I *ML1 maasstad zakelijk bekeken TOCO THOLIN biedt uitkomst bij kalknagels en zwemmerseczeem Decorette Maassluis allerbeste van Nederland C&A geeft met guile hand Doet u mij maar een Hummer... Win een finaleplaats in Berlijn tijdens het WK Voetbal 2006! Schoenmakerij Kleiweg weet waar de schoen wringt i CO-THOLIN Xbox 360, adidas en EA presenteren de Xbox Cup Woensdag 3 mei 2006 cx 99 Duitse degelijkheid Sterke werking Vernieuwde C&A Zuidplein MMM I HILLEGERSBERG - Hij heeft al 35 jaar ervaring in de schoenma- kersbranche en is de enige schoen- maker die de schoenen/kisten van de het corps mariniers in de Van Gent kazerne mag repareren. Toen hij dan ook hoorde dat er in het voormalige pand van Hoffman IJzerwaren aan de Kleiweg een schoenmakerij gevestigd zou wor- den en er een ervaren eersteklas schoenmaker /bedrijfsleider werd gezocht, zag hij zijn kans schoon, trok de stoute schoenen aan, sol- liciteerde en.... Natuurlijk werd Loek meteen aan- genomen, een geluk uit duizenden voor de directie dat er zo'n goudvis voorbij kwam zwemmen. Op 7 april werd Schoenmake rij Kleiweg officieel geopend en daarmee liepen er meteen heel wat schoenen binnen. Schoenen die ern- stig aan een tweede, derde ronde toe waren, voor Loek geen enkel probleem. De traditionele schoenlapper blijft bij zijn leest, weet waar hij over praat, wat en hoe hij de meeste ver- vallen schoenen weer nieuw leven moet inblazen. Geassisteerd door de meest moderne powermachine voor voor- en afwerk, doornaaien en persen, maakt hij schoenen weer als nieuw. „Een goede hulp, maar het vak van schoenmaker kun je niet leren met een machine, dat moet in je vingers zitten, de machi ne mag je helpen, meer niet. Verder is natuurlijk het materiaal waar- mee je repareert heel belangrijk. We doen dan ook geen concessies, zo gebruiken we alleen maar de Duitse degelijke Rendebach zolen, beter bestaan er niet." Schoenma ker Loek heeft zich gespecialiseerd in orthopedische correcties, heeft de nodige cursussen op dit gebied gevolgd. „Bij veel mensen is na een heupoperatie het ene been iets kor- ter dan het andere. We weten waar de schoen wringt, lossen dergelijke problemen op door een hoogtecor- rectie in de zool of hak, zodanig dat de persoon zelf, maar ook buiten- staanders er niets van zien. En zo fotograaf: Rob Kamminga werken we ook bij schoenen waarin we hamertenen de ruimte geven." Bij Schoenmakerij Kleiweg kunt u verder terecht voor het dupliceren van sleutels, reparaties aan leren tassen, het oprekken van nieuwe schoenen en de verkoop van on- derhoudsproducten, en schoenbe- nodigdheden als leren veters voor boot- en wandelschoenen, schoen- spanners- en lepels en allerlei in- legzolen. Op vrijwel alle reparaties kunt u wachten, terwijl u een kop koffie drinkt op de barkruk. Met zicht op het magische vakwerk van schoenmaker Loek! Schoenmakerij Kleiweg Kleiweg 10 Rotterdam Hillegersberg Het goede oude huismiddel van TOCO-THOLIN is we- reldberoemd in Nederland en ver daar buiten. De druppels op basis van etherische olien en menthol helpen bij tal van klachten, zoals verkoudheid, hoofdpijn en spierpijn. Spor- ters gebruiken de druppels ook om meer lucht te krijgen en zo beter te presteren. Maar ook bij vervelende kwalen zo als schimmelnagels fen zwem merseczeem biedt Het goede oude huismiddel uitkomst. Dat blijkt uit onderzoek dat onlangs is verricht door een internatio- naal erkend laboratorium voor microbieel onderzoek. Schimmels en gisten zijn er altijd geweest. De laatste dertig jaar krijgt de mens steeds meer last van aandoeningen die door deze