Licht, lucht en ruimte in statige topappartementen Opgeknapte winkelpandjes geven sfeer aan de wijk Residence Comfort Woonwerkwoningen Oude Noorden LIVIN OP LOCATIE Veel ruimte voor licht en lucht, een prachtige binnentuin, een statige uitstraling en absolute topappartementen. Dat is wat Residence Comfort u te bieden heeft. Het complex van de Ne- derlandse Bouw Unie verrijst aan de Lamrustlaan, aan rand van Rotterdam-Hillegersberg, en telt 22 appartementen. De bouw is bijna voltooid. Dat geldt ook voor de verkoop; er zijn nog maar drie appartementen beschikbaar. Licht, lucht en ruimte Wilt u werken en wonen in een fraai gerenoveerd pandje met een historische uitstraling? Kom dan eens kijken in (vooral) het Oude Noorden. Daar restaureert PWS onder de noemer Het Nieuwe Noorden verwaarloosde pandjes, die als woonwerkwoningen (ate- lierwoningen) weer levendigheid en sfeer brengen in de straat. De eerste huurder van zo'n pandje is Dominique Happe. Sinds kort runt zij met haar vriend Richard aan het Zwaanshals 317 Madame Brocante, een winkel in nostalgische cadeauartikelen. Woning erbij gehuurd Aanwinsten Op dit moment heeft Residence Com fort nog vaste grond onder de voeten. Maar straks wordt het gebouw door water omringd, zodat het lijkt op een chique burcht met slotgracht. Een toe- gangsbrug versterkt dit beeld. Via die brug betreedt u de fraai ingerichte binnentuin. Door het complex aan de waterzijde laag te houden, kunnen zon en licht maximaal binnendringen. De ruime entree biedt toegang tot de ver- schillende lifthallen. In het plan zijn maar liefst drie liften opgenomen, die vanuit de ondergrondse parkeerkelder naar de appartementen leiden. Wat alle appartementen in Residence Comfort gemeen hebben, is de grote aandacht voor licht, lucht en ruimte. Ook over de ligging van de buiten- Impressie Residence Comfort. ruimten is bij elk appartement goed nagedacht. Die buitenruimten zijn zo gelegen, dat u maximaal van uw priva cy kunt genieten. De nog beschikbare appartementen tellen drie of vier ka- mers en varieren in prijs van 399.000 tot 544.000 euro. Deze prijs is inclusief een luxe keuken en bouwrente. Dit is dus echt uw laatste kans!! Meer we ten? Kijk op www.vander- werfmakelaardij.nl of www.fonk.nl, bel Van der Werf Makelaardij (010- 4228725) of Fonk Makelaardij (010- 5219660) of bezoek zaterdag 30 Sep tember tijdens LiViN' op Locatie de modelwoning aan de Lamrustlaan. Dat kan van 12.00 tot 16.00 uur. Met de verkoop van nostalgische ca deauartikelen en spullen uit grootmoe- ders tijd heeft Dominique (18) een gat in de markt gevonden. "Het loopt als een trein", zegt ze. "We zijn eind juni begonnen en het was direct druk. De spullen zijn bijna niet aan te slepen. We hebben daarom al snel een tweede winkel geopend, aan de Schieweg. Ook daar loopt het storm." Dominique wilde al langer een eigen winkel en bedacht dat er voor de spul- letjes die ze in Frankrijk 'brocante' noemen, wel belangstelling zou kun nen zijn. "In Frankrijk heb je overal van die markten waar ze grootmoeders spul len verkopen, vooral kasten en andere twee winkels open. Tussendoor richten ze hun knusse driekamerwoning in. En 's zondags rijden ze met een vracht- wagentje naar Noord-Frankrijk om de markten af te struinen naar bruikbare spullen. 's Avonds kunnen de aanwinsten de winkel in. Of ze gaan naar de werk- plaats. Want ook het opknappen doen zij zelf. Meer weten over de woonwerkwo ningen van PWS? Bezoek de website www.pwsrotterdam.nl ('Het Nieuwe Noorden'), bel ProPlan (010-2862431) of bezoek zaterdag 30 September tij dens LiViN' op Locatie de atelierwo- ning aan de Gerard Scholtenstraat. Dat kan van 12.00 tot 16.00 uur. meubelen. Maar brocante is meer dan dat. Het is een stijl. Inmiddels laten we in Frankrijk bijvoorbeeld gordijn- stoffen en handdoeken maken die in die stijl passen. Ook kopen we daar droogbloemen, serviesgoed en nog veel meer in." Op zoek'naar een winkelruimte viel haar oog op hoekpandje Zwaanshals 317. "Precies wat we zochten: knus, niet te groot en een leuke uitstraling. PWS heeft het helemaal opgeknapt. Toen er ook nog een woning boven bleek te zitten, hebben we die er met- een bij gehuurd." Razend druk heeft Dominique het. Samen met Richard (22) houdt ze de J

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2006 | | pagina 33