5^ www.schiedam.nl gemeente Schiedam Week 18 Woensdag 3 mei 2006 I I I Wet milieubeheer 8 8 Kapvergunningen Wet milieubeheer Wet bodembeseherming 8 8 Wet milieubeheer 8 Verleende evenementenvergunning Gemeenteber Verklaringen inzake melding artikel 8.19 Milieudienst Rijnn*, Algemeen De meeste bedrijven die nadelige gevolgen kunnen hebben voor het milieu en/of overlast (hinder) kunnen veroorzaken, vallen onder de Wet milieubeheer. Voor een groot aantal gevallen betekent dit dat deze bedrijven een vergunning moeten hebben. Een verleende vergunning geldt in principe ook voor veranderingen van de inrichting die geen, dan wel uitsluitend gunstige gevolgen hebben voor het milieu. Voor een dergelijke verandering hoeft dan geen vergunning te worden aangevraagd, maar kan volstaan worden met een melding hiervan aan het bevoegd gezag. Onderwerp Burgemeester en wethouders van Schiedam maken het volgende bekend: 1Op 15 maart 2006 hebben wij een melding op grond van artikel 8.19 van de Wet milieubeheer ontvangen. Het gaat om een melding van Mammoet Holding B.V. voor de verandering van de inrichting. De melding heeft betrekking op de aan de inrichting verleende vergunning van 5 September 2000. De voorschriften die verbonden zijn aan de vigerende vergunning, waarborgen voldoende bescherming van het milieu. De inrichting is gevestigd aan de Karel Doormanweg 47 te Schiedam. 2. Op 17 februari 2006 hebben wij een melding op grond van artikel 8.19 van de Wet milieubeheer ontvangen. Het gaat om een melding van Boskalis Infra B.V. voor de verandering van de inrichting. De melding heeft betrekking op de aan de inrichting verleende vergunning van 6 augustus 2002. De voorschriften die verbonden zijn aan de vigerende vergunning, waarborgen voldoende bescherming van het milieu. De inrichting is gevestigd aan de Joppelaan la te Schiedam. 3. Op 15 maart 2006 hebben wij een melding op grond van artikel 8.19 van de Wet milieubeheer ontvangen. Het gaat om een melding van Oliehandel Kerkhof/ Handelsonderneming Aldoc B.V. voor de verandering van de inrichting of van de in de inrichting gebezigde werkwijze. De melding heeft betrekking op de aan de inrichting verleende vergunning van 4 oktober 2005. De voorschriften die verbonden zijn aan de vigerende vergunning, waarborgen voldoende bescherming van het milieu. De inrichting is gevestigd aan het Ringerspad 5 te Schiedam. Inzage U kunt de ingediende melding, de verklaring inzake melding (beschikking) en de overige van belang zijnde stukken van 4 mei 2006 gedurende zes weken inzien in het kantoor van de DCMR Milieudienst Rijnmond (DCMR), 's Gavelandseweg 565 te Schiedam, op werkdagen van 08.30 tot 17.00 uur. Indien daarom telefonisch wordt verzocht, kunnen de stukken in de bovengenoemde periode ook buiten kantooruren worden ingezien in het kantoor van de DCMR, tel. (010) 2468 621. Bezwaar en beroep Volgens artikel 7.1 van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden bezwaar maken tegen deze beschikking. Het bezwaar dient te geschieden door het indie- nen van een bezwaarschrift bij ons college. Een bezwaarschrift kan worden ingediend gedurende een termijn van zes weken na de datum van verzending van de verklaring inzake melding (beschikking) aan de drijver van de betrefifende inrichting. Wij wijzen erop dat de termijn voor het indienen van een bezwaarschrift is gekoppeld aan de datum van verzending van de beschikking, die moge- lijk niet samenvalt met de termijn van terinzagelegging. De exacte verzenddatum kunt u opvragen bij de DCMR, tel. (010) 2468 621. Een bezwaarschrift moet in ieder geval het volgende omvatten: - de naam van de-indiener; - de dagtekening; - een omschrijving van deze beschikking waartegen bezwaar wordt gemaakt; - de grond van het bezwaar; - de ondertekening. Een bezwaarschrift moet worden gericht aan het secretariaat commissie voor bezwaar- en beroepschriften, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. De beschikking wordt van kracht met ingang van de dag na het einde van de bezwaartermijn, tenzij voor deze datum bezwaar is gemaakt en met toepassing van artikel 36 van de Wet op de Raad van State, juncto artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek is gedaan tot het tref- fen van een voorlopige voorziening. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dit verzoek is beslist. