www.schiedam.ril gemeente Schiedam Wet Milieubeheer Week 46 Woensdag 15 november 2006 Aanwijzing gehandicaptenparkeerplaatsen Kennisgeving Monumentenwet 1988 Kennisgeving Monumentenwet 1988 Wet bodembescherming Wet bodembescherming Kennisgeving voornemens Vrijstelling ex. artikel 19, lid 3 WR0 g Wijzigen gemeentelijk monument w Gemeenteberi Burgemeester en wethou'ders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij, op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten: 1 de onderstaande plaatsen aan te wijzen als een gehandicaptenparkeerplaats voor een bepaald voertuig, aan te geven door plaatsing van het bord model E6 bijlage I RW met onderbord: a. Besloten op 19 oktober 2006: Bernard Zweersplein, nabij pand nr. 52 2. onderstaande gehandicaptenparkeerplaatsen voor een bepaald voertuig in te trekken door het verwijderen van het bord model E6 bijlage I RW met onderbord: a. Besloten op 6 november 2006: Johan Braakensiekstraat, nabij pand nr. 79 b. Besloten op 6 november 2006: Jan Vermeerstraat, nabij pand nr. 26 Wij wijzen U erop dat U op grond van de Algemene Wet Bestuurs-irecht tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van deze bekendmaking een gemotiveerd bezwaar- schrift bij burgemees-iter en wethouders kunt indienen. Indiening van een bezwaarschrift schorst niet de werking van het bestreden besluit. Als U dat wilt bereiken, bestaat de mogelijk-iheid in geval van onverwijlde spoed en gelet op de betrokken belangen een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Arrondisse-imentsrechtbank, d.t.v. de sector Bestuursrecht, postbus 3981, 3003 BB Rotterdam. Informatie kan worden ingewonnen bij dhr W.M. van Beers, tel.nr. (010) 2465801. Het besluit kan worden ingezien op het Gemeentelijk Infbrmatie-ipunt in de Stadswinkel van het Stadskan-itoor gedurende een termijn van 6 weken na de dag van deze bekendma-iking. Schiedam, 6 november 2006 namens burgemeester en wethouders van Schiedam, Het hoofd Ruimtelijke en Economische Ontwikkeling, mr. W.J. Sanders Beschikking Onderwerp Burgemeester en Wethouders van Schiedam hebben een aanvraag om vergunning op grond van de Mjpnumentenwet 1988 ontvangen. Het betreft een aanvraag van Breevast Vastg Expl. XXXII BV om een vergunning voor het wijzigen van het rijksmonument Oude Passage Broersvest 29 (e.v.) Schiedam. De aanvraag betreft in hoofdlijnen het verwijderen van de halfronde etalage uitbouw uit 1994-95 die zich aan de zuidzijde van de passage bevindt en het herstellen van de daar- door ontstane opening in de puienreeks en de vloer en het wijzigen van de indeling van de winkelunits Burgemeester en Wethouders van Schiedam hebben besloten de gevraagde vergunning te verlenen. Aan de vergunning zullen voorwaarden worden verbonden. Beroep Binnen zes weken, gerekend vanaf de dag na de verzenddatum van dit besluit, kan alleen beroep worden ingesteld als u belanghebbende bent en als u een zienswijze hebt ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. Dit is ook mogelijk als u kunt aantonen dat u redelijkerwijs niet verweten kan worden dat u geen zienswijze hebt ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. Uw beroepschrift kunt u richten aan de Rechtbank Rotterdam (sec tor Bestuursrecht). Omdat het indienen van een beroepschrift de werking van het besluit niet schorst, kan de belanghebbende, een verzoek om voorlopige voorziening (waardoor het besluit wel geschorst kan worden) indienen. Een verzoek om voorlopige voorziening dient te worden gericht aan de Rechtbank Rotterdam, t.a.v. de Voorzieningenrechter, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan nadat een beroep schrift is ingediend. Beschikking Onderwerp Burgemeester en Wethouders van Schiedam hebben een aanvraag om vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ontvangen. Het betreft een aanvraag van S. van Adrichem F. v.d. Maas om een vergunning voor het wijzigen van het rijksmonument Rotterdamsedijk 272 A, 3112 BS Schiedam. De aanvraag betreft in hoofdlijnen het vervangen van een houten vensterpui in de achter- gevel door een aluminium pui en het dichtzetten van het balkon aan de achterzijde met een aluminium pui. Burgemeester en Wethouders van Schiedam