ITAL: MEER DAN COMPLEET IN TEGELS m KARPETTEN KARPETTEN KARPETTEN KARPETTEN Slaapboulevard Kwakernaat mj2 Mini-metamorfose balkon of terras Mundo, 1000 m2 woonmeubelen Royal Classic Studio bij Bouman Meubelen p GezoncJ en Ontspannen SOR: Specialist in comfortabel wonen Comfortabel Scandinavisch slapen met Lynd by Eastborn zitten en eenvoudig opstaan COMFORr Mei is Nationale Balkon- en Terrasmaand trends tips ideeen design doe-het-zelf accessoires verlichting hypotheken huizen wand- en vloertegels Verstand van slapen Comfortabel UUoonplezier Van Gelderen 010 - 427 09 09 tfj I Forum Sma!l+ Architectonisch hoogstandje in Usselmonde bs wn - Comfortabel wonen aan de Rotte wonen@redactie.maasstad.nl Woensdag 19 april 2006 M i GRATIS Blaaksedijk (Ind.terrein Heinenoord) Boonsweg 7 - Blaaksedijk (industrieterrein Heinenoord) tel. 0186 - 6013 55 Routebeschrijving zie onze website: www.slaapboulevard-kwakernaat.nl Lund: puur ontspannen! Plavuizen Uioerverwarming Tapijt •Gordijnen Laminaat mm MVKpM Comfort! Dat is het belangrijkste om heer- lijk ontspannen te zitten en eenvoudig op te staan. Onze fauteuils worden daarom hbkt aangepast aan uw wensen. In onze showroom kunt u een keuze ma- ken uit allerlei fauteuils. Verwen uzelf en kies BhIH| voor gezond zitcomfort. Dat maakt het leven een stuk aangenamer. Henk Speksnijderstraat 8, Rotterdam-Alexanderpolder tel. 010 - 456 72 80 (naastBurchthuys Interieur) 2 las tx 64 HPS 1 TTjhw?~lWj' vl - Meer dan 800 soorten gepoluste Wand- en vloertegels van alle merken Natuursteen Vloerverwarming Alle werkzaamheden in eigen beheer VLOERTEGELS 30*60 of 50x50 VAHAr Specialist in exclusieve design vloeren THURLEDEWEG 14, ROTTERDAM (Afslag McDonald Spaanse Polder) Tel.: 010-476 20 54 www.ital-ceramica.nl Lylantse Baan 3 Capelle a/d IJssel 010 - 426 02 33 m DIVERSE KESTPAKTIJEN 4SIUTFlEll^VOORDEMOZAiKUEFHEBBER ALLE TEGELS PER STUK VERKRIJGBAAR yyy# 1 gespecialiseekd IN VLOERVERWARMING HiUedijk 287 - 3Q74 GD Rotterdam - Tel.: 010-485 71 09 topdekmatras Lund t.w.v. max. 700,- bij een complete versteibare Lund combinatie* Of 50% korting op het Lund topdekmatras bij een vaste Lund combinatie. Vraag in de winkel naar de voorwaarden. Niet geldig in combinatie met andere merken acties Looptijd actie 15 maart t/m 7 mei 2006. GRATIS t.w.v. max. Ook leggen wij tegels op houten vloeren. Meer dan 2000 m2 showroom Alieuw Mathenesserstraat 25, 3113 AD Schiedam, www.van-gelrieren.net Binds APi na na a Hartelijk welkom bij Vervoersprofaelemen? Bel(010) 4567280 en u wordt gratis gehaald en weer tbursgebrachtl Maak een afspraak voor een demonstratie bij u thuis. huis Mei tot en met oktober zijn de maanden om te genieten van lange en liefst mooie dagen. Het balkon of terras vormt dan een ideaal verlengstuk van onze woonkamer. Deze extra vier- kante meters moeten natuurlijk optimaal benut worden. Waarschijnlijk ziet het balkon of terras er zo vlak na de winter nog een beetje kaal en troosteloos uit. Tijd voor verandering! Met bloei- ende balkon- en terrasplanten tover je de 'buitenkamer' in mum van tijd om tot een waar vakantieparadijs, gewoon lekker thuis. Dat is zomer- lang genieten! Neem dit jaar eens een kleurthema zoals wit, rood, geel of oranje en kies daar verschillende plan- ten in dezelfde kleurstelling bij. Stem de planten af op kaarsen. kus- sens, potten en andere accessoires. Ook creeer je effect met verschil in hoogte. Zet hoge terrasplanten als de Tibouchina op stam, samen met lage balkonplanten, bijvoor- beeld Lobelia, als bodembedekker in dezelfde pot. Efet beste resultaat bereik je door meerdere planten dicht tegen elkaar aan te zetten. Beter een grote mooie pot dan tien Iosse, verspreide plantjes die niet in het oog springen. Vergeet overigens de hangplanten en balkonbakken niet; hiermee bereik je hetzelfde effect zonder ruimteverlies. De keuze in balkon- en terrasplan ten is enorm. Wanneer je ze in mei al neerzet, heb je er extra lang ple- zier van. Er zijn enorm veel kleuren en soorten, ga maar eens kijken bij het tuincentrum in de buurt. Uit alle kuipplanten is de Dipladenia