Heerlijk'Elizabethtown' zit boordevol met muziek I naasstac rnaasstacJHmf Win een Kneasy afvalverzamelaar van Wesco! F 0909 - 50 10 699 zakelij BHHBHHbe ke ke n 'Kamera-Express' voor alle digitale camera's zakelijk bekeken Directeuren Media Markt geven zich bloot! f d i Unieke lezersaanbieding maassta I I I I I Win kaarten voor het ABN AMRO World Tennis Tournament! NO. 1 Extra firooi inkooen. een snuffle oofflnffld westblaak 1 SO postbus 1 OSS 3000 tor rotterdam Cameron Crowe is een bij- zondere filmmaker. Zijn films, waaronder 'Jerry Mag- uire', 'Almost Famous' en 'Vanilla Sky' zitten vol mu ziek. Boordevol muziek, zou je zelfs kunnen zeggen. Het- zelfde geldt voor zijn meest recentefilm 'Elizabethtown'. In totaal heeft voormalig mu- ziekjournalist Crowe zo'n dertig liedjes in deze film verwerkt. 'Elizabethtown' is volgens Crowe zijn meest persoonlijke productie tot nu toe. De film is nu verkrijg- baar is op DVD. weekbladen] 1 %/s 'Wie won het ABN AMRO World Tennis Tournament 2005?' Chinees Indisch Specialiteiten Restaurant "MALAKKA' B.V. Dagelijks lopend buffet. d. JTecii maf avondje uit eten? T T T f fctrhof Zo doet u mee! Avondvullend. r' Oribeperkt eten. drinken en I Woensdag 1 februari 200i f r"C. v" 1 De medewerkers van de 'Kamera-Express'staan trots voor de nieuwe vestiging in Capelle aan den IJssel. Sinds enkele maanden is in Capel le aan den IJssel 'Kamera - Ex press' geopend, misschien wel de grootste zaak in digitale fotocame- ra's van Nederland. Verdeeld over een oppervlak van maar liefst 1700 vierkante meter ontvouwt zich een paradijs voor liefhebbers van foto- grafie. Alle digitale camera's die je maar kunt bedenken of wensen, staan overzichtelijk opgesteld. En dat geldt ook voor de omvangrijke internetsite www.kamera-expres- s.nl, via welke klanten vanuit het gehele land een camera direct aan- schaffen. De 15 medewerkers van Kamera- Express' zijn alien vakbekwaam opgeleid en nemen alle tijd de klant te begeleiden naar een tevre- den koop. „Een camera, eenvoudig of uitgebreid, die koop je niet zo- maar even. Waar ga je hem voor gebruiken, wat wil je ermee berei- ken, welke eigenschappen zijn voor jou belangrijk en wil je er- voor uittrekken?", zegt Peter Mer- ceij van 'Kamera-Express'. ,Hebben we dat op een rij dan kun- nen we de klant gaan adviseren. De digitale fotocamera is volwas- sen geworden, alle kinderziektes zijn eruit. Er komen zoveel nieuwe camera's op de markt en er is zo ontzettend veel mogelijk voor zo- wel beginners als vergevorderde fotografen, dat het steeds moeilij- ker wordt de juiste camera te vin- den. Reden dat we, ook op onze in ternetsite, uitvoerig ingaan op spe- cificaties en hechten aan een gede- gen advies. Enkele weken geleden hebben we aan een verzekerings- kantoor 700 camera's mogen leve- ren, camera's met andere eigen schappen dan bijvoorbeeld de ca mera's die we onlangs aan het le- ger en de politie hebben geleverd. Een ding is zeker: voor iedereen hebben we een camera op maat." Ook de afwerking is belangrijk, 'Kamera-Express' heeft een eigen import van professioneel fotopa- pier uit Amerika van het merk MOAB, daarnaast nog zeven ande re merken fotopapier. In alle ma- ten, tot en met de rol.Kamera- Ex press" heeft ook een uitgebreid aanbod in occasions, zowel digi- taal als analoog. 