Areco maasstad vacatures org hart f Adecco zoekt 116 chauffeurs! Rietveld ZOEKT U WERK? Trigion TIMMERLIEDEN BOUWVAKHULP VOORMAN TIMMERMAN Dan kunnen wij u wellicht helpen!! De juiste mensen op de juiste plek Ocean export agent m/v Customer service agent m/v Administrative m/v Afroep verzorgenden m/v IS HET VOLGENDE OP U VAN TOEPASSING? Zorgcoordinatoren m^V (32 - 36 uur) uit het f Graag ontvangen wij uw sollicitatie per e-mail: sollicitatie@areco.nl ZZPers in het bezit van vereiste documenten W.G. RIETVELD B.V. - HARSWEG 9 - 2461EZ TER AAR - TEL. 0172 605 108 WWW.WGRIETVELD.NL - INFO@WGRIETVELD.NL Van Weerden Poelmanweg 30 3088 EB Rotterdam Tel. 010-4844400 Operationeel Manager Mobiele Surveillance m/v (Hoofd)centralisten m/v Reageren? 1. Uitkeringsgerechtigd (de laatste 4 maanden en nog zeker 4 maanden te gaan)? 2. U hebt nog geen reintegratiebureau? 3. U wilt, eventueel via scholing, weer werken? WIJ HEBBEN O.A. DE VACATURES: A. B. C. D. E. F. Productiemedewerkers (Breda) Chauffeurs personenvervoer (Noord-Holland) Assistent filiaalmanagers (Rotterdam) Manschap/Mangatwacht (Landelijk) Beveiligers (Rotterdam/Noord-Holland) Contactcenter medewerkers (Rotterdam/ Breda) Trigion bouwt de toonaangevende AlarmServiceCentrale Arbeids- Reintegratie Consulenten Zorgverlening waarbij het individu centraal staat, daar staat Zorggroep Rijnmond voor. Vijf zorgcentra en vier verpleeghuizen in het Rijnmond-gebied maken deel uit van deze dynamische en vernieuwende organisatie. De instellingen binnen Zorggroep Rijnmond verlenen samen zorg aan meer dan 800 bewoners en clienten. De zorgverlening is gebaseerd op een protestants- christelijke mensvisie, die voor een belangrijk gedeelte de kwaliteit van de zorg bepaalt. Zorggroep Rijnmond is een organisatie die volop in beweging is. Tot Zorggroep Rijnmond behoren Atrium, De Burcht, De Koningshof, Pniel, Siloam, Slingedael, Tiendhove en Waelestein. gP*—Je eigen TomTom One verdtenen?* TStlB Bel de specialisten van Adecco: Transport Logistics osoo 0200362. De sneiste route voor better work, better life topchauffeurs met mtnimaal rijbewiis C. Bouw- en aannemingsbedrijf Rietveld b.v. vraagt per direct, voor langdurige nieuwbouwwerken in de omgeving Rotterdam volwas timmerlieden die zelf- standig kunnen werken en halfwas timmerlieden. Ook is er plaats voor jongeren die een opleiding willen volgen. Wij zijn een erkend leerbedrijf. caramt Wat kunt u van ons verwachten: afwisselend werk, prettige werksfeer, goede beloning, vervoer van en naar het werk. Bij verschillende functies een auto van de zaak en goede secundaire voorwaarden. Vo Bouwend Nederland Eagle Global Logistics is een snelgroeiende organisatie welke zich toelegt op internationaal transport en logistieke dienstverlening. Met meer dan 400 kantoren in 96 landen en een gestage jaarlijkse groei is EGL een bedrijf van allure. In Nederland heeft EGL drie vestigingen. Voor onze vestiging in Rotterdam zijn wij op zoek naar een: Voor alle drie de functies vragen wij: - Ervaring binnen de expeditie-, transport- of scheepvaart- branche. - Goede communicatieve vaardigheden in Nederlands en Engels. - Een flexibele instelling. Wij bieden een verantwoordelijke, zelfstandige baan met uitdagingen en doorgroeimogelijkheden. De arbeidsvoor- waarden zijn in overeenstemming met de zwaarte van de functie en opleiding. Interesse? Ben je gei'nteresseerd in deze vacature, stuur ons dan een sollicitatiebrief, voorzien van je c.v., binnen veertien dagen na plaatsing van deze advertentie. Richt je brief aan onderstaand adres ter attentie van Saskia Oostdijk. Eagle Global Logistics (Holland) B.V., Hoogvlietse Kerkweg 166-168,3194 AM Hoogvliet, Saskia Oostdijk, telefoon 010-44 66 200; www.eaglegl.com Voor onze Mobiele Surveillance en AlarmServiceCentrale in Schiedam zijn wij op zoek naar: Je bent eindverantwoordelijk voor de organisatie van het operationele proces. De focus is het behoud van omzet en het realiseren