Woonmode najaar 2007 DERAG 0 Vf Aaibaar, spannend, sprankelend Uw foto als schilderij! ITAL: MEER DAN COMPLEET IN TEGELS m Slaapboulevard Kwakernaat MEUBELEN OP MAAT m Vier Linden UIPKESfjL shopping auping 1 I-Itt KARPETTEN -fT~" KARPETTEN weekbtaden Voor iedereen anders 010-4164864 KARPETTEN POXY Maak van elke morgen een goede morgen KARPETTEN jm HOUTEN VLOEREN Woensdag 29 november 2006 wonen@maasstad.nl trends tips ideeen design doe-het-zelf accessoires verlichting hypotheken huizen telefoon 010-4004491 Grijp nti aw kans bij Derag Perzische Tapijten! OPRUIMING KORTINGEN VAN 25% TOT 50%! Sfeer Kleur Dessins Materiaal Styling 'Mysterious' van Carlucci di Chivasso Am uurs service kiwra [>00m; Verstand van slapen KARPETTEN Duizenden m2 eigentijdse interieurs Nu ook uw elfa schuifdcurkastspecialist: schuifdeur- en inloopkasten op niaat!! DUIZENDEN M2 EIGENTIJDSE INTERIEURS! www.vierlinden.nl Gratis parkeergelegenheid www.uipkes.nl cx 64 De Woonmode is een prognose van de trends op interieurge- bied. De trends voor deze win ter zijn samen te vatten onder de termen 'huiselijk' en 'kunst- zinnig'. Binnen die trends kun- nen vier thema's worden on- derscheiden: Butterfly, Glam Rock, Ecology en Bionic. Maasstad Weekbladen belicht de komende weken deze vier thema's. Deze week het thema Glam Rock. Glam Rock is de meest decadente woonsfeer met een kunstzinnige en glamourous uitstraling. Leven als een ster temidden van ontwerpen van designers die tegenwoordig, net als fotomodellen in de jaren negentig, celebritystatus hebben ge- kregen. Je thuis voelen in je eigen priveclub, omringd door luxe en comfort van de hoogste kwaliteit. In het Glam Rock-interieur wordt niets adverteren? decerrt be kortingen gaB Top Design Kunststofvloeren, .mgeachi de legdatum Waar vindt u Poxy? Barendrecht Stockholm 11 2993 LM Barendrecht Tel: 0180-649991 'internet www.poxy.nl E-m^l mijn stijl, mijn keuze, mijn vloer Poxy biedt een rutme keuze aan verrassende woonvloeren: de tijdioze Poxy grindvloer, de strak vormgegeven Poxy Industrielook. de eigenzinnjge Poxy giecvloer. en de stoere Poxy marmerettivloer. Heer informatie? Kijk op www.poxy.nl of mail ons: info@poxy.nl op onze grote collectie Perzische, Ziegler en Nepal tapijten nu Onze zaak op de Freericksplaats Freericksplaats 9 Rotterdam-Hillegersberg (winkelcentrum, zijstraat Bergse Dorpsstraat Tel. 010-418 77 00 Geopend: di. t/m za. 9.30-17.00 uur Ruimeparkeergelegenheid, o.a. naast de zaak bij A.H. (1,5 uur GRATIS). Tramlijn 4 stopt bijna voor de deur. PERZISCHE TAPIJTEN Sinds 1967 in Rotterdam Olivier v.- TKiimf Bibf met ,d\ Jens Eikrn 4 mm) aan het toeval overgelaten: ieder de tail wordt zorgvuldig gedecoreerd en op het geheel afgestemd. Deze stijl heeft een theatrale uitstraling en ademt soms zelfs de sfeer uit van de schilderijen van oude meesters als Rembrandt en Vermeer. Het is een mix van klassieke woonstijlen gecombineerd met i-nvloeden uit exotische culturen. Antiek kan ui- teraard, maar de meeste ontwerpen, zoals de volumineuze banken, roy- ale eettafel en kroonluchters, zijn nieuw en voldoen aan alle eisen die we aan comfortabel design stellen. Warme, diepe en donkere kleuren, vooral nachtblauw en zwart, zetten de toon, met nieuwe