hebben besloten de gevraagde vergunning te verlenen. Beroep Binnen zes weken, gerekend vanaf de dag na de verzenddatum van dit besluit, kan alleen beroep worden ingesteld als u belanghebbende bent en als u een zienswijze hebt ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. Dit is ook mogelijk als u kunt aantonen dat u redelijkerwijs niet verweten kan worden dat u geen zienswijze hebt ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. Uw beroepschrift kunt u richten aan de Rechtbank Rotterdam (sec tor Bestuursrecht). Omdat het indienen van een beroepschrift de werking van het besluit niet schorst, kan de belanghebbende, een verzoek om voorlopige voorziening (waardoor het besluit wel geschorst kan worden) indienen. Een verzoek om voorlopige voorziening dient te worden gericht aan de Rechtbank Rotterdam, t.a.v. de Voorzieningenrechter, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Een der gelijk verzoek kan pas worden gedaan nadat een beroepschrift is ingediend. Ontwerpbeschikking Onderwerp Op grond van artikel 29, lid 1 van de Wet bodembescherming hebben burgemeester en wethouders van Schiedam een nader bodemonderzoek ontvangen voor de locatie Nieuw Mathenesserstraat 48, kadastraal bekend onder sectie L, nummers 3164, 3920, 3097 (alien gedeeltelijk). Burgemeester en wethouders van Schiedam zijn voornemens om op basis van het nader bodemonderzoek te besluiten dat: op de locatie sprake is van een geval van ernstige bodemverontreiniging als bedoeld in artikel 29, lid 1 van de Wet bodembescherming; geen sprake is van zodanige risico's als bedoeld in artikel 37, lid 1 van de Wet bodem bescherming dat spoedige sanering noodzakelijk is; Inzage U kunt de ontwerpbeschikking en de overige van belang zijnde stukken vanaf 15 novem ber gedurende 6 weken op de volgende plaats inzien: - bij de balie Bouwen Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1 maandag 12.00 tot 16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 08.00 tot 16.00 uur en donderdag van 08.00 tot 20.00 uur, telefoon (010) 2465565. Zienswijzen Belanghebbenden kunnen gedurende de bovengenoemde termijn hun zienswijze over de ontwerpbeschikking zowel schriftelijk als mondeling kenbaar maken aan burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mevrouw ing. Nanna Pluim van de afdeling Bouwen en Milieu, telefonisch bereikbaar op: (010) 2465780 Wbb-code: DC060600116 Ontwerpbeschikking Onderwerp Op grond van artikel 29, lid 1 van de Wet bodembescherming hebben burgemeester en wethouders van Schiedam een nader bodemonderzoek ontvangen voor de locatie Regoutstraat 1 te Schiedam, kadastraal bekend onder sectie I, nummer 4858. Burgemeester en wethouders van Schiedam zijn voornemens om op basis van het nader bodemonderzoek te besluiten dat: op de locatie sprake is van een geval van ernstige bodemverontreiniging als bedoeld in artikel 29, lid 1 van de Wet bodembescherming; geen sprake is van zodanige risico's als bedoeld in artikel 37, lid 1 van de Wet bodem bescherming dat spoedige sanering noodzakelijk is;' voldaan is aan de verplichtingen die voorvloeien uit het Besluit 'verplicht bodem onderzoek bedrijfsterreinen'; de locatie een gebruiksbeperking kent, inhoudende dat de aanwezige verharding in SWWJ geh.Quden dftnt,,^ wojden;,, wijzigingen in het gebruik van de locatie ten alien tijde gemeld dienen te worden bij het bevoegd gezag. Inzage U kunt de ontwerpbeschikking en de overige van belang zijnde stukken vanaf 15 novem ber gedurende 6 weken op dt volgende plaatsen inzien: - bij de balie Bouwen Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1 maandag 12.00 tot 16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 8.00 tot 16.00 uur en donderdag van 8.00 tot 20.00 uur, telefoon (010) 2465565- De beschikking is ook digitaal te bekijken op de website van de gemeente Schiedam. Zie hiervoor www.schiedam.nl onder de link: http://www.schiedam.nl/smartsite.shtml?id=58664 Zienswijzen Belanghebbenden kunnen gedurende de bovengenoemde termijn hun zienswijze over de ontwerpbeschikking zowel schriftelijk als mondeling kenbaar maken aan burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer R. de Kok van de afdeling Bouwen en