4000 m2 1200m2 Win een trolleyset van Enrico Benetti! 0909 - 50 10 699 De gemakkelijke, milieubewuste en goedkope autoverzekering! iMIUEU-BEWUST 6E PER Unieke lezersaanbieding \Naardg €^50 I I I I i i UNIEK IN NEDERLAND: Zomerfes- tivals groot succes TUIN- SERREMEUBELEN COED DOEL Met Maasstad weekbladen naar Marco Borsato mm Woensdag 6 September 2006 cx 63 Slaapsystemen en slaapadviezen Slaapbou levard Kwakernaat vVerstand van slapen DE GROOTSTE COLLECTIE VAN NEDERLAND Elke 1e zondag van de maand open van 11.00-17.00 uur. STOPPEN MET ROKEN Lasercentra N.O. vestiging Rotterdam efhof Zo doet u mee! De oplossing uit nummer 28 is: Maasvlakte. Een Push Two afvalverzamelaar van Wesco is gewonnen door: L. de Bruin, Poortugaal; M. v.d. Zwaag, Rhoon; G. van Baalen, Rozenburg; D. Poot, Vlaardingen. weekblade I' KORTINGSBON Ja, ik ga mee naar Marco Borsato! ar Elke Nederlander is gek op zijn auto. Want welk ander vervoermiddel geeft je de vrijheid om te gaan en staan waar je wilt? Maar steeds meer men- sen zien ook de keerzijden van het autogebruik, zoals de effecten voor het milieu. En de auto laten staan, dat gaat weer net even te ver. Voor autobezit- ters die toch een bijdrage aan het milieu willen leveren, zonder in te boeten op de vrijheid die de auto je geeft, introduceert Centraal Beheer Achmea een nieuwe autoverzekering: de BeterBewust Autoverzekering. Die is niet alleen Milieubewuster, maar ook Gemakkelijker en Goedkoper! Milieubewuster De BeterBewust Autoverzekering is een innovatieve en gemakkelijke autoverzeke ring. Bij schade worden, waar mogelijk, originele onderdelen hergebruikt. Maar alleen als dat dezelfde kwaliteit herstel geeft. Dit kan alleen gewaarborgd worden als wordt voldaan aan een aantal voorwaar- den. Zo werkt Centraal Beheer Achmea alleen samen met gecertificeerde schade- herstelbedrijven en worden alle onderdelen getest. Bij hergebruikte onderdelen wordt op de reparatie een garantie van 4 jaar gegeven. En als originele onderdelen niet hergebruikt kunnen worden, wordt uitsluitend gebruik gemaakt van originele nieuwe onderdelen. Bijkomend voordeel: door het hergebruik van originele onderdelen is de auto even snel of soms zelfs nog sneller gerepareerd. Gemakkelijker Als een van de grootste autoverzekeraars van Nederland staat Centraal Beheer Achmea bekend om de snelle en efficiente afhandeling. Verzekerden hoeven bijvoor- beeld bij schade nooit iets voor te schieten. Er wordt direct uitbetaald aan de gecertifi ceerde schadeherstelbedrijven die Centraal Beheer Achmea selecteert voor zijn verze kerden. Zo hoef je als verzekerde dus niet zelf op zoek naar een bedrijf. Iedereen in Nederland kan binnen een straal van 15 km terecht! Als u wilt, kan uw auto voor een reparatie ook opgehaald en teruggebracht worden. Bovendien is kwaliteit op deze manier altijd verzekerd. En als de auto gerepareerd moet worden, blijf je met deze verzekering in elk geval mobiel. Goedkoper De BeterBewust Autoverzekering kent ook nog eens een zeer concurrerende premie. Juist doordat er, waar mogelijk, originele onderdelen worden hergebruikt en door de scherpe contracten met de vaste partners, heeft Centraal Beheer Achmea de premie aanzienlijk kunnen verlagen! Door het hergebruikwaar mogelijk. van originele onderdelen. Je hoeft zelf geen schadeherstelbedrijf te zoeken, CBA betaalt direct de rekening en je blijft altijd mobiel. Voordelige premie, o.a. door scherpe