2 hele kippera 49 25 29 FOKh -TV'S S3 PLUS ^WeightWatchers atkcim, voor ttvt jLwdk* op schaal, ca. 1 kilo per stuk ELDERS 7.98 Weekend voordeel Geldig van donderdag 20 t/m zaterdag 22 april 2006 PLUS Van der Meer - Schiedam PLUS Woudhoek - Schiedam Wat een verschil. "If1 Grote Galia meloen Per stuk J I PLUS Gebakken kibbeling of lekkerbekjes 250 gram NORMAAL 3.57 3 pakken Douwe Egberts Koffie Aroma rood Snelfilter, bonen of grove maling. 3 pakken a 250 gram naar keuze ELDERS 5.22 Vrijwilligers zijn onmisbaar voor het Astma Fonds COLLECTEREN IN EIGEN BUURT IS NUTTIG EN LEUK III? VOORRAAD PLUS Witte puntjes Zak 10 stuks NORMAAL 1.09 PLUS Filet Americain Diverse soorten. Bakje 150 gram NORMAAL 1.79-1.99 Pringles Chips Diverse smaken. Koker 160-200 gram ELDERS 1.49-1.75 Berg- schaduw Rood, wit of rose Heerlijke Zuid- afrikaanse wijnen. Nu ook rose verkrijgbaar. 3 flessen a 75 cl. naar keuze ELDERS 11.97 Mgr. Nolenslaan 460 Geuzenplein 7 www.plussupermarjtt.nl 1 "Afslanken met Weight Watchers is simpel. Ik heb mijn eetplan, mijn coach en de steun van de groep. s:PLuspakkers Week 16 MAASPOST 1-2-3-XQ01 ■nil Aroma Rood Er zijn nog honderden Nederlanders nodig die in hun eigen wijk wiilen collecteren voor het Astma Fonds tijdens de natio nal collecteweek van 8 tot en met 13 mei. Collectanten zijn er ongeveer anderhalf uur mee bezig en geven allemaal aan dat 'naast je werk iets doen voor een ander* veel voldoening geeft. En de contacten met de mensen in de buurt maken het leuk om te doen. Bij astma denken veel mensen eerder aan een vervelende handicap dan aan een ernstige chronische ziekte. Maar ademhalingsproblemen kunnen je Leven behoorlijk ontwrichten. Voor een flink deeL van de maar Liefst 1,6 miljoen Nederlanders met luchtwegklachten en ademhalingsproblemen is dat het geval. Zij leven voortdurend met de angst om geen lucht meer te krijgen. Astma en de longziekte C0PD (chronische bronchitis en longemfyseem) hebben dan ook een grote impact op het dagelijks leven. Zelfs eenvoudige handelingen zoals wassen, aankleden en eten kosten dan veel energie. Veel mensen met zo'n aandoening voelen zich vaak voortdurend moe. Ernstige ademhalingsproblemen kunnen ook het praten bemoeilijken. En kortademigheid kan zo erg worden, dat je niet meer in staat bent naar school of werk te gaan. Als daardoor vervolgens contacten met collega's, vrienden en kennissen wegvallen, kan ook nog een gevoelvan eenzaamheid en onzekerheid ontstaan. Nicola'i van den Berg: "Ik heb een drukke baan en twee jonge kinderen. AU.es bij elkaar heb ik een goed leven, dus waarom zou ik niet iets doen voor mensen die het minder hebben getroffen? Ik organiseer elk jaar de collecte in mijn woonplaats. En omdat ik het leuk vind, collecteer ik ook zelf. Meer mensen helpen Voor al deze mensen is de nationale collecte van het Astma Fonds van 8 tot en met 13 mei daarom van groot belang. De organisatie is volledig afhankelijk van vrijwilligers en giften. Zonder vol- doende collectanten loopt het Astma Fonds veel inkomsten mis. Duizenden mensen met luchtwegaandoeningen zullen dan niet de hulp krijgen die ze eigenlijk nodig hebben. Het Astma Fonds roept Nederlanders momenteel in radio-spots en advertenties op om zich aan te melden. "Het is heel eenvoudig," zegt Leontien Ferwerda, collecte manager van het Astma Fonds, "hoe meer collectanten zich aanmelden, hoe meer buurten we bereiken. En dus hoe meer geld er binnenkomt waarmee we mensen met ademhalingsproble men kunnen helpen." Het Astma Fonds besteedt het geld onder andere aan wetenschappelijk onderzoek en voorlichting over astma en andere luchtwegaandoeningen. Zo