de functie-inhoud kunt u contact opnemen met de heer E. Baranathan, telefoon 010-298 35 55. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2006 | | pagina 21