Advertentievertegenwoordiger m/v 4 Rijndam g Thermen Holiday voordeel coupons! maasstad vacatures Service Engineers €45,- va".heck AP-Logistics Je krijgt eerder reuma dan rimpels. AFDELINGS- SECRETARESSE m/v SIEMENS RELAX TOPPER ARRANGEMENT nu 75,- p.p. 4 BEAUTYTOPPER 1 4 BEAUTYTOPPER 2 Thermen Holiday weekblade maassta 'Kirif raw if#!l zm ten verschil van dagen nacnt SAUNATOPPER 10/" korting op de sauna-entree! Ji (normaal 1 10,-j MASSAGE TOPPER (normaal 55,-) HAMAM TOPPER ARRANGEMENT 75,- (normaal 100,-) Dag, Avond of Nacht G.T. fashion enthousiaste dames Ruim l op de 3 Neder- landers krijgt kanker [Reumafonds 0! t.w.v. 35,-! SAUNA BEAUTY r I THERMEN HOLIDAY SPECIAL I Westblaak 180 3012 KN Rotterdam Tel. 010-4004 491 Fax 010-4004 453 PCM Lokale Media BV is de uitgever van huis-aan-huisbladen in Groot Rotterdam, Drechtsteden en Het Groene Hart met een totale verspreiding van 1 miljoen kranten per week in 28 edities. Bij deze onderneming wer- ken 125 medewerkers. Het hoofdkantoor is gevestigd aan de Westblaak 180 te Rotterdam, met vestigingen in Alphen aan den Rijn en Dordrecht. PCM Lokale Media BV is voor de locatie Rotterdam op zoek naar kandidaten voor de functie van: U zal PCM Lokale Media BV representatief vertegenwoordigen bij bestaande en nieuwe relaties in de regio Rotterdam ten behoeve van onze uitgaven Maasstad weekbladen. Als lid van het verkoopteam bent u vooral een teamspeler die topprestaties levert. Voorts weet u creativiteit in commerciele daden om te zetten en bent u een harde werker met grote inzet. Door het telefonisch en vooral persoonlijk benaderen van (poten- tiele) adverteerders en het geven van advies aan deze klanten draagt u zorg voor het realiseren van een optimale advertentieomzet. weekblade Maasstad weekbladen is een combinatievan huis-aan-huisbladen en verschijnt wekelijks in een oplage van 621.000 exemplaren verdeeld over 16 edities in de geheie regio Rijnmond. Maasstad weekbladen is onderdeel van PCM Lokale Media BV Opleidingsniveau minimaal op MBO-niveau bij voorkeur aangevuld met NIMA-A of Marketing communicatie-A. Commerciele ervaring heeft de voorkeur. In bezit van rijbewijs. PCM Lokale Media BV zorgt voor een interne 'on the job' training. De arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend: naast een goed salaris en een vaste onkostenvergoeding krijgt u tevens de beschikking over een auto van de zaak. Telefonische informatie kunt u krijgen bij Bert van Dongen, verkoop- leider, telefoonnummer 010- 4004276 of06-53786940. Uw schriftelijke reacties binnen tien dagen aan: PCM Lokale Media BV, t.a.v. Kees de Jong, Personeel Organisatie, Westblaak 180, 3012 KN Rotterdam. 22 maart 2006 In de automotive after market branche neemt Sator Holding een prominente positie in. Het bedrijf is voortgekomen uit de samenvoeging van de parts bedrijven van de Van Heck Group en Kroymans Corporation. Sator Holding is in de Benelux veruit de grootste distributeur van auto-onderdelen, uitlaten en gereedschappen. In de magazijnen van AP Logistics, de logistiek dienstverlener van Sator Holding, zijn meer dan 175.000 artikelen voorradig. Via diverse dochterondernemingen speelt het bedrijf ook een leidende rol op andere terreinen in de automotive branche, onder meer softwareontwikkeling, logistiek en marketing. Bij Sator Holding werken meer dan 800 mensen. Binnen Sator Holding is AP Logistics, onderdeel van de Van Heck Group, verantwoordelijk voor opslag, voorraadbeheer, orderpicking en distributie van auto-onderdelen. Voor ons moderne magazijn in Schiedam zoeken wij: Functie Als magazijnmedewerker verricht je alle voorkomende werkzaamheden, van goederenontvangst tot orderpicking. Je werkt in een van onderstaande ploegendiensten: Dag: van 8.00 tot 16.45 uur Avond: van 14.15 tot 23.00 of 17.00/18.00 tot 23.00 uur Nacht: van 22.15 tot 07.00 uur Profiel Voor de functie zoeken wij collega's met minimaal een LBO-niveau, gevoel voor dienstverlening, en een flexibele instelling. Zelfstandig