maasstad vacatures viataal Gaat u mee? ENGELEN Spijkenisse advies training OYOM OH Complete kranen www.engelen-bv.nl Omscholingstrajecten met goede arbeidsmarktperspectieven Maatschappelijk Werker showroomkeukens met apperatuur... KOELKASTEN KOEL/VRIESKASTEN OVENS COMBIMAGNETRONS AFZUIGKAPPEN KOOKPLATEN VAATWASSERS Complete showroom- badkomers lepenlaan 1941 Tel. 0181 - 62 32 00 Schenkelweg (hoek Eikenlaan) Assistent Declarant (m/v) BADEN POUCHEBAKKEN WHIRLPOOlBAPEN nnuCHEGARNlTUREN WANDCLOSETS/DUOBLOKS BADMEUBEIEN WASTAFEIS/FONTEINTJES STOOMCABINts Chauffeur Goederenvervoer C en/of E Medewerker Logistiek met Heftruckcertificaat Secretarial Medewerker Telefoniste/Receptioniste Reintegratieconsulent Antwoordcoupon Kijk voor meer informatie op onze website: www.sbkadvies.nl CYIM interim-en projectmanagers Medewerker voor de backoffice www.cyim.nl Rotterdam Car Center B. V Fulltime Account Specialist Automotive m/v Huettges Transport Service Nederland b.v., Sureweg 4-6,3198 LN Rotterdam-Europoort Broekman Motortransport B.V. Fulltime Chauffeur m/v Waar kunt u iets doen aan het klimaatprobleem en tegelijkertijd honderden euro's besparen? Kijk snel op www.hier.nu voor deTOPlOvan zuinigste TV's en win eenTOPlOTV 111 Maar ook keuze uit diver- Geopend: dinsdag t/m zaterdag: 9.30 17.30 uur (donderdag koopavond) r Week 22 MAASPOST 1-2-3 - TX10 SBK Advies Training organiseert beroepsgerichte opleidingen. Deze zijn kosteloos *)-indien je werkloos bent en ingeschreven staat bij bet Centrum voor Werk en Inkomen. Binnenkort starten wij de volgende opleidingen in de regio Rotterdam. De opleidingen duren 10-18 weken en bestaan uit theorie en praktijkstage. Ben je minimaal een 1/> jaar werkloos en werkzoekend, beheers je de Nederlandse taal voldoende en heb je zin om aan de slag te gaan? Stuur dan onderstaande coupon binnen 10 dagen in. SBK regelt de IRO-aanvraag geheel kosteloos voor je, indien je in aanmerking komt voor een individueel scholingsbudget van UWV. Voor de cursist is deelname kosteloos, van de uitkerende instantie wordt een financiele bijdrage verwacht. Na de selectieprocedure zal dan ook toestemming van de (uitkerende) instantie verkregen moeten worden. Ja, ik wil graag dat er vrijblijvend contact met mij wordt opgenomen over de opleiding(en) in de regio Rotterdam: Chauffeur Goederenvervoer C en/of E Medewerker Logistiek met Heftruckcertificaat Secretarieel Medewerker Telefoniste/Receptioniste Reintegratieconsulent Naam: Adres: Postcode en woonplaats: Telefoonnummer: Stuur deze coupon naar SBK Advies Training, afdeling Arbeidsmarkt, antwoordnummer 506, 5700 VB Helmond (postzegel is niet nodig). jcn/ams Waarom DURF ik dit met... Beheersfen angst en paniek uw leven? Vraag dan de brochure Angststoornissen aan 0,45 verzendkosten). Kijk op www.fondspsychischegezondheid.nl of bel (030) 297 11 97. 0 Informatla AdvlcsUJn: 0*00 903 903 9 he 0,20 p/ml Alles over hoofdzaken in Rotterdam Prinsenland zoekt een.... kijk voor meer informatie op: is een logistiek dienstverlener voor de automobielindustrie. Op haar terrein aan de Merseyweg worden jaartijks circa 200.000 nieuwe auto's klaargemaakt voor de Europese automarkt. Rotterdam Car Center B.V. maakt deel uit van Broekman Automotive, een divisie van de Broekman Group Voor onze afdeling Customer Service zijn wij met spoed op zoek naar een: Die de schakel vormt tussen klant en operationele sectoren. Functie-informatie: Na een inwerkperiode wordt u belast met de ontvangst en administratieve verwerking van opdrachten van onze klanten en het begeleiden van de terminalwerkzaamheden, de activiteiten in de technische werkplaats en het scha- deherstelbedrijf. Hierbij heeft u contact met importeurs, vervoerders en andere partijen. U bewaakt de voortgang en lost zelfstandig problemen op. Wij vragen: HBO werk- en denkniveau met enkele jaren ervaring in de logistieke dienstverlening. Daarnaast een goede kennis van de Engelse en bij voorkeur de Duitse taal. lemand met een sterke persoonlijkheid, goede communicatieve vaardighe- den, die zowel zelfstandig als in teamverband kan werken en stressbestendig is. Wij bieden: Een afwisselende baan in een dynamische werkomgeving, een positieve werksfeer en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Heeft u interesse? Schrijf, bel of e-mail binnen 14 dagen aan: Broekman Motortransport B.V. T.a.v. de afdeling Personeelszaken Postbus 5322, 3008 AH ROTTERDAM telefoon 010-4873215, e-mail job@broekman-group.nl Kijk voor een totaaloverzicht van onze vacatures op: www.broekman-group.nl Acquisitie n.a.v. de advertentie wordt niet op prijs gesteld. Bovert de 35 begint reuma