maasstad iets nieuws uit schiedam VCS computers, betaal alleen wat je nodig hebt Mavris Woondecor, complete inrichting onder een dak maasstad wijkkort Doe de Whisky Trail met jarige Slijterij Bergerac Het Glazen Pand, van tekening tot oplevering Eerste paal aan Stationsplein Woensdag 29 maart 2006 Kinderdisco Gospelsound Bingo Cycloon Salsa Creatieve inloop Concert Rommelmarkt Dinnershow ro y SCHIEDAM - De een nog mooier dan de andere, de een met nog meer mogelijkheden dan de an- der. We hoeven maar een krant of tijdsehrift open te slaan en we worden enthousiast gemaakt voor de mooiste, beste computer ooit. Maar...heeft u alles wat aangebo- den wordt ook echt nodig? Weet u dat u voor iedere extra mogelijk- heid moet betalen. Voor mogelijk heden die u nooit zult gebruiken, dat is zonde geld. Daarom willen we u voorstellen aan VCS computers. Een zaak van ver- trouwen, een zaak waar deskundige specialisten met u samen inven- tariseren welke mogelijkheden u wenst op de computer. Vervolgens wordt de computer voor u op maat gemaakt door dit bedrijf. Waarbij voor ieder onderdeel afzonderlijk de beste kwaliteit gebruikt wordt. Zo betaalt u alleen voor datgene wat u daadwerkelijk gebruikt en ge- looft u ons, u bent een stuk voorde- liger uit en heeft alleen topkwaliteit in huis. Met bovendien garantie op ieder onderdeel. De computers wor den opgebouwd met onderdelen van verschillende merken waaronder de prestigieuze merken Yourse, Asus. MSI en Maxtor. VCS Computers bestaat al 12 jaar en heeft al die tijd de ontwikkelin- gen op het gebied van computers nauwlettend gevolgd. „Er veran- dert zoveel en zo snel, met zoveel nieuws. Heb je geen verstand van computers en weet je niet wat er allemaal te koop is dan moet je uitkijken dat, wat je vandaag koopt, niet alweer achterhaald is." Verkoop van computers op basis van maatwerk, inclusief advies en bouwen, is slecht een onderdeel van het geavanceerde bedrijf, VCS Computers verzorgt ook alle voor- komende reparaties aan computers. Verder is dit bedrijf netwerkbeheer- der voor bedrijven en organisaties voor wie het ook de computer- systemen onderhoudt. Bovendien verzorgt VCS ook de hosting en registratie van domeinnamen, het bouwen van websites en internetap- plicaties waaronder webwinkels en technische modules. Drempels. die hebben ze wegge- haald, bij VCS stapt u binnen in een sfeer van ons kent ons en wie we nog niet kennen: join the club. Een compleet opgeruimde winkel, nee dat niet, want iedereen mag er ge- tuige van zijn dat hier voortdurend gebouwd en gerepareerd wordt, dat er voortdurend computers binnen- gebracht worden voor reparatie of klaarstaan om afgehaald te worden. Kom binnen voor een kop koffie, alleen maar rondkijken, praatje hier en daar, een vraag aan een van de specialisten of voor een vrijblijvend advies. Geopend: dinsdag t/m vanaf 13.00 uur, zaterdag van 12.00 - 17.00 uur VCS Computers Beierlandsestraat la 010 - 24673 13 www.vcs-pc.nl www.domeinnaamkado.nl SCHIEDAM - Vloeren, wanden, gordijnen en zonwering bepalen voor een groot deel de sfeer in de woning. Daarom is het zo belang- rijk dat we, bij de inrichting van een woning, keus kunnen maken uit een breed aanbod van goede merken. Zo komen we vanzelf bij Mavris Woondecor, al 33 jaar ervaren en gespecialiseerd in wo- ninginrichting. „Vloeren, behang, gordijnen en raamdecoratie, alles onder een dak, dat bespaart veel tijd en bovendien kunnen we zo alle onderdelen perfect op elkaar afstemmen." Mavris biedt niet alleen een breed aanbod, maar ook een professioneel en ervaren advies. Het bedrijf heeft alles in huis om ons van dienst te zijn. Zo is de keus enorm, van klas- siek tot modern en design. Niet van alles een beetje, maar veel bekende merken zijn vertegenwoordigd met volledige collecties. Van Luxaflex zonwering bijvoorbeeld, nog steeds het meest geliefde merk op het gebied van