■I m m www.schiedam.nl tev< if Geboorteakte of parkeer- vergunning aanvragen? 22 december 2006 t/m I januari 2007 PCM RNGfflf gemeente Schiedam Dat kan 24 uur per dag via het Digitaal Loket Digitaal Loket op Schiedam.nl SSSSS I Wet bodembescherming Week 49 Woensdag 6 december 2006 fi Maasvlakte 2, ver weg en toch dichtbij ft Maasvlakte 2, ver weg en toch dichtbij (vervolg) Kennlsgeving Wet bodembescherming Denk anders. Bereik beter. Drechtsteden Ticket Week 49 MAASPOST 1-2-3 - XQ07 Gemeenteberich Beschikking Wat betekent dit voor u? Onderwerp Op grond van artikel 39c, lid 1 van de Wet bodembescherming hebben burgemeester en wethouders van Schiedam een evaluatieverslag ontvangen voor de locatie Obrechtstraat 2- 54, kadastraal bekend onder sectie Q, nummer 6939 en 7941. Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat zij op basis van een evalu atieverslag hebben besloten dat: - Op grond van artikel 39c lid 2 van de Wbb stemmen wij in met de uitgevoerde sanering en het behaalde saneringsresultaat zoals verwoord in het saneringsverslag van Oranjewoud b.v. met kenmerk 158849 d.d. 14 September 2006. - Op grond van artikel 39d, lid 3 Wbb stemmen wij in met de in het saneringsverslag genoemde maatregelen ter bescherming van de bodem en het daaraan verbonden gebruik. Inzage U kunt de beschikking en de overige van belang zijnde stukken vanaf 6 december 2006 gedurende 6 weken op de volgende plaatsen inzien: - bij de balie Bouwen Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1 maandag 12.00 uur tot 16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 8.00 tot 16.00 uur en donderdag van 8.00 tot 20.00 uur, telefoon (010) 246 55 65. Bezwaarschrift Tegen dit besluit kunnen belanghebbenden ingevolge artikel 7:1 van de Algemene wet bestuursrecht bij ons een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. Dit bezwaarschrift moet binnen zes weken na de dag van bekendmaking van het besluit (verzenddatum) wor- den verzonden, onder vermelding van "Awb-bezwaar" in de linkerbovenhoek van de enveloppe en het bezwaarschrift. Dit bezwaar moet worden gericht aan het College van burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. U wordt verzocht om tegelijkertijd met het indienen van het bezwaarschrift een afschrift van hetx- bestreden besluit mee te zenden. Voorlopige voorziening Krachtens artikel 6:16 van de Algemene wet bestuursrecht schorst het bezwaar de werking van dit besluit niet. Gelet hierop kan als tegen dit besluit bezwaar wordt aangetekend - ingevolge artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht, in verbinding met hoofdstuk 20 van de Wet milieubeheer, en in verbinding met artikel 36 van de Wet op de Raad van State, bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag, een verzoek tot het treffen van een voorlopige voor ziening worden ingediend. Wij verzoeken u een kopie van dit verzoek om voorlopige voorziening toe te zenden aan Burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Richard de Kok van de afdeling Bouwen en Milieu, telefonisch bereikbaar op: (010) 246 56 27 Wbb-code: SC060600367 In de maanden november, december en januari (2007) vinden bij u in de buurt informa- tieavonden plaats over Maasvlakte 2. Deze zijn bedoeld om u te informeren over alle pro- jecten die verband houden met Maasvlakte 2 en wat dit bij u in de buurt betekent. Op 20 november ging de Eerste Kamer, na ruime instemming van de Tweede Kamer, akkoord met de regeringsbeslissing over het Project Mainportontwikkeling Rotterdam (PMR). Het gaat daarbij om de aanleg van Maasvlakte 2, projecten ter vergroting van de leefbaarheid van zogenoemd bestaand Rotterdams gebied' en om 750 hectare nieuw natuur- en recre- atiegebied in de omgeving van Rotterdam. Hiermee heeft: de regering groen licht gegeven en staat vanaf 2008 de uitvoering van de verschillende projecten gepland. Volgend jaar vraagt het Havenbedrijf Rotterdam N.V. de vergunningen aan voor de aan leg van Maasvlakte 2! De Rijksoverheid start dan ook de procedures voor de natuurcom- pensatie, zoals de instelling van een zeereservaat in de Voordelta en nieuw duingebied bij Delfland. De verschillende vergunningen, rapporten en plannen staan in het voorjaar van 2007 open voor inspraak bij de daarvoor verantwoordelijke overheden. Dit wordt tijdig aangekondigd in de media. Nu kunt u op de informatieavonden al terecht om u in algemene zin te laten informeren en vragen te stellen aan deskundigen over wat dit bij u in de buurt betekent. Heeft u vra- gen? Kom dan naar een