in rotterdam KlgggiVESTING alsje bijzonder TlWl» www.woneninrotterdam.nl Wijk met vakantiegevoel in rotterdam www J Een buurt met karakter Nieuwbouwprojecten te kijk Meer weten? Haag en Park Hof van Nesselande Nessevesting wWwyj™p8PHH^|. 010-4040171 010-4040171 www.meeus.com WuIwT Rotterdam, wilt wonen Goed gomgefd dim Go&d gemgeld dm. Nesselande: comfortabel won aan het water of in het groen NESSELANDE - U staat op, wandelt naar het strand, zwemt een stuk, haalt wat verse croissants en eet die op uw terras op. Welkom in Newport, een spectacu- lair nieuwbouwproject aan de Zevenhuizerplas in Nes selande. De eerste woningen in Newport gaan later dit jaar in de verkoop. Elders in Nesselande staan nu of zeer binnenkort andere fraaie wo ningen en appartementen te koop. Eveneens bij de plas, of in het groen. Zoals de herenhuizen, splitle- velwoningen (woningen met verspringende niveaus) en luxe appartementen in Nesserduin, viakbij Newport. De appartemen ten (42 in totaal) komen in een fraai gebouw op de hoek van de toekomstige boulevard, met een schitterend uitzicht over de Zevenhuizerplas. De prijzen be- ginnen bij circa 200.000 euro (v.o.n.), inclusief een eigen par- keerplaats. Behalve de apparte menten behoren ook acht speelse Splitlevelwoningen en vijf grote herenhuizen tot dit project. De prijzen van de splitlevelwoningen beginnen bij ongeveer 220.000 euro (v.o.n.), die van de herenhui zen bij circa 370.000 euro (v.o.n.). De verkoopstart is zaterdag 1 juli in Van der Valk Hotel Nieuwer- kerk in Nieuwerkerk a/d IJssel. U kunt daar van 12.00 tot 15.00 uur terecht. Ook verderop in Nesselande heeft u keuze genoeg. Zo is er project Haag en Park, dat zich kenmerkt door rust, ruimte en veel groen. De rijwoningen en twee-onder- een-kappers zijn inmiddels ver- kocht, de appartementen nog niet allemaal; enkele zijn nog beschik- baar. Deze zijn zeer geschikt voor senioren en hebben drie of vier kamers, een buitenruimte of tuin en een eigen parkeerplek. De bouw is volop bezig. De prijzen beginnen bij circa 179.000 euro (v.o.n.). Als bewoner van Haag en Park kunt u een gemaksabonne- ment krijgen, met onder meer een boodschappenservice en een hon- denuitlaatdienst. De eerste twee jaar is dit abonnement gratis. Verder is er project Hof van Nesselande, aan het uitgestrekte Rietveldpark met waterpartijen, eilandjes en bruggetjes. Veel van de woningen die Bouwfonds en Vink Ontwikkeling daar nu in de verkoop hebben, hebben een vrij uitzicht over dit park. Het gaat om drie- en vierkamerappartementen met ruime woonkamers en om drielaagse eengezinswoningen met vijf of zes kamers en met tuinen op het westen. De prijzen van de meeste appartementen be ginnen bij 224.500 euro (v.o.n.), die van de eengezinswoningen bij 259.000 euro (v.o.n.). Omdat een groot deel van de uiteindelijk 300 woningen al is opgeleverd, kunt u er nu alvast de sfeer proeven. De realisering van project Nes sevesting is eveneens in voile gang. Waar dit project aan de polder grenst, komt een lint met landelijke villa's. Dankzij hun ruime opzet vormen deze villa's een mooie natuurlijke overgang met het open achterland. De vil la's hebben een ruime living met open keuken, vijf slaapkamers, een grote zolder en een royale tuin. Dankzij de opgetilde begane grond heeft u een benijdenswaar- dig uitzicht over de omgeving. De prijzen beginnen bij 455.000 euro (v.o.n.). Veel ruimte, rustige buurten, veel levard met winkels en horeca. De plas groen, een metrostation, een brede biedt talrijke