tad vacatures ©pltetdlo a Rijndam ^twerk Zit jij ook op zo'n bruisende school? Jt/i Frezza is different! lidatiecQntr MEDISCH SECRETARESSE m/v Coach en een Acquisiteur ides Medewerkers Klantaanbieding Medewerkers Klantenservice ISS Contact Center Services zoekt in hartje Rotterdam met name voor de avonden voor een van de grootste zorgverzekeraars j,en zaterdag Kijk voor meer informatie en om te reageren op www.iss-interfoon.nl Ervaren Projectleider kantoormeubilair MEDISCH TYPIST m/v AFDEUNGSSECRETARESSE m/v account manager commercieel technisch medewerker (beiden 32-36 uur per week) EEN POSITIEF BERICHT voor 600.000 Nederlanders met diabetes die een verhoogd risico hebben op een depressie. Het Diabetes Fonds onderzoekt de rol van visolie als therapie voor depressi Hoe dat werkt? Kijk op www.diabetesdossiers.Rl Bijna 40.000 Zonnebloemvrijwilligers brengen per jaar een miljoen bezoekjes aan mensen die ziek of gehandicapt zijn. Word lid. Bel 0900-5000 4000 of kijk op www.zonnebloem.nl de Zonnebloem 5. Week 47 MAASPOST 1-2-3 -TX03 fiSjE i i Professionals met OOG voor design, VISIE en GEVOEL voor service. Frezza Holland B.V. Is een filiaal van Frezza Italie - opgericht in 1954 - welke behoort tot de grootste meubelgroep van Italie: "Doimo". Fezza Holland is reeds jarenlang actief op de Nederlandse markt. De collectie kantoor- en projectmeubilair is toonaangevend in Europa Frezza Holland beschikt over een unieke collectie representatief kantoormeubilair met verschillende directie- lijnen, een uitgebreide assortiment systeemmeubellijnen waaronder de BOS- collection van Claudio Bellini en het vele toegepaste kasten- scheidingswandensysteem van Areaplan Spazio. Voor uitbreiding in ons montageteam zijn wij op zoek naar: Eisen: De projectleider heeft bij voorkeur ervaring in de branche en in het plaatsen van kast- en scheidingswanden en/of interieurbouw. De juiste kandidaat beschikt over leidinggevende capiciteiten, weet zijn medewerkers op de juiste manier te motiveren, is accuraat, heeft een goed technisch inzicht en heeft geen 9 tot 5 mentaliteit. Als kandidaat dient u te passen in ons huidige montageteam waarbij representativiteit hoog in ons vaandel staat. Tei/ens dient u in het bezit te zijn van rijbewijs B. Wij bieden Een collegiale sfeer en marktconforme arbeidsvoorwaarden zoals je die van Frezza Holland mag verwachten. Uw sollicitatie kunt u schriftelijk of per e-mail binnen 10 dagen richten aan: Frezza Holland b.v., t.a.v. Roy Sluijmers, Trondheim 2, 2993 LE Barendrecht T 0180 - 44 13 60, www.frezzaholland.nl,info@frezzaholland.nl Rijndam revalidatiecentmm biedt revalidatiegeneeskun- dige lorg aan volwassenen en kinderen in Rotterdam en omstreken. Rijndam revalida- tiecentrum heeft vier loca- ties. De locatie aan de Westersingel verzorgt op 120 voor volwassenen en kinde ren, en poiiklinische revali- datie voor volwassenen en kinderen. SPECIALIST IN REVALIDATE Wij zoeken voor de locatie Westersingel (Polikliniek volwassenen PBA-1) per direct een Vacaturenummer 61188. 32 uur per week (88,89%) verdeeld over 4 dagen per week. Contract wordt aangegaan voor de duur van 1 jaar. Voor meer informatie verwijzen wij graag naar onze website, www.rijndam.nl www.frezza.nl i revalidatiecentmm I revalidatiegenees- zorg aan volwasse nen en kinderen in Rotter dam en omstreken. Rijndam revalidatiecentrum heeft vrjf locaties. De locatie aan de Westersingel verzorgt op 120 bedden klinische revalidatie voor volwassenen en kinde ren, en poiiklinische revali datie voor volwassenen en kinderen. De locatie aan de Ringdljk en de locatie aan de Roerdomplaan bieden poii klinische revalidatie voor kinderen. De locatie Nieuwe Waterweg Noord (Vlietland ziekenhuis te Vlaardingen) en de locatie Sint Franciscus Casthuis/ilsseiland Zieken huis bieden poiiklinische revalidatie voor volwasse nen. Rijndam werkt samen met Erasmus MC op het gebied van wetenschappeiijk onderzoek en onderwijs. i hecht veei waarde ving voor zijn circa 62S medewerkers. Rijndam I diverse scholings- en ontwik- keiingsmogeiijkheden en een actief sodaal beleid. SPECIALIST IN REVALIDATE Voor Klinische behandelafdeling 1,2 en 3 en kinderbehan- delafdeling 1 (locatie Westersingel) zoeken wij zo spoedig mogelijk oproepkrachten op basis van een 0-uren contract voor de volgende functies: kennis van de medische terminologie is een vereiste variabele werktijden mogelijk vacaturenummer 6V90 werktijden 8.30 - 16.30 uur vacaturenummer 6V91 Voor functie-informatie, functie-eisen en salarisinformatie verwijzen wij graag naar onze website: www.rijndam.nl Sollicitatieprocedure: Telefonische inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw L. Postma, secretaresse afdelingsleiding Kliniek, te bereiken via telefoonnummer 010-2.412.412. