UiViN Kopen en huren in het bruisende stadshart van de Maasstad Huren: snel, flexibel en gemakkelijk Ignposante nieuwbouwprojecten in centrum Rotterdam 5 Theaters, galeries, musea, bioscopen, restaurants, cafes, exclusieve winkels en over enkele jaren mogelijk een over- dekte markthal van Zuid-Europese al lure Het centrum van Rotterdam biedt het allemaal. En u kunt er middenin wonen. Want overal in het stadshart verrijzen imposante appartementen- bovendien een sfeervolle jachthaven. Of u nu een koop- of een huurwoning heeft, u kunt een servicepakket afne- men. De kosten daarvan zijn afhan- kelijk van het gekozen pakket: alleen glasbewassing, afvalverwijdering en beveiliging, of bijvoorbeeld ook een boodschappendienst, een stoomservice complexen, met luxe huur- en koopwo- ningen. Bijgaand aandacht voor enkele projecten die u ook op Rotterdam Li ViN' tegenkomt. The Red Apple Aan drie kanten omringd door wa ter, realiseert PWS Rotterdam op het Wijnhaveneiland The Red Apple. Dit luxe appartementencomplex krijgt 202 woningen: 98 huurwoningen en 104 koopwoningen. Alle woningen krijgen kamerhoge glazen puien met Franse balkons, waardoor het uitzicht fantas- tisch is. Er zijn twee-, drie-, vier- en vijfkamerappartementen. De prijzen beginnen bij 190.000 euro (v.o.n.), ex- clusief parkeerplaats. De penthouses kosten 475.000 euro (v.o.n.). De huren beginnen bij 670 euro per maand. De oplevering van het opvallende complex is in 2007. Behalve woningen krijgt The Red Apple ook kantoren, winkels en horeca. Rondom het complex komt en een klussendienst. Meer weten? Kijk op www.theredapple.nl. Hofdame Midden in het centrum van Rotter dam, naast de Laurenskerk, realiseert Heijmans ERA Ontwikkeling VOF de Hofdame. Dit markante appartemen tencomplex op een historische locatie telt 231 luxe koopappartementen. Opvallend in het ontwerp zijn de grote binnentuin met bomen en de royale hoofdentrees. Op de begane grond ko- men winkels, horeca en kantoren. Uw auto kunt u kwijt in een grote garage, die deels ondergronds en deels op de eerste etage ligt en 338 parkeerplaatsen telt. Daarboven komen de appartemen- ten, verdeeld over zes verdiepingen. Daar weer bovenop krijgt de Hofdame drie etages met grotere appartemen- ten en ruime dakterrassen. Hoewel de prijzen nog niet helemaal bekend zijn, zullen ze varieren van circa 160.000 tot ruim 500.000 euro (v.o.n.), exclu- sief parkeerplaats. De verkoop start in april. Naar verwachting zal het hele complex eind 2007 of begin 2008 wor- den opgeleverd. Meer weten? Kijk op www.hofdame.com of bel Ooms Makelaars: 010-4248888. Wijnhaeve Woontoren Wijnhaeve, dat aan de Wijnhaven nabij het Witte Huis en de terrasjes van de Oude Haven komt, telt 63 koopappartementen. Bijna alle ap- partementen hebben zicht op de Maas. De prijzen zijn vanaf 225.000 euro (v.o.n.), exclusief parkeerplaats. De verkoop gaat uitstekend: meer dan zes- tig procent is verkocht. NS Vastgoed Ontwikkeling start daarom nog voor de zomer met de bouw. Meer weten? Kijk op www.wijnhaeve.nl. Coopvaert Aan de Leuvehaven, naast het Mari- tiem Museum, staat het 103 meter ho- ge appartementencomplex Coopvaert Rotterdam. De toren, met 41 koopap partementen en 78 huurappartementen, krijgt ook kantoren. Op de begane grond komt een horecagelegenheid met uitzicht op het water. De Coopvaert telt dertig verdiepingen. De appartementen worden compleet uitgerust en bevinden zich boven de