accenten in terra en koper. Rijke stoffering is een belangrijke sfeerbepaler. Het gebruik van klassieke stoffen van zware zijde en damast, weelderig gedrapeerd als slepend gordijn en verwerkt in brede lambrequins en grote sierkussens is onmisbaar. Het contrast tussen matte en glanzende optieken brengt meer spanning. Vooral in de stoffen, op de wan- den en op de vloer, zien we glans. Nieuw en tegelijkertijd eeuwenoud is het geaderde marmer in grote tegels op de vloer, het liefst met een gekleurde ader in terra of bruin. Om de modische sfeer van weelde te benadrukken worden over de meubelen plaids en dekens gedra peerd, het liefst van luxe modemer- ken. Ook de wanden zijn opvallend bekleed met vaak grote klassieke motieven in combinatie met moire behang met een subtiele glans. Ter decoratie dienen grote sfeerlampen in goud en koperkleur of in de vorm van grote kandelaars voor op tafel. Kleine verzamelingen kunst- objecten zijn hier op zijn plaats, zoals porseleinen borden die in beperkte oplage worden gemaakt, grote kelken van gekleurd kristal en replica's. Klassiek, theatraal, luxe, comforta bel, glamour, warm, gedetailleerd, celebrities, design, mode-labels. Warme, diepe en donkere kleu ren, vooral nachtblauw en zwart, afgewisseld met beiges en nieuwe accenten in terra en koper. Florale en klassieke motieven. Weelderige stoffen, zoals zijde en damast. maar ook angora en bont. Glans speelt een hoofdrol, van me tallic stoffen, subtiel glanzend moi- rebehang tot hoogglans marmer. Leer en kristal. Gedetailleerd, kussens, kleden, dra- perieen, klassiek aandoende meube len en objecten die nieuw blijken te zijn, kristallen kroonluchters, grote potten met planten. foto: Perscentrum Wonen In de woondecoratie zien we een duidelijke terugkeer naar de sensuele, rijke wereld van de Barok. Een voorbeeld daarvan is de mysterieuze collectie die Carlucci di Chivasso dit jaar op de markt bracht onder de naam 'Mysterious'. De buitenwereld is 'out of control' en geeft hierdoor een gevoel van onbehagen. We zijn op zoek naar fantasie, aandacht, liefde en luxe als tegenwicht voor het minimalisme en de kille buitenwereld. Hiermee geven we vorm aan ons huis en cre- eren we een eigen tempel, boudoir of luxueuze library. De collectie 'Mysterious' is een stukje historie met een knipoog naar de sixties en seventies, een regel- rechte hommage aan de Bohemian Hippy Chic. Extravagantie, erotiek, sensualiteit en 'maximalisme' zijn hier belangrijke thema's. Velours is in al zijn vormen aan deze col lectie toegevoegd. De verschillende uitvoeringen. zoals uni, gecrusht, gestanst en in plissevorm geven een heerlijke barokke bohemiensfeer. De kleuren zijn gei'nspireerd op fonkelende edelstenen zoals robijn, smaragd en amethist, die als een ro de draad door de collectie van Car lucci di Chivasso lopen, aangevuld met een volledig kleurenpalet voor oneindige combinaties. De materi- alen zijn fraai vervaardigd en van hoogwaardige Europese kwaliteit, aaibaar, spannend en sprankelend. Een regelrechte hommage aan de Bohemian Hippy Chic. Met de collectie 'Mysterious' kan je al je decadente verlangens en onuit- gesproken fantasieen vervullen: het ultieme plezier in decoreren. Meer informatie op www.chivasso. com