is er een speciale telefoonlijn waar patienten en hun familieleden terecht kunnen voor informatie, coaching en adviezen. Verder is er veel geld nodig voor verbetering van de zorg en voor belangenbehartiging. Ook organiseert het Astma Fonds vakanties voor mensen met ernstige luchtwegklachten die er niet meer zelfstandig tussenuit kunnen. Veel voldoening Ineke Lankhaar is 'collecte-organisator', wat wil zeggen dat ze de collecte in haar woonplaats organiseert. Ze collecteert ook zelf. "Het collecteren kost mij gemiddeld zo'n 90 minuten," zegt Ineke. "Een kleine moeite waarmee-ik veel goed kan doen. Ik krijg er leuke contacten, veel voldoening en een tevreden gevoel voor terug. Omdat ik zelf astma heb, weet ik hoe zwaar ademhalings problemen kunnen zijn. Het slokt erg veel energie op en soms heb ik het gevoel alsof ik stik. Voor mij en al die anderen met lucht- wegkLachten is het daarom belangrijk dat er zo veel mogelijk geld wordt ingezameld voor onderzoek naar betere behandelmethoden." Wilt u collecteren voor het Astma Fonds in uw wijk, in de periode van 8 tot en met 13 mei 2006? Bel dan gratis naar 0800-2345777 of meld u aan op www.collecte.astmafonds.nl. 0?9 1; ROTTERDAM OOSTZEEDIJK HOEK ADMIRALITEITSSTRAAT 8 010 403 S3 00 0.99 Wij verkopen alleen alcohol aan personen vanaf 16 jaar. 16/06 Aanbiedingen zijn niet bestemd voor wederverkopers en/of grootverbruikers. Prijswijzigingen en/of zetfouten voorbehouden. Sabine Schrijf nu GRATIS in, en bespaar 14,-. Alleen geldig bij afgifte van deze advertentie.* Gratis kookboekje, indien je inschrijft voor 13 mei 2006.* if.MTFUCHtf mmpttrn Unieke keukenhanddoek als je vriend(in) zich ook inschrijft.* Hellevoetsluis - De Eendracht - Sportlaan 2 - Dinsdag 19,30 uur Hoogvliet - MFC De Boomgaardsehoek - Akkerwinde 1 - Donderdag 19.30 uur Rotterdam Alexanderpolder - Wijkgebouw Het Peil - Marinus Bolkplein 7 - Dinsdag 19.30 uur Rotterdam Blijdorp - Restaurant Statenburcht - Bentinckplein 1-3 - Donderdag 19.30 uur Rotterdam Hillegersberg - Rheuma Verpleeghuis - van Beettiovenlaan 60 - Dinsdag 19.30 uur Rotterdam IJsselmonde - Pelgrimskerk - Reijerdijk 51 - Woensdag 10.00 19.30 uur Rotterdam Kralingen - De Holaankerk - Oude Dijk 2 Maandag 19.30 uur Rotterdam Schiebroek - Accomodate Castagnet - Larikslaan 200 - Woensdag 19.30 uur Schiedam - Sport en Evenementenhal Margriethal - Nieuwe Damlaan 5 - Woensdag 19.30 uur Spijkenisse - Ontmoehngskerk - Wilheiminalaan 1 - Woensdag 19,30 uur Spijkenisse - De Kempvis naast Riviera Bad - Hoogwerfsinget 10 - Maanddg 10,00 20.00 uur Vlaardingen - Wijkcentrum Holy - Aristide Briantring 90 - Donderdag 10.00 uur Vlaardingen Zalencentrum Prikkewater - West Havenkade 80 a - Dinsdag 19.30 uur Vlaardingen - Hotel Ibis - Westtandseweg 270 - Woensdag 19.30 uur Coach worden bij Weight Watchers, iets voor jou? Voor meer informatie: www.weiahtwatchers.nl of bel Elly Kuyper op 020/615.90.40. Vele ziekenzorgverzekeraars vergoeden een deel van de kosten. Informeer daarom vooraf bij je verzekeraar. Voor meer informatie omtrent de cursussen, onze postorderdiensten of het MP5pakket voor mannen, bel 0900/202 60 60 (Tarief: 0,10/min) of surf naar www.weiqhtwatchers.nl. 00000 003605 Maaspost Watewug Maasstad City ZukJ 04/06 *Tot zolang de voorraad strekt. Aanbiedingen niet verenigbaar. Geldig van 17/4 tot 3/6/2006 voor traditionele cursussen. •'•rV Kom gratis kijken op de wekelijkse cursus. Wil je jezelf na afloop inschrijven, dan ontvang je het Programma en de toelichting ervan voor slechts 9,- (voordeeltarief indien je wekelijks komt).

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2006 | | pagina 10