r ^WeightWatchers ttwv voor tti\, fUj\ki RUIM VOORDEEL OP CITROEN BEDRIJFSWAGENS BIJ HET MOTORHUIS. 8.880 €12.350 14.100 EjW Het Motorhuis Populairste cadeaubon van Nederland ondergaat gedaantewisseling Ontwerpwedstrijd SYNERG FOO Productieleider V/M 2 Process Operators V/M De Citroen BoHinQO Normaal vanaf: 9.880 1.000 De Citroen Jumpy Normaal vanaf: €13.850 De Citroen JuiTipGr Normaal vanaf: €16.100 2.000 CITROEN VVV irischeque krijgt een nieuw gezicht 40^ ttA "Afslanken met Weight Watchers is simpel. Ik heb mijn eetplan, mijn coach en de steun van de groep. Korting tot: Nu vanaf Leaseprijs 329 per maand Korting tot: 1.500 Nu vanaf Leaseprijs 399 per maand >3 Korting tot: Nu vanaf Leaseprijs €410 per maand Profiteer nu van het aantrekkelijke Financial Leasetarief bij Citroen Financiering. Autodealerbedrijven Populairste cadeaubon van Nederland Belangrijk voor winkeliers 'Oude' VVV irischeque's blijven gewoon geldig Hebt u toevallig nog bonnen liggen met een 'oud' ontwerp, dan is dat geen probleem. Alle WV irischeque's met een eurovermelding zijn onbeperkt geldig en dat weten ook alle deelnemende winkels. Dat geldt ook voor de andere bonnen die VW Groep Nederland uitgeeft: Nationale Diner Cheque en Boncadeau. oooooooooo Week 18 MAASPOST 1-2-3 - XQ07 Sabine - 19 kg Kom gratis kijken op de wekelijkse cursus. Wil je jezelf na afloop inschrijven, dan ontvang je het Programma en de toelichting ervan voor slechts 9,- (voordeeltarief indien je wekelijks komt). Schrijf nu GRATIS in, en bespaar 14,-. Alleen geldig bij afgifte van deze advertentie.* Gratis kookboekje, indien je inschrijft voor 13 mei 2006,* tg»T£Ltc«TE remptm Unieke keukenhanddoek als je vriend(in) zich ook inschrijft.* Hellevoetsluis De Eendracht - Sportlaan 2 Dinsdag 19.30 uur Hoogvliet - MFC De Boomgaardsehoek Akkerwinde 1 - Donderdag 19.30 uur Rotterdam Alexanderpolder - Wijkgebouw Het Peil Marinus Bolkplein 7 - Dinsdag 19.30 uur Rotterdam Blijdorp - Restaurant Statenburcht Bentinckplein 1-3 - Donderdag 19.30 uur Rotterdam Hillegersberg - Rheuma Verpleeghuis - van Beethovenlaan 60 - Dinsdag 19,30 uur Rotterdam IJsselmonde - Pelgrimskerk - Reijerdijk 51 Woensdag 10,00 19.30 uur Rotterdam Kralingen - De Hoflaankerk - Oude Dtjk 2 - Maandag 19.30 uur - Larikslaan 200 - Rotterdam Schiebroek - Woensdag 19.30 uur Schiedam - Sport en Evenementenhal Margriethal - Nieuwe Damlaan 5 - Woensdag 19.30 uur Spijkenisse - Ontmoetingskerk - Wilhelminalaan 1 - Woensdag 19.30 uur Spijkenisse De Kempvis naast Riviera Bad - Hoogwerfsingei 10 - Maandag 10.00 20.00 uur Vlaardingen - Wijkcentrum Holy - Aristide Briantring 90 - Donderdag 10.00 uur Vlaardingen - Zalencentrum Prikkewater - West Havenkade 80 a Dinsdag 19.30 uur Vlaardingen - Hotel Ibis - Westlandseweg 270 Woensdag 19.30 uur Coach worden bij Weight Watchers, iets voor jou? Voor meer informatie: www.weiahtwatchers.nl of bel Elly Kuyper op 020/615.90.40. Vele ziekenzorgverzekeraars vergoeden een deel van de kosten. Informeer daarom vooraf bij je verzekeraar. Voor meer informatie omtrent de cursussen, onze postorderdiensten of het Mps pakket voor mannen, bel 0900/202 60 60 (Tarief: 0,1 G/min] of surf naar www.weiahtwatchers.nl. Maaspost Watery - Maasaac 01, Ziffl - 04/06 *Tot zolang de voorraad strekt. Aanbiedingen niet verenigbaar. Geldia van 17/4 tot 3/6/2006 voor traditionele cursussen. Synergy Food Wij zijn een bedrijf met enthousiaste medewerkers actief in de levensmiddelen