geko- zen tot Terrasplant van het Jaar; een Latijns Amerikaanse schone met zulke prachtige bloemen, daar moet je wel als een blok voor vallen. De Balkonplant van 2006 is vlijtig Liesje. Een echte doorzetter en een ideale plant ook als de zomer wat natter blijkt uit te vallen. Kijk voor informatie ook op www. kuipplanten.com. BARENDRECHT - Tussen de vele keukencentra aan Keukenboulevard Cornelisland is op vrijdag 14 april een vreemdeling neergestreken. Mundo Meubelen heeft niets met keukens, maar alles met woon meubelen te maken. „Er zijn hier inmiddels al voldoende keukenbe- drijven gevestigd. aan een bedrijf met woonmeubelen in de betaal- bare klasse was veel behoefte." En daar is de heer Van der Ven, eigenaar van Mundo Meubelen, op ingesprongen en heeft meteen een imposante, strategische positie in- genomen. Verdeeld over maar liefst 1.000 vierkante meter biedt Mundo Meubelen een compleet en gevari- eerd aanbod voor de inrichting van woonruimtes. Vrijwel voor iedere portemonnee is een goede keus te maken, het 'ervaren' advies krijgt u gratis. Zitmeubelen van stof of leer, veel houten eettafels die in de gewenste maat te leveren zijn, kasten en in bescheiden mate ook accessoires „Ons aanbod is zowel klassiek als modern, waarbij we de hui- dige trends volgen: de rondingen zijn verdwenen, meubelen van nu I hebben meer kubistische, strak- kere vormen. Verder is er dit jaar in de complete inrichting veel kleur, maar ook de rustige natuurkleuren en grijzen hebben we een plaats gegeven." 'Voor elk wat wils', luidt het credo van Mundo meubelen, voor zowel de designliefhebber als voor de senior die een maatje kleiner gaat wonen en/of een relaxfauteuil zoekt. De meubelen van Mundo mogen gezien worden; in het licht gezet worden. Het bedrijf heeft een uitgebreide af- deling verlichting, waardoor we bij Mundo Meubelen voor de complete inrichting terecht kunnen en alles op elkaar kunnen afstemmen. Neemt u de tijd voor een bezoek aan dit bedrijf, je komt er op ideeen en tot de ontdekking dat een interi eur helemaal naar wens niet eens zo veel hoeft te kosten. Prettige bijkomstigheid: voldoende parkeer- gelegenheid voor de deur! Mundo Meubelen Pesetastraat 42-44 Keukenboulevard Cornelisland tel. 010 - 2920103 www.mundomeubelen.nl ROTTERDAM - Bouman Meube len opent 22 april op feestelijke wijze haar nieuwste afdeling, de 'Royal Classic Studio'. Na resty ling en interne verbouwingen heeft Bouman het mooiste voor het laatst bewaard. Directeur Rien van Buu- ren: „De nieuwe woonstijl 'modern klassiek' staat momenteel volop in de schijnwerpers: steeds meer men- sen kiezen moderne klassieke meu belen. Het beste uit de klassieke periode, luchtig vermengd met mo derne elementen, resulteert in een geheel eigen stijl die past in veel verschillende interieurs." Reden voor Bouman Meubelen het roer op de afdeling 'klassiek' om te gooien en de koers te wijzigen. De range aan vertrouwde namen van ontwerpers en fabrikanten is aangevuld met een aantal nieuwe namen uit binnen- en buitenland, waarvan de meubelen onderling to- taal verschillen, maar met elkaar een compleet aanbod 'modern klas siek' in diverse prijsklassen verte- genwoordigen. Bovendien kunnen ze goed met elkaar gecombineerd worden, zoals het Italiaanse huis Selva, de meubelfabrikant 3B en het Belgische.merk Mecam. „Met de opening van onze 'Royal Classic Studio' rekent Bouman Meubelen voorgoed af met het stoffige imago dat soms ten onrechte aan klassieke meubelen wordt toegeschreven. Fauteuils, relaxfeuteuils, banken, eettafels en -stoelen, kasten, dres- soirs en salontafels; de modern klassieke meubelen vertonen een mix van de ambachtelijke 20e eeuw en de weelde en glamour van de 21e eeuw. Cruiseschepen, luxe loun ges, Engels landleven, Mediterrane luchthartigheid, Franse sjiek, Hol- landse overlevering en doorleefd Aziatisch ambacht zijn overgoten met een moderne dressing. Fau teuils op bol- en krulpoten, maar ook strakke lijnen. Gecapiton- neerde leren zithoeken, maar ook in glad katoen of wol. Beschaafde glans, maar ook omfloerst fluweel. Ouderwetse motieven, maar