'Kamera Express', Rietbaan 5 Ca pelle a/d IJssel. Voor meer infor- matie kijk op www.kamera-ex- press.nl of bel 010 284 74 50. bizz VOOR ONDtRNCMtSS N&tmre Warden 11 wtro iter sfi* GtjscftroWstsfl van de m^mhu? rtetidtftrentten ,cio«'ce rssS De cover van het zakenblad Bizz, met geheel rechts Marcel Capitein. ROTTERDAM - Nadat de 'Meis- jes van de Media Markt' zich in november in hun blootje lieten zien in Playboy, zijn nu ook vier vestigingsdirecteuren van het elek- tronicaconcern uit de kleren ge- gaan. Zakenblad Bizz brengt ze breed en bloot op de voorpagina van het j anuari-nummer. Op de cover van Bizz pronkt ook Marcel Capitein, directeur van de vestiging op het Rotterdamse Bin- nenwegplein. „Wat een goddelijk lichaam, vind je niet?", grapt hij om vervolgens in een schaterlach uit te barsten. „Mijn vrouw schaamt zich kapot. Nee hoor, dat is niet waar. Ze vond het erg dap per van me. Helemaal omdat Bizz toch een serieus blad is dat door zeker 80.000 serieuze onderne- mers wordt gelezen." Volgens Capitein was Bizz al lan- ger van plan om een artikel over de formule van Media Markt te bren- gen. „Toen vervolgens 'onze' mei- den in de Playboy waren te bewon- deren, dacht hoofdredacteur Arjan Kors dat het misschien een leuk idee zou zijn als wij ook in ons blootje voor de foto zouden pose- ren. Een parodie op de Playboy, als het ware. Wat de meiden durven, durven de directeuren ook. En zeg nou zelf, het is toch een keurige fo to?" 'Elizabethtown'is een feelgood-sprookje, maar wel een die bepaald niet dertien in een dozijn is. Telkens wanneerje denkt dat de film naar een bepaald punt toewerkt, komt regisseur Crowe met een aparte wending. door Vincent Wernke Cameron Crowe (1957) werkte ja- renlang als muziekverslaggever voor het befaamde magazine Rol ling Stone. In 1989 regisseerde hij zijn eerste speelfilm 'Say Anything' met John Cusack en lo ne Skye in de hoofdrollen. Daarna maakte hij 'Singles' en 'Jerry Maguire', waarna hij in 2000 zijn ervaringen als muziekverslaggever verwerkte in 'Almost Famous'. Crowe kreeg voor deze muziek- film een Oscar voor het beste oor- spronkelijke scenario. Na 'Vanilla Sky', gebaseerd op de Spaanse film 'Abre Los Ojos', is 'Eliza bethtown' zijn meest persoonlijke film tot nu toe. Orlando Bloom speelt in 'Eliza bethtown' de succesvolle schoe- nenontwerper Drew Baylor, die werkt voor een sportschoenengi- gant. Alles in zijn leven draait om zijn werk. Aan het begin van de film stort zijn wereld echter in een klap in. Een door hem ontworpen sportschoen blijkt niet te deugen. Het bedrijf lijdt daardoor een fi- nanciele strop van 972 miljoen dollar. En dat zou je voor het ge- mak kunnen afronden op een mil- jard dollar, wrijft zijn baas er sub- tiel in voordat hij Drew op straat zet. Als hij op het punt staat om zelfmoord te plegen, krijgt Drew een telefoontje dat zijn vader is overleden. Zijn moeder en zus vra- gen hem om zijn vader in Eliza bethtown op te halen. In het vliegtuig blijkt hij de enige passagier in de tweede klas. Ste wardess Claire (Kirsten Dunst) biedt hem vervolgens aan om in de eerste klas plaats te nemen. Ook daar blijft ze hem aandacht geven en vragen stellen. Drew heeft daar eigenlijk geen zin in, maar voelt zich op de een of andere manier toch tot haar aangetrokken. Als ze op het vliegveld afscheid nemen, blijkt ze haar telefoonnummer ach- terop de routebeschrijving te heb ben geschreven. Nadat hij in Eliza bethtown heeft kennisgemaakt met zijn familie, besluit hij 's avonds laat om Claire te bellen. Het eerste, bijna eeuwig durende telefoonge- sprek blijkt het begin van een bij- zondere vriendschap. 