micro-organismen worden veroorzaakt. Door onze veranderde manier van lichamelijke hygiene en een veranderd voedings- patroon verstoren we onze eigen huidafweer, onder andere door het continue aantasten van de zuur- mantel van de huid. Eigenlijk hebben we het schimmels en gisten makkelijker gemaakt om infecties te veroorzaken terwijl we denken schoner te zijn geworden! In Nederland maken we het nog eens erger door onze zgn. gesloten schoenencultuur. Wij hebben hier de gewoonte bin nen- en buitenshuis de gehele dag met de kracht van etherische alien op dezelfde schoenen te lopen en ook weinig van schoenen te wis- selen. Zo creeren we onbewust de ideale omstandigheden voor schimmels om zich snel te vermenigvuldigen. Op sommige plaatsen in de natuur komen geen schimmels voor. Ook bepaalde plantensoorten heb ben sterke capaciteiten om zich te- gen schimmels te weren. Dat bracht de makers van TOCO- THOLIN op het idee hun druppels te laten testen op hun resultaat in de strijd tegen schimmels. De testen zijn uitgevoerd door een Duits laboratorium dat door de branche als zeer bekwaam wordt beschouwd. Dit laboratorium wordt in Europa veel gevraagd bij het uitvoeren van in-vitro testen voor de registratie van geneesmiddelen. De uitslagen van de testen zijn daarna nogmaals beoordeeld door een farmacoloog en een bioloog. De uitslagen zijn geaccepteerd door het Leids Cytologisch en Pathologisch Laboratorium te Leiden. De testen werden uitgevoerd vol- gens de diverse voorschriften bin nen de Europese wetgeving. Van de acht meest voorkomende schim mels die huidinfecties veroorzaken, werden kolonies gekweekt onder speciale omstandigheden. Deze zijn samen verantwoordelijk voor 90% van alle schimmelinfecties aan de huid of de nagel. Na toediening van een milliliter TOCO-THOLIN in het centrum van de kolonie bleek de schim- melkolonie zich terug te trekken. De diameter van het terugtrekken geldt als een criterium voor de sterkte van de schimmelremmende werking. De eindbeoordeling is dat de drup pels een sterk schimmelremmende werking hebben. Bij bovengenoemde test is TOCO- THOLIN slechts eenmaal toege- diend op de schimmel. Het beste is de voeten twee maal per dag te behandelen, dan is de werking nog beter. Zoals bekend, is voetschimmel en zwemmersec zeem zeer hardnekkig en is lang doorgaan met de behandeling nood- zakelijk. Verder is het belangrijk om uw voeten na het douchen goed af te drogen met een schone handdoek. Trek dagelijks schone sokken en andere schoenen aan. Desinfecteer de schoenen door enkele druppels in de schoenen aan te brengen. Het goede oude huismiddel is ver- krijgbaar bij apotheek. drogist en reformwinkel. Kijk voor informatie over spierbal- sems en massage-olien op www. toco-tholin.com MAASSLUIS - Ze waren al verschillende keren genomi- neerd en dan nu jawel: De corette Maassluis is uit alle zestig vestigingen van deze franchiseonderneming uitge- roepen tot beste Decorette van Nederland. Een bijzondere prestatie, de jury gaat bepaald niet over een nacht ijs. Vakkennis, klantvriendelijk- heid, klanttevredenheid, uitstraling van de winkel, hoe wordt er met de formule omgegaan en ook de kerngetallen achter de schermen als omzet en groei. Allemaal factoren die meetellen en waarop alle De- corettes in het afgelopen jaar op onverwachte momenten werden be oordeeld. „De nominaties op zich waren al heel feestelijk: taart, felicitaties en foto's. Maar nu, hier hebben we het al die jaren voor gedaan, de allerbeste!" Franchisenemer Eric Scheurwater toont ons fier de wis- seltrofee; hij is met recht trots op de