kE maasstad uitgaans agenda Platte humor en homevideo's in komedie 'The Long Weekend' maasstad Win een weekend of midweek in een Kuierhome! 0909 - 50 10 699 Unieke lezersaanbieding €2T5 CARAVANS xMaav^g i Parade voor sleepboten GRATIS TOEGANG TOT HET GEDISTILLEERD MUSEUM IN SCHIEDAM www.corolie.nl cor olie MUZIEK Wie de dvd-hoes van 'The Long Weekend' ziet weet waarschijnlijk al met wat voor film we hier te maken hebben. Voor wie de opgerol- de condoom, die de letter 'o' van het woord Long vormt, nog niet genoeg zegt is de aanbeveling 'in de stijl van American Pie' de laatste hint. 'The Long Weekend' is zo'n komedie waarin de makers zich schaamteloos uitleven in het maken van seks-, pies- en poepgrappen. Soms levert dat een leuke film op, maar 'The Long Weekend' stijgt niet boven deze platte humor uit. het Cjedistilleerd museum Chinees Indisch Specialiteiten Restaurant "MALAKKA' 13.1/. Dagelijks lopend buffet. Zondag 19 februari open van 10.00-17.00 uur flSen maf avondje"} uit eten? Avondvullend. Onbeperkt eten. drinken en entertainment. t nrhof Zo doet u mee! Weena Zuid 33, ROT TERDAM Mr BAG presents BUMpy*. Een sexy en soulful 'underground' avond voor BUMs (muzikale zwervers) waarin de grenzen van diverse muziekstijlen worden verkend en verlegd. Met Mr. Bag, DJ Cream and friends en MC Truus Trendy. 16feb; 21.00-03.00 BUMB Hotline. Crossover sounds en underground met Nour Casablanca, the Flexican Billy the Klit. 17 feb; 23.00 Musicbunker. Dance en all-style house met Jay LeNoir guest. 18 feb; 23.00 Zapp. House en eclectic met Jip DeLuxe guest, t/m 26 feb (beh. ma di wo do vr za); 21.00 Stivv Nipples. Hiphop-avond met dj Code Red live act. 23 feb; 23.00 Bootleg DJ Cafe, Mauritsweg 33, Rotterdam Loud-E presents. Met Loud-E, SIDI, Roy Uno en Ian Martin. 16 feb Funktion. Met Alden Tyrell, Klen, Pametex, Mark du Mosch en Reach Visuals. 17 feb Substance vs Syncom Data. Met Raoul (Syncom Data), Nukubus (Syncom Data), Vladimir Ivkovic (Substance, Germany) en Philipp Otterbach (Sub stance, Germany). 18 feb Bootleg DJ Contest 2006 Maandfinale. Winnaars van de week gaan "head-to- headvoor een plaats in de finale in September. Host: Seutek. 22 feb 5 Years Diffusion Drum 'n' Bass. Met Fusion, Aka Elry, Denny D, Symbion en Special Guest: Martyn (Metalheadz, Playmusic). 23 feb Discotheek-Podium-Cafe-T erras Plan-C, Slepersvest 1, ROTTER DAM Clash of the Coverbands. De derde voorronde van de landelijke coverwed- strijd. Wie wordt coverband of the year? 17 feb: 21.00 Get Layed. Een 6-koppige pop-rock- formatie die furore maakt door stevige en eigenzinnige uitvoeringen van pop- covers. 18 feb; 22.00 Dizzy, 's-Gravendijkwal 129, ROT TERDAM Swing is the Thing. Dizzy Jazz Or chestra o.l.v. Rene Stegman. 19 feb; 14.30 DizzySessie. Open jazz sessie. t/m 20 mrt (beh. zo di wo do vr za); 22.00 State of Monc. De sensatie op het eer- ste NuMoon festival 2005 in Rotter dam. De fusie tussen elektronica en akoestische instrumentarium is in deze band vervolmaakt. Binnenkort wordt de nieuwe cd 'Clippertron' uitge- bracht. Fans kunnen dus een hoop nieuw repertoire verwachten. 21 feb; 22.00 Jagged Soul. Jagged Soul is voortge- vloeid uit Urbanformatie U-turn. Met een nieuwe naam en een debut-album, dat vooijaar 2006 uit zal komen, is Jag ged Soul er helemaal klaar voor. 22 feb; 22.Oi) Doelencafe, Schouw burgplein 52, ROTTERDAM Soetcase. Met Bart Soeters, winnaar Pim Jacobs Muziekprijs 2005. 