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Wij verzoeken u een kopie van het bezwaarschrift en - indien van toepassing - het verzoek om voorlopige voorziening te sturen aan de DCMR Milieudienst Rijnmond, Postbus 843, 3100 AV Schiedam. Inlichtingen Voor informatie over de beschikking kunt u zich wenden tot de heer A.M. de Reuver van de DCMR, tel. (010) 2468 340. Voor vragen over de procedure en terinzagelegging en voor kopieen (tegen betaling) van de stukken kunt u contact opnemen met het bureau Documentaire Informatievoorziening van de DCMR, tel. (010) 2468 621. Projectnummers: 412926, 403575 en 307923. Op grond van artikel 4.4.2. van de APV - Schiedam is een kapvergunning verleend voor het rooien van: - 1 hulst staande ter hoogte van Schubertplein 15 in verband met gevaar, schade en overlast*) - 1 kronkelwilg in de achtertuin van het pand Fabristraat 34-br in verband met overlast. hiervoor geldt een herplantplicht van 1 boom ter vervanging van een beeldbepalende boom op of in de nahijheid van de kaplocatie Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen dit besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen binnen 6 weken na publicatie van deze vergunning. Het bezwaarschrift dient te worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst kunnen belangheb benden, indien zij van mening zijn dat de behandeling van hun bezwaren onverwijld spoed vereist, bij de voorzieningenrechter een verzoek om een voorlopige voorziening indienen (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een dergelijk verzoek dient te worden gericht aan de voorzieningenrechter van de Rechtbank te Rotterdam, sector Bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Dit verzoek kan overigens pas worden gedaan als een bezwaarschrift is ingediend. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer E. Otterspeer, tel: (010) 2465421. Ontwerpbeschikking Milieudienst Ri/nnv,0rf Algemeen Bedrijven die nadelige gevolgen voor het milieu en/of overlast (hinder) kunnen veroor zaken, kunnen op grond van de Wet milieubeheer een vergunning nodig hebben. Deze vergunning moet in veel gevallen worden aangevraagd bij de gemeente. De procedure voor het behandelen van de aanvraag bestaat uit twee stappen: het opstellen van een ontwerp van de vergunning (ontwerpbeschikking) en vervolgens het verlenen van de ver gunning (beschikking). Onderwerp Burgemeester en wethouders van Schiedam hebben op 18 november 2004 een aanvraag om vergunning op grond van de Wet milieubeheer ontvangen. Het gaat om een aan vraag van Hoek Loos B.V. om een revisievergunning voor een inrichting voor het ver- richten van service en onderhoud aan tankinstallaties, de op- en overslag van koolzuur en stikstof in tanks en het uitvoeren van onderzoek naar toepassingsmogelijkheden van cryogene technieken. De inrichting is gelegen aan de Havenstraat 1-19 te Schiedam. Burgemeester en wethouders van Schiedam hebben het voornemen de gevraagde vergun ning te verlenen. Aan de vergunning zullen voorschriften worden verbonden ter bescher ming van het milieu. Inzage U kunt de ontwerpbeschikking, de aanvraag en de overige van belang zijnde stukken van 4 mei 2006 tot en met 1 juni 2006 op werkdagen van 08.30 tot 17.00 uur inzien in het kantoor van de DCMR Milieudienst Rijnmond (DCMR), 's Gravelandseweg 565 te Schiedam. Na telefonische afspraak kunnen de stukken gedurende deze periode ook buiten kantooruren worden ingezien in het kantoor van de DCMR, tel. (010) 2468 621. Na bovengenoemde periode is inzage van de stukken mogelijk in het kantoor van de DCMR. Bedenkingen Wanneer u bedenkingen hebt over de inhoud van de ontwerpbeschikking, kunt u deze tot en met (DATUM) schriftelijk kenbaar maken aan burgemeester en wethouders van Schiedam, p/a DCMR Milieudienst Rijnmond, Postbus 843, 3100 AV Schiedam. Uw persoonlijke gegevens worden niet bekendgemaakt als u hierom, bij voorkeur in een aparte brief, vraagt. Als u behoefte hebt aan een gedachtewisseling over het ontwerp van de beschikking, kunt u daarom telefonisch bij de DCMR verzoeken. Tijdens deze bijeenkomst kunt u ook mondeling gemotiveerde bedenkingen inbrengen. Een verzoek om een gedachtewis seling kan tot uiterlijk een week voor het einde van de inzage termijn worden gedaan. U kunt te zijner tijd alleen beroep tegen de beschikking instellen als u bedenkingen hebt ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. Dit is ook mogelijk als u kunt aantonen dat u redelijkerwijs niet verweten kan worden dat u geen bedenkingen hebt ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. Inlichtingen Voor informatie over de aanvraag en de ontwerpbeschikking kunt u zich wenden tot de heer A.M. de Reuver van de DCMR, tel. (010) 2468 340. Voor vragen over de procedure en terinzagelegging en voor kopieen (tegen betaling) van de ter inzage gelegde stukken kunt u contact opnemen met het bureau Documentaire Informatievoorziening van de DCMR, tel. (010) 2468 621. Projectnummer: 314406 Beschikking Onderwerp Op grond van artikel 28 in verbinding met artikel 39, lid 2 van de Wet bodembeseher ming hebben burgemeester en wethouders van Schiedam een saneringsplan ontvangen voor de locatie Burgemeester van Haarenlaan 352 t/m 608 te Schiedam (Parkweg noord fase 1), kadastraal bekend onder sectie sectie H, nummers 1488, 1492, 1495, 1581, 1662, 1663, 1665, 1672, 2306, 2307, 2308, 2309, 2403, 2404, 2405, 2406, 2407, 2408, 2409 en 2413. Burgemeester en wethouders van Schiedam zijn voornemens met het saneringsplan in te stemmen en te besluiten dat: op de locatie sprake is van een geval van ernstige bodemverontreiniging als bedoeld in artikel 29, lid 1 van de Wet bodembeseherming; geen sprake is van zodanige risico's als bedoeld in artikel 37, lid 1 van de Wet bodem bescherming dat spoedige sanering noodzakelijk is; de voorgenomen herinrichting sanerende maatregelen noodzakelijk maakt. Inzage U kunt de beschikking en de overige van belang zijnde stukken vanaf 3 mei 2006 gedu rende 6 weken op de volgende plaatsen inzien: - bij de balie Bouwen Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1 maandag 12.00 tot 16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 8.00 tot 16.00 uur en donderdag van 8.00 tot 20.00 uur, telefoon 2465565. Beroep Tegen dit besluit kunnen belanghebbenden ingevolge artikel 8:1 van de Algemene wet bestuursrecht beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Geen beroep kan worden ingestald door diegene die redelijkerwijs kan worden verweten geen zienswijze tegen de ontwerpbeschikking te hebben ingediend. De termijn voor het indienen van een beroepschrift bedraagt 6 weken. De termijn voor het indienen van een beroepschrift vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit ter inzage is gelegd. Krachtens artikel 6:16 van de Algemene wet bestuursrecht schorst het beroep de werking van dit besluit niet. Gelet hierop kan - als tegen dit besluit beroep wordt ingesteld ingevolge artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht in verbinding met hoofdstuk 20 van de Wet milieubeheer en in verbin ding met artikel 36 van de Wet op de Raad van State, bij de voorzitter van de afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag, een ver zoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend. Wij verzoeken u een kopie van dit verzoek om voorlopige voorziening toe te zenden aan burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer Korving van de afdeling Bouwen en Milieu, telefoon (010) 2465613. Wbb-code: DC060600409/B40 Beschikking Milieudienst Ri/n^^ Algemeen Bedrijven die nadelige gevolgen voor het milieu en/of overlast (hinder) veroorzaken heb ben meestal een vergunning ingevolge de Wet milieubeheer. Het bevoegd gezag heeff de mogelijkheid een vergunning in te trekken, als gedurende drie jaar geen handelingen worden verricht (lid 1sub c) met gebruikmaking van de vergunning, als de inrichting geheel of gedeeltelijk is verwoest (lid 1, sub d), of in gevallen als aangewezen krachtens artikel 8.20, derde lid, van de Wet milieubeheer de vergunninghouder niet meer degene is die de inrichting drijft (lid 1, sub e). De behandeling van deze procedure bestaat uit twee stappen: het schriftelijk ter kennis brengen van het voornemen tot intrekking aan de vergunninghouder en vervolgens het nemen van een besluit ten aanzien van het intrekken van de vergunning (beschikking). Onderwerp Burgemeester en wethouders van Schiedam hebben besloten de op 26 april 1996 aan Jan van der Steen decorbouw V.O.F. verleende vergunning ten behoeve van een werkplaats ter vervaardiging van theaterdecor aan de Westerkade 24A te Schiedam krachtens artikel 8.25, lid 1, onder c, van de Wet milieubeheer ambtshalve in te trekken. Inzage U kunt de beschikking en de overige van belang zijnde stukken van 4 mei 2006 tot en met 15 juni 2006 op werkdagen van 08.30 tot 17.00 uur inzien in het kantoor van de DCMR Milieudienst Rijnmond (DCMR), 's Gravelandseweg 565 te Schiedam. Indien