maasstad Bakkerij Klootwijk brengt nieuwe brood Kidswit! Slaapgilde blijft volop in beweging China^boat zakelijk bekeken Wat gebeurt er allemaal in de kelder van Rion? m Bloedstollende 'Monaco-races' Slotplein *rt n Speed-daten voor ondernemers i 'Voel je gezonder en fitter door fitness' mm hf Woensdag 21 juni 2006 -MLI Smaakt naar wit, heeft voeding van bruin fSSm'l 111 in mi nijii'H latiBltBilHltBi ■■liatlBtlBt dvaar ,^NKOt^ r-rrn^ Tijde"S Oproep: wie o wie? SWMWWMTV.,,., DJOR4ULSiN£fWu.... IP t TE ROTTERDAM - Neem een boot, een kleine 150 ondernemers uit de toeristisch-recreatieve sector, een goede spreekstalmeester en je hebt de ingredienten voor een ochtendje speed-daten op de Maas. Het eve- nement, dat een initiatief is van de Stichting Promotie Hoek van Holland, Rotterdam Marketing, Ko- ninklijk Horeca Nederland, Recron, VVV, lokale ondernemersorganisa- ties en de Kamer van Koophandel Rotterdam, is vorige week donder- dag voor de derde keer georgani- seerd. Tot voile tevreden van de deelnemers, die in korte tijd veel collega-ondernemers leerden ken- nen. Speed-dating is hot en niet alleen onder singles. Ook voor onderne mers biedt het grote voordelen. De techniek is eenvoudig: twee speed- daters nemen plaats tegenover elkaar. In de eerste minuut stelt nummer een zich voor, de tweede minuut is het de beurt aan nummer twee en in de derde minuut bepalen de gesprekspartners of ze -zakelijk- iets voor elkaar kunnen betekenen. Na drie minuten gaat de bel en schuift een van hen door, waardoor er nieuwe koppels ontstaan. Op deze manier kun je in theorie bin- nen een uur met een kleine twintig ondernemers kennismaken. In theorie, ja. De praktijk leerde dat de aanwezigen soms moeilijk te overtuigen waren dat drie minuten praten echt lang genoeg is. Pogin- gen tot burgerlijke ongehoorzaam- heid waren dan ook aan de orde van de dag. Maar spreekstalmeester Hoaliind Tameling, in het dagelijks Horen en zien verging je soms tijdens de speed-date-bijeenkomst op de Smaragd. Foto: Hans Krielen maar tussen alle partijen die belang hebben bij het welvaren van Rot terdam, waaronder de gemeente, de haven en de universiteit. Na de pauze sprak Frank Go, hoogleraar toerisme management aan de Eras mus Universiteit, over de trends en de toekomst van het toerisme en de gevolgen hiervan voor ondernemers in de regio Rijnmond. De Smaragd meerde na drie uur weer aan op Zuid. Ontspannen en tevreden keken de speed-daters te- rug op een welbestede ochtend. Wat' er allemaal uit voortkomt? Dat ziet Rotterdam in de komende maanden vanzelf. leven accountmanager bij de Kamer van Koophandel, was onverbidde- lijk en dirigeerde de ondernemers na de drie minuten streng naar hun volgende gesprekspartner. Tot hilariteit van het gehele gezelschap overigens. Tijdens de bijeenkomst aan boord van de 'Smaragd' werd er niet al leen gedate. Mai Elmar, die sinds het begin van dit jaar als Chief Marketing Officer het 'merk' Rot terdam nationaal en internationaal uitdraagt, nam de aftrap van het officiele programma voor haar re- kening. Zij benadrukte de nood- zaak van samenwerking, niet al leen tussen ondernemers onderling. REGIO - In Rotterdam en zelfs ver daarbuiten vliegen bij de zestig winkels van bakkerij •Klootwijk dagelijks brood en banket als zoete broodjes over de toonbank. En iedere keer komen en weer nieuwe broden bij, want de meesterbakkers van Klootwijk blijven zoeken naar nog meer varianten, naar nog betere kwaliteit. Zo kwam het dat deze Rotterdamse broodbakker begin 2006, in sa menwerking met een grote meel- fabriek in Rotterdam (Meneba) een uniek assortiment grootbrood heeft ontwikkeld. Rob Beenhakker van Klootwijk: „Omdat Rotterdamse bedrijven hierbij de handen ineen hebben geslagen hebben