Het rijke nieuwbouwaanbod van Proper Stok mi Statige woningen in vernieuwend Katendrecht Rust bij de voordeur, de stad om de hoek Wonen en werken in een creatieve omgeving Villa's, herenhuizen en appartementen aan een park !isi Parkkwartier Schieoevers Schiecentrale Heemtuin Wilt u wonen aan de Schie in Delfshaven? Aan de Maashavenkade op Katendrecht? In de buurt van een park, zoals in het groene Groot-IJsselmonde? Of zoekt u het u allemaal. Met de woonbouwprojec- locaties in Rotterdam. Meer weten over vooral inspiratie in uw woon- en werkom- ten Schieoevers, Katendrecht, Heemtuin deze projecten? geving en kiest u voor het Lloydkwartier en Schiecentrale werkt deze ontwikkelaar Kijk op www.proper-stok.nl of bel 010 aan de Nieuwe Maas? Proper-Stok biedt aan een rijk nieuwbouwaanbod op unieke 4137050 Wilt u wonen aan de oever van de Schie, waar rust en natuur tot uw voordeur reiken, terwijl het bruisende stadshart om de hoek ligt? Dan is nieuwbouwproject Schieoevers iets voor u. Schieoevers wordt gerealiseerd op een prachtige plek in Delfshaven. Langs de Delfshavense Schie verrijzen de ko- mende jaren zo'n 240 betaalbare appartementen en woningen. Luxe, comfort, veiligheid, gezellig- heid en een onovertroffen uitzicht op de Schie zijn de kenmerken van dit project. In Schieoevers kunt u super-de-luxe wonen in een veelkleurige, gezellige en authentieke wijk. De eerste fase van het project was in korte tijd uitverkocht. De bouw is in voile gang en aan het einde van dit jaar worden de eerste woningen opgeleverd. In fase 2, met 84 chique panorama-appartemen- ten, 32 ruime stadswoningen en zes uitzonderlijke hofwoningen, zijn nog wel woningen te koop. Bij al deze woningen, waarvan de bouw ook al is gestart, is een parkeerplaats in de beveiligde stal- linggarage inbegrepen. Vernieuwing Spangen Project Schieoevers ligt aan de rand van de oude Rotterdamse stadswijk Spangen. Deze wijk werd in het begin van de twintigste eeuw opgeleverd. Gerenommeerde kunstenaars en ontwerpers le- verden er een bijdrage aan en dat is nog steeds te zien. Monumentale panden, appartementen en eengezinswoningen wisselen elkaar af. Om die oude glorie nog meer te laten zien, wordt hard gewerkt aan de vernieuwing van Spangen. Voor een indruk van alle activiteiten kunt u kijken op www.woneninspangen.nl. Ontspanning Met gezellige authentieke buurtwinkels, cafeetjes en eethuisjes is Spangen een echte multiculturele wijk. Beroemd is de wijk vooral vanwege voetbal- vereniging Sparta, met stadion Het Kasteel. Met twee grote sportparken, een zwembad, het Roel Langerakpark en wandelroutes langs de oevers van de Schie biedt Spangen u volop mogelijkhe- den voor ontspanning. Voor kinderen zijn er in Spangen onder meer kinderdagverblijven, peuterspeelzalen en (vier) basisscholen. Riant wonen op een steen- worp van hartje stad. Dat kan op Katendrecht. Pro per-Stok ontwikkelt daar, aan de zuidelijke kade, maar liefst 140 kadewo- ningen, parkwoningen, stadswoningen en laanwo- ningen. Het gaat om het plan Parkkwartier. Het plan is onderdeel van 'het nieuwe Katendrecht'. Het haven- en industriegebied verandert steeds meer in een aantrekkelijk woon-, werk- en winkelgebied. Zo wordt het schiereiland op een fraaie manier gekoppeld aan de Wilhelminapier en het stadscentrum. De statige kadewoningen lig- gen langs het water, de parkwoningen zijn omge- ven door groen, de stadswoningen kijken ook uit op het water en de laanwoningen liggen rustig aan een groene, autoluwe laan. Alle woningen hebben riante tuinen, fraaie houten dekken of panorami- sche dakterrassen. Negentiende-eeuws De architectuur van de woningen en gebouwen kenmerkt zich door het gebruik van metselwerk met licht gekleurde accenten, fraai gedecoreerde betonelementen, witte kozijnen en grote daklijs- ten met verschillende gevels. Het metselwerk is voornamelijk oranjerood en donkerrood. De woningen sluiten naadloos aan bij stijl en ka- rakter van het negentiende-eeuwse woongebied. Grote inspiratiebron voor keuze van stijl en ma- teriaal vormen het Scheepvaartkwartier en oude j Hollandse steden, zoals Delft en Delfshaven. 