Het u^HMMNwkomst TOPSANITAIR MET GIGANTISM VOORDEEL 1.549, 4 BADENMARKT verdwi Wellness in je huis Leren meubels spuiten €1466.- shopping 010-4164864 peters BV CAMDGRG UJOONSFGGR weekbladen Zacht en rijk gevoel Ideaal paar MARCO wonen@maasstad.nl Woensdag 25 oktober 2006 trends tips ideeen design doe-het-zelf accessoires verlichting hypotheken huizen cx 64 Meubeltrends 2006/2007 De woonwinkels zijn weer he- lemaal klaar voor het nieuwe woonseizoen! Ze hebben de mooiste nieuwe meubels, stof- fen, kasten, verlichting en ac cessoires in huis gehaald.(Het najaar is dan ook de periode om je interieur weer eens door een nieuwe bril te bekijken. En er ook iets mee te doen! Hip klassiek Nieuwe must-haves whirlpools douchecabines stoomcabines spa outdoorbaden badkamermeubelen kranen ALTIJD MEER DANI BADEN EN DOUCHECABINES UIT VOORRAAD LEVERBAAR! Kijk voor alle overige modellen op www.badenmarkt.nl Flock it! Strak Chinees Polderdesign adverteren? telefoon 010-4004491 uurs service kiwa Erkend installateur. Onderhoud gashaarden en geisers. E-mail: pc.peters@hetnet.nl Uw NIEUWE meubelzaak in Rotterdam-Centrum Kwaliteitsmeubelen tegen betaalbare prijzen! O.a.: 100% lederen 3-zits MAXDIVANI Mariniersweg 68A-70A Rotterdam Tel. 010-4123321 www.camderewoonsfeer.nl Geopend: ma. 12.00-18.00 uur, di. t/m za. 10.00-18.00 uur huis i&iMMI Niets heerlijker dan blootvoets op tapijt wandelen. Met de nieu- we collectie van hoogpolige ta- pijten geeft JAB Anstoetz, dit luxueuze gevoel nog een extra- tje. Voortaan bestaan de kamer- brede langharige tapijten ook met strepen; getuige de nieuw- komer Moda Stripes. Met Moda Stripes doorbreekt JAB een lange traditie. Tot nog toe wa- ren de kamerbrede hoogpolige tapijten enkel in effen varianten te verkrijgen. Met de introductie van streeppatronen in twee com- binerende kleuren komt daar nu verandering in. Moda Stripes omvat vijf langharige modellen met verschillende poolhoogte, kleur en draaddikte. Stuk voor stuk zijn de designtapijten een lust voor het oog. Bovendien zien ze er niet alleen goed uit, ze zorgen ook voor een luxueus en zacht gevoel; onweerstaanbaar om blootsvoets op te wandelen. Rosle heeft het nieuwste voor de moderne keuken: praktische hulpen die gecombineerd ook andere taken kunnen vervullen. Als lepels deden ze al perfect hun dienst in de keuken maar door een uitgekiend design van de greep, kunnen de twee be- stekdelen samen transformeren in handige tangen om mee te serveren. Deze dubbele toepas- sing is mogelijk door een slimme constructie van de greepeinden. Met behulp van een steekme- chanisme kunnen alle delen van de lepelserie met elkaar worden gecombineerd, waardoor ze op veel manieren gebruiikt kunnen worden. De keukenhulpen zijn zo ontworpen dat ze in elkaar passen. Bij het bijzondere lepel- en tangenassortiment van Rosle horen de zeven meest gebruikte keukenhulpen: opscheplepel, schuimspaan, spaghettilepel, serveerlepel, geperforeerde op scheplepel, vleesvork en bak- spatel. Het draait in de huidige woonmode om de banken, stoelen, tafels en kasten, maar vooral ook om de styling en de combinaties die je maakt. Geef vorm aan je ei'gen smaak: sjiek en stijlvol, of speels en spontaan. Een voorproefje van de nieuwste woonmode was te zien op de vakbeurs op interieurgebied 'Home Interior 2006'. Onder het motto 'trendy oldfashioned' lieten de exposanten hun eigentijdse kijk op klassiek zien. Meubels met een verleden hebben de toekomst. De tijd dat klassiek synoniem was voor ouderwets, traditioneel of zelfs oubollig, is definitief passe. Klassiek is helemaal hip en hot! Hoe? Door met een eigentijdse bril te kijken naar bestaande klassieke meubelstukken zoals zo'n barokke orenfauteuil, een heerlijk pom- peus hemelbed of klassieke chaise longue met sierlijk gekrulde rug. En die mooie vormen van toen, af te werken met vernieuwende materia- len en in de kleuren van nu. Neem bijvoorbeeld zo'n decoratief Louis Quinze-fauteuiltje, maar dan in een modisch glimstofje met een knalro- ze gelakt frame. Of een imposante, haast koninklijke orenfauteuil; niet van leer, maar van hightech kunst- stof. Enerzijds herkenbaar en vertrouwd, maar ook heel vernieuwend. En toepasbaar in elke woonsfeer. Wat zijn voor komend woonseizoen nou de echte must-haves? Eigenlijk alles