ad vacatures ©pldOdlD tragi m ©Ml® Star PROJECTMANAGER DETACHERING TENWOLDE jRQEMMMi W+R Perfect Security mm T Monteur WTB m/v D^m.t COnSOLID O A tempo-team Pannekoekstraat 28 Wl mmm "Gratis begeleiding!" ONDERNEMER WORDEN? medisch secretaresse Diabetes Centrum (m/v) medisch secretaresse Trombosedienst (m/v) Trek jij graag die kan? OVA albert. Lihane I Vanuit de WW of WAO naar een eigen bedrijf. T. 010-41365 26 E. info@zakenexpert.nl I. www.zakenexpert.nl Zaken Expert maakt het mogelijk Wiver Ridderkerk Chauffeurs C fulltime (m/v) Zaterdag chauffeurs C (m/v) rgos roep maatschappelijk werker m/v Zorg jij voor personeel? Wij zoeken voor onze vestiging te Sliedrecht een commercieel talent met gevoel voor de branche. onderdeel van de HUMARES 'GROEP ERVAREN BEVEILIGERS (m/v) Allround maritieme technic! m/v - fulltime Service- onderhoudsmonteurs m/v - fulltime Lassers I bankwerkers m/v - fulltime Leerbanen m/v Salarisgarantie: Je verdient 15% meer dan waar je nu zit Accountants, (Salaris-) Administrateurs, Controllers, of assistenten giro 7 800 800 zoekt Flexibele verhuizer Liefst i.b.v. rijbewijs voor z.s.m. tel. 0180/422226 www.wiver.nl Caldic Chemie in Europoort is op zoek naar een fulltime Caldic Chemie B.V. is een werkmaatschappij van Caldic, een multina- tionale groep productie en handels-bedrijven met het hoofdkantoor in Rotterdam en vestigin- gen in vele Europese landen. Caldic Chemie - midden in het Rotterdamse Industrie- en haven- gebied is het belang- rijkste chemische productiebedrijf binnen de groep. Uwfunctie U bent onderdeel van een klein hecht team van monteurs en engineers waarbinnen onderhoudswerkzaamheden worden gepland, gecoordineerd en veelal zelf uitgevoerd. Uwspecifieke taken binnen het team bestaan uit: Verhelpen van mechanische storingen en uitvoeren van preventief onderhoud aan static en rotating equipment; Plannen, voorbereiden en coordineren van preventief onderhoud m.b.v. onsonderhoudsbeheersysteem; Administratief verantwoorden van opdrachten en het vastleggen van inspectie- en storingsgegevens in het onderhoudsbeheersysteem; Aansturen en begeleiden van monteurs en contractors; Beheren van het technisch voorraadmagazijn en het doen van schriftelijke bestellingen. Uw profiel U heeft een opleiding op LBO+/MBO niveau (bijv. AOT/WTB); U beschikt, aantoonbaar, over praktische ervaring met operationele techniek, bij voorkeur in de (petro)chemie; Het spreekt voor zich dat u praktisch, zelfstandig en resultaatgericht bent ingesteld Wij bieden Naast een prettige en informele werksfeer de unieke mogelijkheid om planning, werkvoorbereiding en uitvoering van onderhoudswerkzaamheden te combineren in een functie. Wilt u solliciteren? Stuur uw schriftelijke sollicitatie (cv en brief) binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie aan: Caldic Chemie B.V. Postbus 1239 3180 AE Rozenburg T.a.v. de afdeling personeelszaken of e-mail: r.vanloon@caldic-ep.nl Medisch j Oiagnostisch Centrum Star-MDC is een organisatie waar diagnostiek en begeleiding van patienten van met name de huisarts centraal staan. Zie ook onze website www.Star-MDC.nl. Star-MDC bestaat uit een Medisch Diagnostisch Centrum, een Centrum voor Chronisch Zieken en een Logistiek Facilitair Centrum. Het Diabetes Centrum Rijnmond (DCR) maakt deel uit van het Centrum voor Chronisch Zieken. Het Diabetes Centrum Rijnmond is in 1986 gestart en begeleidt inmiddels meer dan 5000 patienten met diabetes mellitus type 2. In 2005 is een transmuraal project van start gegaan. Kenmerk van dit project is dat de huisarts, Star-MDC, het ziekenhuis en de thuiszorg samenwerken in het geven van zorg en begeleiding aan de patient. Hierbij wordt gebruik gemaakt van een elektronisch patientendossier. Op korte termijn is Star-MDC op zoek naar: De medisch secretaresse verzorgt i.s.m. haar collega's alle voorkomende administratieve handelingen in het proces vanaf de aanmelding van de patient tot aan het versturen van uitslagen en adviezen naar de huisarts. Daarbij valt te denken aan het invoeren van medische gegevens, het afhandelen van cor- respondentie, het beantwoorden van de telefoon, het