1.200 nieuwe woningen Ook elders in Katendrecht wordt gewerkt aan vernieuwing. Zo worden de panden random het Deliplein, waar zich diverse horecagelegenheden gaan vestigen of inmiddels gevestigd hebben, ingrijpend gerenoveerd. Verder krijgt Katendrecht een jongerencentrum, een sportvoorziening, een kinderopvang, een buurthuis en broedplaatsen voor kleine bedrijf- jes. De komst van de SS Rotterdam (medio 2007) zal de wijk een extra impuls geven. In totaal worden de komende jaren zo'n 1.200 nieuwe woningen en naar verwachting ongeveer 90.000 vierkante meter kantoren en andere voor- zieningen gerealiseerd. Een unieke werk- en woonomgeving, mid den in het brandpunt van de Rotterdamse creatieve audiovisuele industrie, met uit zicht op de Schiehaven. Dat is wat op dit moment 'achter' de Schiecentrale verrijst. De spectaculaire nieuwbouw, een project van Proper-Stok, PWS en de gemeente, biedt ruimte aan ICT- en audiovisuele be- drijven, woonwerkunits en twintig kade woningen. De vierlaagse kadewoningen zijn van Proper- Stok. De indeling van deze woningen wordt ruim en spannend. Elke kadewoning is zeer geschikt S S| IlgKffiiiiS' m i m iumuki Hi in mwm voor een bedrijf aan huis, beschikt over een afge- sloten garagebox voor twee auto's en kijkt uit op de Schiehaven. U kunt kiezen uit tussenwoningen en hoekwoningen. Met twee of drie slaapkamers op de derde verdieping en een ruime en luxe inge- richte badkamer (met ligbad, wastafel en tweede toilet) ontbreekt het niet aan het nodige comfort. Op de begane grand bevindt zich een riante studio met berging, toilet en kastruimte. Multimediale voorzieningen Het Lloydkwartier is het middelpunt van de Rot terdamse audiovisuele sector. De Schiecentrale speelt hierin een vooraanstaande rol met grote televisiestudio's en talrijke creatieve bedrijven. Met de komst van hotel, grand cafe en brasserie Stroom heeft de Schiecentrale nog meer aan betekenis gewonnen. Stroom is met al zijn multimediale •j§. voorzieningen een ideale plek voor de sector om te netwer- ken, ideeen te bespreken en te ontspannen. Met de bouw van de kadewoningen, woon werkunits en kantoren krijgt het complex er ook andere fa- ciliteiten bij, zoals een super- markt, een sportvoorziening, een sauna en een parkeerga- rage. Heerlijk wonen aan een park is straks mo- gelijk in Groot-IJsselmonde. Als onderdeel van enkele ambitieuze projecten in deze Rotterdamse wijk wordt daar het fraaie en kleinschalige project Heemtuin gereali seerd. Het project telt 72 nieuwe woningen aan de rand van het gelijknamige park. Project Heemtuin telt twaalf kwadrantvilla's, tien herenhuizen en vijftig parkappartementen. Alle woningen en appartementen beschikken over een eigen parkeerplaats in de stallinggarage onder het appartementencomplex. Centrale ligging De locatie ligt bijzonder centraal ten opzicht van openbaar vervoer, het winkelcentrum Keizers- waard en een groot aantal andere voorzieningen. En de gezelligheid van veelzijdig Rotterdam ligt binnen handbereik. Op dit moment zijn er nog enkele driekamerappartementen te koop die nog dit jaar kunnen worden opgeleverd. Maak dus snel een afspraak om de prachtige modelwoning te bezoeken. Schieoevers: wonen op een unieke locatie in Delfshaven. Parkkwartier: wonen op een steenworp van hartje stad. Bit IliSilfiS WW Schiecentrale: een unieke woon- en werkomgeving. Heemtuin: heerlijk wonen aan de rand van het park.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2006 | | pagina 38