19 feb; 14.30 Hyper Hyper, Mauritsweg 5, ROT TERDAM Hyperlive. Elke zondag, behalve de eerste van de maand. Spannende live sessies.. t/m 26 feb (beh. ma di wo do vrza); 19.00-01.00 Sorgh Hoop, Schiedamse Vest 91- 93, ROTTERDAM Salsa - Tropical Night. Dansen op sal sa, merengue, zouk en bachata. Met dj's Rojo, alffedo en Caliente. Gratis salsaworkshop (22.45 23.15 uur). t/m 31 mrt (beh. zo ma di wo do za); 22.45- 04.00 Seventies, Eighties, Tropical Night. Ie- dere zaterdag dansen op muziek van DJ Caliente. t/m 25 mrt (beh. zo ma di wo do vr); 23.00-04.00 Theater Cafe Floor, Schouwburg piein 28, ROTTERDAM Zzzoeff (2+). Zzzoeff gaat over kijken naar geluid. Lindai Boogerman schil- dert het ook: 'zzzoeff is een snelle vet- te streep. Maar hoe ziet toet-toet-toet eruit? Stippen? Klodders? Zo wordt een schilderij een muziekstuk. met te- keningen in plaats van muzieknoten. 19 feb; il .OO Worm, Achterhaven 148, Rotter dam Keuze van: Jan Jelinek. Na 4 jaar tijd is Jan Jelinek terug in Rotterdam voor een uniek Live optreden. Jelinek wordt Live bijgestaan door gitarist Andrew Pekler en Hahno Leichtmann op drums. Met in het voorprogramma een film gekozen door Jelinek. 16 feb; 20.30 Concert- en congresgebouw de Doe- len, Schouwburgpiein 50, ROTTER DAM Rotterdams Philharmonisch Orkest. O.l.v. Vasily Petrenko. Cello: Thorleif Thedeen. Met: Brahms-Haydn-varia- ties; Schumann -Celloconcert; Dvorak - Negende symfonie 'Uit de Nieuwe Wereld'. Om 19.15 uur (zo. 13.15 uur) inleiding door Marien van Staalen (en tree 2.50). t/m 19 feb; 20.15; zo. 14.15 Concert- en congresgebouw de Doe- len, Schouwburgpiein 50, ROTTER DAM Eduard Flipse Zaal Mehmet Akatay Turqumstances. Mehmet Akatay behoort tot de meest vermaarde percussionisten van Tur- kije. Mehmet Akatay vervangt Arto Tungboyaciyan en wordt begeleid door de groep Turqumstances. l.s.m. Stich- ting Jazz International Rotterdam en Stichting Kulsan. 17 feb; 20.30 Concert- en congresgebouw de IJoe- len, Schouwburgpiein 50, ROTTER DAM Grote Zaal Amsterdam Symphony Orchestra. O.l.v. Peter Santa, m.m.v. Marianne Thorsen - viool, Lawrence Power - alt- viool. Programma: Mozart - Eine klei- ne Nachtmusik KV525, Sinfonia con- certante in Es KV364, Symfonie nr.40 in g KV550. 18 feb; 20.15 Rita Reys met kwintet. A1 in de jaren vijftig trad ze met beroemde jazzmusi- ci op in Amerika en maakte ze een plaat met The Jazz Messengers. Vorig jaar kwam er een nieuw album van haar uit, met het trio Peter Beets, Mar- tijn van Iterson en Ruud Jacobs. 19 feb;l 1.00-12.45 Gabrieli Consort Players. Paul Mc- Creesh heeft zich inmiddels ontpopt als een moderne advocaat van het baan- brekende werk van Handel. M.m.v. Gillian Webster - sopraan, Anna Bur- ford - alt en Christopher Purves - bas. Programma: Handel Aci, Galatea e Polifemo. Om 19.30 uur inleiding in de Van Cappellen Zaal. 21 feb; 20.15 Lunchconcert.GeertBierling-Doelen- orgel. Programma: Liibeck-Preludium in E, Bohm - Koraalpartita 'Ach wie nichtig', Buxtehude - Passacaglia in d en Bruhns - Preludium in e 'de grote'. 22 feb; 12.45-13.15 Concert- en congresgebouw de Doe- len, Schouwburgpiein 50, ROTTER DAM Jurriaanse Zaal Gabriel Yacoub band. Hij wordt het Franse antwoord op Bob Dylan ge- noemd. Deze vriendelijke Franse sin ger/songwriter heeft met zijn prachti- ge, warme stem en zijn poetische tek- sten alles in zich om de Franse chansontraditie een nieuwe impuls te geven. 