REGIO - Altijd al een schilder of kunstenaar willen zijn? Vanaf nu is dit mogelijk! U kunt op eenvoudige wijze een schitterend schilderij la- ten maken voor bijvoorbeeld in uw woonkamer. Foto op canvas is al jaren lang een manier om een foto op 'linnen' te laten drukken. Voor- heen was dit alleen mogelijk bij het oude en bekende fotorolletje. Nu de mogelijkheden van digitale foto's enorm zijn kon ook deze mo- gelijkheid niet uitblijven. Foto Klein greep deze mogelijk- heid om nu ook digitale foto's op "linnen" te laten drukken. Het leuke van dit product is dat je op een kinderlijk eenvoudige wijze je eigen foto als schilderij kunt laten maken. Zo kun je op een relatief goedkope manier de woonkamer aankleden met eigen foto's als schilderij. Foto op canvas wordt geleverd in diverse formaten. Via www.fotok- lein.nl is het mogelijk om direct Foto op Canvas te bestellen. Foto Klein kent de snelste levertijden en de laagste prijzen van Nederland. Wilt u dus meer weten van deze schitterende verfraaiing van uw woonkamer bezoek een van de Foto Klein winkels of kijk op de website www.fotoklein.nl. Meer dan 800 soorten Wand- en vloertegels van alle merken Natuursteen Vloerverwarming Alle werkzaamheden in eigen beheer GEPOLUSTE DOOH-EN-OOOR VLOERTEGELS 30x60 of 50x50 VANAF Specialist in txclusieve design vloeren THURLEDEWEG 14, ROTTERDAM (Afslag McDonald Spaanse Polder) Tel.: 010-476 20 54 www.ital-ceramica.nl te bereiken onder nummer geceftibceerd Jansen Glas B.V. Nieuwe Langeweg 35 3194 DC Hoogvliet Tel.: 010 - 416 48 64 www.jansenglas.nl Email: info@jansenglas.nl Ah a fit aan de dog wilt beglnnen, is het taok dot u de nacht in volmaakte ontspanning doorbrengt. Auping ontwikkelt bedden die dat mogelijk maken. Ons advies: doe uw nachtrust een plezier en breng een beioek aon uw Auping dealer. Dan kunt u elke ochtend begroeten met een welgemeend 'goedemorgen'. Auping nights, Better days Design: Ffons de la Haye Boonsweg 7 - Blaaksedijk llnd.terrein Heinenoordl - tel. 0186 - 60 13 55 fax 0186 - 60 40 78 - maandagmorgen gesloten vrijdag koopavond - info@slaapboulevard-kwakernaat.r www.slaapboulevard-kwakernaat.nl i i.'iit Lylantse Baan 3 Capelle a/d IJssel 010 - 426 02 33 www.freedesign.nl Vanuit de eigen meubelmakerij dragen wij maatwerkoplossingen aan voor inefficient ingerichte woon-, werk- of slaapkamers. Vele mogelijkheden in diverse houtsoorten en stijlen. Gratis deskundig advies en service zijn bij ons vanzelfsprekend In onze showroom treft u vele actuele kwalitatief hoogwaardige ontwerpen aan, omgeven door een uitgebreide collectie zitmeubelen. verlichtingen en accessoires. Kom langs, kijk en vergelijk gerust: uiteindelijk slaagt u toch bij "Vier Linden". OPENINGSTUDEN: dinsdag t/m vrijdag van 11.00 -17.00 uur, zaterdag van 10.00 -17.00 uur, do. koopavond van 18 JO - 21.00 uur, elke lc zondag van de maand geopend. Rotterdam, Strickledeweg 120 Spaanse Polder, direct aan de A20, Tel. 010 - 415 80 Toon/aal Rotterdam St id! ji sstraat 40 3071JX Rotterdam Tel: 010 .>90 9.) 66 Open: di do to 18 n vrio zi u /a 10 1711 Overige vesfigingen: Alphen aan den Rijn Bunnik*. Het Kabinet Almere: Woondonie

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2006 | | pagina 13