3S®3 I I U T de aftrap 'Van Lunteren' Snijder De Vries LOEWE individual Zaterdag 23 September Zondag 24 September 1 HET GROOTSTE PODIUM VAN SCHIEDAM DRIE DAGEN SPEKTAKEL MET DIVERSE GROTE ACTS VRIJDAG SEPTEMBER ZATERDAG opening met DI GEER (Havana) SEPTEMBER di-day b if j mnniiu (amstelbron) ZONBAG SEPTEMBER back in time Cabibi De enige die zich individueel opstelt. AANVANG 20:00 AANVANG 14:00 Dj Sambuca Dj Rashid (Latin dance Deejay) Andrei Russo (Percussion) AANVANG 14:00 Dj Geert (Havana) Dj Marco (Amstelbron) iWttu - BJtAM LAVAGE Glazen pand A T A I Een sensationele live (cover) band met o.a, nummers van: U2, Golden Earring, Kane, De Dijk, Blof en Anouk, kortom een heerlijke rock nederpop band. - In de pauzes en na afloop zal Dj Geert (Havana) het feest afmaken. met de hele dag gezellig feest op de Koemarkt. Een van de beste dj's op het Latin/House gebied die in een samenspel met Andrei Russo op percussie de sfeer tot een zomers hoogtepunt gaat brengen. Twee plaatselijke bekendheden uit Schiedam. Zij zullen de hitjes vanaf de jaren '50 later ten gehore gaan brengen. En de afsluiting van de Brandersfeesten 2006 komt voor rekening van die geheel in stijl je mee terug in de tijd zullen nemen. MEGA Grand Cafe de Amstelbron Kong's Point De Veld beeld geluid Noordmolenstraat 17 Bill PD Schiedam Tel.: 01D-4737D44 Individual 40 Selection. 101 cm HD-LCD-beeldscherm in 16:9-formaat HD ready (HDMI-interface incl. HDCP) Digitale kabeltuner (DVB-T/C CI) geintegreerd Lichtopbrengst: 450 cd/m2 Contrastverhouding: 1000:1 Resolutie: 1366 x 768 pixels lmage+ CRX® soundsysteem (2 x 40W) Hoogwaardige aluminium afwerking Dubbelzijdige ontspiegeide glazen filter Kleur: Alu zilver, Alu zwart, Alu Brons, Alu Titaan, Cream Hoogglans 3 jaar Loewe-garantie Optioneel: inlays, hard disk recorder uuu-hetglazenpand.nl open en vertelt de jutter samen met de sprookjesfiguren het sprookje. De spookjesjutter doet zijn best om elk uur een ander sprookje te vangen. 11.00-16.00 uur: Rrandersniarkt De winkelstraten van Schiedam zijn gevuld met de gezellige Branders- markt. U kunt heerlijk struinen langs de vele kramen van Schiedamse winkeliers en Brandersfeestgasten. 11.00-17.00 uur: Postcode Loterij Droomstudio In de droomstudio aan het Broersveld en in de Lange Kerkstraat kan ieder- een met zijn favoriete voetballer of popidool op de foto. Of zich heel even wanen op een bountystrand of in een boot op de oceaan. Snel lachen, want binnen dertig seconden wordt er een foto gemaakt. Anderen kunnen volop meegenieten van die droom op een groot scherm. Ook buiten de studio is er kans om op de foto te worden gezel. Alle foto's zijn na afloop van het evenement te vinden op de website van de postcodeloterij. 11.00-17.00 uur: Dupont Makelaars komt met de bus Dupont Era Makelaars komt met de bus naar de Brandersfeesten. Een bus vol informatie die op de Lange Kerkstraat is te vinden met alles wat maar met het kopen en verkopen van een woning te maken geeft. In verband met het negentigjarig bestaan van Dupont kunt u meedoen aan twee wedstrij- den. Voor de kids is er een tekenwedstrijd en voor de volwassenen een foto- taxatiewedstrijd met als hoofdprijs een overnachting in het Efteling-hotel. 11.00-17.00 uur: Dienstenplein Zaterdag 23 September 10.00-16.00 uur: MEVO-Bazar Naast een grote tweedehandsmarkt zijn er op de MEVO-Bazar in de Grote Kerk ook curiosa, elektrische apparaten, glas, aardewerk en veel kinder- speelgoed te vinden. In de koffiehoek is het heerlijk uitrusten met een kopje koffie, soep of broodjes. Orkestverengiing Wilton geeft's middags een concert. 