Huren: snel, gemakkelijk en flexibel in rotterdam, Niet langer wakker liggen van de rente? Project Jonge tad o 0 Wonen op topniveau Open Huis 9 december van 13.00 tot 14.00 uur Jk, Oude Westen: sfeervol en alles bij de hand Wilt u weten wat ons woningaanbod in en om Rotterdam is? Kijk dan op www.amvestrotterdam.nl Huren of kopen? De keuze is aan u! Bouw reeds gestart 'Op onze leeftijd sluit je geen hypotheek meer af' Op zoek naar vrije sector huur? maasstedeiijk wonen in het centrum TE KOOP: PERMANENT VAKANTIEGEVOEL! riante stadswoningen met tuin in hartje Rotterdam \Unie unie MONTEVIDEO Gemakkelijk Flexibel f 2 t* L* (1 85% verkocht! nog 9 driekamerappartementen aan de Maas woonoppervlak van 113 tot 140 m2 royale living 65-70 m2 SieMatic keuken met kookeiland complete badkamer 2 slaapkamers service manager en boodschappenservice aanwezig per direct te aanvaarden koopsom vanaf 398.100,- v.o.n. (incl. bouwrente) incl. parkeerplaats in ondergelegen parkeergarage Montevideo bevindt zich op de kop van de Wilhelminapier naast Hotel New York in Rotterdam Prijzen appartementen vanaf circa 375.000,- v.o.n. de Nie.uwe ING www.denieuweunie.nl www.montevideorotterdam.nl Nesserduin Jopie en Dick van Veen, op hun riante terras. „We kijken zo over het water." „Mijn man Dick en ik had- den een prachtig herenhuis in het centrum van Rotter dam, maar dat werd te groot voor ons", zegt Jopie van Veen. „Ook wij kunnen iets gaan mankeren. Dus wilden we naar een minder grote woning, een huurwoning wel te verstaan. Op onze leef tijd sluit je geen hypotheek meer af." Eind vorig jaar stuitten ze bij die zoektocht op complex Tromp aan de Sint Jobshaven, op de Miil- lerpier. ,.Wij zijn geboren Rotterdammers en dan wil je graag aan de rivier wo- nen. Begin dit jaar hebben we de stap gezet. Daar heb ben we geen spijt van. De woning is heel comfortabel, alles is gelijkvloers en we hebben leuk contact met de buren. Verhuurder Amvest biedt ook nog allerlei ge- maksdiensten aan, maar tot nu toe hebben we daar nog geen gebruik van gemaakt. Toch heb ik het foldertje wel bewaard hoor." Meer weten over huren op de Miillerpier? Kijk op www. hurenopdemullerpier.nl of bel 010-2012555 of 010- 4335710. Te hoge koopsommen voor starters. Discussies over de hypotheekrenteaftrek. En pro- blemen door de risico's van beleggingshypotheken. Nieuws over de woningmarkt gaat bij- na altijd over koopwoningen. De voordelen van huren blijven onderbelicht. Dat is een gemis- te kans. Huren is immers snel, gemakkelijk en flexibel, vooral in de vrije sector. Om met de snelheid te beginnen: voor veel vrije sector huurwonin- gen gelden nauwelijks wachtlijs- ten. U heeft keuze genoeg en kunt uw woning meestal snel betrekken. Daar komt bij dat u er vaak niets aan hoeft te doen. De verhuurder levert de woning immers schoon en (weer) mooi afgewerkt op. Boven- dien beschikt u doorgaans over een Zoekt u een nieuwbouwwo- ning in de vrije huursector in Rotterdam? Kijk dan op www. woneninrotterdam.nl. Via het snelzoekmenu op de startpagina kunt u met twee muisklikken het actuele nieuwbouw huuraanbod in de vrije sector opvragen. U hoeft alleen de optie "huurwo ning' te kiezen en op 'zoek' te klikken. Huren is snel, gemakkelijk, flexibel en zorgeloos. Doorproblemen in het verleden heeft het Oude Westen nu nog wel eens last van een minder imago. Onterecht, vindt Theo van Sprundel. bewoner van nieuwbouwproject Zijdewin- destraat van woningcorporatie de Nieuwe Unie, "De drugs- overlast is sterk teruggedrongen en de sfeer in de wijk is stukken beter dan voorheen. Men is hier ook prettig tolerant naar elkaar toe. Los daarvan heb je hier alle voorzieningen bij de hand. zoals talrijke multiculturele winkeltjes en eetgelegenheden. En wil je even naar de Lijn- baan of de Coolsingel, dan is dat maar tien minuutjes lopen. Mensen moeten zich niet laten afschrikken door de naam van de wijk. Ze moeten hier maar gewoon eens komen kijken." In