informatieavond bij u in de buurt. Deze vindt plaats in: Schiedam, dinsdag 12 december, 19:00-22:00 uur*, Stadskantoor, Stadserf 1 De informatieavonden worden georganiseerd door het Havenbedrijf Rotterdam N.V. in samenwerking met het Project Mainportontwikkeling Rotterdam (PMR) en Rijkswaterstaat. Meer informatie over de andere informatiebijeenkomsten bij u in de buurt, over Maasvlakte 2 en de andere projecten vindt u op de websites www.maasvlak- te2.com, www.mainport-pmr.nl en www.rijkswaterstaat.nl/noordzee. Voor meer informa tie over de informatieavonden kunt u ook bellen naar 010 252 10 10. In een eerdere berichtgeving heeft een verkeerd tijdstip gestaan (16:30-20:00 uur). De Rotterdamse haven is een van de belangrijkste ter wereld en levert een belangrijke bij- drage aan de Nederlandse economie. In het bestaande haven- en industriegebied is voor nieuwe bedrijven en bestaande klanten die willen uitbreiden vrijwel geen ruimte meer beschikbaar. Als de haven zich op een goede manier wil blijven ontwikkelen, dan moet die extra ruimte er komen. Daarom wil de Nederlandse overheid de mainport Rotterdam versterken. Maar wel met respect voor natuur en milieu en de kwaliteit van de leefomge- ving in Rijnmond. Om dit te bereiken is het Project Mainportontwikkeling Rotterdam (PMR) opgericht. Dit bestaat uit drie deelprojecten: Aanleg van nieuw havengebied, Maasvlakte 2, en natuurcompensatie (maatregelen om schade aan beschermde natuur te compenseren); Ontwikkeling van 750 hectare natuur- en recreatiegebied op Midden-IJsselmonde en ten noorden van Rotterdam; Bestaand Rotterdams Gebied: een serie projecten om het bestaande havengebied beter te benutten en de kwaliteit van de leefomgeving te verbeteren. Het Havenbedrijf Rotterdam is verantwoordelijk voor de aanleg van het nieuwe havenge bied en PMR voor de bijbehorende natuurcompensatie; de provincie Zuid-Holland voor het deelproject 750 hectare natuur- en recreatiegebied; de gemeente Rotterdam voor het deelproject Bestaand Rotterdams Gebied. Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat de volgende melding als bedoeld in de artikelen 28 en 39 b van de Wet bodembescherming is ontvangen van SGS Environmental Services d.d. 24 november. Deze melding betreft het voornemen de bodem op de locatie Bakkershaven 13 kadastraal bekend gemeente Schiedam sectie L nummer 3779 bekend onder de code SC060600462 te saneren volgens het Besluit Uniforme Saneringen volgens categorie immobiel (art. 1.2.a) Indien de melding in overeenstemming is met het Besluit Uniforme Saneringen kunnen de saneringswerkzaamheden binnen 5 weken na ontvangst van de melding aanvangen tenzij binnen een termijn van circa 4 weken na ontvangst van de melding schriftelijk is medegedeeld dat de melding niet in overeenstemming is met het Besluit Uniforme Saneringen. Indien de melding in overeenstemming is met het Besluit Uniforme Saneringen moet de saneerder uiterlijk 6 maanden na ontvangst van de melding zijn aan- gevangen met de saneringswerkzaamheden. Deze mededeling betreft geen beschikking in de zin van artikel 1:3 van de Algemene wet bestuursrecht Awb). Het Besluit Uniforme Saneringen kent geen inspraak-, terinzageleg- gings-, zienswijzen-, bezwaar- en beroepsprocedure naar aanleiding van de melding. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Nanna Pluim van de afdeling Bouwen en Milieu, telefoon (010) 246 5780 Wbb-code: SC060600462 Colofon Stadskantoor Tel.: (010) 246 55 55 Fax: (010) 473 70 21 E-mail: info@schiedam.ni Openjngstijden Stadswinkel maandag 12.00 tot 16.00 uur dinsdag t/m vrijdag 08.00 tot 16.00 uur donderdag 08.00 tot 20.00 uur Gemeentelijk Informatiepunt Stadswinkel, Stadserf 11 Tel.: (010) 246 53 04 Postadres Postbus 150113100 EA Schiedam Buiten kantooruren voor spoedeisende veiligheidszaken Tel.: (010) 246 54 00 mjM-HSTSP rz 5£\ PCM Lokale Media geeft iedere week 28 huis-aan-huis-titeis uit. In een oplage van een miljoen bestrijken we drie regio's in het zuidelijke deel van de Randstad. Toch houden we ons met al die getallen maar met een ding bezig: mensen bereiken. Niet door te denken in kosten en kolommen. Maar in resultaat en ruimte. Wilt u meer resulteren met adverteren? Bereik ons dan eerst. Bel (010) 400 44 91 voor een vrijblijvende afspraak. L LOKALE MEDI/ weekbladen mmm wiekbltden Regio Rijnmond Dordrecht en omgeving Het Groene Hart a tudfeeftrcssfiwEtfteMrv) rotterdam exhibition, congress event management www.airmiles.n

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2006 | | pagina 4