rapporteren aan verwij- zers en het verstrekken van medische gegevens aan de internist. De Trombosedienst is onderdeel van het Centrum Chronisch Zieken en behoort tot de grootste diensten van Nederland. De dienst begeleidt, con- troleert en adviseert trombosepatienten. Jaarlijks worden meer dan 300.000 doseeradviezen gegeven. Door de komst van zelfmeetapparatuur en nieuwe medicijnen is Star-MDC bezig haar aanpak geleidelijk aan te pas- sen aan de veranderde vraag. Zo is Star-MDC in 2002 gestart met het zelf- controlecentrum en krijgen patienten de mogelijkheid hun bloedwaarden via internet te controleren. De medisch secretaresse maakt afspraken en beantwoordt telefonisch vragen van patienten en verwijzers over de antistollingstherapie, verzorgt de admini stratieve verwerking van afspraak tot doseeradvies volgens protocol, overlegt waar nodig met de doseerartsen, zorgt ervoor dat patienten tijdig het medica- tieadvies ontvangen en bereidt de facturatie voor. De werkzaamheden zijn afwisselend en vereisen accuratesse. Functie-eisen voor beide functies: Een opleiding tot medisch secretaresse of doktersassistente. Goede PC-vaardigheid. Tenminste 1 jaar ervaring in een medisch administratieve functie. Ervaring als call centre medewerker is een pre. Persoonlijke kwaliteiten als een teamspeler met communicatieve en sociale vaardigheden, accuratesse, klantgerichtheid, flexibiliteit en organisatievermogen. Arbeidsvoorwaarden: De CAO Ziekenhuizen is van toepassing. De functie van medisch secretaresse is ingedeeld in FWG 30. Deeltijdinvulling is voor beide functies bespreekbaar en wel voor minimaal 3 dagen per week. Voor het Diabetes Centrum zijn de volgende werkdagen vastgesteld: dinsdag, woensdag en vrijdag. Voor de Trombosedienst geldt dit voor de dagen: woensdag en vrijdag. Informatie en sollicitatie: Voor meer informatie over de functies kunt u contact opnemen met mevrouw I. Arts, tel. 010-2890366. Uw schriftelijke sollicitatie met uitgebreid curriculum vitae kunt u tot 26 oktober a.s. sturen naar Star-MDC, Postbus 866.1, 3009 AR Rotterdam t.a.v. mw. I. Arts of e-mail: PenO@Star-mdc.nl. Wij verzoeken u duidelijk te vermelden naar welke functie u solliciteert. Een assessment kan onderdeel uitmaken van de procedure. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor onze opdrachtgever Deli XL, de totaalleverancier in foodservice, zoeken we vroege vogels. Vanwege het succes van de vestiging in Schiedam zoeken we: Ben jij in bezit van rijbewijs C en CCVB? Ben je klantvriendelijk, representatief en oplossingsgericht? Dan zijn wij op zoek naar jou en bieden een baan voor langere tijd en kans op doorstroom naar een vaste baan! Bel vandaag nog met onze vestiging in Rotterdam: (010) 286 3733. werkt gewoon! Consolid Personeelsdiensten, Marten Meesweg 91a, 3068 AV Rotterdam Telefoon: (010) 2863733 E-Mail: rotterdam@consolid.nl Voor het nieuw op te richten Bureau Zorgtoeleiding in de regio Hoogvliet, Spijkenisse en Albrandswaard zijn wij op zoek naar een 36 uur per week Het aandachtsgebied van het Bureau Zorgtoeleiding richt zich op alle clienten en hun mantelzorgers. U begeleidt nieuwe clienten en hun mantelzorgers bij het vinden van de juiste plaats binnen Argos Zorg- groep en stemt zo veel mogelijk de hulpvraag af op het hulpaanbod. Verder geeft u begeleiding, informatie en adviezen op immaterieel en materieel gebied. U functioneert in een multidisciplinair team en rapporteert daarin. Wij zoeken... U heeft bij voorkeur affiniteit met de doelgroepen ouderen en psycho- geriatrische clienten en bent in staat makkelijk te schakelen tussen de verschillende doelgroepen. U bent planmatig en u kunt resultaat gericht werken, zowel behandelinhoudelijk als organisatorisch. U bent enthousiast en beschikt over de juiste communicatieve en sociale vaardigheden, stelt prioriteiten en bent in staat om zelfstandig binnen een multidisciplinair team te werken. In verband met huisbezoeken en het reizen tussen de verschillende locaties is het in bezit zijn van een auto een vereiste. Wij vragen... Een afgeronde HBO-opleiding Maatschappelijk Werk en ruime werk- ervaring in