DELIPLEin 0 Wonen op bruisend Katendrecht V www.kun jij de kaap aan.nl un Mk fig Bezoek de OBR stand tijdens de Livin' beurs op 18 en/of 19 maart 2006 Start verkoop: zaterdag 25 maart a.s. van 11.00 -14.00 uur op de bouwlocatie Walhallalaan/Maashavenkade PROPER STOK de Nieuwe Het schiereiland Katendrecht, tussen de Maas- en Rijnhaven, waar vroeger het havenleven voor veel vertier zorgde en waar het nachtleven rijkelijk bruiste, is nu volop in beweging. De Kaap ondergaat de komende jaren letterlijk een metamorfose waarbij bestaand Katendrecht wordt opgeknapt en er de komende jaren zo'n 1200 nieuwe woningen worden gebouwd. Ook staat er circa 90.000 vierkante meter gereserveerd voor bedrijven, kantoren en andere voorzieningen. Riant wonen aan het Laankwartier Binnenkort kan het. Want de Nieuwe Unie bouwt aan het Laan kwartier drie stadsblokken, waarbij karakter en stijl fraai aansluiten bij de i9e eeuwse bebouwing van Katendrecht. De Nieuwe Unie realiseert 46 prachtige appartementen met balkon, 26 luxe stadswoningen met tuin of uniek dakterras en 26 ruime eengezinswoningen met tuin tegen zeer aantrekkelijke prijzen. Koopsommen vanaf ca. 115.900,- v.o.n. Gerenoveerde woningen op het Deliplein Wie nog echt het historische karakter van de Kaap wil proeven, krijgt nu de kans om voordelig een comfortabele woning te kopen aan het oudste plein van Katendrecht. Deze woningen worden grondig op geknapt door de Nieuwe Unie. Koopsommen vanaf 82.000 k.k. Exclusief wonen in het Parkkwartier In het Parkkwartier komt de grandeur van weleer weer terug. In drie gesloten bouwblokken realiseert Proper Stok in totaal 140 markante eengezinswoningen. De eerste fase omvat 34 royale eengezinswoningen met tuin of riant dakterras. Parkeren doet u op het afgesloten binnenterrein. De woningen zijn zo gesitueerd dat u altijd een schitterend uitzicht heeft over de Maashaven of het Kaappark. Koopsommen vanaf ca. 177.500,- v.o.n. ONTWlfcKELAARS Realisatie en verkoop Parkkwartier www.parkkwartier- katendrecht.nl tel. 010-413 70 50 Realisatie Laankwartier en Deliplein www.laankwartier.nl www.detiplein.nl Atta Makelaars nvm Informatie en verkoop: tel. 010-433 57 10 mm

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2006 | | pagina 34