project Zijdewindestraat zijn nog wpningen te koop of te huur. Meer weten? Kijk op www.stads-woningen.nl moderne keuken en een moderne badkamer. Eigenlijk hoeft u alleen te zorgen voor de stoffering en de inrichting. Maar ook het gemak is een groot voordeel van vrije sector huur. Als huurder hoeft u zich bijvoorbeeld niet druk te maken over onderhoud en reparaties; daar zorgt uw ver huurder voor: snel en professioneel. Voor onderhoud en reparaties hoeft u ook geen geld te reserveren. De kosten zijn immers bij de huurprijs inbegrepen. Erg veel comfort leveren ook de gemaksdiensten die veel verhuur- ders aanbieden. Tegen betaling van een gering bedrag per maand, en soms zonder extra kosten, kunt u bijvoorbeeld boodschappen laten doen, extra klussen in en om uw woning laten uitvoeren, uw kleding laten stomen en hulp inschakelen bij het invullen van formulieren of het oplossen van computerproble- men. Een hondenuitlaatservice en kinderoppas zitten vaak ook in het pakket. Daarnaast is huren ook op finan- cieel gebied gemakkelijk. U steekt geen geld in uw woning, u komt niet in de problemen als de huizenmarkt inzakt en u betaalt een vast bedrag per maand. Daarvoor krijgt u een hoge woonkwaliteit terug. Bovendien is huren in meerdere opzichten flexibel. Huurt u een nieuwbouwwoning, dan kunt u in veel gevallen van tevoren uw favo- riete indelingsvariant kiezen. Ook gaat u geen langdurige financiele verplichting aan. Dat is erg handig als u bijvoorbeeld gaat samenwonen en niet meteen 'vast' wilt zitten. Of als u al wat ouder bent. Of als u voor uw werk wel eens moet verhui- zen. En wilt u verhuizen, dan heeft u geen zorgen over de verkoop. Meestal heeft u alleen te maken met een korte opzegtermijn. Tijdelijk wonen op topniveau? Dat kan in woontoren Monte video op de Wilhelmiapier in Rotterdam. Vesteda heeft daar gestoffeerde of, als u dat wilt, volledig ingerichte huurappar- tementen in het topsegment beschikbaar. Dit is de oplos- sing als u, om welke reden dan ook, tijdelijk wilt huren en veel waarde hecht aan luxe en comfort. De appartementen zijn voorzien van alle gemak- ken, zoals gastenverblijven en een boodschappenservice. In het complex kunt u bovendien zwemmen. naar de sauna of fitnessen. Meer weten? Kijk op www. vesteda.com of bel 010- 4044611. Ontdek de luxe van huren ■frr 'JSmm #J Zo wil ik wonen Aan de Sicilieboulevard realiseert Keijmans Rotij vof het luxe appartementengehouw "CASTELLAMARE" Castellamare is een mediterraan sfeervol project in het deelplan Badplaats van Nesselande in de wijk Nesserduin. Het luxe appartementengebouw is gelegen op een duin aan de Sicilieboulevard, recht tegenover het 800 meter lange zandstrand met uitzicht over de Zeven- huizerplas. De woonomgeving van Nes serduin wordt licht glooiend uitgevoerd waardoor het een aantrekkelijke sfeer van een kuststrook krijgt. Castellamare bestaat uit: 17 riante en luxe vier kamerapparte- menten van circa 125 m2 tot 167 m2. Van deze appartementen zijn er nog 6 te koop. Er is ook een penthouse van circa 200m2 maar die is, helaas voor u, al verkocht. Alle appartementen zijn voorzien van: Een groot balkon of terras van circa12 tot circa 36 m2 op het westen met een weids uitzicht over de Zevenhuizerplas Een woonkamer van circa 48 tot circa 90 m2 Een master bedroom van circa 17 tot circa 18,5 m2 Overige slaapkamers/hobbyruimte vanaf circa 8,5 tot circa 13,5 m2 Een separate bijkeuken/wasruimte van ruim 6 m2 Een riante badkamer en open keuken die via een optioneel "afbouwpakket"geheel naar uw eigen wens en smaak in te richten is Een afgesloten en beveiligde stallingplaats en aparte ruime berging in de stallinggarage op de beganegrond Mlt>( Info: 010 - 284 64 44 www.nesselande.rotterdam.nl Qtwioew. CoU Makelaars 95 0104248888 REAL ESTATE info@ooms.nl r r-1 010 433 57 10 info@atta.nl Atta Makelaars nvm Type A type fi TypeC

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2006 | | pagina 20