van rendement. Dit alles naar voile tevredenheid van je opdrachtgevers en je team. Je hebt een hbo- werk- en denkniveau, je beschikt over algemene managementvaardigheden en hebt enige jaren ervaring in een soortgelijke functie. Je beveiligt op afstand een groot aantal objecten, je meldt calamiteiten, biedt ondersteuning en stuurt de mobiel surveillanten aan. Je begeleidt de 'track and trace'- diensten van objecten en mensen. Daarnaast zorg je voor de veiligheid van de operationele beveiligers conform het veiligheidsprotocol. De servicetelefoondienst ten behoeve van interne en externe partijen behoort ook tot je takenpakket. Je hebt een mbo- werk- en denkniveau, bent in het bezit van het diploma Beveiliger 2 en bent dienstverlenend aangelegd. Je hebt een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift, een goede typevaardigheid en bent bereid volcontinu diensten te draaien. Tevens ben je in bezit van eigen vervoer. Wil jij bijdragen aan de verdere groei van Trigion? Stuur dan je sollicitatiebrief met cv naar Trigion t.a.v. mevr. B. Bisschops, Postbus 144, 3100 AC Schiedam of mail naar bbisschops@trigion.nl. Je kunt voor meer informatie telefonisch contact opnemen met de heer R. Knaap, Manager AlarmServiceCentrale, telefoonnummer 06-11393014. Voor meer informatie over genoemde vacatures kun je ook terecht op www.trigion.nl. De eerste sollicitatiegesprekken vinden plaats op 25 en 26 juli 2006 in Schiedam. Wat wij vragen U bent in het bezit van een diploma Verzorgende IG of Verpleegkundige, bij voorkeur aangevuld met een voortgezette opleiding gericht op leidinggeven. Het is een pre als u ervaring heeft met verzorgingshuiszorg. Daarnaast heeft u leidinggevende ervaring. U kunt clientgericht en zelfstandig werken. U bent communicatief vaardig en daadkrachtig in optreden. Tevens weet U mensen te stimuleren en hun te coachen in hun ontwikkeling en hebt bij voorkeur ervaring met veranderingsprocessen. Tenslotte verwachten wij van u dat u de protestants-christelijke identiteit van Zorggroep Rijnmond mede vorm geeft. www.zorggroeprijnmond.nl Trigion (ontstaan uit Falck Security Services en PreNed Beveiliging) is de toonaangevende partner die veiligheid creeert. Dit realiseren wij mede door betrokken en daadkrachtige medewerkers die samen staan voor een resultaatgerichte en integere organisatie. Momenteel bouwt Trigion de meest toonaangevende AlarmServiceCentrale van Nederland in het nieuwe hoofdkantoor van Facilicom in Schiedam. Samen met de Mobiele Surveillance vormen zij een Business Unit. Zorggroep Rijnmond zoekt voor de locaties Siloam te Hoogvliet en Tiendhove te Krimpen a/d IJssel Inhoud van de functie U coordineert de zorg en dienstverlening voor een aantal clienten. U bent ervoor verantwoordelijk dat per client de zorg volgens zorgplan wordt uitgevoerd. Hiervoor stuurt u de medewerkers in het team aan en motiveert en coacht u hen. Wat wij bieden De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Verpleeg- en Verzor- gingshuizen. Binnen het Meerkeuze Systeem Arbeidsvoorwaarden bieden wij tal van mogelijkheden om uw arbeidsvoorwaarden individueel vorm te geven. Belangstelling? Voor informatie over deze functie kunt u contact opnemen met: Voor Siloam met Wim van Veen, Hoofd Zorg a.i., telefoonnummer (010) 263 03 33. Voor Tiendhove met Gert-Jan Korevaar, zorgcoor- dinator, telefoonnummer (0180) 442 100. Een schriftelijke sollicitatie ontvangen wij graag voor 27 juli 2006, onder vermelding van vacaturenummer Si 2006-12 (Siloam) of Th 2006-05 (Tiendhove) voor zorgcoordinatoren. Voor afroep verzorgenden vacaturenummer Si 2006-13 (Siloam) en Th 2006-03 (Tiendhove). U kunt deze richten aan PC Zorggroep Rijnmond, afdeling P&O, Van Moorselplaats 2, 3067 SH Rotterdam. Voor meer informatie over'deze functies verwijzen wij u naar onze website: www.zorggroeprijnmond.nl. Trigion is onderdeel van Facilicom

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2006 | | pagina 18