10.00-17.00 uur: Stedelijk Museum presenteert Tijdens de Brandersfeesten kunt u gratis naar het Stedelijk Museum. In de Unisono-reeks is het werk van Anne van Eck en Martijn Schoppers te zien. In deze serie krijgen hedendaagse kunstenaars de ruimte om recente ontwikkelingen in hun werk te presenteren. 'Zeilen omhoog' geeft een impressie van zeven jaar DOEK! 11.00-16.00 uur: Sprookjesjutter Voor het Stedelijk Museum aan de Hoogstraat is de Sprookjesjutter te zien. De Sprookjesjutter verzamelt sprookjes met een prachtig versierde vuil- nisbak. Wanneer hij een verloren sprookjes heeft gevonden gaat de deksel Op het Dienstenplein (Stadserf) kun je de Brandersfeesten bekijken vanaf een ladderwagen van de brandweer, met de jeugdbrandweer huisjes blus- sen, of op de foto in een politieauto of op de motor. Hier kom je ook te weten hoe een vuilniswagen werkt, hoe een ambulance er van binnen uitziet en hoe een calamiteitentent is ingericht. 11.00-17.00 uur: Schiedamse modelboten Op het Stadserf zijn modelboten te bewonderen. Ze zijn vakkundig ge- bouwd van hout en ABS en met speciale functies als een boegschroef, bluskanonnen en ankers. Dat wordt dringen voor alle liefhebbers. 11.00-17.00 uur: Spanning en Spel Waarom zou je de gewone brug nemen om naar de overkant te komen van het water. Fiets'm erover, de Indianenbrug en tokkelbaan bij de Koemarkt- brug zijn veel leuker om te gebruiken. Heb je altijd al een keer willen surfen in je eigen stad. dat kan met de simulator. Op de waterskisimulator in de Korte Haven kan iedereen leren waterskieen zonder nat te worden. Het promotieteam van de Nederlandse Waterski Wakeboard Bond verzorgt demonstraties en geeft gratis les. 11.00-17.00 uur: Varen voor iedereen In de Schie bij de Oude Sluis liggen kano's en kunnen sportievelingen zich uitleven. Wie niet in het water valt, valt in de prijzen. 11.00-17.00 uur: Feesten met juffrouw Klieder en Klodder Kids bouwen hun eigen feesteje in het Stedelijk Museum. Samen met juf frouw Klieder en Klodder maken ze feesthoedjes, vlaggetjes en schilderen ze op echte ezels. Kinderen kunnen ook zelf worden beschilderd bij het schminken. Tijdens de Brandersfeesten maken kinderen bovendien de Branderskrant. Dit wordt georganiseerd door Kunstpuntcom. Lijkt het je leuk om te interviewen, foto's te maken, stukjes te schrijven, geef je dan op en misschien ben jij tijdens de Brandersfeesten dan wel een echte Razende Reporter. E-mail naar: brenda.flapper@welzijnschiedam.nl 11.00-17.00 uur: Bouw mee aan't Maesland Maeslanden Makelaarsgroep doet tijdens de Brandersfeesten een record- proging om het grootste papieren dorp te bouwen. Kinderen mogen van een bouwplaat een eigen huis bouwen en op de muren een mooie tekening maken. De huisjes worden op een plattegrond van Schiedam vastgemaakt. De winnaar krijgt een weekend naar Euro Disney aangeboden voor het hele gezin. Dit alles op de hoek Hoogstraat/Lange Haven. 11.00-17.00 uur: Ontmoet Kleurrijk Schiedam Ontmoet Kleurrijk Schiedam door mee te swingen op het podium in het Gat van Bolmers en de wereldse hapjes en drankjes te proeven. Een mul- ticultureel evenement. 12.00-16.00 uur: Alles voor kids Kinderen kunnen niet alleen voor kunst naar het Stedelijk Museum, maar ook voor kindertheater. In de aula van het museum is een theaterpro- gramma met onder andere de peuteropera 'A is een aapje', voorstellingen van jeugdtheater De Teerstoof en van het Accent College. 'A is een aapje' is een muziekvoorstelling voor kinderen vanaf twee jaar en is gebaseerd op het leven van Rie Cramer. 