Van betonkolos tot spiegelpaleis Eerst rang aan de Laan op Zuid roen Schiebroek Noordmolenwerf De Compagnie Het Noordmolenwerfgebouw ver- anderde de afgelopen jaren van een betonkolos in een spiegelpa leis. De ingrijpende renovatie van het (huur)complex werd letterlijk bekroond met acht supertrendy penthouses op het dak. Een luxe woning met een prachtig uitzicht. Wat wilt u nog meer? Wonen in 'het gebouw aan de Noord- molenwerf'is dankzij de totale reno vatie een compleet nieuwe ervaring. Het vijftien etages hoge gebouw is zowel aan de binnenkant als aan de buitenkant grondig aangepakt. Zo is de entree na de facelift haast niet meer te herkennen en dat geldt eigenlijk voor de hele buitenkant. De uitstraling van het gebouw is na de metamorfose niet alleen van deze tijd, maar vooral ook van de toekomst. De gevel van het gebouw kreeg een futuristische glas- vliesvoorzetgevel. Ook interieur opgeknapt Ook het interieur kreeg een flinke opknapbeurt. Gangen, hallen en liften zijn gemoderniseerd. Alle woningen kregen nieuw sanitair, een nieuwe keu- ken en een nieuw, ruimer balkon. Ook de installaties in de appartementen voldoen aan de eisen van deze tijd. Verder is de beveiliging tegen inbraak sterk verbeterd. Op de bovenste verdiepingen zijn tien woningen samengevoegd tot vijf ruimere appartementen. Spectaculair zijn de twee extra verdiepingen die Wilt u graag eerste rang zitten? Dat kan in het opvallende nieuw- bouwcomplex De Compagnie aan de Laan op Zuid. Dichtbij het Nieuwe Luxortheater, allerlei restaurants, de Erasmusbrug, de Nieuwe Maas en het centrum van de stad. Een bijzondere locatie, een bijzonder gebouw. Maar let op: de Compagnie is bijna uitver- kocht. pagnie ligt aan de voet van de Eras musbrug, aan het begin van de Laan op Zuid. Het is ook voor kantoorgebruikers een nieuwe belevenis. Het prominente ge bouw is met zijn groene daken vanuit vele hoeken in de stad te zien. In het complex bevindt zich op de begane grond ongeveer 2.200 vierkante meter kantoorruimte, verdeeld over negen units. Deze varieren van circa 160 tot 420 vierkante meter. bovenop het bestaande gebouw zijn geplaatst. Deze bieden ruimte aan acht gewilde penthouses. Schitterende locatie Wat niet veranderd is, is de schitteren de locatie, vlakbij een van Rotterdams mooiste pleinen, het Hofplein. In de Noordmolenwerf heeft u alle facili- teiten van hartje centrum in de buurt. Toch woont u er beschut, ontrokken aan de dagelijkse stedelijke hectiek. Het Noordmolenwerfgebouw telt nu 138 huurwoningen voor verschillende doelgroepen: van jonge alleenstaan- den tot tweeverdieners en ouderen. De huurprijzen varieren sterk. Meer we ten? Kijk op www.pwsrotterdam.nl. Uitgaansgelegenheden De Compagnie ligt op een steenworp afstand van het Nieuwe Luxor Theater. Andere uitgaansgelegenheden die zich om de hoek bevinden zijn Cafe Rot terdam, Hotel New York en Club Las Palmas. Tevens bevinden zich diverse winkels op loopafstand, zoals de Al bert Heijn. En het centrum van Rot terdam is met openbaar vervoer, fiets of auto makkelijk bereikbaar. Meer weten? Kijk op www.decompagnierotterdam. genheden en diverse kinderparadijzen, zoals kinderboerderij De Wilgenhof en Plaswijk. Schiebroek is een rustige wijk, royaal van opzet met veel groen. Tegelijkertijd kent de wijk een leven- dig hart, met winkelgebied Peppelweg/ Rododendronplein/Ganzerikplein. Erg gezellig en gevarieerd in aanbod. Winkels, bieb en sport Het voorzieningenniveau is uitstekend. Er zijn winkels, een bibliotheek en een postkantoor. Vooral op het gebied van sport en recreatie is er genoeg te doen. Ook onderwijsmogelijkheden en medische voorzieningen zijn in de buurt. En met de auto of het openbaar vervoer bent u in korte tijd in het centrum van Rotterdam. Meer weten? Kijk op www.thuisinschiebroek.nl. U kunt kiezen voor een ruime kadewo- ning aan de Spoorweghaven of een van de pleinen, of voor een onbescheiden maisonnettewoningen met vier woon- lagen, eetkeuken en binnentuin. Verder zijn er pleinwoningen waarvan enkele met uitzicht op de Erasmusbrug, toren- woningen tot en met de zeventiende verdieping en verschillende typen pas- sagewoningen. In Schiebroek, een van de tuin- steden van Rotterdam, staat De Ganzerik. Dit bijzondere nieuw- bouwproject telt dertig stijlvolle stadsvilla's, met een verrassende indeling en heel veel ruimte. Met vier woonlagen en 470 vierkante meter zijn deze woningen ideaal voor gezinnen met opgroeiende kinderen. De living, op de tweede woonlaag, is letterlijk en figuurlijk het hart van de woning. De living is riant, wat nog versterkt wordt door de ongebruike- lijke plafondhoogte. De villa's zijn mooi afgewerkt met oog voor kwaliteit en comfort. Alle woningen beschik- ken over twee parkeerplaatsen. En als het mooi weer is, kunt u met voile teugen genieten op het dakterras of tuinterras. Aan voet Erasmusbrug Het hoogwaardige en representatieve kantoor- en wooncomplex De Com- Aantrekkelijk groen In Schiebroek is het prima wonen. Het is een aantrekkelijke groene wijk aan de noordkant van Rotterdam, grenzend aan het Wilgenplaspark, de Gemeente- lijke Boomkwekerij en de sfeervolle Bergse plassen. Er zijn talrijke recre- atieve mogelijkheden in en random Schiebroek, voor zowel jong als x>ud. Zo zijn er aantrekkelijke horecagele- r

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2006 | | pagina 40