Oil (LOW WfS^SiOTl Meer weten? Huren: snel, gemakkelijk en flexibel iiip'ir Luxe en comfort Veruit de mooiste vergezichten Allerlei gemaksdiensten en zorg f De Coopvaert: Andere voordelen vrije sector huur De Witte Keizer: Si Montevideo: Vrije sector huur een goed alternatief voor koopwoningen LIVIN OP LOCATIE In hartje stad, tussen de Blaak en de Coolsingel, staat de nieuwe woon- en werktoren De Witte Keizer. Wilt u meer weten over de projecten op deze pagina? - Kijk voor de Coopvaert op www.coopvaert.nl, bel Actys (010- 2012555: huur) of Atta Makelaars (010-4335710: koop) of bezoek tijdens LiViN' op Locatie de modelwoning aan de Blaak, naast het Maritiem Museum. - Kijk voor de Montevideo op www.hureninmontevideo.nl, bel Vesteda (010-4044611) of bezoek tijdens LiViN' op Locatie de modelwoning (Landverhuizersplein). - Kijk voor De Witte Keizer op www.dewittekeizer.nl, bel Actys (010-2012555) of bezoek tijdens LiViN' op Locatie de modelwo ning (Binnenrotte). LiViN' op Locatie is zaterdag 30 September en duurt van 12.00 tot 16.00 uur. Starters die moeilijk aan een wo- ning komen. Discussies over de hypotheekrenteaftrek. En prijzen die nog altijd stijgen. Nieuws over de woningmarkt gaat bijna altijd over koopwoningen. De voorde len van huren blijven onderbe- licht. Dat is jammer, want huren is snel, gemakkelijk en flexibel, vooral in de vrije sector. Gemakkelijk Flexibel ■I lip hi idijiin Hi) nn Ml nil De Coopvaert. Aan de Leuvehaven, naast het Maritiem Museum en in het bruisende centrum van Rotterdam, staat de Coopvaert Rotterdam. Deze 103 meter hoge toren van Amvest telt 41 koopappartemen- ten en 78 huurappartementen. Op de begane grond komt een brasserie met uitzicht op het water. De Coopvaert bestaat uit dertig verdiepingen. De royale appartementen bevinden zich In dit stijlvolle gebouw aan de Binnen- rotte wordt wonen genieten. Genieten van de ruimte die de appartementen u bieden, van de luxe en het comfort, van het uitzicht over bijvoorbeeld het Laurenskwartier en van alle winkels en uitgaansgelegenheden 'om de hoek'. De Witte Keizer is gebouwd in op- dracht van BPF Bouwinvest. Onderin bevinden zich kantoren en een trendy restaurant. Ook beschikt het gebouw over een volautomatische parkeerga- rage, waar u als huurder een eigen plek heeft. De 107 appartementen zijn tussen de 105 en 159 vierkante meter groot. Er is een penthouse van 211 vierkante meter. De huurprijzen liggen m 0 - Geen reservering nodigvoor(groot) onderhoud en reparaties. - Geen kapitaalverlies als de huizen- markt inzakl. - Geen grole in vest ering. - Snelle cn prbfessionele uitvoering van onderhoud en reparaties. Kwaliteit voor een vast maandbe- drag. Compleet uitgeruste woningen, met moderne keuken en badkainer. Keuze uit diverse indelingsvarian- len bi j nieuwbouw) Frans en Diana Wortelboer, in hun serre in de Montevideo. Op de Wilhelminapier, omringd door water, fraaie architectuur, vergezichten en horeca, staat de Montevideo, de hoogste woonto- ren van Nederland. Behalve koop- appartementen telt de Montevideo ook huurwoningen: 68 in totaal. Verhuurder Vesteda heeft er nog een aantal beschikbaar. Frans en Diana Wortelboer bewonen een huurappartement op de derde eta- ge. Vanuit hun riante woonkamer kij- ken ze uit op de Erasmusbrug, terwijl hun balkon en serre uitzicht bieden op Hotel New York en de schepen op de rivier. „Laatst kwam hier nog zo'n cruise- schip aan", zegt Diana. „Die zagen we van verre al komen. Van dit uitzicht krijgen we nooit genoeg." Eigenlijk zocht het echtpaar een tijdelijke huur- woning, om op het gemak een koopap- partement te kunnen zoeken. Maar nu denken Frans en Diana er serieus over na hier te blijven. „We zochten een tussenstop, maar het zou best een eindstation kunnen worden", aldus Frans. Vesteda heeft nog diverse woning- typen in de Montevideo te huur. De huurprijzen beginnen bij 1.085 euro per maand. Elke huurder kan beschikken over een overdekte parkeerplaats. In het ge bouw bevinden zich bovendien een fit- nesszaal, een zwembad en een sauna. Gebruik van deze voorzieningen is voor huurders gratis en onbeperkt. boven de achtste Verdieping, waardoor u altijd een schitterend uitzicht over de stad heeft. Op de bovenste etages vindt u vijf riante penthouses. Bij elk appartement hoort minstens een par keerplaats in een garage die via een overdekte loopbrug te bereiken is. De twee-, drie- en vierkamerappartemen- ten varieren van 72 tot 136 vierkante meter. De penthouses zijn nog veel groter: tussen de 182 en 246 vierkante me ter. De huurprijzen varieren van 795 tot 1.732 euro per maand. De koop- sommen liggen tussen de 218.000 en 907.000 euro (v.o.n.). Het complex is begin September opgeleverd. Woont u in de Coopvaert, dan kunt u gebruik maken van het uitgebreide servicepakket van Amvest. De Witte Keizer. tussen de 910 en 1.690 euro per maand. Voor het penthouse betaalt u 2.675 euro per maand. Alle appartementen hebben een volledig ingerichte keu ken en badkamer, een videofoon, een alarminstallatie, een rookmelder en een berging. Ook is er een inpandige fietsenstalling. Om met de snelheid te beginnen: voor veel vrije sector huurwoningen gelden nauwelijks wachtlijsten. U kunt de woning van uw voorkeur meestal binnen korte tijd betrekken. Maar ook het gemak en de flexibiliteit zijn grote voordelen van vrije sector huur. Als huurder hoeft u zich bijvoorbeeld niet druk te maken over onderhoud en reparaties, want de verhuurder zorgt daarvoor. Verder zijn er de gemaks- diensten die steeds meer verhuurders bieden. Daarbij kunt u denken aan een bood- schappenservice, een klussendienst, een hondenuitlaatdienst, een kok aan huis, een stomerijservice, hulp bij het invullen van formulieren en kinderop- pas. Bovendien is huren flexibel: u gaat geen langdurige financiele verplich- ting aan. Dat is erg handig als u bij voorbeeld gaat samenwonen en niet meteen 'vast' wilt zitten. Of als u voor uw werk wel eens moet verhuizen. Of als tussenstop, als uw eigen woning al verkocht is en uw nieuwe nog niet opgeleverd. En wilt u verhuizen, dan heeft u geen zorgen over de verkoop. Meestal heeft u alleen een korte op- zegtermijn. Huurt u een woning van Amvest. dan kunt u gebruik maken van de bijna /estig diensten van Amvest. U kunt /.elf een pakket samenstellen. De keuze varieert van huishoudelijke hulp tot kinderoppas, van thuiszorg tot een hoodschappendienst en van een maallijdservice lot hulp bij coni- puterprohlemen. Kijk op www.ant- vest.nl voor nicer inlormatie.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2006 | | pagina 28