12.00-01.00 uur: Back tot the Fifties, again In het Gedistilleerd Museum kunt u net als vorig jaar onbezorgd genieten van de bruisende fifties. Onder het genot van een drankje kan er geluisterd worden naar de jukebox in het proeflokaal of tot in de late uurtjes swingen en dansen op live muziek. Win prijzen bij de Kop van Jut, eet een heerlijke hotdog of geniet van het Apollo Toneel. Op de binnenplaats is het Komkids Kinderplein te vinden, waar professionele leidsters zorgen voor vermaak met oud-Hollandse spelletjes en knutselen. 12.00-01.00 uur: Schiedam Live! Jazz, rock en blues in het centrum. Op de terrassen en in de cafes is het genieten van live muziek. 13.00-17.00 uur: Meesterstukken Meesterstukken is een tentoonstelling met monumentaal werk van glas in de Korenbeurs. Het Glasmuseum organiseert speciale activiteiten rond deze presentatie. 14.00-16.00 uur: Trucktrekken Op de Hoogstraat en Grote Markt is een truck te vinden en een aantal teams dat zorgt voor hilarisch vermaak. Kom kijken hoe ver het sterkste team de truck kan trekken. 20.00-21.00 uur: Lichtjestour Vanaf vier locaties (Francois HaverSchmidt, DrieMaasStede, Frankeland en Muziekcentrum OpMaat) starten zaterdagavond lampionoptochten langs ouderenhuizen en verzorgingshuizen. Zo komen de Brandersfeesten naar de mensen die niet naar de feesten zelf toe kunnen komen. Schiedamse drum- bands lopen voorop. Een van de tochten eindigt op de Lange Haven voor de Korenbeurs. Daar verzamelt iedereen zich op de kade om de Gondelvaart goed te kunnen aanschouwen. 21.00-22.00 uur: Gondelvaart Vanaf het Doelplein bewegen prachtig versierde boten zich door het water. Molens, stripfiguren, veel; licht, muziek en gezelligheid vullen de Lange Haven. Schiedam op haar mooist. De meest indrukwekkende boot krijgt de publieksprijs. U kunt stemmen via stemformulieren die op de avond zelf worden uitgereikt. Zondag 24 September 10.00-17.00 uur: Stedelijk Museum presenteert 11.00-16.00 uur: Sprookjesjutter 11.00-16.00 uur: Spanning en Spel Kinderen kunnen niet alleen voor kunst naar het Stedelijk Museum, maar ook voor kindertheater. In de aula van het museum is een theaterpro- gramma met onder andere de peuteropera 'A is een aapje', voorstellingen van jeugdtheater De Teerstoof en van het Accent College. 'A is een aapje' is een muziekvoorstelling voor kinderen vanaf twee jaar en is gebaseerd op het leven van Rie Cramer. 12.00-16.00 uur: Dienstenplein 12.00-16.00 uur: Ontmoet Talentrijk Schiedam Speel je in een band, kun je goed zingen, ben je stand-up comedian of goo- chelaar? Dan mag je optreden bij de Brandersfeesten. Het programma biedt plaats aan een beperkt aantal deelnemers, dus bel snel met 273 08 03. 12.00-16.00 uur: Branderssloepenrace Sommige teams hebben een jaar voorbereiding erop zitten om tijdens de Branderssloepenrace de felbegeerde Brandersbokaal te kunnen winnen. Anderen doen mee op de bonnenfooi. De prijsuitreiking is om 16.15 uur voor de Korenbeurs. Inschrijven kan via: www.brandersfeesten.nl. Deel- name is gratis. 12.00-16.00 uur: Blijf 'ns plakken in Schiedam Een nieuw Havenrijkproject voor jong en oud. Kom naar de Appelmarkt en werk mee aan dit Schiedamse Mozaikproject. Onder de enthousiaste begeleiding van atelier Stukje bij Beetje wordt Schiedam steeds mooier. 12.00-16.00 uur: Alles voor kids op het podium 12.00-16.00 uur: Feesten met juffrouw Klieder en Klodder 12.00-17.00 uur: Bouw mee aan't Maesland 12.00-17.00 uur: Postcode Loterij Droomstudio 12.00-17.00 uur: Schiedamse modelboten 12.00-17.00 uur: Back to the Fifties, again 12.00-17.00 uur: Varen voor iedereen 12.00-20.00 uur: Schiedam live! 13.00-17.00 uur: Meesterstukken 22 23 24 Petit Grand Cerf* ult J'/j-* tdSt i Loewe Individual Best product 2006-2007 Home Theater Design

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2006 | | pagina 22