'Elizabethtown' is een feelgood- sprookje, maar wel een die bepaald niet dertien in een dozijn is. Tel kens wanneer je denkt dat de film naar een bepaald punt toewerkt, komt Crowe met een aparte wen ding. Hij heeft daarbij geen bood- schap aan wat het publiek mis schien wel of niet verwacht en gaat absurde gebeurtenissen niet uit de weg. Zo hangen Drew en Claire de eerste keer letterlijk de hele nacht met elkaar aan de telefoon, rijden ze al bellend naar elkaar toe en be- sluiten ze, na de zonsopgang twee tellen te hebben aangeschouwd, al- weer ieder hun eigen weg te gaan. En altijd is daar de muziek die kleur geeft aan de film en het le ven. Drew is een ambitieuze work-a-ho- lic die dankzij de prettig gestoorde Claire gaat inzien dat er meer is in het leven dan werk. Klinkt kief, maar dat is het in 'Elizabethtown' absoluut niet. En als het dan toch te serieus of kief dreigt te worden, laat Crowe de moeder van Drew een tapdansje uitvoeren tijdens een herdenkingsbijeenkomst, richt een rockband op datzelfde feest een vuurzee aan of laat een blind fami- lielid de lege kist van Drew's vader letterlijk met een klap in zijn laat- ste rustplaats neerkomen. Om nog maar te zwijgen over het gekke bruidspaar dat het hotel waar Drew verblijft, heeft afgehuurd voor een megabruiloft. En altijd is er Claire die op de meest aparte momenten het beeld inwandelt en zich met alles en ie dereen bemoeit. Het is daarom Kir sten Dunst die de show steelt in de ze film, al laat ook Orlando Bloom zien dat hij meer in zich heeft dan spelen in spektakelproducties. Hoogtepunt van de film is de breed uitgemeten autotrip dwars door het typisch Amerikaanse landschap. Bladerend in de speciale knipsel- routeplanner (uiteraard met cd's vol bijpassende muziek) die Claire heeft gemaakt, rijdt Drew met ge- opende ogen de toekomst tege- moet. Op de set werd onafgebroken mu ziek gedraaid en dat is in de film terug te horen. De soundtrack van 'Elizabethtown' be vat onder meer nummers van Nancy Wilson, Tom Petty The Heartbreakers, Elton John, Ryan Adams en The Hollies. 'Elizabethtown' is een heerlijke en absurde film. De DVD bevat naast de dik twee uur durende film onder meer repetities, ontmoet de crew, verlengde scenes en foto's. www.abnamrowtt.nl Van 20 t/m 26 februari 2006 staat Ahoy' Rotterdam wederom in het teken van toptennis tijdens de 33e editie van het ABN AMRO World Tennis Tournament. Het toernooi staat te boek als den van de best bezochte indoor herentennistoernooien ter wereld. Ook dit jaar is het gelukt om topspelers naar Rotterdam te halen. Zo zullen dit jaar de nummers 1 en 2 van de wereld, Federer en Nadalacte de presence geven tijdens dit toernooi. Naast spannende wedstrijden op de diverse tenniscourts biedt het ABN AMRO WTT ook volop gelegenheid voor ontspanning bij de vele shops, eet- en drinkgelegenheden en tijdens dagelijks plaats- vindende activiteiten in Tennis Plaza, het