nieuwe status van zijn winkel. Wat heet: winkels! Want het is wel Eric Scheurwater is zo trots als een pauw met zijn wisseltrofee. C&A Rotterdam Centrum schonk een bedrag van 2500 euro aan de Stichting Flexus, een organisatie voor jeugdhulpverlening. ROTTERDAM - We konden vo- rige week geen krant openslaan of de schijnwerpers waren gericht op het bedrijf C&A. Het Europese kledingconcern gaf voor het eerst in haar 165-jarige geschiedenis openheid van zaken: over 2005 een omzet van 5,2 miljard en een winst van ruim een half miljard euro. In Nederland steeg de omzet met 7,6 procent tot 455 miljoen euro. C&A haalde ook vanwege een andere gebeurtenis het landelijke nieuws: de opening van het duizend- ste filiaal in Europa. „Waar precies is eigenlijk onduidelijk. Er gingen vorige week namelijk verschillende nieuwe filialen open, waaronder het filiaal in Etten-Leur. Inmiddels zijn er alweer nieuwe zaken geopend en zijn we de 1000 ruim gepasseerd. Binnen twee jaar komen er in Euro pa nog eens 300 en in Nederland 20 filialen bij," vertelt directeur van de Rotterdamse regio West C&A Ton van Velzen trots. foto Rob Kamminga Ter gelegenheid van de duizendste opening gaven alle filialen in Eu ropa elk 2500 euro aan een door de medewerkers van het filiaal zelf gekozen goed doel. „C&A doet veel aan corporate giving, ieder filiaal krijgt ruimte om aan goede doelen te geven. Dit keer is echter heel groots." Afgelopen week werden in de acht filialen in de regio Rot terdam de 2500 euro overhandigd aan de volgende instellingen: C&A Rotterdam Centrum schonk het bedrag aan de Stichting Flexus, een organisatie voor jeugdhulpver lening. C&A Rotterdam Zuid overhandigde de cheque aan het familiehuis van Daniel den Hoed. C&A Schiedam verblijdde de Stich- ting Vrienden van het Sofiahuis. C&A Alexandrium I koos de Voed- selbank uit. C&A Ridderkerk gaf de 2500 euro aan Villa Pardoes. C&A Spijkenisse maakt dromen waar voor de Dream Foundation. C&A Vlaardingen schonk het geld aan de Gelinck School (voor autis- tische kinderen). C&A Dordrecht overhandigde het geld aan Zorgboerderij Yvonne in 't Veld. Sinds kort vaart het concern een nieuwe, modernere koers. Treffend voorbeeld is C&A Zuidplein, waar- van het interieur onlangs compleet is vervangen. „De moderne uitstra ling past perfect bij de stijltrends van deze tijd", zegt bedrijfsleid- ster mevrouw H. de With. „De nieuwe inrichting is attractief. Er is gebruik gemaakt van opvallende, frisse kleuren. Iedereen kan nu ge- makkelijk winkelen." C&A, een van de oudste en nog steeds een van de meest bezochte kledingwinkels van Rotterdam, loopt door de verbouwing weer he- lemaal voorop. Ook voor wat betreft de kledingcol- lecties voor dames, heren en kin deren. Want mode in alle maten en tegen zeer betaalbare prijzen is al 165 jaar de sterke kracht van C&A. foto: Roger van der Kraan Decorette Maassluis die gewonnen heeft maar Decorette Vlaardingen, eveneens van Scheurwater, hangt tegen vestiging Maassluis aan en is zelf ook al meerder malen geno- mineerd. „We spelen een voortrekkersrol op het gebied van vernieuwingen bin nen de organisatie, waar onze stem zwaar telt. Onze winkel springt eruit en is al vele malen het decor Zelf een dagje een Hummer of een Mustang besturen Dan moet u bij Moller Autoschade zijn! geweest voor TV programma's, vo rige week zijn er weer TV opnames gemaakt voor RTL5." Zo trots op zijn eigen winkels, zo trots ook is Scheurwater op de or ganisatie. „De kracht van Decoret te? We bieden een totaalplaatje: van verf, behang en gordijnen, tot vloer- bedekking, zonwering, verlichting