maasstad vacatures iod@k§ii Advertentievertegenwoordiger m/v 1 Star Burchthuys 1" yak 1 werk 37 miljoen mensen op de vlucht met direct hoge kortingen %i$}f Praktijkbegeleiders unicef# Projectleider Werkvoorb ereider Bouwplaatsmanager klpstendeskun a ige beidskundige Ballast Nedam Telefonisch Verkopers Klantenservice Medewerkers Tlpll Word vriend van een vluchteling weekblade Westblaak 180 3012 KN Rotterdam Tel. 010-4004 491 Fax 010-4004 453 PCM Lokale Media BV is de uitgever van huis-aan-huisbladen in Groot Rotterdam, Drechtsteden en Het Groene Hart met een totale verspreiding van 1 miljoen kranten per week in 28 edities. Bij deze onderneming wer- ken 125 medewerkers. Het hoofdkantoor is gevestigd aan de Westblaak 180 te Rotterdam, met vestigingen in Alphen aan den Rijn en Dordrecht. PCM Lokale Media BV is voor de locatie Rotterdam op zoek naar kandidaten voor de functie van: U zal PCM Lokale Media BV representatief vertegenwoordigen bij bestaande en nieuwe relaties in de regio Rotterdam ten behoeve van onze uitgaven Maasstad weekbladen. Als lid van het verkoopteam bent u vooral een teamspeler die topprestaties levert. Voorts weet u creativiteit in commerciele daden om te zetten en bent u een harde werker met grote inzet. Door het telefonisch en vooral persoonlijk benaderen van (poten- tiele) adverteerders en het geven van advies aan deze klanten draagt u zorg voor het realiseren van een optimale advertentieomzet. maassta Opleidingsniveau minimaal op MBO-niveau bij voorkeur aangevuld met NIMA-A of Marketing communicatie-A. Commerciele ervaring heeft de voorkeur. In bezit van rijbewijs. PCM Lokale Media BV zorgt voor een interne 'on the job' training. De arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend: naast een goed salaris en een vaste onkostenvergoeding krijgt u tevens de beschikking over een auto van de zaak. Telefonische informatie kunt u krijgen bij Bert van Dongen, verkoop- leider, telefoonnummer 010- 4004276 of06-53786940. Uw schriftelijke reacties binnen tien dagen aan: PCM Lokale Media BV, t.a.v. Kees de Jong, Personeel Organisatie, Westblaak 180, 3012 KN Rotterdam. 27 September 2006 Wiver Ridderkerk Help elk meisje naar school, alleen dan hebben ze een toekomst. Word nu lid op unicef.nl ISS Contact Center Services zoekt Kijk voor meer informatie en om te reageren op www.iss-interfoon.nl HERINTREDERS GEZOCHT! Medisch medewerkers bloedafname (m/v) (parttime) M J Aannemersbedrijf W. Hartman Zn te Rotterdam sinds 1850, vraagt per direct ervaren allround TIMMERLUI voor burgerwerk. Rijbewijs en minimaal 5 jaar ervaring vereist. Werkomgeving Rotterdam. Info: 010-4661534 ofinfo@hartman-zonen.nl. Nacht van de Nacht, 28 oktober yt1 If - S T J m U' G'"»s Hartelijk nodigen wij u uit voor onze 'direct leverbaar actie'. Kom nu de fraaie actiemodellen in onze show-room bezichtigen. Wij zijn er van overtuigd dat de kortingen op onze prijskaarten met de tekst 'direct leverbaar', u direct zullen aanspreken. Dat is nog eens gezellig aanschaf- fen. U koopt een mooie nieuwe bank, kast, eet- hoek of slaapkamer enz., u ontvangt directe korting en weken of maanden wachten is niet nodig, want voor de levering wordt direct met u een afspraak gemaakt. Vanzelfsprekend voldoen alle modellen aan de bekende Burchthuys kwaliteit. Dat geeft het goede gevoel dat u en een goed product aan- sehaft en een eenmalige uiterst scherpe prijs betaald. Alle direct leverbaar modellen zijn een- malig! Daarom nodigen wij u snel uit om van dit unieke voordeel te genieten. mm woneri slapen mm RIJNMOND Bedrijfsprofiel met een gedegen vakkennis Berlagestraat 235 Rotterdam-Alexanderpolder tel. 010 - 456 48 22 |"jj GRATIS VOOR DE DEUR leder mens heeft dromen: vooral jongeren. Ze fantaseren over een huis, een baan, een partner, kin- deren misschien. Maar waarover kun je dromen als je al jarenlang in een vluchtelingenkamp woont? Hoe ziet je toekomst er uit, ver van familie en vrienden, met nauwe- lijks bezittingen en geen geld voor eten, drinken en medische zorg? In landen als Soedan, Congo of Colombia lijkt een hoopvolle toe komst ver weg. Mensen worden beroofd, bedreigd, ontvoerd, ver- kracht en vermoord. In de keihar- de realiteit van alledag houden