contracten met de vaste schadeherstellers. Wilt u ook profiteren van de nieuwe Beter Bewust Autoverzekering? Maak een premieberekening op www.centraalbeheer.nl/auto of 'Even Apeldoorn Bellen' (055) 579 8000 y&kE ROTTERDAM - Met het knal- lend vuurwerk van De Wereld- havendagen dit weekend sloten de Rotterdamse Zomerfestivals 2006 feestelijk af. In het jaar dat Rotterdam voor de derde keer tot Evenementenstad werd uit- geroepen, beleefde de stad een zomer vol kleurrijke festivals. Het Strand aan de Maas zorgde de gehele zomer voor verkoe- ling aan het water. De relaxte jazz avonden en de swingende salsa avonden trokken de meeste bezoekers. Rotterdams trots, het Ortel Zomercarnaval, werd in zijn geheel uitgezonden op Ne- derland 3. De FFWD Heineken Danceparade beleefde een fees- telijke lOe editie, met een groots eindfeest op het Katendrechtse hoofd. De Dag van de Roman- tische Muziek vierde haar 20ste verjaardag in een zonovergoten Park bij de Euromast. In dat zelfde park waren de Zomer- Zondagen van 9 juli tot en met 6 augustus weer een groot succes. De verhuizing van het North Sea Jazz Festival van Den Haag naar Rotterdam is succesvol verlo- pen. De traditie van theaterspek- takels in de zomer die vorig jaar is ingezet, kreeg dit jaar vervolg met de waterrijke voorstelling van the Lunatics Lunagua. Ook de bestaande evenementen zorg- den voor vernieuwing. Het Veer- havenconcert breidde dit jaar het programma uit met het Veer- havenkidsconcert. Kinderen, ouders en grootouders genoten samen van klassieke muziek. Om de titel Evenementenstad van het jaar te krijgen en te behouden is' het van belang om ruimte te bieden aan innovatie. Camping Rotterdam werd uitge- roepen tot beste Stadsevenement. Rotterdam Festivals lanceerde vorig najaar Festilab, Festival Innovatieprijs Rotterdam '05. Het winnende idee van Irene Muller-Schoof resulteerde op zaterdag 5 augustus in de eerste editie van Pet Passion Parade. Een dag waarop huisdieren en hun baasjes de show stalen. Blaaksedijk (Ind.terrein Heinenoord) Boonsweg 7 tel. 0186 -601355 vwww.slaapboulevard-kwakernaat.nl /tllea uit tev&dhvzr! w» e*t H00FDWEG 9 - CAPELLE A/D IJSSEL TEL. 010-41850 79 Professionele ondersteuning nodig bij het Lasertherapie, wetenschappelijk ontwikkeld!!! Kosten 125,- waarvan 75% vergoed door o.a Zilveren Kruis/Trias (uw kosten 31,25) Bel: 0900- 4378 678 0900- gestopt omleiding V prafijt deel van een kachel T watervogei scheikundig element knuppel degraderen spelleiding met genoegen de moeite waard zijn 6 T cijfer 8 bijwoord marterachtig roofdier dik en plomp mat loot pinda 5 afgeladen insect ik (Latijn) 2 delfstof vemederen uitbouw 3 T schrijfgerei rechercheur ijshut stoffer vrucht T bloem stripfiguur toef een vierde deei 4 overwinning betaaimiddel scheepsdoek piechtige verklaring 7 deet van het zitvlak deel van een vis echtbreuk f 1 oude lengtemaat onaanzienlijk deei van de hats insecteneter rangtelwoord Pallieterhof is een nieuw te bouwen tehuis met dag- en nachtopvang voor ongeneeslijk zieke kinderen die in ziekenhuizen uitbehandeld zijn. Om de ouders te ontlasten kunnen de kinderen hiertijdelijk logeren. Stichting Pallieter doet dit samen met het Sophia Kinderziekenhuis, IJsselland Ziekenhuis, Thuiszorg Rotterdam, De Zeliingen en Stek Jeugdzorg. Dit unieke project wordt geheel gerealiseerd door vrijwilligers. Kijk voor meer informatie op: www.pallieterhelpt.nl Voor ruimtegebrek in koffer