en woonaccessoires. Bieden daarbij een full service concept, voeren alle bijkomende werkzaamheden zelf uit, en tegen scherpe prijzen. We hebben klanten die twee weken op vakantie gaan, ons de sleutel geven en na twee weken in een compleet nieuwe woning thuiskomen." Een zaak van vertrouwen, veel klanten gaan dan ook blindelings af op het advies van de woonstylisten. „In ons bekende Mix&Match program- ma kunnen maar liefst 56 trendy kleuren geselecteerd en gecombi- neerd worden, van pimpelgeel, tot brandweerpaars en legerroze. Kies een of meerdere kleuren en onze woonstylisten tonen welke stof- fen, verf, behang, vloerbedekking, raamdecoratie en accessoires er het beste bijpassen. Dan nog even ons huismerk: naast alle bekende A- en B-merken, bieden we ons eigen huismerk in uitgebreide collecties. Uitstekende kwaliteit tegen scherpe prijzen en met eindeloze combina- tiemogelijkheden." Decorette Maassluis Industrieweg 58, Maassluis tel. 010 - 59 904 54 ROTTERDAM - Altijd al eens een dagje in een Hummer willen rijden? Of een Mustang GT de sporen wil len geven? Dan kunt u nu terecht bij Moller Autoschade! Tegen een ge- ringe meerprijs kunnen particuliere autobezitters tijdens een schadere- paratie een zeer bijzondere vervan- gende auto meekrijgen. Bijzonder is het vervoer zeker. Op dit moment zijn er Mustang's GT, Mustang's GT Cabrio's en de Hum mers H3 beschikbaar, stuk voor stuk spraakmakende voertuigen. Deze auto's worden niet -of nog niet- door de importeur geleverd in Nederland, dat maakt dit concept dubbel zo leuk! De reacties zijn overweldigend. 'Je zou bijna voor je plezier een deuk in je wagen rijden' en 'leuk, eindelijk een deuk!' zijn uitdrukkingen die de medewerkers van Moller regelmatig te horen krij gen. Met de bijzondere vervangend ver- voerauto's worden gemiddels twee keer zoveel kilometers gereden als met de traditionele leenauto's. Op het werk, bij vrienden en familie wordt er flink gepocht: 'Kijk eens waar ik in rij!' Betere ambassadeurs voor het concept zijn er niet, aldus een tevreden Alfred Moller. Voor nadere informatie of om zelf een Hummer of Mustang te bestellen, kunt u bellen met A.J. Moller, telefoon 010- 285.44.44 of 06- 54768883. Of kijk op internet, www.moller-autoschade.nl BLEISWIJK - Emmy Verhey, wereldberoemd violiste, geeft zondag 21 mei een uniek brunch- concert aan de Rottemeren. Het restaurantgedeelte van Retraiterie Rottemeren wordt voor dit evene- ment omgetoverd tot een intieme concertzaal. De prachtige ligging aan de Rottemeren en de gezel- lige inrichting van het restaurant geven een extra dimensie aan het optreden, dat door maximaal tachtig gasten kan worden bijge- woond. Emmy Verhey heeft voor dit con cert prachtige klassieke stukken uitgekozen die zeker herkenning zullen oproepen en vooral haar virtuositeit op de viool benadruk- ken. Ze wordt begeleid door haar vaste ensemble Camerata Antonio Lucio. Agnes en Leen Wijland, eigenaren van Retraiterie Rotte meren: „A1 lang zijn we op zoek naar de mogelijkheid om klas sieke concerten te verzorgen op onze locatie, gecombineerd met een luxe brunch of diner. We zoeken steeds naar artiesten van hoog niveau. Daarom zijn we dol- gelukkig met Emmy Verhey, die met haar kamermuziekensemble Camerata Antonio Lucio bij ons wil spelen. Deze Rottemerenconcerten pro- beren we elke zomer een aantal keren te houden. Bij mooi weer zal het ook in de tuin en op het terras aan het water prettig nage- nieten zijn. Natuurlijk ligt er een aantal bootjes klaar om even het water op te gaan." Het complete arrangement ziet er als