Comfortabele appartementen in stoere woontoren Wonen met uitzicht op water en groen Crescendo: Hof van Nesselande Ml OP LOCATIE De stadswoningen zijn inmiddels verkocht, maar u kunt nog wel een appartement kopen in gebouw Crescendo op de Miil- lerpier (Lloydkwartier). De bouw van dit wooncomplex is volop bezig. Bijzonder aan de nog beschikbare driekamerappar- tementen is de buitenruimte. Deze is met een schuifpui van de woonkamer geschei- den. U kunt die buitenruimte ook bij uw woonkamer trekken of als tweede zitkamer (antichambre) inrichten. De prijzen van de nog beschikbare appartementen beginnen bij 228.500 euro (v.o.n.). Fantastisch uitzicht Voorzieningen in de buurt Een vakantiegevoel Veel ruimte, rustige buurten, veel groen, een rechtstreekse metroverbi tiding met de stad, een brede school, royale woningen en heel veel afwisseling in de bebouwing. De Rotterdamse nieuwbouwwijk Nesselande is om allerlei redenen in trek. De grootste attractie is de Zevenhuizerplas, met een strand van een kilometer en (straks) een boulevard met winkels en horeca. Appartementen Haag en Park Verdiepingshoge raampartijen geven de bewoners vooral op de hogere woonlagen een fantastisch uitzicht. De uitstraling van het gebouw, dat zestien woon lagen en 57 appartementen krijgt, wordt stoer. Het complex legt daarmee een link naar het ha- venverleden van de pier. Alle woningen zijn luxe uitgevoerd en beschikken over vloerverwarming in de woonkamer, de keuken en de badkamer. De keukens zijn standaard voorzien van inbouwap- paratuur. Het tegelwerk voor uw badkamer kunt u zelf kiezen. Bijzonder is ook het parkeersysteem; u zet uw auto in het gebouw en wandelt binnen- door (en dus droog) naar uw appartement. Dankzij de verdiepingshoge raampartijen heeft u vooral op de hogere woonlagen een fantastisch uitzicht op de Parkhaven, de St. Jobshaven, de Nieuwe Maas of Het Park en de Euromast. Dat uitzicht was voor Nelly Huizinga uit Naaldwijk een van de redenen om een appartement in het gebouw te kopen. "Mijn appartement (op de elfde verdieping) is gelegen aan de zijde van de Parkhaven", zegt ze. "Ik verheug me enorm op het uitzicht waar ik straks dagelijks van kan ge- nieten. Ik kijk uit over de Parkhaven, de Nieuwe Maas, Het Park met de Euromast en natuurlijk over een groot gedeelte van de stad." Naast de Crescendo bevinden zich een basis- school en een kinderdagverblijf. Ook allerlei zorgvoorzieningen, een theater en diverse res taurants liggen letterlijk om de hoek. Historisch Delfshaven en het stadscentrum bevinden zich op korte afstand. Die nabijheid van het centrum was voor Huizinga ook een reden 'aan boord' van de Crescendo te stappen. "Het is hier heerlijk ruimtelijk en rustig, terwijl het centrum zich op een steenworp bevindt. En dichter bij huis bruist het eveneens van het leven. De dynamiek van de Nieuwe Maas en de creatieve activiteiten in de nabij gelegen Schiecentrale zorgen ervoor dat de rust hier nooit saai wordt." En dan is er natuur lijk ook het appartement zelf, aldus Huizinga. "De appartementen in de Crescendo zijn ruim, comfortabel en licht. En je kunt ze met diverse indelingsopties helemaal naar je eigen smaak indelen." Wilt u meer weten? Kijk dan op www.eurowo- ning.nl, bel 0900-Eurowoning (0900-3876966) of bezoek het verkoopcentrum nabij de Cres cendo, aan de St. Jobsweg 23. Dit centrum is elke zaterdag van 12.00 tot 16.00 uur geopend. Ook op zaterdag 30 September, tijdens LiViN' op Locatie. De Crescendo, op de Miillerpier. pers zijn inmiddels verkocht, de appartementen nog niet allemaal. Deze zijn zeer geschikt voor senioren en hebben drie of vier kamers, een buitenruimte of tuin en een eigen parkeerplek. De bouw is volop bezig. De prijzen beginnen bij circa 179.000 euro (v.o.n.). Als bewoner van Haag en Park kunt u een gemaksabonnement krijgen, met onder meer een boodschappenservice en een hondenuitlaatdienst. De eerste twee jaar is dit abonnement gratis. Nesselande is, vooral dankzij de ligging aan de Zevenhuizerplas, een wijk met een vakantie gevoel. Maar niet alleen de plas en het strand zorgen daarvoor. Ook de nabijheid van het Rot- temerengebied maakt de wijk anders dan anders. Daar kunt u golfen, klimmen, mountainbiken, fietsen of gewoon van de prachtige omgeving genieten. Meer weten over Hof van Nesselande? Kijk op www.meeus.com, bel Meeus Makelaars 0J0- 4040171) of bezoek zaterdag 30 September tijdens LiViN' op Locatie de modelwoning van Haag en Park aan de Pierre Cardinstraat. Daar kunt u informatie krijgen over Hof van Nesselande. U kunt daar terecht van 12.00 tot 16.00 uur. Straatbeeld Hof van Nesselande. Hof van Nesselande telt straks 300 woningen. In die wijk realiseren Bouwfonds MAB en Vink Ontwikkeling project Hof van Nesselande, met royale eengezinswoningen en appartementen aan het uitgestrekte Rietveldpark. Veel van de woningen die Bouwfonds en Vink daar in de verkoop hebben, hebben een vrij uit- Ook elders aan het Rietveldpark heeft Bouwfonds woningen te koop: in project Haag en Park. Rust, ruimte en veel groen zijn de kenmerken van Haag en Park. De rijwoningen en twee-onder-een-kap- zicht over dit park. U kijkt dus uit over waterpar- tijen, eilandjes, bruggetjes en natuurlijk heel veel groen. Het gaat om drie- en vierkamerapparte- menten met ruime woonkamers en om drielaagse eengezinswoningen met vijf of zes kamers en met tuinen op het westen. De prijzen van de meeste appartementen beginnen bij 224.500 euro (v.o.n.), die van de eengezinswoningen bij 259.000 euro (v.o.n.). Omdat een groot deel van de uiteindelijk 300 woningen al is opgeleverd, kunt u er nu al- vast de sfeer proeven.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2006 | | pagina 32