Milieu, telefonisch bereikbaar op: (010) 2465627 Wbb-code: SC060600460 Burgemeester en Wethouders van Schiedam maken bekend dat een vrijstelling ex. artikel 19, lid 3 Wet op de Ruimtelijke Ordening is aangevraagd voor: Vergroten van de woning gelegen op het perceel Safraanveld 24 te Schiedam Het bouwplan ligt in het vigerende bestemmingsplan "Spaland West, 2e herziening". Het bouwplan is in strijd met het vigerende bestemmingsplan, omdat op de gronden waarop de uitbouw wordt gerealiseerd, geen bouwwerken mogen worden gerealiseerd; Het bouwplan is daarom tevens worden aangemerkt als een verzoek om vrijstelling als bedoeld in artikel 15, 17 of 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. In artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening juncto artikel 20 van de Besluit op de ruimtelijke ordening 1995 wordt aan burgemeester en wethouders de moge- lijkheid geboden om vrijstelling te verlenen. Artikel 19 lid 3 wet op de Ruimtelijke Ordening juncto artikel 20 lid le van de Besluit op de Ruimtelijke Ordening biedt de mogelijkheid om uitbreiding van de woning in de bebouwde kom, mits het aantal woningen gelijk blijft. Het voornemen tot vergroten van de woning gelegen op het perceel Safraanveld 24 voldoet aan deze criteria en hierbij in aanmerking komt voor een vrijstellingprocedure artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijk Ordening. Het plan ligt hiertoe van 16 november 2006 t/m 28 december 2006 ter inzage bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf-i 1, maandag, dinsdag, woens dag en vrijdag van 08.00 - 17.00 uur en donderdag van 08.00 - 20.00 uur, telefoon 2465565. Een ieder kan gedurende de termijn van ter inzage legging schriftelijk zijn/haar gemo- tiveerde zienswijzen tegen het voornemen tot het verlenen van de vrijstelling kenbaar maken bij het college van Burgemeester en wethouders, ter attentie van het hoofd Bouwen en Milieu, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Verklaringen inzake melding artikel 8.19 Algemeen j 0«1 i r> itmw De meeste bedrijven die nadelige gevolgen kunnen hebben voor het milieu en/of overlast (hinder) kunnen veroorzaken, vallen onder de Wet milieubeheer. Voor een groot aantal gevallen betekent dit dat deze bedrijven een vergunning moeten hebben. Een verleende vergunning geldt in principe ook voor veranderingen van de inrichting die geen, dan wel uitsluitend gunstige gevolgen hebben voor het milieu. Voor een dergelijke verandering hoeft dan geen vergunning te worden aangevraagd, maar kan volstaan worden met een melding hiervan aan het bevoegd gezag. aatxuin i>hrrOvp ill hioa Onderwerp Burgemeester en wethouders van Schiedam maken het volgende bekend. 1. Op 29 juni 2006 hebben wij een melding op grond van artikel 8.19 van de Wet milieubeheer ontvangen. Het gaat om een melding van Engering Vuurwerk B.V. voor de verandering van de inrichting of van de in de inrichting gebezigde werkwijze. De melding heeft betrekking op de aan de inrichting verleende vergunning van 7 februari 2006. De voorschriften die verbonden zijn aan de vigerende vergunning, waarborgen voldoende bescherming van het milieu. De inrichting is gevestigd aan de Graaf Florisstraat 93C, 3117 PK te Schiedam. 2. Op 29 mei 2006 hebben wij een melding op grond van artikel 8.19 van de Wet milieubeheer ontvangen. Het gaat om een melding van Huisman Special Lifting Equipment B.V. voor de verandering van de inrichting. De melding heeft betrekking op de aan de inrichting verleende vergunning van 13 februari 1997. De voorschriften die verbonden zijn aan de vigerende vergunning, waarborgen vol doende bescherming van het milieu. De inrichting is gevestigd aan de Admiraal Trompstraat 2, 3115 HH te Schiedam. Het betreft een constructiebedrijf voor onder andere hefwerktuigen, offshore constructies en pretparkattracties. De melding omvat de volgende veranderingen: 1Bouw van een nieuw magazijn direct gelegen naast de huidige fabricagehal; 2. Bouw van een kantoorvleugel tegen het bestaande kantoorgebouw; 3. Bouw van een portiersloge nabij de openbaar toegankelijke hoofdpoort. Inzage U kunt de ingediende meldingen, de verklaringen inzake melding (beschikking) en de overige van belang zijnde stukken van 16 november 2006 gedurende zes weken inzien in het kantoor van de DCMR Milieudienst Rijnmond (DCMR), 's Gravelandseweg 565 te Schiedam, op werkdagen van 08.30 tot 17.00 uur. Indien daarom telefonisch wordt verzocht, kunnen de stukken in de bovengenoemde periode ook buiten kantooruren worden ingezien in het kantoor van de DCMR, tel. (010) 2468 621. ,IOvA n (xvi aU Hi oi •j tk; v a \fT •Jtod if)w ri rr Bezwaar en beroep Volgens artikel 7'. 