wat voorheen voor modernis- ten 'fout' was. Neem nou zo'n ge- zellige bolle buikcommode op mooi gedraaide bolpootjes. Uitgevoerd in sjiek mahoniehout met koperen be- slag was het een typisch 'klassiek' meubelstuk. Maar tegenwoordig zijn er allerlei (hand)beschilderde exemplaren te koop, varierend van hippe bloe- men, landschappelijke stillevens tot kleurrijke popart dessins. Ook hippe stoffen en nieuwe leer- varianten helpen tegen een stoffig imago. Met zwart zit je altijd goed, want dat is de kleur van dit moment. Favorie- te meubelstoffering deze winter is fluweel of gewaxed katoen-linnen. Ook verouderd 'vintage' leer is in. Een geweldig effect creeer je door zo'n oudenwetse orenfauteuil te stofferen in glanzend paars velvet, RECHTSTREEKS VAN DE FABRIKANT NORMAAL 3.785,- NORMAAL 2.549.- NORMAAL 4.485,- Badkamermeubel 600.045 met dub bele glazen wasbak Het meubel wordt f geleverd met twee bijpassende spiegels en syphon Exdusief kraan Afm. 150x60x190 Stoom/douchecabine Valencia Afm. 100x100x215 cm Radio met boxen Plafond- en stoomverlichting Ventilator Afstandsbediening Zone douche Voetmassage Zitje v.v. massagestralen Ozon sterilisatiesysteem Ook in 90x90 cm uitvoering 2 persoons whirlpool Kansas Afm. 150x150x64 cm 2 Hoofdsteunen V.v. 6 hydrojets in de rug en 4 lucbt/hydrojets aan de zijkant Heater systeem 8 Bodemjets Handdouche Waterval kraan Tiptoets bediening op display Telefoon en cd aansluitrng FM radio Chromotherapie Vervaardigd van duurzaam acryl Ozon sterilisatiesysteem Afstandsbediening Rotterdam, Schuttevaerweg 11, tel. (010) 750 27 00 Vlissingen, Bedrijfsweg IB, tel. (0118) 49 16 50 Ook in Emmeloord, Almelo, Venlo. Alle priizen zijn incl. BTW. Aanbiedingspnizen gelden al magazi/n Emmeloord. Tegen nmprijs thuisbezorqing en/of plaatsing mogelijk. "Intormeer naar de voorwaarden of knalgroen leer met een zilveren bies erlangs. Ook de vrijstaande chaise longue is een echte musthave. Breng je interieur vervolgens op smaak met minimaal een grote kroonluchter, kleurrijke accessoires, spiegels in goudkleurige krullijsten en heel veel streelzachte sierkussens; liefst in reliefmotief. Kortom: varieer en combineer helemaal naar eigen idee; van ingetogen sjiek tot nou- foto: Perscentrum Wonen veau kitsch. We zien het in de wintermode, we zien het in de nieuwe woonmode: het contrast en tegelijkertijd de har- monie tussen zwart en wit is weer helemaal terug; van eigenlijk nooit weggeweest. Zwart doet het vooral goed als meubelkleur (leer, stof en lak), maar ook lampen, gordijnen. decoratieve behangsels, karpetten en dekbedovertrekken in (voorna- melijk) zwart zijn in trek. De kleur wit zien we van witte glanslak tot white wash hout en wordt vooral toegepast als tegenhanger voor al dat zwart. Zwart combineert ook mooi met accenten in zilver en goud. Of ga voor zwart/wit met een onverwachte contrastkleur zoals fuchsia, appelgroen of zeeblauw, en traditioneel klassiek wordt ineens tijdloos modern. Het is nieuw, intrigerend en o zo aaibaar. Flock it! En het geeft je buikkast, Spiegel, vloerlamp of kroonluchter een heerlijk aaibaar 'huidje' van gespoten velvet. Meu bels van geflocked velvet zijn er in waanzinnig lekkere kleurtjes als fuchsia, zwart, rood en aqua. Ide aal om een 'ouderwets' meubelstuk een heel eigentijdse look en touch te geven. Ook andere tactiele meubelstoffen zoals chenille, teddy, nepbont en (geschoren) velours zijn in trek en zorgen deze winter voor een luxu eus gevoel. Voor wie een tegenwicht zoekt voor al die glimmer en glamour, biedt de Oosterse levensfilosofie uitkomst. Zeker weten: 2007 wordt het jaar van Boeddha. Beelden, schilderijen, sierkussens met een Boeddha-afbeelding zijn een must; hoe meer, hoe beter. Sowieso is 'het Oosten' of 'China' een belangrijke inspiratiebron. Denk daarbij ook aan houten buf- fetkasten met Chinees beslag en Chinese tekens (voor het Chinese theeservies), ambachtelijk vervaar- digde glaskunst en keramiek, de coratief Chinees houtsnijwerk in de vorm van schalen en vazen en de opkomst van bamboe: van bamboe vloeren en placemats tot de sier- lijke, decoratieve takken zelf. Maar ook dichterbij huis gebeurt er van alles op woongebied. Neem nou van die typische Hollandse symbo- len zoals tulpen, molens en klom- pen, koeien en haringen, Delfts- blauw