'Toekomstproof' wonen dankzij moderne gemakken Spectaculair co voor wie echt stedelijk wil wo Riant wonen aan het ver- nieuwde Afrikaanderplein Huren? Kopen kan ook! Parktoren, luxe in het groen De Hoek Smaragd De Calypso Het Afrikaanderplein, de Afri- kaandermarkt en het Afrikaan- derpark zijn fors gemoderniseerd. Reden genoeg om op die leven- dige plek in de deelgemeente Fe- ijenoord nieuwe woningen te bou- wen. Dat heeft woningcorporatie Vestia gedaan, met woonproject Smaragd. Aan de Huniadijk, in de groene deelgemeente IJsselmonde, heeft Vestia wooncomplex De Hoek gerealiseerd. Dit complex bestaat uit 32 ruime koopappartementen, varierend van 90 tot 109 vier kante meter. Met 1 knop Wat mag u lenen? In welke gevallen wordt er onderhandeld over de prijs? En hoe zit het met de overdracht? Als u nu een woning huurt en er een wilt kopen, dringt dit soort vragen zich aan u op. Op www.woonwaardevol.nl, een website die speciaal is opgezet voor huurders die meer willen weten over het kopen van een huis, vindt u de antwoorden. Zeer uitgesproken. En dus goed passend bij Rotterdam. Dat is misschien wel de beste typering voor het ontwerp van project De Calypso, een spectaculaire woon- winkel- en kantoortoren in het hart van Rotterdam. De verkoop van het beeldbepalende complex start naar verwachting in het eer- ste kwartaal van 2007. Maar u kunt zich dit jaar al laten registre- ren als belangstellende. In het hart van de stad Circa 190.000 euro rrojeci smaraga. In dit sieraad voor de wijk vindt u stadswoningen, appartementen en maisonnettes. De prijzen beginnen bij 140.000 euro (v.o.n.). De stadswoningen zijn 125 vierkante meter en tellen vier of vijf kamers. De koopsommen beginnen bij 195.000 euro (v.o.n.). De maisonnettes tellen vier kamers en zijn beschikbaar vanaf 165.000 euro (v.o.n). De goedkoopste woningen zijn de driekamerapparte- menten van 75 vierkante meter (vanaf 140.000 euro (v.o.n.)). Alle woningen zijn opgeleverd. De prijzen zijn exclu- sief bouwrente. Meer weten? Kijk op www.woonwaar- devol.nl, bel Atta Makelaars (010- 4335710) of bezoek zaterdag 30 Sep tember tijdens LiViN' op Locatie de modelwoning aan de Paul Kruger- straat. Dat kan van 12.00 tot 16.00 Naast een woonkamer en een slaap- kamer beschikt elk appartement over een open keuken, een inpandige ber- ging, een apart toilet en een badkamer. De prijzen beginnen bij 169.000 euro (v.o.n.), exclusief parkeerplaats. Bijzonder aan het project zijn de mo derne gemakken. U kunt de verlichting met een knop bedienen en de voordeur op afstand ontgrendelen. Ook beschikt u over elektronische persoonsalarmering en een kabel voor pc, internet en telefoon. Deze voorzieningen zijn verder uit te breiden, zodat uw woning nog meer 'toekomstproof' is. Meer weten? Kijk op www.woonwaardevol.nl, bel Meeits Makelaars (010-4040171) of bezoek zaterdag 30 September tijdens LiViN' op Locatie de modelwoning aan de Huniadijk 11. Dan kan van 12.00 tot 16.00 uur. Project De Hoek. De wereldberoemde Britse architect William Alsop tekende voor het ont werp. Volgens ontwikkelaar De Wil- gen Vastgoed is Alsop een garantie voor spektakel. Niet alleen de uiterlijke verschijning van het gebouw, dat door zijn bijzondere gevels 'in beweging' lijkt, is bijzonder. Ook zijn omvang maakt het project een opmerkelijke verschijning. De toren telt straks maar liefst 408 apparte menten (waaronder enkele penthou ses), 1.600 vierkante meter winkel- en horecaruimte, 5.500 vierkante meter kantoorruimte en 500 overdekte parkeerplaatsen. "En dan is er nog de unieke locatie", zegt Mark van Daal van De Wilgen Vastgoed. "De Calypso komt op de plek van de Pauluskerk en partycen- trum Calypso, aan de Mauritsweg. In het hart van de stad dus. In de directe omgeving bevinden zich het (straks) geheel vernieuwde Centraal Station, de Schouwburg, De Doelen, diverse bios- copen, honderden winkels en talrijke cafes en restaurants. Voor wie echt ste- delijk wil wonen, met alle voorzienin gen van een wereldstad om zich heen, is De Calypso echt een aanrader." De verkoopprijzen liggen tussen circa 195.000 en 425.000 euro (v.o.n.). Een deel van de appartementen zal ook in de verhuur gaan. De prijzen van de penthouses zijn nog niet bepaald. Voor een eigen"parkeer plaats onder het complex betaalt u eenmalig circa 37.000 euro (v.o.n.). Wilt u wonen in een luxe appartement, midden in het groen. Dan is project Parktoren iets voor u. Deze markante toren moet in het Prin- senpark in de wijk Prinsenland komen. De Parktoren is 24 verdiepin- gen hoog. De prijzen beginnen by 242.750 (v.o.n.). -Meer weten over beide projecten? Kijk op www.dewilgenvastgoed.nl, bel De Wilgen Vastgoed (010-4368060) of bezoek zaterdag 30 September tijdens LiViN' op Locatie de informatiestands aan de Mauritsweg (De Calypso) en de Prinsenlaan (Parktoren). Dan kan van 12.00 tot 16.00 uur.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2006 | | pagina 35