sector. Hierin kunnen we bogen op meer dan 30 jaar ervaring. Sfnds 2002 zijn wij actief met de in- en verkoop en verwerking van amandelen. Wij Leveren onze klanten diverse van amandel- en abrikozenpitten afgeleide producten zoals geblancheerde noten, gehakte noten, meet voor spijs en marsepein en in de toekomst schaafsel en stiftjes voor bakkerijtoepassingen. Op onze tocatie beschikken wij over een moderne fabriek waarin de producten worden bewerkt en verpakt voor onze klanten in Noord/West Europa. Sollidteren? Voor vragen bel ons op 010 - 211 02 88 Soltidtaties aan: Synergy Food Woensdrechtstraat 47 3045 PZ Rotterdam of naar info@synergyfood.nl Ingredients Processing Ten behoeve van de blancheer- 8. schaafsellijn zoeken wij per direct een en Niveau functie: Process Operator: bij voorkeur over MBO/ VMBO werk- en denkniveau. Productleider: MBO+/HBO niveau, ervaring in de LevensmiddetentechnoLogie of procestechniek. VAPRO A/B en HACCP is gewenst en/of de bereidheid tot het voLgen van cursussen op dit gebied. Werkzaamheden Process Operator: Het bewerken van amandelen en andere noten. Daartoe bedien, coordineer en controleer je de diverse machines van de blancheer-, schaafsel-, meel- en haklijnen. Je bent integraal verantwoordelijk voor kwaliteit en een ongestoorde productiegang. Ook werk je mee aan de schoonmaak van de gehele productielijn volgens de bedrijfsvoorschriften. Werkzaamheden Productieleider: Als (meewerkend) productieleider coordineer je de diverse werkzaamheden in de fabriek en ondersteun je het management met het verder professionaliseren. Je bent direct verantwoordelijk voor een correcte uitvoering van geplande werkzaamheden, veiligheid, kwaliteit, kwantiteit en rendement. Je geeft sturing aan de interne logistiek/magazijnbeheer en ondersteunt de kwaliteitsmanager. Je hebt een belangrijke rol in het opbouwen van het productieteam, het verder professionaliseren van de operationele activiteiten en de werksfeer. Functie-eisen: Enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie Uitstekende communicatieve en sociale vaardigheden Gevoel voor kwaliteit en hygiene Woonachtig in de regio of bereid te verhuizen Aanpakkers mentaliteit 8< drive Team player, collegiaal flexibel Voor een uitgebreide omschrijving van deze vacature zie ook onze internet site www.synergyfood.nl onder menu Info Contact/Vacatures JUMPY Pack Professionnel voor slechts 50. Airco in combinatie met Pack Professionnel voor slechts 499" "Pack Professionnel beschikbaar op alledrie de bedrijfswagens, met radio/CD-speler, elektrisch bedienbare ramen voor, elektrisch verstelbare buitenspiegels (bij de Berlingo alleen rechts), verwarmde buitenspiegels, centrale portiervergrendeling met afstands-bediening (afstandsbediening niet bij Jumper). Niet in combinatie met korting. Bedrag excl. belasting en na aftrek van hoogste korting. Afgebeelde modellen kunnen in detail verschillen van de werkelijke uitvoering. Prijzen zijn excl. belastingen, excl. kosten rijklaar maken en verwijderingsbijdrage. Elke nieuwe Citroen heeft 2 jaar fabrieksgarantie, 3 jaar Citroen Assistance en 6 jaar garantie tegen corrosie van binnenuitj. Financieringen worden verstrekt door Citroen Financiering, toetsing en registratie bij het BKR in Tiel. Full service operational lease, max 20.000 km per jaar, 48 maanden, excl. BTW/BPM, excl. vervangend vervoer. De acties zijn geldig t/m 31 mei. Alle aanbiedingen en prijzen zijn geldig bij de aan de