1 van de Algernene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden bezwaar maken tegen deze beschikking. Het bezwaar dient te geschieden door het indienen van een bezwaarschrift bij ons college. Een. bezwaarschrift kan wotden ingediend.gedurende een termijn van zes weken na de-. datum van verzending van de verklaring inzake melding (beschikking) aan de betref- fende drijver van de inrichting. Wij wijzen erop dat de termijn voor het indienen van een bezwaarschrift is gekoppeld aan de datum van verzending van de beschikking, die moge lijk niet samenvalt met de termijn van terinzagelegging. De exacte verzenddatum kunt u opvragen bij de DCMR, tel. (010) 2468 621. Een bezwaarschrift moet in ieder geval het volgende omvatten: - de naam van de indiener; - de dagtekening; - een omschrijving van deze beschikking waartegen bezwaar wordt gemaakt; - de grond van het bezwaar; - de ondertekening. Een bezwaarschrift moet worden gericht aan het Secretariaat Commissie voor bezwaar en Beroepschriften, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. De beschikking wordt van kracht met ingang van de dag na het einde van de bezwaar- termijn, tenzij voor deze datum bezwaar is gemaakt en met toepassing van artikel 36 van de Wet op de Raad van State, juncto artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek is gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dit verzoek is beslist. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Wij verzoeken u een kopie van het bezwaarschrift en indien van toepassing het verzoek om voorlopige voorziening te sturen aan de DCMR Milieudienst Rijnmond, Postbus 843, 3100 AV Schiedam. Inlichtingen Voor informatie over de beschikking kunt u zich wenden tot de heer A.M. de Reuver van de DCMR, tel. (010) 2468 340. Voor vragen over de procedure en terinzagelegging en voor kopieen (tegen betaling) van de stukken kunt u contact opnemen met het bureau Documentaire Informatievoorziening van de DCMR, tel. (010) 2468 621. Projectnummers: 412213 en 406656. Burgemeester en wethouders maken bekend dat een aanvraag als bedoeld in artikel 6 juncto artikel 7 van de ntonumentenverordening 1994 van de gemeente Schiedam is ingediend voor het wijzigen van het gemeentelijk monument: Warande 117 Het plan ligt ingaande 16 november 2006 gedurende 4 weken voor een ieder ter inzage bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1, maandag van 12.00 tot 16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 8.00 tot 16.00 uur en donderdag van 8.00 tot 20.00 uur. Gedurende deze termijn kan een ieder bij burgemeester en wethouders zijn zienswijze met betrekking tot dit plan mondeling of schriftelijk naar voren brengen. Schriftelijke zienswijzen dienen gericht te worden aan het college van burgemeester en wethouders, ter attentie van het hoofd afdeling Bouwen en Milieu, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Een ieder kan gedurende de termijn van ter inzage legging schriftelijk zijn/haar gemoti- veerde zienswijzen tegen het verlenen van de vrijstelling kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders, ter attentie van het hoofd afdeling Bouwen en Milieu, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Kjrt. 9Vv ;|oT t Bid Bvv TJ O Colofon Stadskantoor Tel.: (010) 246 55 55 Fax: (010) 473 70 21 E-mail: irtfo@schiedam.nl Openingstijden Stadswinkel maandag 12.00 tot 16.00 uur dinsdag t/ m vrijdag 08.00 tot 16.00 uur donderdag 08.00 tot 20.00 uur Stadswinkel, Stadserf 11 Tel.: (010) 246 53 Postbus 1501 j 3100 EA Schiedam Gemeentelijk Informatiepunt Postadres Buiten kantooruren voor spoedelsende veillgheidszaken Tel.: (010) 246 54 00 04

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2006 | | pagina 4