kunnen werken is een vereiste, net zoals een enthousiaste instelling. Solliciteren op een van de functies? Stuur dan je sollicitatiebrief aan Sator Holding, Afdeling Personeelszaken, T.a.v. Anita de Jong, Postbus 776, 3100 AT Schiedam. Mailen kan ook: anitadejong@vanheck.nl Werken bij AP Logistics... merk het verschil AP Logistics is een gezellig bedrijf waar hard werken en een goede beloning hand in hand gaan. We bieden medewerkers naast een prima salaris ook veel extra's die persoonlijk in te vullen zijn. Kortom: we leveren maatwerk op personeelsgebied. We nodigen je van harte uit om te solliciteren. uitlaten Van Heck is altijd op zoek naar talent zoekt voor de verkoop via party's van onze kledinglijn. Minimaal 2 avonden per week en i.b.v. auto. Bel voor info: 071-5018581 of 06-54750101. Jaren van onderzoek hebben gezorgd voor steeds betere behandelingen. Hierdoor hebben meer mensen met kanker nu een grotere overle- vingskans. Datwillen wenatuurlijkvoor iedereen Ceef daarom aan KWF Kankertoestrijding, giro 26000 of kijk op www.kwfkankerbestrijding.nl. Rijndam revalidatiecentrum biedt revalidatiegeneesktm- digt zorg aan volwassenen en kinderen in Rotterdam en omstreken. Rijndam revalida tiecentrum heeft vier loca- ties. De locatie aan de Westersmgel verzorgt op 120 beddeu klinische revalidate voor volwassenen en kinde ren. en polikHmsrhe revali date voor vohvassenen en kinderen De locatie aan de Ringdijk biedt polikiinische revalidatie voor kinderen. De locatie Nieuwe Waterweg Noord (Vfictiand ziekenhuis te Vlaardingen) en de locatie Sint Frandscus Gasthuis/ Usselland Ziekenhuis bieden polikiinische revalidatie voor volwassenen. Rijndam werkt samen met Erasmus MC op het gebied van wetenschap- petijk onderzoek en onder- wijs. Rijndam hecht veel waarde aan een prettige werkomgeving voor zijn circa 620 medewerkers. Rijndam biedt diverse schotings- en ontwikkelingsmogelijkheden en een actief sociaal beieid. SPECIALIST IN REVALIDATIE Voor de kliniek zoeken wij zo spoedig mogelijk oproepkrachten op basis van een 0-uren contract voor de volgende functie: Vacaturenummer: 6V21 Voor functie-informatie, functie-eisen en salarisinformatie verwijzen wij graag naar onze website, www.rijndam.nl Sollicitatieprocedure: Telefonische inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer R.J. van Leersum, afdefingsmanager, te bereiken via telefoonnummer 010-2.412.412. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, o.v.v. vacaturenum mer 6V21, richten aan Rijndam revalidatiecentrum, t.a.v. afdeling Personeel, Ontwikkeling Onderzoek Postbus 23181, 3001 KD ROTTERDAM of e-mailen als Worddocument naar werving@rijndam.nl s r t Kf 1 A Boven de 35 begint reuma vaak al. Boven de 60 heeft bijna iedereen er mee te maken. Steun reuma-research, in eigen belang. Giro 324. www.reumafonds.nl Uw functie in geval van een storing de juiste diagnose stellen en de reparatie binnen de gestelde tijd uitvoeren de goede relatie met de klant in stand houden de wagenvoorraadonderdelen beheren reparaties bij de klant direct afrekenen Bent u op zoek naar een interessante servicegerichte functie? Heeft u een flexibele instelling en bent u klantgericht? Dan sluit dat naadloos aan bij de filosofie van Siemens. Wij zijn gei'nteresseerd in mensen met een creatieve geest, op zoek naar nieuwe uitdagingen. Gezien de fysieke belasting maakt een medische keurincj onderdeel uit van de selectieprocedure. Gei'nteresseerd? Solliciteren kan bij voorkeur online. Ga naar www.siemens.nl/career en kijk onder Vacatures/Service, vacaturenummer NL00066. Voor meer informatie over de inhoud van deze functie kunt u contact opnemen met Alphons Winkelman, telefoon (070) 333 2049 of Jan Haring, telefoon (070) 333 2263. 