17 feb; 20.15 Hotel New York. Rietkwintet CalefaX en het DoelenEnsemble o.l.v. Arie van Beek. Programma: Perotinus/Kool- mees - Viderunt Omnes, Nancarrow - Piece No.2 for small orchestra, Reich - NY Counterpoint, Solage - Fumeux Fume, Germanus - Nieuw werk en R. Ford-Nieuw werk. 19.45 uur inleiding door Hans Koolmees. 18 feb; 20.15 Concert- en congresgebouw de Doe- len, Schouwburgpiein 50, ROTTER DAM Willem Burger Zaal Orquesta Tfpica Fernandez Fierro. In Argentinie geldt het orkest als de erf- genaam van een glorieuze traditie tan- go-orkesten. In het buitenland laat het Orquesta Tlpica Fernandez Fierro, doorspekt met rock- en andere populai- re invloeden, horen dat de tango zich ook in de eenentwintigste eeuw nog al- tijd vernieuwt. Aansluitend (22.30 uur) tangobal in de Expo Hal. 18 feb; 20.15; tangoworkshop (Expo Hal) 19.15 20.00 Nieuwe Luxor Theater, Posthuma- laan 1, ROTTERDAM Mathilde Santing en Frank Boeijen - Even. Santing en Boeijen. Een ver- bond? Meer nog. Een magisch verbond kan het zijn, als uitkomt wat de kenner mag verwachten: een magie die beiden over en weer inspireert en dan een che- mie veroorzaakt waarin zowel Mathil de als Frank als persoonlijke elementen in opgaan. 20 feb; 20.00 Mary Black - In concert. Mary Black is de muzikale verpersoonlijking van het lerland met verre verten, een onstuimig mooie natuur en een harmonieus kleu- renspel. Ze heeft een uniek stemgeluid met indrukwekkende passie. 21 feb; 20.00 Wiener Blut - operette. Het verhaal is eenvoudig samen te vatten als een ver- zameling adellijke liefdesaffaires die zich afspelen tegen het decor van het Weense Congres (1814/15). 23 feb; 19.30 Rotterdamse Schouwburg, Schouw burgpiein 25, ROTTERDAM Von Tripp. Von Tripp is een meesle- pende hedendaagse muziektheater- voorstelling die een bevreemdende blik werpt achter de schermen van The Sound of Music, de film uit 1965Con cept: Geert Huybens. regie: Geert Huy- bens, muziek en spel: John Torso. 16 feb; 20.30 Brel 2. Toneelgroep Oostpool. In Brel 2 zijn veel nieuwe liedjes te verwach ten. die vooral over de mannelijke' kant van Brel zullen gaan. Mannen stonden bij hem vaak voor tederheid en trouw, verpersoonlijkt in zijn vriend Jojo, die jarenlang zijn optredens regelde en bestierde. Met Jeroen Wil- lems. t/m 19 feb; 20.15 zo. 17.00 Theater Zuidplein, Zuidplein 60-64, ROTTERDAM, Grote Zaal Hind. Diversiteit is haar kracht, in zang, kleding. performance en ambi- ties. Zowel r&b, jazz, pop en fado lig- gen in haar straatje. 19 feb; 20.00 Bibliotheektheater, Hoogstraat 110, ROTTERDAM Theater van Santen - Leve het nijl- paard! Nieuwe muziekproductie met liedjes van Harrie Jekkers Koos Meinderts uit hun gGijknamige boek, aangevuld met eigen liedjes gespeeld door De Kinderband. Een uur plezier en ontroering voor kinderen en hun ou- ders! 21 feb; 15.00 LCC't Kapelletje, v.d. Sluijsstraat 176, ROTTERDAM Yo. Rotterdam what's up! De Rotter damse multiculturele samenleving heeft zich bewezen als een goede voe- dingsbodem voor ontwikkeling van nieuwe muziek stijlen. Yo Rotterdam What's Up is een absolute meerwaarde voor de jazzscene in Rotterdam. 23 feb; 20.00 Theater Lantaren/Venster, Gouver- nestraat 133, ROTTERDAM Catherine Feeny. Catherine Feeny is een fascinerende singer-songwriter wiens minimalistische muziek een ma- gische indruk maakt. 17 feb; 22.30 Bert van den Brink Jesse van Ruller Duo. Gitarist Jesse van Ruller die in 1995 als eerste Europeaan de Theloni- ous Monk Award won, de grootste in- temationale jazzonderscheiding, speelt samen met jazzpianist Bert van den Brink. 