zij vast aan hun dromen. Helpt u vluchtelingen dromen waar- maken in de nachtmerrie die hun realiteit is? Word donateur Word donateur van Stichting Vluchteling en ontvang gratis het nieuwe boek van Lydia Rood De ogen van de Condor, zojuist ver- schenen in de serie Schrijvers en Vluchtelingen. GIRO 999 WWW burchthuys Week 39 MAASPOST 1 -2-3 - TX06 weekblade Maasstad weekbladen is een combinatie van huis-aan-huisbladen en verschijnt wekelijks in een oplage van 621.000 exemplaren verdeeld over 16 edities in de gehele regio Rijnmond. Maasstad weekbladen is onderdeel van PCM Lokale Media BV zoekt Flexibele verhuizer Liefst i.b.v. rijbewijs voor z.s.m. tel. 0180/422226 www.wiver.nl KINDEREN EERST Ballast Nedam is een Nedertands beursgenoteerd concern met een breed pakket van bouwgerela- teerde producten en diensten. Ballast Nedam behoort nationaal tot de grotere bouwondernemingen. Het bedrijf heeft 4000 medewerkers en de omzet ligt rond de 1,2 miljard euro. Ballast Nedam Bouw is van oorsprong een utiliteits- en woningbouwer. Maar eigenlijk zijn we vooral uitvinders, ontwerpers, ontwikkelaars. Trendsetters in bouwinnovatie en productontwikkeling. Bedenkers van duurzame oplossingen. Wij doen er alles aan om maatwerk te leveren in combinatie met originele concepten. Om een eigentijds antwoord te geven op de vragen die de huidige klant ons stelt. Voor onze regio West (werkgebied provincie Zuid-Holland) met het kantoor in Capelle a/d IJssel zijn wij per direct op zoek naar enthousiaste medewerkers voor de volgende functies Voor deze fulltime functies zoeken wij kandidaten m< samenwerken, beschikken over goede communicatieve Voor meer informatie over deze vacatures en onze o www.ballast-nedam.nl. te relevante werkervaring, die sterk zijn in tardigheden en probleemoplossend vermogen. atie verwijzen wij naar onze internetsite Wij bieden naast mogelijkheden om door te groeien, een professionele organisatie waar kwaliteit en vernieuwen centraal staat. Wij besteden veel aandacht aan de invulling van persoonlijke wensen en doel- stellingen. Een goed arbeidsvoorwaardenpakket is vanzelfsprekend. Een open, informele en no-nonsense cultuur is kenmerkend voor onze organisatie. Je kunt je sollicitatie richten aan Francien van der Groen op onderstaand adres, telefoon (010) 292 16 61, e-mail f.van.der.groen@ballast-nedam.nl. Bouw Regio West Postbus 95, 2900 AB Capelle a/d IJssel Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. in hartje Rotterdam, met name voor de avonduren en op zaterdagmiddag in Rotterdam, Leiden en Den Haag, voor seizoensondersteuning van de bestaande teams Personen die zelfstandig en zonder investeringen in een leuk, reeds bestaand team, PARTTIME of FULLTIME en geheel naar EIGENTUDSINDELING een gegarandeerd inkomen vanaf 1.000,- p.m. willen bijverdienen. Bent u i.b.v. auto, representatief en beheerst u de Nederlandse taal? Bel: Eye on You Recruitment 0348-486006 Van Rietlaan 11 te Linschoten en Van Vollenhovenstraat 7 te Rotterdam Hoge bloeddruk gaat vaak samen met diabetes. 250.000 Mensen in Nederland hebben diabetes zonder dat ze het zelf weten Daarom zou iedereen de Diabetes Risico Test moeten doen op www.diabetesfonds.nl of be! osoo - 5766 123 Diabetes Fends Dfagnostisch Centrum Star-MDC is een organisatie waar diagnostiek en begeleiding van patienten van met name de huisarts centraal staan. Hiervoor wordt laboratorium-, func tie- en beeldvormend onderzoek uitgevoerd en worden trombose- en diabe- tespatienten begeleid. Bij Star-MDC zijn circa 380 medewerkers werkzaam. Star-MDC bestaat uit een Medisch Diagnostisch Centrum, een Centrum voor Chronisch Zieken en een Logistiek Facilitair Centrum. De bloedaf- namedienst verzorgt de afname van bloed bij trombosepatienten en ten bate van onderzoek in het huisartsenlaboratorium. Bloed wordt afgenomen op een zestai regioposten, circa 100 poli's en bij mensen thuis in de regio Rijnmond inclusief Voorne-Putten. Voor de bloedafnamedienst zoeken wij regelmatig die onze teams willen komen versterken. De werkzaamheden worden ver- richt op diverse locaties in het werkgebied van Star-MDC. De medewerker neemt bloed at bij patienten op poli's en aan huis en verricht de daarbij behorende