ook moderne dessins. Veekleurig, maar ook natural of zwart-wit-goud. De omvangrijke keus uit accessoires, waaronder lampen en schilderij- en, accentueren de nieuwe stijl en maken de inrichting compleet. De Royal Classic Studio completeert het 'wonen totaal' concept van Bou man Meubelen.Voor iedere stijl, in huis-, werk- of slaapkamer. De opening wordt spectaculair. Met live muziek, Italiaanse wijnen en delicatessen en de verloting van de geweldige Wooncheque-actie: nog tot en met 22 april ontvangt u bij iedere aankoop loten waarmee u kans maakt op wooncheques met een totale waarde van 12.500 euro. De zinderende trekking wordt ge- houden om 16.30 uur, alleen aan- wezigen met een of meerdere loten maken kans op een waardebon. Bouman Meubelen IJsselmondselaan 175 Rotterdarq-Kralingseveer tel. 010 -284 21 11 www.boumanmeubelen.nl Als de zon ons straks naar buiten lokt, is Versus er om ons goede humeur nog stralender te maken. Want met de nieuwe lijn Forum, een volledige buitencollectie in geweven Loom, ademt het terras een sympathieke, mediterrane sfeer uit. De nieuwe Forums vormen een volledige collectie: tafel, stoelen, lounger en een bankje. Voor de zitting van de meubelen koos Versus voor weerbestendig, klassiek geweven Loom. Het resultaat is een knap ogend uiterst stevig, duurzaam en vrijwel onderhoudsvrij bui- tenmeubel. Het materiaal verze- kert ook een comfortabele, ergo- nomische zitting. Zo is de zitting van het bankje in drie aparte, vloeiende delen opgebouwd in plaats van een strak geheel. De zwarte Loom kan gecombineerd worden met een zilvergrijs of antraciet aluminium frame. Meer informatie: www.tribu.be. De laatste jaren neemt de be- langstelling voor eenpersoons appartementen in ons land hand over hand toe. Ook gaan steeds meer gezinnen over tot de instal- latie van een tweede badkamer in hun woning. Fabrikant Ideal Standard speelt hier op in en introduceert het ontwerp voor de kleine badkamer. Een nieuwe in- telligente badkamerlijn, speciaal ontworpen voor beperkte badka- merruimtes, zonder aan stijl of design te moeten inboeten. Deze collectie 'Small+' biedt mensen met een beperkte leef- ruimte een modern antwoord volgens de laatste designtrends. Ideal Standard lanceerde het eerste idee binnen dit badkamer- concept in 1997 met de badka merlijn 'Small'. Nu, negen jaar later, is deze collectie volledig vernieuwd en uitgegroeid tot een integraal concept voor slim ge- bruik van kleinere badkamers. Het concept is nu compleet, ster- ker en nog meer doordacht. Meer informatie: www.ideal- standard.nl. De Plussenburgh aan de Grote Hagen, Rotterdam-IJsselmonde. Modelwoning open op 22 april en 13 mei van 10.00 tot 15.00 uur en op afspraak. Stichtirig Ouderenhuisvesting Rotterdam (SOR), met uitsluitend woningen voor 55-plussers, is Te Hoogerbrugge, Varenhof 182. gespecialiseerd in comfortabel wonen. Behalve mooie appartementen op locaties dicht bij winkels en openbaar vervoer, bieden wij veiligheid, gezelligheid, service op maat en zorg naar behoefte. Bezoek onze modelwoningen, en zie wat wij te bieden hebben. Rotterdam-Ommoord. Modelwoning te bezichtigen op afspraak. Tegenover winkelcentrum Keizerswaard, bibliotheek, buurthuis en o.v. Royale (85m2) appartementen Centrale entree, galerij en ondergelegen parkeergarage zijn afgesloten Ontmoetingsruimte aan het water Huurprijzen: van circa 725,- tot 855,- per maand, in- dusief parkeerplaats, servicekosten circa 90,- per maand Verwachte oplevering: mei, juni 2006 Meer informatie: SOR, telefoon (010) 444 55 55 Prachtige locatie, uitzicht op de Rotte Ruime, luxe afgewerkte driekamerappartementen Klant- en servicegerichte medewerkers Vele voorzieningen, zoals restaurant, winkel, receptie, wasserette, kapsalon, fysiotherapeut Huurprijzen: van circa 656,- tot 765,- per maand, servicekosten circa 165,- per maand Verwachte oplevering: eind September 2006 Meer informatie: Te Hoogerbrugge, telefoon (010) 420 29 39 Stichting Ouderenhuisvesting Rotterdam www.ouderenhuisvesting.nl 6>

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2006 | | pagina 13