we dit as sortiment de naam 'Rotterdams' gegeven." In januari 2006 zijn al vier nieuwe broden in het assorti ment gekomen waarvan enige we- ken geleden het 250.000ste brood is verkocht. „Door dit enorme suc- ces en de toenemende vraag naar een brood specifiek voor kinderen, introduceren we vanaf 12 juni het 'Kidswit' onder de vlag van Rotter dam in de winkels van Klootwijk." Kidswit is in eerste instantie speci- aal Tgdaeht voor kinderen. „Kinde- ren vinden over het algemeen wit- brood het lekkerste brood. Ouders hechten meer aan bruin- of vol- korenbrood vanwege de voedings- waarde/vezels. Daarom hebben veel gezinnen onenigheid over het soort brood." Bakker Klootwijk heeft de oplossing: Kidswit! „Kidswit is in smaak en malsheid een witbrood en heeft de voedingswaarde van volko- renbrood. De lekkere zachte korst, de langdurige versheid en zonder pitjes en zaadjes maar met de voe dingswaarde van volkorenbrood, in no-time zal Kidswit razend popu- lair onder jong en oud worden." Speciaal voor de 'Kids' wordt tijdens de introductie een kleur- plaatactie gehouden waarbij leuke prijzen gewonnen kunnen worden. Zoals een middag op een klimwand of zelfs een heuse I pod. Uiteraard denkt Bakker Klootwijk aan de portemonnee van ouders: tijdens de introductieweek wordt het brood aangeboden voor 99 cent. U hoeft niet speciaal in alle vroegte naar een van de Klootwijk winkels te komen, want bij Klootwijk wordt, net zoals alle andere broden, ook Kidswit de hele dag door gebak- ken. Bakkerij Klootwijk is een familie- bedrijf dat ruim vijftig jaar in de Rotterdamse regio actief is met de verkoop van Brood Banket. In bijna 60 eigen winkels wordt dage lijks een groot assortiment brood, broodjes, gebak en andere heer- lijkheden aangeboden. Een groot deel wordt in eigen bakkerij gepro- duceerd maar ook in de winkels worden de hele dag door broden en broodjes vers afgebakken. Opti- male versheid gegarandeerd! Bram De Vos Burchart in zijn Siaapgii SCHIEDAM - Dit jaar bestaat het Slaapgilde, een groep specialisten op het gebied van slapen met 21 vestigingen verspreid over heel Ne derland, 25 jaar. In die 25 jaar is er veel gebeurd. „Maar het heeft geen zin om terug te kijken", zegt Bram De Vos Burchart, „Wij zijn volop bezig met de toekomst." De formule staat absoluut niet stil. Het 25-jarig bestaan is aangegrepen op de Hoogstraat. Foto: Roger van der Kraan om de formule eens grondig onder de loep te nemen. Bram: „We wil- len slaaptechniek en -comfort op een hoger niveau brengen. Met het voeren van het exclusieve merk Le- Dorm hebben we al een stap in de goede richting gezet. Maar om onze filosofie: het brengen van slaapsy- stemen met een perfecte techniek en kwaliteit in diverse sfeerstijlen, nog duidelijker naar buiten te brengen, hebben we ons leverenciersaanbod grondig bekeken. De samenwerking met Auping en Tempur wordt nog intensiever. En in Swissflex hebben we een nieuwe leverancier gevonden die perfect past binnen onze slaap- filosofie. Zij weten als geen ander trechniek en design tot een perfecte combinatie te brengen. Sinds 6 april hebben wij de nieuwste Swissflex- studio in onze winkel." Niet alleen in het merkenaanbod gaat er wat veranderen. Ook de commuicatie richting de consument heeft een metamorfose ondergaan. Er komt een intensieve foldercam- pagne, die gericht zal zijn op sfeer en techniek. Aan het 25-jarig be staan wordt niet voorbij gegaan. De consument kan profiteren van leuke aanbiedingen. Daarnaast neemt Internet een zeer belangrijke rol in het communicatieplan in: www. slpaagilde.nl En ook het adverteren in de regi- onale dag- en weekbladen is een belangrijk deel van ons communi catieplan. „De consument zal weten dat we bestaan", zegt Bram De Vos Burchart, een