administratieve handelingen. We zoeken een collega die: Een opleiding tot en ervaring als verpleegkundige, doktersassistente, ziekenverzorgende of medisch analist heeft. In het bezit is van een rijbewijs en auto. Woonachtig is in de regio. Zelfstandig wil werken. Veel een op een contacten met patienten wil hebben. Sociale en communicatieve vaardigheden bezit om klantgericht te werken. Bij voorkeur ervaring heeft met bloedafname. Arbeidsvoorwaarden: De CAO Ziekenhuizen is van toepassing. De functie is ingedeeld in FWG 30. Minimale werktijd is drie dagen per week (maximaal 20 uur per week). Sollicitatie en informatie: Informatie over deze functie kunt u verkrijgen bij mevrouw A. Westdijk-Engel, teamleider, telefoonnr. 010 - 2863050 of 06-5236 1297. Uw schriftelijke sollicitatie met uitgebreid curriculum vitae kunt u tot 14 oktober a.s. sturen naar Star-MDC, Postbus 86613009 AR Rotterdam t.a.v. mevrouw Arts of via e-mail PenO@Star-MDC.nl. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Direct leverbaar Kijk op www.nachtvandenacht.ni *-~—J A-4® -'fit' Kom uiien, vleermuizen, kastelen en sterren kijken. Of wandelen, varen of snorkelen in het duister. Dat - en nog veel meer - kan allemaal in de Nacht van de Nacht op 28 oktober. Er zijn meer dan 100 acti- viteiten, 00k in uw provincie. Ervaar hoe mooi duis- ternis kan zijn. Laat het donker daarom donker en kom naar de Nacht van de Nacht. De provinciate Milieufederaties Natuur en Milieu dinsdag t/m vrijdag van 9.30 - 17.30 uur zaterdag van 10.00 - 17.00 uur - vrijdag koopavond tot 21.00 uur i Vak&Werk Rijnmond is een uitvoeringsorganisatie voor sociale activering, leerwerk- en rei'nte- gratietrajecten. Vak&Werk Rijnmond heeft voor traject- en werkbegeleiding van (soms langdurig) werklozen ca. 80 vaste medewerkers in dienst. Er worden in dat kader 00k diverse activiteiten uitgevoerd, zoals klussen en onderhoud, schoonmaak- en hulpdiensten, groenvoorziening en inbraakbeveiliging van woningen. Voor zowel de schoonmaakdienst als de klussendienst bij ons erkend leerwerkbedrijf zoeken wij Wat houdt de baan in? Je hebt: - een vakgerichte LBO+/MBO-opleiding in het vakgebied; - aanwijsbare ervaring in respectievelijk schoonmaak of bouwonderhoud; - werk verricht als meewerkend voorman en praktijkbegeleider; Je: - begeleidt 5 tot 10 medewerkers; - werkt mee en geeft uitleg voor de uitvoering van het werk; - stuurt, coacht en motiveert de kandidaten; - coordineert en deelt het werk in; - controleert de kwaliteit van het werk; - onderhoudt het contact met klanten; - werkt mee aan de uitvoering van trajectplannen van stagiaires en medewerkers. Voor deze functies geldt dat je: - een natuurlijk overwicht hebt; - taakgericht en zelfstandig kunt werken; - 00k van mening bent: afspraak is afspraak; - een positief kritische instelling hebt; - minimaal 1 jaar ervaring in een soortgelijke functie hebt; - sociale vaardigheden goed zijn ontwikkeld; - het hart op de juiste plaats hebt; - interesse hebt in de mogelijkheden van mensen; - in het bezit bent van Rijbewijs B-E. Wij bieden Een fulltime functie (36 uur per week). Aanstelling vooralsnog voor de duur van een jaar. Bij goed functioneren wordt het contract omgezet in een contract voor onbepaalde tijd. Het salaris bedraagt voor een 36-urige werkweek minimaal 1.549,- maximaal 2.089,- afhankelijk van leeftijd en ervaring. Voor meer informatie over de vacature kunt u bellen met de heer J. Slieker, manager bedrijfs- voering, tel. Vak&Werk 010 270 7060 of mobiel 06 481 32026. Uw reactie met CV kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie per post of per mail sturen naar Vak&Werk Rijnmond, t.a.v. mevrouw L. van den Boogert, Seinhuiswach- ter 20, 3034 KH Rotterdam, e-mail: info@vakwerkrijnmond.nl. NB. Acquisitie voor deze vacatures wordt niet op prijs gesteld. Burchthuys is dealer van o.a. Hofstede - 3B - Frommholz - Mulleman Savannah - Charm Classic Heldense - Gelderland - RAC - Finkeldei Schuitema - Jugendstil - Shaker Bielefelder - Werkstatten Auping - Lattoflex - Pullman - Schramm Stichting Vluchteling t. 070 346 89 46 info@vluchteling.org www.vluchteling.org

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2006 | | pagina 16