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, o.v.v. vacaturenummer 6V90 of 6V91, richten aan Rijndam revalidatiecentrum, t.a.v. afdeling Personeel, Ontwikkeling Onderzoek Postbus 23181, 3001 KD ROTTERDAM of e-mailen als Worddocument naar werving@rijndam.nl. Het keuren en inspecteren van hef- en hijsmiddelen alsmede valbeschermings- systemen, zowel in onze eigen werkplaatsen als op locatie, behoort tot dekern- activiteiten van Zeevenhoo- venbvin Rotterdam. Daarnaast houden wij ons bezig met het verhuren, ver- kopen en onderhouden van genoemde producten en een assortiment pneumatische- en handgereedschappen. Reageren? Wanneer u zich herkent in nevenstaande kwalificaties, aarzel dan niet om te rea geren. Zeevenhooven bv biedt u een uitdagende job in een plezierige werkomgeving, een uitstekende beloning en secundaire arbeidsvoor waarden, rhaar ook prima carrierekansen. U kunt uw sollicitatie voorzien van c.v.per e-mail richten aan: Zeevenhooven bv, t.a.v. i.lugasy@zeevenhooven.nl Om het succes van onze activiteiten verder uit te bouwen,zoeken wij kandidaten m/v voor de functie van Functie Realiseren van omzettargets en groei in onze markt Ontwikkelen van nieuwe marktkansen Onderhouden en uitdiepen van de relatie met de klanten Opstellen en implementeren van verkooptargets, kosten budgetten en marketing plan Duidelijk vertalen van het belang van de klant naar de interne organisatie Profiel Hbo-opleiding, richting commercieel/technisch, bij voorkeur werktuigbouw Voldoende werkervaring in een commerciele functie Ervaring in de (zware) industrie branche is een pre Persoonskenmerken: Commerciele instelling Zelfstandig en in teamverband kunnen werken Resultaat- en oplossingsgerichte aanpak Flexibele instelling Analytisch en kritisch denkvermogen Goede spreekvaardigheid van de Engelse taal Daarnaast zoekt ons bedrijf een Functie Het verwerken van binnenkomende aanvragen en orders. M Het onderhouden van telefonische en schriftelijke contacten met klanten en leveranciers. Het geven van technisch advies en het maken van offertes. Profiel Een opleiding op MBO niveau, technisch of commercieel Kennis van de Engelse taal Bij voorkeur ervaring met geautomatiseerde orderverwerking Technische kennis, e.g. gevoel voor techniek V R I J N M O N D Vak Werk Rijnmond is een veelzijdig bedrijf met allerlei activiteiten die te maken hebben met activering en (arbeids)reintegratie van werklozen met meervoudige problematiek. Voor uitbreiding van onze afdeling reintegratietrajecten zijn wij op zoek naar een ervaren De coach moet in staat zijn om intake- en diagnosegesprekken te voeren, te rapporteren en een inschatting van de (arbeids)kansen van de deelnemers kunnen maken. De acquisiteur richt zich voornamelijk op het acquireren van werkplekken voor (onbetaalde) werk- stages en betaalde detachering bij werkgevers. In verband met de begeleiding/coaching naar allerlei vormen van maatschappelijke participatie zowel als het inschatten van de kansen op werk zijn wij gei'nteresseerd in kandidaten met ervaring in de arbeidsrei'ntegratie, de detachering en/of uitzendbranche en opleiding in maatschappelijke dienstverlening of aanverwante sectoren. Wij stellen aan onze coaches en acquisiteurs de volgende eisen: o Uitstekende schriftelijke en mondelinge communicatieve vaardigheden. o Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. o Kennis van de sociale kaart en de mogelijkheden in het bedrijfsleven in de regio. o Ten minste een HAVO/VWO-vooropleiding en HBO-werk- en -denkniveau. o Rijbewijs 8 o Bij voorkeur in bezit van eigen auto. Uw sollicitatie met cv kunt u per brief of per mail richten aan: Vak Werk Rijnmond T.a.v. Mevr. E.M. van den Boogert Seinhuiswachter 20 e-mail: info@vakwerkrijnmond.nl 3034 KH Rotterdam www.vakwerkrijnmond.nl tel: 010 270 7060 NB. Acquisitie voor deze vacatures wordt niet op prijs gesteld. De Zonnebloem kleurt je wereld! o Drinkwater is gezond. Maar waarom eigenlijk? Water zorgt ervoor dat voedingsstoffen in ons lichaam worden vervoerd. Water bevat geen calorieen, is niet schadelijk voor het gebit en is goed voor de concentratie. En dat is mooi meegenomen als je ook nog eens aardige cijfers wilt halen op school, juist omdat water zo goed past in een gezonde leefstijl hebben we met de stichting Waterwijs een nieuw drinkwaterproduct ontwikkeld, TENQ heet het. TENQ bestaat uit een waterkoeler met daarop een beeldscherm. NATIONAL, VEREN Met de waterkoeler kun je als middelbare scholier vers gekoeld drinkwater tappen: met bubbeltjes of zonder. Ondertussen zijn er op het scherm filmpjes en commercials te zien die laten zien hoe belangrijk gezond leven is. Overigens is de kans groot dat je ons water al kent. Bij maar liefst 2,5 miljoen mensen in het zuidwestelijk deel van Zuid-Holland, Zeeland en op de Brabantse Wal bezorgen we elke dag vers en betrouwbaar drinkwater. Daar staan we voor. En daarom controleren we ons water door regelmatig monsters af te nemen die uitgebreid worden geanalyseerd. Niet voor niets wordt drinkwater wel eens het best gecontroleerde voedingsmiddel genoemd. Een veilig idee. Evides Waterbedrijf, postbus 4472, 3006 AL Rotterdam. Telefoonnummer: 010 - 293 50 00, www.evides.nl. -4— waterbedrijf

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2006 | | pagina 11