daarom telefonisch wordt verzocht, kunnen de stukken in de bovengenoemde periode ook buiten kantooruren worden ingezien in het kantoor van de DCMR, tel. (010) 2468 621. Bezwaar en beroep Volgens artikel 7.1 van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden bezwaar maken tegen deze beschikking. Het bezwaar dient te geschieden door het indienen van een bezwaarschrift bij ons college. Een bezwaarschrift kan worden ingediend gedurende een termijn van zes weken na de datum van verzending van de beschikking. Wij wijzen erop dat de termijn voor het indienen van een bezwaarschrift is gekoppeld aan de datum van verzending van de beschikking, die mogelijk niet samenvalt met de termijn van terinzagelegging. De exacte verzenddatum kunt u opvragen bij de DCMR, tel. (010) 2468621. Een bezwaarschrift moet in ieder geval het volgende omvatten: - de naam van de indiener; - de dagtekening; - een omschrijving van deze beschikking waartegen bezwaar wordt gemaakt; - de grond van het bezwaar; - de ondertekening. Een bezwaarschrift moet worden gericht aan het secretariaat commissie voor bezwaar- en beroepschriften, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. De beschikking wordt van kracht met ingang van de dag na het einde van de bezwaar termijn, tenzij voor deze datum bezwaar is gemaakt en met toepassing van artikel 36 van de Wet op de Raad van State, juncto artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek is gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dit verzoek is beslist. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Wij verzoeken u een kopie van het bezwaarschrift en - indien van toepassing - het verzoek om voorlopige voorziening te sturen aan de DCMR Milieudienst Rijnmond, Postbus 843, 3100 AV Schiedam. Inlichtingen Voor informatie over de beschikking kunt u zich wenden tot de heer A.M. de Reuver van de DCMR, tel. (010) - 2468 340. Voor vragen over de procedure en voor kopieen (tegen betaling) van de stukken kunt u contact opnemen met het bureau Documentaire Informatievoorziening van de DCMR, tel. (010) 2468 621. Projectnummer: 402600 Door het gemeentebestuur van Schiedam is een vergunning/ontheffing verleend voor het organiseren van een aantal activiteiten in het leader van Nationale Molendag op 13 mei 2006. De activiteiten spelen zich af in de binnenstad, voornamelijk bij de 5 Schiedamse Molens, Noordvest, Westvest, Vellevest en aan de Lange Haven. In verband met de activiteiten geldt: een wegafsluiting en parkeerverbod van 08.00 tot 18.00 uur tussen Noordvest 34 (Molen de Noord) en Noordvest 38 (Museummolen de Nieuwe Palmboom) alleen aan de kadezijde een wegafsluiting parkeerverbod van 10.00 uur tot 18.00 uur aan de even zijde van de Lange Haven, ter hoogte van de Havenkerk richting Appelmarkt en Appelmarkt tot aan de Hoogstraat. Van 3 mei t/m 14 juni 2006 ligt een afschrift van de verleende vergunning/ontheffing ter inzage bij het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel, Stadserf 1 Gedurende de bovengenoemde periode kunt u tegen het verlenen van deze vergun ning/ontheffing een bezwaarschrift indienen. Hieraan zijn geen kosten verbonden. In het (gedateerde en ondertekende) bezwaarschrift moet staan waarom u tegen de verleende vergunning/ontheffing bent en waarom u vindt dat u rechtstreeks in uw belang bent getroffen. Het bezwaarschrift kunt u sturen aan de burgemeester en het college van bur gemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Intussen blijft de vergunning/ontheffing geldig. Als u echter vindt dat deze meteen moet worden geschort dan kunt u daarvoor een verzoek sturen naar de voorzieningenrechter van de rechtbank Rotterdam, t.a.v. de sector bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Voorwaarde hiervoor is dat u bij de burgemeester en het college van burgemeester en wethouders van Schiedam een bezwaarschrift heeft ingediend. Aan een procedure bij de rechtbank zijn kosten verbonden. Colofon Openlngstijden Stadswinkel Gemeentelijk Informatiepunt Stadswinkel, Stadserf 1J Tel.: (010) 246 53 04 Stadskantoor Tel.: (010} 246 55 55 Fax: (010) 473 70 21 maandag 12.00 tot 16.00 uur Postadres Postbus 1501 j 3100 EA Schiedam E-mail: info@schiedam.nl dinsdag t/m vrijdag 08.00 tot 16.00 uur Buiten kantooruren voor donderdag 08.00 tot 20.00 uur spoedeisende veiligheidszaken Tel.: (010) 246 54 00

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2006 | | pagina 14