18 feb; 21.00 De Dialoog en Faces. Multimediale avond met muziektheater. film en live- elektronica: In De Dialoog onderzoekt Edwin van der Heide de grens tussen theater en muziek. De performance Fa ces combineert 16mm film van Joost van Veen met live-elektronica door Huib Emmer. 21 feb; 20.30 Buzz Bros Band. Dit kwartet heeft een een verrassend eigen geluid wat zich laat omschrijven als funky jazz en lounge met een 'etnische teint'. mede door het gebruik van een Ierse bou- zouki en een speciaal gebouwde elek- trische sitar. 23 feb; 22.30 Theater de Evenaar, Willemskadc 25, ROTTERDAM Jazz meets the world: Ana Beck Quar tet. Ana Beck brengt vanavond met haar kwartet een hedendaagse opvat- ting van traditionele Braziliaanse mu ziek. Het kwartet is een dynamisch ge- zelschap met een fris en zwoel geluid. 16 feb; 20.15 Ensemble Shams. Tanbur (luit) uit Iran met o.a. Keykhosrow Pournazeri. 18 feb; 20.15 Grote- of St. Laurenskerk, Grote- kerkplein 27, ROTTERDAM Cantatedienst. Laurenscantorij, Lau- rens-Bachorkest o.l.v. Wiecher Man- demaker, met Leonore Engelbrecht - sopraan, Annette Vermeulen-alt. Rob- bert Overpelt - tenor, Wiard Witholt - bas. Met werk van Johann Sebastian Bach: 'Leichtgesinnte Flattergeister' BWV 181 en Michael Praetorius: 'Va- terunser'. 19 feb; 19.00 Woerisdag 15februari 200 cx63 weekblade Diepgravend is het niet, leuk ook niet altijd. Tot meer dan een glimlach leidt 'The Long Weekend' niet. door Vincent Wernke Al tijdens de begintitels worden de eerste grappen over ons uitgestort. Videofilmpjes waarin kinderen vallen, mannen ergens tegenaan knallen, dieren seks hebben en vrouwen hun bikinitopje verliezen. Filmpjes die we herkennen van het vaak herkauwde televisieprogram- ma 'America's Funniest Home Vi deos'.Het zijn deze filmpjes die de basis vormen voor de komedie 'The Long Weekend'. De makers van 'America's Funniest Home Vi deos' benaderden producent Paul Brooks met de vraag of hij een film kon maken met honderden home- video's, te heftig om op televisie te vertonen, als basis. Brooks vroeg regisseur Pat Holden en scenarioschrijver Tad Safran om dit idee uit te werken. Ze keken drie dagen achtereen naar allerlei homevideo's en het idee voor 'The Long Weekend' was geboren. Centraal in deze komedie staan de broers Ed (Brendan Fehr) en Coo per (Chris Klein) Waxman. Ze zijn in alle opzichten tegenpolen. Coo per is een levensgenieter, die van het een naar het andere bed hopt, terwijl Ed gelukkig is met zijn aan- staande vrouw Cathy. Ondertussen houdt hij zich bezig met zijn pas sie: videofilmen. Hij filmt alles wat hij voor zijn lens krijgt en heeft daardoor een enorm archief opge- bouwd, met onder meer een hele- boel grappige filmpjes (de Fun niest Home Videos). ROTTERDAM - Van 24 tot 28 april vindt in het WTC/Beursge- bouw de 19e International Tug Salvage (ITS) Convention Exhi bition plaats. Als onderdeel van dit evenement zal op 26 april ter hoogte van de Cruise Terminal Rotterdam van 15.15 uur tot 17.30 uur een sleepbotenparade worden gehouden. De sleepbotenparade op 26 april in de Rotterdamse haven zal naar verwachting de grootste sleepbotenbijeenkomst ter wereld worden. Niet alleen zullen de meest geavanceerde sleepboten hun krachten en manoeuvreerbaar- heid aan het publiek tonen, maar zal er ook een scala aan historische sleepboten te zien zijn. Het doel is om meer dan 30 sleepboten aan de parade deel te laten nemen. Meest- al vindt er tijdens iedere ITS Con- ventie een sleepbotenparade plaats. Maar dit spektakel zal op veel grotere schaal worden uitge- voerd tegen de