de gezondheidszorg. Kennis en ervaring inzake de relatie tussen psychische, sociale factoren m.b.t. diagnostiek en behande- ling van de client. Wij bieden... In de eerste instantie bieden wij een jaarcontract, bij gebleken geschiktheid kan dit worden omgezet naar onbepaalde tijd. De arbeidsvoorwaarden zijn conform CAO V&V, waarbij de functie is ingedeeld in FWG 55, maximaal 3246,41 Inlichtingen Voor meer informatie over deze vacature kunt u contact opnemen met mevrouw A. Demeijer, coordinator maatschappelijk werk, telefoonnummer 010 - 438 33 44. Uw sollicitatie kunt u mailen naar po@argoszorggroep.nl of per post sturen aan Argos Zorggroep, afdeling PO&O, Postbus 233, 3190 AE Hoogvliet. Argos Zorggroep is een fusie organisatie die een belangrijke rol speelt in de gemeenten Rotterdam-Hoogvliet, Spijkenisse, Albrandswaard, Schiedam, Viaardingen en Maassluis. In deze gemeenten beschikt de organisatie over 6dn of meerdere locaties van waaruit een breed aanbod op het gebied van wonen, zorg, behandeling en service wordt geboden. De organisatie is opc/edeeld in een viertal divisies. Twee divisies verpleeghuiszorg, een divisie Zorg Thuis en een divisie zorgcentrumzorg. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Functieomschrijving: In deze functie ben je belast met het detacheren van middeibaar en hoger geschooid engineering personee! in de vakgebieden Werktuigbouwkunde, Elektrotechniek, Bouwkunde of Civiele Techniek. Hiertoe onderhoud je intensief contact met de juiste contact- pereoon binnen de doelgroep, middels telefonisch acquisitie en bedrijfsbezoeken. Dit met het doel opdrachten te verwerven. Je verzorgt de wetving en selectie van personeel en last but not least de noodzakelijke administratie. Functie-eisen: Voor deze functie zoeken we een commercfele doorzetter. Zelfstandig, gedreven en met een resutoat gerichte persooniijkheid, die perfect in staat is om binnen 66n of meer van de genoemde vakgebieden te communiceren. Je hebt een opleiding op HB0- niveau, commerciele werkervaring en een dienstverlenende instelling. Affiniteit met de branche is een prb. Je bent in het bezit van een rijbewijs, eigen vervoer en woont binnen een straal van 30 kilometer van de vestigingspiaats. Geboden: Een intensieve maar uitdagende en zelfstandige functie in teamverband binnen een professionele sterk groeiende organisatie met goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse? Ben jij het commerciele talent die wij zoeken, stuur dan je reactie, vooraen van een recent curriculum vitae en pasfoto, naar: Nova Engineering B.V. ta.v. De heer Willie van Mil, bedrijfsdirecteur Postbus 88, 6710 BB Ede e-mail willie@nova-engineering.nl Voor nadere informatie kun je contact opnemen met Willie van Mil, tel. 0318 - 439870 of bezoek onze website: www.nova-engineering.nl NOVA Engineering, een werkmaatschappij van de Humares Croep, is vanuit een kmdelijk vestigingennetwerk gespecialiseerd in middeibaar en hoger geschooid engineeringpersoneel in de vakgebieden werktuigbouwkunde, elektrotechniek, bouw kunde en civiele techniek. De dienstverlening omvat: detacheren, werving selectie, outplacement en payrolling. DETACHEREN - OUTPLACEMENT - WERVING SELECTIE - PAYROLLING Wil jij boodschappen doen of bezorgen? Voor Albert Bezorgservice te Rotterdam, zijn wij met spoed op zoek naar: Bezorgers fulltime I parttime Als bezorger breng je de boodschappen bij de klant thuis tot in de keuken.Je bent klantvriendelijk, flexibel, representatief, stressbestendig en minimaal een jaar in bezit van NL rijbewijs. Je werkt 2 tot 5 diensten, min. 10 - max. 30 uur p.w. op ma. t/m vrij. tussen 07.00-15.00 of 14.30-23.00 uur. Magazijnmedewerkers fulltime I parttime Als magazijnmedewerker verzamel je de boodschappen en vul je de schappen aan.Je bent nauwkeurig, gemotiveerd, flexibel, verantwoordelijk en in bezit van eigen vervoer. Als fulltimer werk je in 2 ploegen. Als parttimer werk je op donderdag, vrijdag e/o zaterdag van 06.00-14.00 of 14.00-22.00 uur. Je bent tevens voor lange tijd op zoek naar een leuke (bij)baan en beheerst de Nederlandse taal in woord en geschrift. Stuur je