zonwering. „Luxaflex komt steeds weer als eerste met iets nieuws maar houdt ook de bestaan- de producten in ere. Van rolgordij- nen, plisse, jaloezieen en lamellen, tot silhouette en de allernieuwste collectie luxe vouwgordijnen. Ons andere merk, Bece biedt eveneens een grote keus, is eveneens van superieure kwaliteit en is aantrek- kelijk geprijsd." Eigenaar Mavris toont ons trots de vele stalenpalet- ten. „Desgewenst komen we met de stalen aan huis om zo een beter advies te kunnen geven." En dat geld ook voor de gordijnstoffen, on der meer vertegenwoordigd door de collecties van Pierre Gardin. Voor het mooiste behang ooit heb ben we keus uit maar liefst 425 stalenboeken, van ondermeer Eyf- finger, Sanders en A.S, beslist geen kleine jongens. De stalenboeken kunnen mee naar huis genomen worden. Dan de vloerbedekking. Laminaat, vinyl of tapijt. „Tapijt is weer actueel. De gebruikte garens zijn de laatste jaren sterk verbeterd. Betere merken tapijt als Parade, Desso, Bonaparte en BeWe worden bovendien in de fabriek vlekbesten- dig en vuilwerend gemaakt met een onzichtbare coating." Ook de vraag naar goed laminaat is stijgende. „Oersterk en door het clicsysteem is laminaat mak- kelijk in elkaar te klikken, op te pakken en mee te verhuizen. We leveren laminaat in verschillende breedtes of houtkleuren. Laminaat is aantrekkelijk geprijsd en makke- lijk in onderhoud. Vinyl blijft altijd geliefd. zeker voor de natte ruimten in huis." Alle diensten worden door Mavris zelf geleverd, van advies en opmeten tot maken in eigen atelier en plaatsing. Alles in eigen hand, daarom kunnen we nog altijd leve ren tegen concurrerende prijzen." Mavris Woondecor Broersvest 40 010 - 246 98 50 SCHIEDAM - Spirituele vereniging Harmonia ontvangt donder- dag 30 maart Annet Mol die waarnemingen doet met een foto of voorwerp van de aanwezigen. Aanvang is 19.45 uur en de toegang vijf euro. De avond wordt gehouden in wijkcentrum De Blauwe Brug. tis, de cursus die eventueel na af- loop gevolgd kan worden gaat 40 euro kosten (tien lessen). SCHIEDAM - Een spetterende kinderdisco (vanaf 6 jaar) wordt zaterdag 8 april weer georganiseerd in wijkcentrum De Erker. De toe- gang is een euro en de disco duurt van 19.00 - 20.30 uur. Ook is er weer een Jongerendisco van 20.30 - 23.00 uur, waarvan de toegang 1,50 is. SCHIEDAM - Tijdens de laatste Gospelsound van dit seizoen is het koor Together uit Hoek van Holland te gast. De koorleden worden op piano begeleid en staan onder lei- ding van dirigent Kees Gelderblom. Ze zingen zondag 2 april een zeer gevarieerd repertoir vanaf 19.00 uur, bestaande uit Engels- en Ne- derlandstalige songs. Gospelsound wordt gehouden in de Dorpskerk aan het Noordeinde 10 in Schiedam Kethel. De toegang is gratis. SCHIEDAM - In De Erker wordt woensdag 12 april een Paasbingo georganiseerd voor kinderen van de basisschool van 15.15 tot 16.30 uur. Een bingokaartje kost 1,20. 's Avonds van 19.30 tot 22.00 uur is er een bingo voor de volwassenen. De prijs van een boekje is 6,50. SCHIEDAM - In Pand Paulus wordt zaterdag 2 april de tentoonstelling 'Cycloon' van Frans Huisman ge opend. Dit is een installatie waarin belichting. handschrift en beweging centraal staan. De installatie is op gebouwd uit tekeningen op papier en op hout in combinatie met ge- projecteerd film- en diabeeld. Pand Paulus is te vinden aan de Korte Haven en de opening vindt plaats om 16.00 uur. SCHIEDAM - Altijd al salsa willen leren dansen? Woensdag 12 april is er een introductieavond van 20.00 tot 22.00 uur in wijkcentrum Oost. De kosten van deze avond zijn gra- SCHIEDAM - In wijkcentrum Oost kan iedereen vrijdagmorgen van 09.00 tot 11.00 uur creatief bezig zijn. De toegang is gratis, neem werk mee. SCHIEDAM - Het Beloofde Land internationaal probeert de armoede in de wereld iets draagzamer te maken. Hiervoor zijn natuurlijk fondsen nodig. Daarom wordt vrij- dag 