en Brabants-bont textiel. Of stel je eens voor: een kleine ronde keukentafel op een poot, een geruit rood/wit kleedje erop en een Delftsblauwe vaasje ter decoratie. Kneuterig? Helemaal niet (meer)! Met name jonge ontwerpers geven met op- merkelijke ontwerpen een heel ei gen draai aan dat 'oerhollandse'. Ontwerpen met een knipoog; uit gevoerd in rood, wit, blauw en oranje natuurlijk. De scheiding tus sen kitsch en design is daarbij vaak minimaal. Zo hebben bekende designers als Piet Hein Eek en Roderick Vos de keukenstoel nieuw leven ingebla- zen. Ook de barkruk is weer terug. Ze ker nu steeds meer woonkeukens een eetbarretje hebben en ook de hoge bartafel weer helemaal in is. De symbiose tussen klassiek en mo dern, Oost en West, oud en nieuw, kunst en camp; eigenlijk kan wonen anno nu niet beter samengevat wor den dan met het (Oudhollandse!) gezegde: Oost, West, Thuis, Best! EMCO zet de trend met een mooie serie inbouwlichtspiegelkasten die volledig en prachtig in een wand zijn te integreren. Via de lichtdoor- latende decoratieve strepen in de spiegeldeuren wordt de badkamer in een zacht magisch licht gedom- peld. Dat creeert een sfeer van weldadige warmte. Pas bij geopende deuren verlicht de spiegelkast de badkamer in voile sterkte. Binnen verlicht een mooi lichtarmatuur drie verstelbare kris- talglazen schappen, een schakelaar en twee stopcontacten. Optioneel is een afsluitbare ruimte leverbaar voor bijvoorbeeld medicijnen of ju- welen en een lichtsensor. Met zijn heldere en strakke karak- ter passen de lichtspiegelkasten uit de serie emcoasis in elke moderne badkamer. Dankzij de verschillen de afmetingen kunnen zes verschil lende breedtematen worden samen- gesteld. zodat de lichtspiegelkasten in alle badkamers inzetbaar zijn. Naast deze inbouwspiegelkasten le- vert EMCO ook een serie geschikt voor opbouw. Nieuw is de moge- lijkheid van een geintegreerde tis- suebox en zeepdispenser. die achter een mooie aluminium fagade zijn verborgen. De beide series worden uitsluitend door de vakhandel geleverd. Meer informatie op www.emco.de. .7. We hebben genoeg van overvolle werkschema's, stress, en toene- mende jachtigheid. Er moet tijd zijn voor het opladen van de accu. Door een gezonde levensstijl voe- len we ons beter, genieten we meer en leven we langer. Dus weg 'druk, druk, druk' en welkom Wellness Trend. De badkamer is al lang gele- den herontdekt als ideale plek om weer op krachten te komen. Maar in onze jachtige maatschap- pij moest het bad helaas plaats maken voor een snelle douche. Een echte noviteit dit jaar is een innovatief massagebad, WWW (World Wide Wellness), dat hy- dromassage combineert met een droge massage. Het unieke droge massagesysteem heeft twee functies met een vi- brerend en een pulserend effect. Het is speciaal ontworpen om die delen van het lichaam te masseren die zich niet onder water bevin- den, zoals het hoofd en de nek. Naast een bad zijn stoomcabines de nieuwe hype in de badkamer. In de nieuwste versies is het niet alleen maar zweten maar wor den alle zintuigen geprikkeld met water, geur, geluid en licht. Je kunt erin liggen, zitten of staan, een stoombad nemen. kiezen voor een massage- of regendouche, ontspannende geuren ruiken en naar je favoriete muziek luisteren. In sommige cabines is er zelfs sprake van lichttherapie. Gekleurde LED-verlichting zorgt dan voor een ware kleurbelevenis. Wordt het rustgevend groen of juist oranje om de creativiteit te prikkelen? De keuze is aan jou. te bereiken onder nummer gecartificeerd Jansen Glas B.V. Nieuwe Langeweg 35 3194 DC Hoogvliet Tela 010 - 416 48 64 www.jansenglas.nl Email: info@jansenglas.nl Als uw leren stoel of bankstel nog lekker zit maar er niet lekker meer uitziet kunt u een keuze maken: Nieuw kopen of laten spuiten. U kunt een dag gaan winkelen of u belt Marco Leer en vraagt wat het kost om uw comfortabele bankstel een facelift te geven. Bel 0186-603268 voor een prijsopgave EC0N0L0GISCH DE BESTE Marco Leer B.V.,Nijverheidsweg 31, 3274 KJ Heinenoord,Telefoon: 0186-603268 www.marcoleer.nl Keukeninbouwapparatuur Witgoed gashaarden. Bergselaan 317-319, 3038 CH Rotterdam Tel.: 010-4152219/010-2439087 Vrijdag koopavond. CAMDERE WOONSFEER

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2006 | | pagina 13