van de Erkende Slaapgilde specialisten. De Vos Burchart slaapcomfort Hoogstraat 125 010 - 426 87 32 Varen... en onbeperkt chinees eten! Tel. (010) - 436 19 11 www.chinaboat.nl Varen... en onbeperkt pannenkoeken eten! Tel. (010) - 436 72 95 www.pannenkoekenboot.nl Life Styl Fit-eigenaar Marcel de Kok: kilo binnen vier weken vanaf." ,Bij ons gaat er gemiddeld 1,6 foto: Rob Kamminga IJSSELMONDE - We kunnen er niet langer omheen: regelmatige fitnesstraining verbetert de ge- zondheid en het algemeen welbe- vinden. Dat kwam maar weer eens overduidelijk naar voren uit het Internationale Fitheidonderzoek dat Life Style Fit hield in samen werking met het GUP (internatio- nale overkoepelende organisatie van fitnesscentra), die het onder- zoek heeft samengesteld en de verzamelde gegevens verwerkte tot eindconclusies. Twee maanden geleden werden door Life Style Fit in Rotter- dam-IJsselmonde testdeelnemers gezocht tussen 40 en 60 jaar. ..Ze stonden in de rij en kwamen, heel enthousiast en tegen een kleine bijdrage, twee tot drie maal per week gedurende twee maanden bij ons trainen. Wij wilden bewijzen. zo zegt eigenaar Marcel de Kok, „dat door geregeld deel te nemen aan een fitness programma je je beter en gezonder voelt." En dat is gelukt, nu de eerste resultaten van de 60 deelnemers bekend zijn, blijken de persoon- lijke verbeteringen verbijsterend. „Binnen vier weken vielen de deelnemers gemiddeld 1,6 kilo af e'en deeineemster zelfs vijf kilo). Verder verbeterden de waarden met betrekking tot hart- en bloed- vaten bij vrijwel alle deelnemers. De bloeddruk daalde van gemid deld 150 om 93 tot 133 om 85 en de hartslagwaarden in rust- toestand en tijdens beweging (fiet- sen) namen ook af. Hieruit blijkt: een betere conditie en een betere bloedsomloop!" Life Style Fit heeft .er druk mee gehad. „De deelnemers werden intensief begeleid, we hebben voortdurend testen afgenomen, voedingstips op maat gegeven en alle gegevens verzameld en uitge- werkt. We hebben het waanzinnig veel extra werk er graag voor over gehad, kunnen nu bewijzen dat fitness training gezonder-van-li- chaam-en-geest maakt. Het is nu eenmaal een feit: gebreken komen met de leeftijd. Juist wanneer je lichaam niet meer 100 procent is, wordt het moeilijk aan groeps- trainingen/sporten deel te nemen. Individuele fitness training is dan het antwoord. We stellen een pro gramma op maat samen, afge- stemd op het functioneren van dat ene lichaam en blijven de persoon begeleiden waar nodig." Was bovenstaand onderzoek voornamelijk gericht op fitheid, binnenkort start Life Style Fit opnieuw een onderzoek 'het af- slank duel' dat naast fitheid ook gericht is op het gevecht tegen de kilo's. „Het betreft opnieuw een onderzoek van het Gup waarbij we bij alle deelnemers voedingsa- nalyses afnemen, voor ieder apart lijnen uitzetten, trainingen en voe- dingsadviezen geven (door dietis- ten) testen afnemen en na enkele maanden eveneens een totaal uit- slag uitbrengen. Ook deelname aan deze test is slechts tegen een geringe vergoeding. We hebben al veel gegadigden, maar er kunnen nog wat deelnemers bij." Life Style Fit Huniahof 14-18 010- 482.14.78 www.lifestylefit.nl cx 99 T0T3TAN! •v/iA, ROTTERDAM - Een jaar gele den opende Rion Woninginrichting haar tweede winkel op Rotterdam Zuid. Een royaal bemeten pand met een al even ruime kelder. In de kelder werd een slaapafdeling geinstalleerd. Met nadruk op se- niorbedden, boxsprings, matrassen dekbedden, kussens en dekbedover- trekken. Voor ieder interieur een ruime keus. De kelder blijkt echter zo groot dat er nog een afdeling in gevestigd kon worden. Juist op het moment dat de dynamische eigenaars Rinie en Ron overwogen wat voor afde ling naar de kelder zou verhuizen, kwamen ze tijdens