unieke achtergrond van een van de grootste havens ter wereld: De Haven van Rotterdam. Als onderdeel van de parade zullen de modemste sleepboten een sleepbootballet uitvoeren. Op een dag vindt Ed zijn beste vriend bij hem thuis in bed. Als hij vraagt wat hij daar doet, komt Ca thy (Nicole McCay) onder de la- kens vandaan. Ze moet nog even iets wegslikken voor ze het kan uit- leggen. Ed is niet boos en vraagt Cathy ter plekke voor hem te kie- zen. Dan ontdekt hij dat zij de vrijpartij met zijn beste vriend, in zijn bed, met zijn videocamera heeft vastgelegd. Die camera is voor hem de druppel. Hij wijst Ca thy de deur, gooit zijn geliefde ca mera weg en zet zijn duizenden vi- deobanden bij het vuilnis. Een jaar later is hij er nog steeds niet over- heen en heeft hij nog slechts zijn werk als reclamemaker om hem op te been te houden. Zijn carriere lijdt echter onder zijn tragische liefdesleven en hij dreigt zelfs op straat te belanden. Ed krijgt nog een weekend om een campagne te bedenken voor de be- langrijkste klant van het reclame- bureau. Op datzelfde moment be- sluit zijn broer Cooper dat Ed maar weer eens seks moet hebben. Hij stelt alles in het werk om Ed met een vrouw tussen de lakens te krij- gen. Met zo'n verhaal voel je al on- geveer waar het allemaal heengaat. Als kijker krijg je veel te verduren. De broers belanden in een manege waar ze oog in oog staan met een paard met een enorme erectie, in een kerk waar collega's de laatste eer komen bewijzen aan een over- leden fotomodel en in een stripbar. Daar probeert Cooper Ed onder meer te koppelen aan een seksver- slaafde blondine, een alleenstaande moeder, een prostituee en een wan- hopige veertigster. Het arsenaal aan platte grappen bevat onder meer schetenlatende mensen, sper- maslikkende vrouwen, homosek- suele mannen in de gevangenis, strippers met siliconenborsten en in de fik vliegende kapsels. En dan zijn er natuurlijk die tientallen plat te homevideo's die door deze am- per negentig minuten durende ko medie zijn verweven. Ze verwijzen naar de passie van Ed voor video filmen, maar visualiseren tevens zijn gemoedstoestand. Diepgravend is het niet, leuk ook niet altijd. Tot meer dan een glim lach leidt 'The Long Weekend' niet. Chris Klein speelde eerder in 'American Pie', ook geen toon- beeld van subtiliteit. De eerste film in die serie was, naast plat, echter ook leuk en grappig. 'The Long Weekend' is veel te simpel en nietszeggend om echt leuk te zijn. Wie echter van 'America's Fun niest Home Videos' houdt met een sexy sausje, zal aan deze film vast en zeker plezier beleven. Voor de echte diehards is er zelfs een dub- beldisc-versie met veel extra's, zo- als achter de schermen filmpjes en interviews met Chris Klein, Bren dan Fehr, Cobie Smulders, Pat Holden en Tad Safran. Aan de sfeervolle Lange Haven in het hart van Schie dam staat het Gedistilleerd Museum. In deze voormalige branderij maakt u kennis met de geschiedenis van de vaderlandse borrel. Een wandeling door het museum laat u zien waarom Schiedam nationaal en inter- nationaal bekend stond als de jeneverstad van Nederland. Ruik de heerlijke geur van de verkwikkende jeneverbessen. Bekijk de enorme collectie miniatuurflesjes en proef in ons gezellige proef- lokaal onze eigen moutwijnjenever. Nu ook te zien de fototentoonstel- ling SCHIEDAM DOOR DE OGEN VANROOVERS: een foto-impressie van de sporen die de Schiedamse jeneverindustrie heeft achtergela- ten in Schiedam aan de hand van foto's van de Rotterdamse