7 april een Benefietconcert gegeven in wijkcentrum Oost aan de Boerhaavelaan van 20.00 uur tot 22.30 uur. De entree is drie euro. Artiesten zijn onder andere Gospel DJ, Fortress en gitarist Kasper van Houwelingen. Kaarten zijn te koop aan de deur. SCHIEDAM - Zaterdag 8 april is er, tegelijkertijd met de rommelmarkt voor volwassenen, een kinderrom- melmarkt in De Blauwe Brug van 10.00 tot 16.00 uur. Entree is gratis. Kinderen tot 12 jaar kunnen voor een euro een plekje reserveren om hun spulletjes te verkopen. Kinde ren jonger dan 6 jaar moeten onder begeleiding komen. Reserveren kan aan de balie van De Blauwe Brug. SCHIEDAM - Na het grote suc- ces van de eerste Magic Caba ret Dinnershow op 10 februari in Proeflokaal 't Sterretje Buiten- havenweg 180, staan vervolgshows geprogrammeerd voor woensdag 29 maart en vrijdag 7 april. Tussen de gangen van een heerlijk 5-gan- gen keuzemenu wordt drie keer een indrukwekkende voorstelling gegegen door de top-illusionisten Rob Mollien en Emiel Lensen. Na afloop van het diner verrassen de heren de gasten nog met table ma gic De prijs is 49,50 per persoon. Reserveren: 473 24 34. SCHIEDAM - Slijterij Bergerac bestaat tien jaar. Een heuglijk feit voor Wendy Dekker en mede- werkster Sylvia van Vliet maar zeker ook voor alle klanten, zeg maar gerust alle Schiedammers. Ter gelegenheid van dit jubileum worden de komende maanden verschillende acties georgani seerd. Waarvan de eerste alles V met whisky te maken heeft. „Iedere whiskyliefhebber zou eens in z'n leven naar de Schotse destil- leerderijen moeten gaan. Ze lig- gen meestal heel mooi en hebben eigen karakteristieken. Een groot deel van de single malts liggen in de highlands en worden gezien als de beste whisky's. Er zijn zeker veel juwelen onder, zoals Macallan en Balvenie, maar ook een blended whisky kan heel mooi zijn, bij voorbeeld de Chivas Regal. Aparte plaats onder de single malts zijn de Islay whisky's, waarvan de destil- leerderijen aan zee liggen, zoals de bekende Lafroig of Lagavulin. De smaak is heel bijzonder, beetje jodi- umachtig, steeds meer mensen gaan deze whisky's waarderen." Er zijn verschillende whiskytrails uitgezet langs de bekendste, en mooist gelegen single malt des- tilleerderijen, een aanrader!" Hier spreekt de kenner, de liefhebber! Die ook haar klanten kennis gunt en daarom een leuke actie heeft bedacht. „Michael Jackson, nee niet die ene, maar een beroemde schrijver over whisky, heeft alle maltwhisky's geproefd en er een punten waardering aan gegeven. Zo heeft de Lagavulin al 95 pun- ten. Bij aankoop van iedere fles whisky geven we onze klanten 'whisky trailpunten': de waardering van Jackson, omgezet in hetzelfde aantal trailpunten. Tegen inlevering van 1000 punten trakteren op een 'whisky trail' dicht bij huis, een uitgebreide proeverij op een speci- ale locatie waar een van de grootste whiskykenners van Nederland een korte cursus whisky inclusief proe- ven geeft." Geen whisky zonder water! Momenteel krijgt u bij Ber gerac ook nog eens bij aankoop van iedere malt whisky een fles whis- kywater cadeau. Tijdens de whisky tasting wordt duidelijk hoe een paar druppeltjes van het juiste, speci- fieke whiskywater geur en smaak van whisky enorm verrijkt. Bergerac heeft ook een schitterend wijnassortiment. Uit Frankrijk, maar ook Spanje, Italie, Chili, Argenti ne, Zuid-Afrika en Australia zijn rijkelijk vertegenwoordigd. Evenals de vele mooie Franse cognacs en ander buitenlands gedistilleerd. En verder drinken we louter 'Kabou- ter', troetelkind van Bergerac en een oud gerenommeerd Hollands merk. Jonge jenever, vieux, bessen, oude jenever, citroenbrandewijn en de berenburg, de Kabouters ver kopen zichzelf! Voordelig en erg lekker! Tien jaar slijterij Bergerac, met een toast op Wendy, Sylvia en hun Kabouter, ad fundum! Slijterij Bergerac Frans Rietveldpad 2 010 - 470 44 61 SCHIEDAM - Ze