vaak al. Soven de 60 heeft bijna iedereert er mee te maketv Steun reumaTesearch. irtje eigen belang. Giro 324. Huettges Transport Service Nederland b.v. is een jonge, snelgroeiende onderneming die zich richt op het aanhieden van douane werkzaamheden aan logistieke dienstverleners, expediteurs, importeurs en producenten. Onze medewerkers zijn belangrijk voor het succes van onze organisatie. Voor ons kantoor in de Europoort zijn wij op zoek naar een enthousiaste Wij vragen: Algemene ontwikkeling op MBO-niveau. In het bezit van diploma Declarant of studerend hiervoor. Kennis van Duitse en/of Engelse taal. Ervaring binnen de expeditie, transport en scheepvaartbranche is een pre. Goede sociale en communicatieve vaardigheden. lemand die van aanpakken weet en graag wil leren. Wij bieden: Een zelfstandige fiilltime functie (40 uur per week). Afwisselend werk. Arbeidsvoorwaarden die in overeenstemming zijn met de zwaarte van de functie en opleiding. Ben je geinteresseerd? Uw schriftelijke reactie, die u kunt richten aan onderstaand adres, zien wij graag binnen 10 dagen tegemoet. A.P.K. Heerschap, tel. 0181-363336 e-mail: brant@hts-nederland.nl Op werk je liever binnen? Lekker in het zonnetje een stukje fietsen, terwijl je ondertussen geld verdient... Meld je daarom nu aan als vakantiebezorger van folders en/of huis aan huis kranten via 0900-8779375. Of ga naar www.netwerkvsp.nl. Netwerk Het beste thuis in huis aan huis Viataal is een landelijk en internationaal centrum voor voorlichting, consultatie, diagnostiek, zorg en onderwijs voor mensen met beperkingen in horen, zien en communicatie. Viataal telt circa 2300 clienten en 1600 medewerkers. De Medeklinker biedt samen met de Koninklijke Auris Groep onderzoek, begeleiding, vroegbehandeling en (naschoolse) dagbehandeling aan kinderen met spraakfiaalachterstand, gehoorbeperkingen, leerproblemen en soms sociale-, emotionele- of motorische problemen. Wij zoeken per 14 augustus a.s. een ervaren collega: Locatie: Rotterdam (Reumafomts 0- www.reumafonds.nl met gevoel voor onze bijzondere kinderen je levert een bijdrage aan vraag-verheldering, diagnostiek en het multidisciplinair behandelptan. Daarnaast verteen je psychosocial hulp en behartig je de belangen van onze clientjes en hun ouders. Voor dit werk heb je een afgeronde opleiding HBO-MW en kennis van systeemtheorie en gezinsbegeieiding nodig. Meer informatie over de functie-eisen, arbeidsvoorwaarden en sollicitatieprocedure vind je op www.viataal.nl. I Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. zorg en onderwijs voor mensen met beperkingen in horen, zien en communicatie is een middelgroot transported rijf, gespecialiseerd in het vervoer van personen- en bestelwagens met specifieke daarvoor ingerichte dubbeldeks vrachtautocombinaties. Broekman Motortrans port B.V. maakt deel uit van de Broekman Group, toonaangevend op het gebied van scheepvaart, alsmede logistieke dienstverlening ten behoeve van de automobiel sector. Wij zoeken op korte termijn een ervaren: Standplaats: Rotterdam. Wij vragen: Een ervaren chauffeur in het bezit van geldig groot rijbewijs C/E en C.C.V.-B chauffeursdiploma en enige jaren ervaring met vrachtautocombinaties en/of trailers. Woonachtig in omgeving Rotterdam. Wij bieden: Een afwisselende baan in een dynamische werkomgeving en een positieve werksfeer. De arbeidsvoorwaarden zijn volledig volgens de bepalingen van de C.A.O. voor het beroepsgoederenvervoer over de weg. Heeft u interesse? Schrijf, bel of e-mail binnen 14 dagen aan: Broekman Motortransport B.V. T.a.v. de afdeling Personeelszaken Postbus 5322, 3008 AH ROTTERDAM telefoon 010-4873215, e-mail job@broekman-group.nl Kijk voor een totaaloverzicht van onze vacatures op: www.broekman-group.nl Acquisitie n.a.v. de advertentie wordt niet op prijs gesteld. Evenwicht tussen mens en natuur is onmisbaar voor het voortbestaan van al het leven op onze planeet. Maar de laatste honderd jaar is de balans wreed verstoord. Greenpeace doet daar wat aan. Met educatie, onderzoek, lobby en, als dat niet helpt, met actie. Steun ons, word donateur. Ga naar www.greenpeace.nl of maak uw gift over op giro 44. Met T0P10 werkt Stichting Natuur en Milieu aan een beter klimaat Natuur en Milieu gratis advertentie Het Nederlandse Rode Kruis Gehandicapt of chronisch ziek? U kunt met de beste zorg genieten en ontspannen in een van onze stijlvolle en volledig aangepaste hotels. Bel voor meer informatie: 070 44 55 888. www.rodekruis.nl Rad Cross and Rad Craaci .r 11*1 incM MB M I AL MEER DAN 30 JAAR KEUKENS TEG ELS SANITAIR

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2006 | | pagina 19