recreatiemogelijkheden. school, royale woningen en heel veel afwisseling in de bebouwing. De Rot- Op een steenworp ligt bovendien het terdamse nieuwbouwwijk Nesselande Rottemerengebied. Daar kunt u golfen, is om allerlei redenen in trek. Maar klimmen, mountainbiken, fietsen of misschien wel de grootste trekker is de gewoon van de prachtige omgeving ge- Zevenhuizerplas, met een strand van nieten. Nesselande is kortom een wijk bijna een kilometer en (straks) een bou- met een vakantiegevoel Bent u op zoek naar een nieuwe koop- of huurwoning in Rotterdam? Bezoek dan op zaterdag 30 September de modelwoningen, kijkwoningen en nieuw- houwloeaties die ontwikkelaars, corporaties en makelaars die dag opensteilen. Het evenement, LiViN' op Locatie, wordt georganiseerd door de Stichting Woonpromotie Rotterdam en vindt op vele plekken in de stad plaats. De opengestelde projecten zijn te herkennen aan vlaggen met de tekst 'Rotterdam LiViN'. Ze zijn van 12.00 tot 16.00 uur toegankelijk. Weike projecten u kunt bezoeken, leest u in de weken voor LiViN' op Locatie op www.woneninrotterdam.nl. Impressie Newport. Wilt u meer weten over: - Newport? Kijk op www.newport- nesselande.nl; - de herenhuizen, splitlevelwoningen, appartementen (en villa) in Nesser duin? Bel Ooms Makelaars (010 - 4501177) of kijk op www.ooms.com; - Haag en Park? Kijk op www.haag- enpark.nl of bel Bouwfonds MAB Ontwikkeling: 015 - 2680808; - Hof van Nesselande? Kijk op www. meeus.com of bel Meeus Makelaars: 010 - 4040171; - de villa's in Nessevesting? Kijk op www.nessevesting.nl of bel Ma- kelaarskantoor Rijndelta BV (010 - 4132460); - Nesselande in het algemeen? Kijk op www.nesseiande.rotterdam.nl. Impressie Haag en Park. Impressie villa's Nessevesting. Ouroerendgoedontwtkfceting Nessecaarde 11t de rulmtdit je roakt Hopmatt Interheetn roup fraai uitgevoerde landelijke twee-onder-een kap villa met tuin woonoppervlakte ca. 220 m2 inclusief ruime inpandige garage (ca. 44 m2) in souterrain riante living, vijf slaapkamers plus royale zolder parkeerplaats voor twee auto's op eigen terrein Verkoopprijzen vanaf 495.000,- v.o.n. Voor meer informatie kunt u terecht bij: Makelaarskantoor Rijndelta Tel.: OlO 4132460 www.nessevesting.nl Wonen in een woonoase van water en groen? Dat kan in Nesselande te Rotterdam. Woningtype Moerbei is een ruime woning met uitzicht op het Rietveldpark. U kunt hier heerlijk wonen en genieten met Rotterdam als dynamische stad in de buurf. Wonen in een woonoase van water en groen? Dat kan in Nesselande te Rotterdam. Woningtype Appelbloesem is een ruime woning met uitzicht op het Rietveldpark. U kunt hier heerlijk wonen en genieten met Rotterdam als dynamische stad in de buurt. Drielaagse woningen Ruime begane grond Riante woonkarrier met open keuken, ca. 63 m2 Tuin voor en achter Bergruimte Hoek- en rijwoning Ruime woonkamer met open keuken, ca. 40 m2 Drie ruime slaapkamers, uit te breiden tot 5 Vnj indeeibare 2older Flexibele indeling met diverse optionele mogelijWieden Voor- en achtertuin met bergtng Appartementen op de eerste, tweede en derde verdieping Ruime hal Woonkamer van ca. 49 m mat loggia van 7 rrr of bijzonder vormgegeven woonkamer van ca, 44 nf met loggia van ca. 14 m2 Gedeeifelijk open teuton Ore nine" Saapkamers GeTnteresseerd? Neem contact op met: Diverse optionele mogelikheden Geinteresseerd? Neem contact op met: www.meeus.com Prijzen vanaf ca. 224.500,- v.o.n. Prijzen vanaf ca. 259.000,- v.o.n t

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2006 | | pagina 13