volgt uit. De ontvangst is om 11.00 uur met koffie en thee en gebaksbuffet. Daarna volgt het concert door Emmy Verhey en haar ensemble Camerata Anto nio Lucio. Na het concert staat een uitgebreid luxe brunchbuf- fet klaar. Rond 14.30 uur is het programma afgelopen. Er is vol- doende gratis parkeergelegenheid en er zijn aanlegplaatsen voor wie met de boot komt. Kijk voor een routebeschrijving op www. retraiterie.nl. Kaarten voor het complete ar rangement zijn te bestellen bij Retraiterie Rottemeren, Rottedijk 11, 2665 KS Bleiswijk, tel. 010 -521.95.78, info@retraiterie.nl Met het WK Voetbal in aantocht, geven Xbox, adidas en Electronic Arts (EA) vandaag het startsein voor de Xbox Cup: een wedstrijd voor voetbalfans en fans van EA's 2006 FIFA World Cup voor Xbox 360. De komende weken kunnen gamers en voetbalfans uit de hele wereld proberen zich te kwalifice- ren voor de finale, die van 28-30 juni in Berlijn zal plaatsvinden, tijdens het WK Voetbal 2006. Uiteindelijk zal uit ieder van de 32 landen die deelnemen aan het 'ech- te' WK ook een nationaal team van drie spelers worden gekozen dat in Berlijn gaat strijden om de Xbox Cup. Vandaag gaat het eerste deel van de kwalificaties voor de Xbox Cup live: een online wedstrijd om er- achter te komen wie de ultieme voetbalfan is. Het nationale team dat uiteindelijk in Berlijn de Nederlandse eer gaat verdedigen, zal bestaan uit drie deelnemers: twee gamers en een voetbalfan (de 'Ultimate Fan'). Je kunt je op de volgende drie manie- ren kwalificeren: - De eerste gamer is de winnaar van een online competitieladder, met EA's 2006 FIFA World Cup voor Xbox 360 via Xbox Live. Dit online toernooi start op 28 april, de datum dat deze HD-game voor de Xbox 360 in de winkel ligt. - De tweede gamer is de gamer die de hoogste score behaalt tijdens de Xbox Cup Road Show, die vanaf zaterdag 8 april zeven adidas-win- kels in het hele land zal aandoen. De finale voor dit gedeelte vindt plaats op 20 mei in Amsterdam. Check de locaties op http://www. xboxcup.com/nl. - De 'Ultimate Fan' is de winnaar van een online game die vanaf vandaag open is voor iedereen. Deze game is te vinden op http:// www.xboxcup.com/nl. De uiteindelijke winnaars (plus een vriend of familielid) gaan in juni met het vliegtuig naar Berlijn om deel te nemen aan een uniek event, waarbij ze Nederland verte- genwoordigen op de 'adidas World of Football'. Dit vindt plaats in een groot sta- dion met 8500 zitplaatsen in het adidas event park dat zich mid den op het WK-terrein in Berlijn bevindt. De wedstrijd zal bestaan uit verschillende onderdelen die het uiterste vergen van zowel de gamers als de Ultimate Fan. Daarnaast krijgen deze winnaars kaartjes voor een kwartfinalewed- strijd tijdens het WK, een complete set adidas-producten en een Xbox 360 console met de nieuwste EA- games. Vanaf 8 april as. komt het Xbox Cup Trainingscentre naar je toe in de vorm van een speciale Xbox Cup 'Hummer-game limo'.In deze game limo kunnen bezoekers trainen voor de Xbox Cup. Helemaal opgewarmd en klaar voor de wedstrijd kunnen ze zich vervolgens in de adidas winkel kwalificeren voor de Xbox Cup op de adidas Xbox Cup kiosk. De daarbij behaalde score wordt genoteerd en de deelnemer met de hoogste score (en de beste slagzin) wordt uitgenodigd om op 20 mei naar Amsterdam te komen voor de finale van dit onderdeel van de Xbox Cup. Het Xbox Cup Trainingscentre en de adidas Xbox Cup kiosk zijn op 6 mei te vinden bij Daka Alexan drium, Watermanweg 319 in Rot terdam.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2006 | | pagina 15