c.v. naar: Janine.Freijser@tempo-team.nl of Martina.Briski@tempo-team.nl Sorteer jij mee bij TNT POST? Voor de maand december zijn wij i.v.m de kerstdrukte op zoek naar: Enthousiaste postsorteerders voor het sorteercentrum van TNT Post te Rotterdam Als postsorteerder zorg je ervoor dat alle kerstpost op tijd verwerkt wordt. De post wordt handmatig en machinaal gesorteerd. Voor deze functie ben je: in december flexibel inzetbaar, 25 uur per week, minimaal 3 dagdelen per week beschikbaar: ochtend-, middag-, nachtdiensten, weekenden en feestdagen. Daarnaast spreek, lees en schrijf je goed Nederlands, ben je minimaal 18 jaar en telefonisch bereikbaar. Het bezit van eigen vervoer is een pre. Stuur je c.v. naar: Conchita.Pinas@tempo-team.nl of Richard.Meiling@tempo-team.nl Ben je geinteresseerd in een van bovenstaande functies, maar wil je eerst meer informatie, neem dan contact op met: 3011 LG Rotterdam W E R K N E T (oio)4ii66 66 Perfect Security BV is een beveiligingsorganisatie met 170 medewerkers in dienst, die dag en nacht een bijdrage leveren aan een hoogstaande kwalitatieve dienstverlening. I Ben je klantgericht en dienstverlenend ingesteld? Vind je het leuk om met mensen om te gaan, dan betekenen wij iets voor elkaar. Wegens uitbreiding van werkzaamheden zijn wij op zoek naar: Hierbij bestaan interessante mogelijkheden als objectbeveiliger, mobiel of winkel- surveillant, medewerker geld- en waardetransport en evenementenbeveiliger. Wij bieden een uitdagende werkkring, zowel op fulltime, parttime als afroepbasis. Daarnaast profiteer je van een uitstekend arbeidsvoorwaardenpakket. Op zoek naar verantwoordelijke werkzaamheden binnen een organisatie waar nog aandacht is voor persoonlijke benadering? Schrijf of e-mail naar: Perfect Security BV Angekque Leenheer e-mail: aleenheer@perfectsecuritv.nl Stolwijkstraat 2 - 3079 DN ROTTERDAM, Fax: 010-292.60.75. Wil je eerst nadere informatie over onze organisatie? Bekijk onze website www.perfectsecuritv.nl. Wegens groei van ons bedrijf zijn wij op zoek naar: Interesse? Kijk dan op www.tenwolde.com onder "JOBS" voor een uitgebreide functieomschrijving. Reageren kan direct online via onze website of stuur je sollicitatie met CV voor 1 november aanstaande naar: Tenwolde Transport en Repair BV t.a.v. mevrouw J. Bolkenbaas Postbus 5023 - 3274 ZJ Heinenoord e-mail: sollicitatie@tenwolde.com Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Tenwolde Transport en Repair BV, een internationaal opererende organisatie met ±15 medewerkers, is actief op het gebied van in- en verkoop, verhuur en onderhoud van maritiem materieel, zoais lieren, powerpacks, pompen, fenders, hef- en hijsmateriaal, transportmaterieel, dekwerktuigen en vaartuigen. Daarnaast voeren we bijzondere transporten uit en verlenen service aan maritieme projecten. Werkzaamheden worden zowel in de werkplaats te Heinenoord als op locatie in binnen- en buitenland uitgevoerd. Onze opdrachtgevers zijn o.a. sleepvaart- en bergingsbedrijven, baggerbedrijven, scheepswerven, offshorebedrijven, aannemers, havenautoriteiten, rederijen en maritieme servicebedrijven. Voor meer informatie kun je contact opnemen met de heer P. Tenwolde, telefoonnummer 0186 - 603333 Hoe lang sta jij al stil? Ben je ambitieus en wil je hogerop komen? Pak je biezen en kom bij W+R werken. Bij W+R tellen mensen nog mee en wordt inzet nog echt gewaardeerd. Gegarandeerd 15% meer salaris dan bij een vergelijkbare baan. Topauto van de zaak zonder eigen bijdrage. Opleiding, coaching en W+R kenniscentrum die je echt verder helpen. Vaste baan met veel afwisseling bij onze opdrachtgevers. Mail Tamara van der Zon: zon@wr.nl of bel gratis 0800 plussen. W+R behoort tot de top 3 van financiele dienstverleners en werkt voor toonaangevende bedrijven in de Randstad. Bezoek nu wr.nl CARRtttt financiele detachering VAART! Alkmaar Amsterdam Den Haag Rotterdam Utrecht 's-Hertogenbosch 8| T 0800 7 800 800 (gratis) www.iilianefonds.nl voorlichting@lilianefonds.nl Het speciale fonds voor kinderen met een handicap in ontwikkelingslanden

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2006 | | pagina 21