bruisende kijk-, koop- en beleefcentrum voor alle bezoekers. Tijdens de themadagen Ladies Day, Kids Day en Family Day zullen ook verschillende activiteiten plaatsvinden zoals een modeshow en een Kids persconferentie waar vragen gesteld kunnen worden aan toptennissers. Voor meer informatie verwijzen wij u door naar de website: www.abnamrowtt.nl Maasstad weekbladen geeft een aantal kaarten weg voor zowel de maandagavondsessie van 20 februari als de dinsdagavondsessie van 21 februari. Wilt u in aanmerking komen voor deze kaarten beantwoord dan de volgende vraag: Stuur het antwoord op deze vraag, alsmede uw naam en volledig adres per e-mail naar Maasstad weekbladen: k.degraaf@maasstad.nl Tickets voor Ladies Day, Kids Day en Family Day zijn te bestellen bij de Kassa van Ahoy', telefonisch 0900 235 2469 (45 ecpm), maandag t/m zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Tickets voor de overige speeldagen zijn telefonisch te reserveren via Ticketservice, 0900 300 1250 "»o«snDii nuon (45 ecpm) maandaq t/m ABN AMRU zaterdag 9 00 tot 21 00 uur WORLD TENNIS v TOURNAMENT of via www.ticketservice.nl. 2006 Puck van Heelstraat 154 3077 MG Rotterdam Tel. 010-483 34 88 Fax 010-479 78 18 ,*4uttp://www.malakka.nl Email: info@malakka.nl weekbiade zender om die reden Stengel verdwenen ontvangzaal yoente reoeatie woning krulk speelgeld u'ftspansel j" judograad schat 4 verharen zwachtel stroef gerucht 7 Afrikaanse hoofdstad filmprijs sportvrouw 5 bifbelse plaats snaar- insmraent vuiliqheid zeer begerig familielid wreed heerser 3 aanwijzefid vnw. pqn dandy boom genees- middel V 2 pijpzwart iastdier seconde vedangen niet raak zoogdier vinntg proef- programma passeren mejuffrouw 6 reeks graamoort Pallieterhof is een nieuw te bouwen tehuis met dag- en naqhtopvang voor ongeneeslijk zieke kinderen die in ziekenhuizen uitbehandeld zijn. Om de ouderste ontlasten kunnen de kinderen hier tijdelijk logeren. Stichting Pallieter doet dit samen met het Sophia Kinderziekenhuis, IJsselland Ziekenhuis, Thuiszorg Rotterdam, De Zellingen en Stek Jeugdzorg. Dit unieke project wordt geheel gerealiseerd door vrijwilligers. Kijk voor meer informatie op: www.pallieterhelpt.nl Los het Zweedse raadsel op. In de genummerde vakjes leest u de oplossing. Die oplossing kunt u van woensdag 1 t/m dinsdag 7 februari 2006 doorgeven via (70 ct. p.m.). entertainment. I Vul hier de gevonden letters in en bel het gevonden woord door via 0909-50 10 699. U kunt zo vaak bellen als u wilt. En wie vaker belt, heeft meer kans.. De meeropbrengst van deze actie gaat naar Pallieterhof! A Girl's best friend wordt hij ook wel genoemd, de Kneasy afvalverzamelaar van Wesco. Door een simpele druk met de knie opent de Kneasy zich. Geen gestuntel meer met voile handen. De afvalverzamelaar heeft een inhoud van 40 liter en is uitgevoerd in een mooie oranje kleur. Kijk voor meer informatie op: www.wesco-int.com of bel 010-4836807. 1 2 3 4 5 6 7 De oplossing uit nummer 49 is: generaal. De winnaars van Fifa Football Manager 2006 hebben inmiddels schriftelijk bericht ontvangen. i 2006 - puzzel en win services Over de uitslag kan niet gecorrespondeerd worden. Prijswinnaars ontvangen automatisch schriftelijk bericht.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2006 | | pagina 18