actie deelnemende Citroen verkooppunten. Vraag uw dealer naar de actievoorwaarden. Zolang de voorraad strekt. Wijzigingen voorbehouden. Bel 0800-CITROt:N (0800-2487636) voor een proefrit of informatie. Citroen prefereert TOTAL Rotterdam Alexanderpolder, Metaalhof 55 Tel. 010-85041 50 www.motorhuis.nl De populairste cadeaubon van Nederland luidt met een sprankelend ontwerp een nieuwe lente in! Hoewel in de volksmond nog steeds de VW-bon' genoemd, is sinds 2002 VW irischeque de offiriele naam. Bijna iedere Nederlander kent deze cadeaubon en geeft of krijgt weleens een VVV irischeque voor verjaardag, bedankje of jubileum. De bon is nu in een nieuw, typisch Nederlands jasje gestoken. Er is namelijk gekozen voor het thema WATER en dat is terug te vinden in de verschillende ontwerpen voor alle acht bonwaarden die daardoor een echte serie (leuk voor de verzamelaar) vormen. Door het gebruik van warme tinten en de frisse vormgeving is de VW irischeque een nog aantrekkelijker cadeautje. De VVV irischeque is de popu lairste cadeaubon van Nederland, en dat is ook logisch. Je kunt als ontvanger van de bon namelijk terecht bij area 20.000 winkels, attractieparken, restaurants, etc. De populariteit van de VW irischeque blijkt ook uit de ver koop. In 2005 werd een record aantal bonnen verkocht, name lijk meer dan 6,5 miljoen. Met een omzet van 96 miljoen is de VW-bon bij vele zelfstandige winkeliers van harte welkom. Om dit te onderstrepen heeft Loek Hermans (links), voorzit- ter MKB Nederland, de eerste serie WV irischeque's in ont- vangst genomen van Rob de Bes (directievoorzitter VW Groep Nederland). Ook uit onderzoek blijkt dat men- sen graag een VW irischeque ont- vangen vanwege de brede besteedbaarheid. Je hebt namelijk de vrijheid om zelf een cadeau uit te kiezen. De bon is te koop bij VW, ANWB en diverse lokale wederverkoop- punten. Bij de aankoop van een WV irischeque wordt een gratis deelnemersboekje meegegeven waarin de verkooppunten staan, maar ook de plaatsen waar je'm kunt besteden. Bij de bon hoort een stijLvolie, gratis cadeau- envelop die natuurlijk ook in het teken van het thema 'water' staat. 485291* y? 46292 i,S52f 185746242 Naast de gratis cadeau-envelop zijn er ook cadeau-enveloppen voor een speriale gelegenheid. Deze laatste zijn alleen verkrijgbaar bij de VW. Een van de populairste gelegenheden is VERJAARDAG. Wilt u hiervoor eens uw eigen ontwerp maken, dan heeft u nu de kans uw creativiteit hierop uit te leven. U hebt tot 1 juli 2006 de tijd om een door uzelf ontworpen cadeau-envelop op A5-formaat in te sturen (per post of per mail in pdf- of jpeg-formaat). De 3 mooiste ontwerpen winnen een complete set nieuwe VW irischeque's ter waarde van 145,00. Bovendien nemen wij het winnende ontwerp in productie in een oplage van 25.000 stuks waama deze worden verkocht via de VW's. De netto-opbrengst van de verkoop van VW Groep Nederland zal ten goede komen aan een Goed Doel dat in overleg met de win- naar zal worden vastgesteld. Stuur uw ontwerp naar: VW Groep Nederland Postbus 70 3956 ZS Leersum o.v.v. ontwerpwedstrijd VW irischeque of mail naar: ontwerp@vwgroep.nl Gewonnen bonnen kunnen niet worden ingewisseld tegen contanten. Prijswinnaars ont- vangen uiterlijk 1 augustus persoonlijk bericht, correspondentie over de uitslag is niet mogelijk. Kijk voor de overige deelnamevoorwaarden op www.cadeaubonnenwinkel.com.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2006 | | pagina 21