hadden al jaren een eigen zaak en hadden ooit, in het verre verleden, al eens sa- mengewerkt. Dat beviel zo goed dat ze vijf jaar geleden besloten om, wanneer de mogelijkheid zich voordeed en een royaal bemeten pand vrijkwam, de samenwer- king voort te zetten. Vijf jaar geleden werd in een hoogstandje van moderne architec- tuur, waarin licht en ruimte de dynamiek bepalen, 'Het Glazen Pand' geopend. Een initiatief van Style Masters, Schneider Wonen, De Veld Beeld Geluid. Stuk voor stuk gerenommeerde bedrijven die sinds 1925 een belangrijke rol ver- vullen in Schiedam. In Het Glazen Pand behouden deze verschillende bedrijven eigen verantwoordelijk- heid, maar waar mogelijk verster- ken ze elkaar en maken ze gebruik van elkaars kwaliteiten, krachten en diensten. De eigenaren van de bedrijven, al lemaal familie van elkaar, zijn trots op hun gekozen, unieke formule. Fred de Veld: ,,Met onze ijzer- sterke formule beheersen we alle disciplines. Bij het Glazen pand kan iedereen terecht. Vanaf een ont- werp woninginrichting tot en met volledige realisatie. Inclusief beeld en geluid, waarvan ook de vormge- ving steeds belangrijker wordt en langzamerhand ook deel uitmaakt van de woninginrichting." Het Glazen Pand heeft binnenhuis- architecten en tekenaars in huis die een tekening, ontwerp of voorstel kunnen maken voor een totale in richting van een woning of groot gebouw. Schneider Wonen zorgt vervolgens voor de realisatie van de woninginrichting, terwijl Style Masters zich meer bezighoudt met grote projecten zoals de inrichting van kantoren, bedrijven, zieken- huizen, seniorhuizen en vergader- ruimtes. De Veld Beeld en Geluid neemt, met onderscheidende kwa- liteitsmerken als Bang Olufsen, Loewe, Bose maar ook Philips, de auto, video en TV-inrichting voor haar rekening. De specialisten van De Veld leveren, afgestemd op de wensen van de klant en de moge lijkheden in de ruimte, beeld en geluid op maat. Het Glazen Pand opereert in het midden tot hogere segment en presenteert voornamelijk modern design. Met een knipoog naar wo ninginrichting voor senioren. „Het leuke is dat ook steeds meer seni oren voor modern design en een flatscreen TV kiezen." Een uniek bedrijf met een unieke formule. Of u nu kiest voor modern design van Hummel, voor een ul- tiem beeld en geluidssysteem van Bang Olufsen, of de warmte zoekt van een relaxte sfeer; of u nu komt voor een enkel meubel of een complete inrichting, u als individu staat centraal. De nadruk bij 'Het Glazen Pand' ligt op het invullen van uw levenSstijl, met emoties, ac- centen en dimensies. Van tekening tot oplevering. Het Glazen Pand Noordmolenstraat 17 010 - 426 86 38 SCHIEDAM - Burgemeester Scheeres heeft donderdag 23 maart de eerste paal geslagen van het nieuwbouwproject aan het Stations plein, onderdeel van de eerste fase van Schieveste. Deze eerste paal is, onder begeleiding van kunste- nares Yvonne Koopman, prachtig versierd door leerlingen van groep 7 en 8 van de nabijgelegen basis- school de Peperklip. Uit handen van de schooldirecteur ontving de burgemeester een ver- gulde paperclip, die samen met een geluksdubbeltje onder de paal werd neergelegd voordat deze de grond in werd geslagen. Dit alles onder luid getoeter, voortgebracht door de massaal aanwezige basisschool- leerlingen. Het project aan het Stationsplein is ontwikkeld door Woonplus in samenwerking met projectontwik- kelaar De Principaal BV en is ver- kocht aan vastgoedonderneming Amvest. Tijdens een feestelijk ont- bijt hebben de partijen het contract ondertekend. Naar verwachting wordt het project medio 2008 op- geleverd. Reinier Scheeres heeft geluk dat hij nog even is aangebleven als burgemeester van Schiedam. Zo kon hij nog even de eerste paal slaan van het appartementencomplex. Foto Roger van der Kraan fUNtCUC: Compyt rs

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2006 | | pagina 13