10,- korting geldi bij entree voor 2 personen, bij sauna-entree voor 1 persoon geldt 5,- korting. Dinsdag is damesdag. Max. 2 personen per bon. Ac tie is geldig t/ni 30 juni 2006. Actie is niet geldig in combinatie met andere aanbiedingen ot arrangementen en niet geldig i.c.m: het avondtarief. Actiecode: 20060161 Onbeperkt gebruik van alle saunafaciliteiten van 09.00 uur tot 23.30 uur Uitgebreide rondleiding met extra aandacht voor onze nieuwe sauna's en rustruimten Vrij gebruik van scrubzout, olie en showergel Heerlijke (hot stone) massage of gezichtsbehandeling met de exclusieve producten van Decleor Culinair genieten van een heerlijk lunchbuffet inclusief diverse drankjes Genieten van een bijzondere massage op de massagestoel (15 minuten) Heerlijke badjas om in weg te kruipen Arrangement is te reserveren t/m 30 juni 2006. Arrangementen dienen altijd gereserveerd te worden. Reserveer een massage naar keuze van 50 minuten en ontvang: 3,50 korting op uw massage handleiding 'zelf leren masseren' 5 verschillende massageolien in cadeauverpakking Max. 2 personam per bon. Actie is niet-geldig in combinatie met andere aanbiedingen of arrangementen. Korting wordt aan de balie verrekend. Vooraf reserveren. Actie is geldig t/m 30 juni 2006. Ontvangst met mint thee en een Turkse lekkernij Sauna-entree Thermen Holiday De geheie dag onbeperkt gebruik van alle saunafaciliteiten Hamam Ritueel (25 minuten) In de oogverblindende hamamruimte wordt u op een verwarmde marmeren plaat van top tot teen gescrubd. Vervolgens krijgt u een heerlijke zeepmassage met originele olijvenzeep. Uw huid voelt zijdezacht aan! Aroma Massage (25 minuten) Tijdens deze massage wordt gebruik gemaakt van aromatische en essentiele olien. Naast de weldadige knedingen en strijkingen, ervaart u tevens de heerlijke aromatische geuren. Als afscheidscadeau een hamampakketje om uw huid thuis zelf zijdezacht te houden Arrangement is te reserveren t/m 30 juni 2006. Arrangementen dienen altijd gereserveerd te worden. Kom met 2 personen voor een consult over duurzame ontharing en ontvang allebei 25% korting op de eerste flitsbehandeling! Bikinilijn duurzaam ontharen: 75,- (normaal 100,-!) Oksels duurzaam ontharen: 75,- (normaal 100,-!) Bovenlip duurzaam ontharen: 37,50 (normaal 50,-!) Actie is geldig t/m 30 juni 2006. Thermen Holiday heeft een bijzondere Carita- behandeling voor u geselecteerd: Carita's Gezonde Glans - Renovateur Essential Deze ongeevenaarde behandeling voor het gezicht kan gebruikt worden voor alle huidtypen, gevoelig. vochtarm, vet, verslapt of beschadigd onder invloed van de zon. De behandeling duurt 60 minuten en kost normaal 64,-. U betaalt nu 54,-! Kijk snel op onze website voor nog meer rfc exclusieve Caritabehandelingen! Vooraf reserveren. Actie is geldig t/m 30 juni 2006. SAUNA BEAUTYCENTER Thermen Holiday Prinses Beatrixlaan 10 3121JN Schiedam tel.: 010 - 449 32 50 Email: info@thermenholiday.nl www.thermenholiday.nl Openingstijden: ma. t/m zo. van 10.00 - 23.30 uur. Openingstijden reserveringsafdeling: ma. t/m zo. van 09.00 tot 18.00 uur. Dinsdag is damesdag. Badkleding is niet toegestaan, behalve op elke le dinsdag van de maand tot 18.00 uur. www.siemens.nl/career Siemens Nederland is actief op de gebieden Energie, Wonen Werken, Mobiliteit, Educatie, Communicatie, Veiligheid, Gezondheid en Industrie. Wij bieden een zeer breed spectrum van producten en systemen en leveren innovatieve technologieen, diensten en oplossingen op maat. Consumer Products is de verkooporganisatie die via een landelijk dealernet wasautomaten, drogers, koelkasten, magnetrons en andere huishoudelijke apparatuur van hoogwaardige kwaliteit op de markt brengt. Voor onze afdeling CP Home Services zoeken wij een aantal Service Engineers die in verschillende regio's zullen werken: Amsterdam, Rotterdam, Breda of Utrecht. Uw profiel een afgeronde basisopleiding MBO-Elektrotechniek affiniteit met de branche algemene ervaring met automatisering enkelejaren praktijkervaring goede beheersing van de Nederlandse taal (goede beheersing van de Duitse taal is een pre) een grote mate van zelfstandigheid bij de uitoefening van deze functie

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2006 | | pagina 20