fotograaf Jan Roovers (1912- 2000) Deze actie is geldig van 18 tot en met 26 februari 2006 (voorjaars- vakantie). Maximaal 2 personen per ingeleverde bon. De normale toegangsprijs bedraagt 4,40 per persoon. Het Gedistilleerd Museum is goed toegankelijk voor mensen die slecht ter been zijn. HUA\ Openingstijden: maandag tot en met zaterdag van 12.00 tot 17.00 uur. Zondag van 12.30 tot 17.00 uur. Ja, ik maak graag gebruik van de lezersaanbieding in Maasstad weekbladen om met 2 personen gratis een bezoek te brengen aan het Gedistilleerd Museum in Schiedam. Naamman/vrouw Adres: Postcode: Woonplaats: Deze bon invullen en afgeven bij de kassa van het Gedistilleerd Museum, Lange Haven 74 - 76,3111 CH Schiedam. Telefoon 010 - 426.12.91fax 010 - 273.20.54 Meer info: www.hetgedistilleerdmuseum.nl Puck van Heelstraat 154 3077 MG Rotterdam Tel. 010-483 34 88 W Fax 010-479 78 18 ^ttp://www.malakka.nl Email: info@malakka.nl Voor nieuwe of gebruikte caravans REGREATIE Weg en Land 23 Bergschenhoek Tel. 010-5217118 verdorven invoer bevel 1 gebod viees bereiden 5 mening penalty ivoor eltips biersoort V trap reisdeken sprookjes- figuur muziekgenre afmetinq behouden 4 specerij raamscherm huid- opening T onder- dompelen sdiragen indiaans svmjjQQl 2 deel van het been naam van God luwte etvormig voegwoord 7 te weten 3 hoefdier scheel deel van de rug prooi zoeken vrouwen- verbliff gebergte in Rusland T plezier qebouw in Amsterdam schaal 6 baa! familielid dieren- geluid ratione officii brandend nodtg zijn 4 1 lispelen deel van het gezicht Pallieterhof is een nieuw te bouwen tehuis met dag- en nachtopvang voor ongeneeslijk zieke kinderen die in ziekenhuizert uitbehandeld zijn. Om de ouders te ontlasten kunnen de kinderen hiertijdelijk logeren. Stichting Pallieter doet dit samen met het Sophia Kinderziekenhuis, IJsselland Ziekenhuis, Thuiszorg Rotterdam, De Zellingen en Stek Jeugdzorg. Dit unieke project wordt geheel gerealiseerd door vrijwilligers. Kijk voor meer informatie op: www.pallieterhelpt.nl Los het Zweedse raadsel op. In de genummerde vakjes leest u de oplossing. Die oplossing kunt u van woensdag 15 t/m dinsdag 21 februari 2006 doorgeven via (70 ct. p.m.). U kunt zo vaak bellen als u wilt. En wie vaker belt, heeft meer kans.. t De meeropbrengst van deze actie gaat naar Pallieterhof! Vul hier de gevonden letters in en bel het gevonden woord door via 0909-50 10 699. 1 2 3 4 5 6 7 2006 - puzzel en win services Over de uitslag kan niet gecorrespondeerd worden. Prijswinnaars ontvangen automatisch schriftelijk bericht. t |Cnierp«4tten - In de mooie bos- en heiderijke omgeving van Drenthe ligt Rekreatiepark't Kuierpadtien. De ideale lokatie voor een korte vakantie voor het hele gezin. U kunt heerlijk relaxen, wandelen of gebruik maken van de diverse sport- en spelfaciliteiten die het park te bieden heeft. Vier winnaars verblijven een weekend of midweek met max. 6 personen in een comfortabele Kuierhome. Bedlinnen, een handdoek- en keukenset, belastingen en de eindschoonmaak zijn inbegrepen. Kijk voor meer informatie op www.kuierpad.nl De oplossing uit nummer 51 is: baklaag. Een Gourmet Ambiance van Tefai is gewonnen door: C. Wassenaar, Barendrecht: E. Behluli, Hellevoetsluis; A. v.d. Veer, Klaaswaal; A. de Bruin, Maassluis: C. v.d. Ree, Numansdorp; J. Hollander, Oud beijerland; C. Streefkerk, Ridderkerk; A. Dubbeld, Rotterdam: M. Hoppener, Rotterdam: P. Heydra, Vlaardingen.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2006 | | pagina 11