of sporttas heeft Enrico Benetti de oplossing. Deze eigentijdse driedelige trolleyset is gemaakt van ijzersterk polyester en wordt geleverd in de kleur antraciet en rood. Door de verschillende formaten heeft u nu voor elke trip of vakantie de juiste maat trolley. De handige uittrekbeugels zorgen ervoor dat u uw bagage gemakkelijk kunt rollen. Kijk voor meer informatie op www.enrico-benetti.ni Los het Zweedse raadsel op. In de genummerde vakjes leest u de oplossing. Die oplossing kunt u van woensdag 6 t/m dinsdag 12 September 2006 doorgeven via (70 ct. p.m.). ENRICO BENETTI U kunt zo vaak bellen als u wilt. En wie vaker belt, heeft meer kans.. De meeropbrengst van deze actie gaat naar Pallieterhof! Vul hier de gevonden letters in en beI het gevonden woord door via 0909-50 10 699. 1 2 3 4 S 6 7 8 2006 - puzzel en win services Over de uitslag Kan niet gecorrespondeerd worden. Prijswinnaars ontvangen automatisch schriftelijk bericht. PCM Lokale Media heeft voor de lezers van Maasstad weekbladen 225 kaarten voor MARCO BORSATO in het Gelre- dome in Arnhem op donderdag 26 en zaterdag 28 oktober. In samen- werking met Verhoef Travel bieden wij u de gelegenheid uw kaarten en vervoer te regelen. De bussen van Verhoef Travel vertrekken vanaf Rotterdam Alexander, metrostation Zuidplein, metrostation Spijkenisse Centrum en OS Schiedam. Symphonica in Rosso Fans moesten er twee jaar op wachten, maar Marco Borsato keert weer terug op het Nederlandse podium met een knallen- de live show. En hoe! Marco Borsato gaat in het Gelredome terug naar zijn Italiaanse roots met een passionele show die de titel Symphonica in Rosso meekrijgt. Rosso, Italiaans voor rood, betekent in dit geval muzikale liefde en hartstocht. De single 'Rood' is alvast een opwarmer voor de megaconcerten. Borsato Band worden in het Gelredome begeleid door GUIDO His Orchestra, een veertig-koppig Nederlands orkest bestaande uit uitsluitend jonge, getalenteerde mensen. Kom in het rood! Omdat rood het thema is van de avonden, vraagt Marco Borsato de bezoekers in stijl te komen met rode kleding of rode accenten. Zodat de passie afspat van Symphonica in Rosso. Vul onderstaande bon in en stuur deze op naar PCM Lokale Media, Marco Borsato, Postbus 33, 2400 AA, Alphen aan den Rijn. Eind September wordt het geld automatisch van uw rekening afgeschreven. Telefonisch contact over de reserveringen is niet mogelijk. In de krant van 18 en 19 oktober vindt u meer informatie over de opstap- plaatsen en vertrektijden. 1 e keuze: do. 26 oktzitplaatsen (1e ring) a 89,50 do. 26 oktstaanplaatsen a 77,50 za. 28 oktstaanplaatsen a 77,50 2e keuze: do. 26 oktzitplaatsen (1e ring) a 89,50 do. 26 oktstaanplaatsen a 77,50 za. 28 oktstaanplaatsen a 77,50 'Inclusief vervoer Ik stap op in: Rotterdam Alexander Metrostation Zuidplein Metrostation Spijkenisse centrum CS Schiedam Naam: Adres: Woonplaats: Telefoon: I E-mail: I Bank/gironummer: Mevrouw Ivette van Asselt, 36 jaar: "Ik vind het wel een prettig idee dat er eindelijk een verzekering is die vriendelijker is voor het milieu. «HU£U-BEWUST-E» Kasper Appel, 23 jaar: "Volgens mij kan het allemaal wel een stuk goedkoper." De heer Menno van de Kleut 45 jaar: "Ik had laatst schade en kreeg van de garage een fikse rekening, ik zal blij zijn als ik zo'n torenhoge rekening niet meer zelf hoef voor te schieten. 6LMKlttU*

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2006 | | pagina 9