hun zoektocht naar het nieuwe een enorme col- lectie karpetten tegen. Niet zomaar wat gewone karpetten, maar een uitzonderlijke en grote collectie. Ei- genlijk te omvangrijk voor de kel der. En zo kwam het dat de kelder onlangs flink verbouwd is waardoor er voldoende ruimte vrijkwam om alle karpetten een mooie plaats te geven. Een afdaling is de kelder meer dan waard, eenmaal in de onder- aardse gewelven zult ook u ge- troffen worden door het royale en uitzonderlijke aanbod. „We bieden keus uit meer dan 400 dessins, in alle mogelijke afmetingen (van 40 - 60 cm tot 2.00 - 3.00 meter) en van hypermodern tot klassiek en geschikt voor de kinderkamer. Van sommige dessins zijn ook zit/hang- kussens leverbaar, afmeting 1.00 x 1.00 meter. De synthetische - en dus oersterke - karpetten impor- teren we rechtstreeks uit China. Ze worden met de hand vervaardigd en krijgen al in de fabriek een speciale behandeling waardoor 90 procent van alle vlekken gewoon met water verwijderd kunnen worden. Een groot deel van de collectie heeft Rion op internet gezet, zo kunt u thuis alvast een voorselectie maken om uw ideeen vervolgens uit te werken bij Rion. Prettig ook dat Rion van alle markten thuis is op het gebied van woninginrichting. Vloerbedekking, gordijnen, zonwe- ring en nu ook karpetten, zo kunnen we alles op elkaar afstemmen. Een enorme keus, oersterk en dan ook nog eens tegen wel erg scherpe prijzen: vanaf 12,50 eft het aller- duurste karpet kost toch maar 487 euro. Ook bij de hoofdvestiging van Rion in Prinsenland worden een aantal van de karpetten gepresenteerd en zijn brochures over alle karpetten te verkrijgen. Wellicht overbodig te vermelden dat Rion al jaren een uitgebreide afdeling vloerbedek king heeft en dat van alle vloerbe dekking karpetten kunnen worden gemaakt. Rion woninginrichting, Langehorst 378 Zuidwijk, telefoonnummer: 010- 210 3300 06 - 5433 20 30. Anth. Kuylstraat 109, telefoonnum mer: 010 - 455 35 29/ 06 - 5433 20 30. Kijk op www.karpettenkelder.nl voor meer informatie.l Hulde voor Eric Kanaar die de beker in ontvangst mocht nemen. CAPELLE - Het kind in hen ont- waakt! Opgewonden, puntje van de tong uit de mond, beetje macho- achtige houding en de ogen strak gericht op de weg voor hen. Zo zaten de vaders achter de Formule- 1 simulator die afgelopen zaterdag aan het Slotplein was neergezet door de winkeliers. Cadeautje voor vaderdag! Wie is de snelste vader: veel vaders gaven aan deze oproep gehoor en kwamen naar het Slotplein, aangemoedigd door vrouw, kinderen, winkeliers en het kooplustige publiek. Wat een sensatie! Wat een oeverloos genot je even in Monaco, je even een echte coureur te voelen! Vijf rondes wer den er gehouden en aan het eind van de middag legden de rondewinnaars het in een bloedstollende finale te gen elkaar af. Helaas, er kan er maar een de win- naar zijn: hulde voor Eric Kanaar die de beker in ontvangst mocht ne men. De vier andere finalisten kre- gen ook een prijs, ter beschikking gesteld door de firma Dijkgraaf autoaccessoires. Het draaide de hele dag om auto's: behalve de Formule-1 simulator stonden aan het Slotplein ook enke- foto: Europress le Volvo's van Goudriaan, Peugeots van Willemse, een juweel van een oude mercedes en een even oude puntgave BMW opgesteld. Leuke hebbedingen voor vaderdag natuur- lijk en wie iets minder wilde beste- den kon goed terecht aan de kraam vol autoaccessoires van Dijkgraaf. De winkeliers pakten flink uit en maakten er een groot feest van voor het hele gezin, compleet met springkussen, popcorn, suikerspin- nen, Chinese hapjes en het gehele Slotplein werd overgoten met mu- ziek van een DJ verzorgd door ijss- selstreekradio.nl.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2006 | | pagina 9