achtste verdieping, waardoor u altijd een schitterend uitzicht heeft. Op de bovenste drie etages vindt u vijf riante penthouses. Bij elk appartement hoort minstens een parkeerplaats in een ga rage, die via een overdekte loopbrug te bereiken is. De twee-, drie- en vierkamerappartementen varieren van 72 tot 136 vierkante meter. De pent houses zijn nog veel groter: tussen de 182 en 246 vierkante meter. De huurprijzen varieren van 795 tot 1.732 euro per maand, exclusief parkeer plaats. De koopsommen liggen tussen de 218.000 en 907.000 euro (v.o.n.), exclusief parkeerplaats. Het complex wordt dit najaar opgeleverd. U kunt op afspraak een van de modelwoningen bezichtigen. Besluit u een woning in de Coopvaert te kopen of te huren, dan kunt u ge- bruik maken van de diensten van het Amvest WoonPlusPunt. U kunt daar terecht voor alle standaard beheerza- ken, maar ook voor aanvullende dien sten, zoals de hondenuitlaatservice, de boodschappenservice, zorg aan huis en hulp bij notariele zaken. Meer weten? Bel Atta Makelaars: 010-4335710 (voor huur- en koopwoningen); Dy- namis ABC: 010-2012555 (voor huur woningen) of kijk voor alle projectin- formatie op www.coopvaert.nl. Vrije sector huur goed alternatief voor koopwoningen Starters die moeilijk aan een woning komen. Haagse proefballonnen over de hypotheekrenteaftrek. En prijzen die nog altijd stijgen. Nieuws over de woningmarkt gaat bijna altijd over koopwoningen. De voordelen van hu ren blijven daardoor onderbelicht. Dat is jammer, want huren is snel, gemak kelijk en flexibel, vooral in de vrije sector. Het grote voordeel van een koopwo- ning, dat deze bij stijgende prijzen als een spaarpot fungeert, biedt een huurwoning niet. Maar er zijn genoeg andere redenen om voor vrije sector huur te kiezen. Een daarvan is de snel- heid waarmee u doorgaans de woning kunt krijgen; in het algemeen gelden voor vrije sector huurwoningen geen wachtlijsten. Gemak en flexibiliteit Ook het gemak is een groot voordeel. Als huurder hoeft u zich niet druk te maken over onderhoud en reparaties, want de verhuurder zorgt daarvoor. Daarnaast is huren flexibel: u gaat geen langdurige financiele verplichting aan. Erg handig als u bijvoorbeeld gaat samenwonen en niet meteen 'vast' wilt zitten. Of als u voor uw werk wel eens moet verhuizen. En wilt u ergens an- ders gaan wonen, dan heeft u geen zor- gen over de verkoop. U kunt gewoon vertrekken. Meestal heeft u alleen te maken met een korte opzegtermijn. Soms geen hypotheek mogelijk In specifieke situaties kan huren even- eens een optie zijn. Bijvoorbeeld als u geen hypotheek kunt krijgen omdat u bijvoorbeeld een eigen bedrijf heeft. Of als koopwoningen op de door u gewenste plek te duur zijn. Bovendien is er het voordeel van de gemaksdien- sten die steeds meer verhuurders bie- den. Het gaat daarbij om bijvoorbeeld een boodschappendienst, een strijk- en stoomservice en beveiliging. Nog meer voordelen van huurwoningen - Kwaliteit voor een vast bedrag per maand. - Geen reservering nodig voor onderhoud. - Geen extra kosten voor reparaties. - Snelle en professionele uitvoering van onderhoud en reparaties. - Geen kupilaaIverlies als de huizerimarkt inz.akt. r Rotterdam LiViN nieu«Uiuw woonbeurs 18&19 maart 2006 Cruise Terminal Rotterdam Hofdame eorjr ie**<e -2©©^ (Mustratie: Klunder Architecten Coopvaert Red Apple Wijnhaeve

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2006 | | pagina 38